Jump to content

Herní mise a návrhy na jejich vylepšení

• Please log in to reply
108 replies to this topic

Ivana_Drago #1 Posted 16 January 2017 - 05:22 PM

Sergeant

• EU Community
  • 560 battles
  • 469

Ahoj tankisté!

Protože se nám tady v různých vláknech fóra v poslední době začaly častěji objevovat komentáře ohledně herních misí (systému jejich přidělování hráčům, jejich podoby, atd.), rozhodla jsem se otevřít toto vlákno a chtěla bych vás požádat, máte-li k tomuto tématu co říci, abyste mi sem napsaly své návrhy, jak by se mise daly vylepšit.

Pokud to bude možné, zkuste se prosím v komentářích přidržet následujícího formátu:

1. Co se mi na současné podobě misí nelíbí a proč: v bodech vypište, co se vám zdá na misích špatně, a připojte důvod, proč si myslíte, že je to špatně
2. Jak by se mise daly vylepšit: co by podle vás systému misí pomohlo a proč

3. Co se vám na misích líbí: co považujete za největší plus herních misí

Vaše připomínky odtud koncem tohoto týdne vyberu a udělám z nich podrobnější report, který odešlu.

Děkuju :honoring:

esprit_cz #2 Posted 16 January 2017 - 07:10 PM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]

Vesmes to bude opakovacka z jinaho vlakna.
1. Mise v rezimu Nadvlady. Je mnoho hracu, ktery z jakhokoliv duvodu nehraji. Proto mi prijde zcela nelogicke, abych takove mise dostaval! Samozrejme to plati i opacne, ze jsou hraci, kteri Nadvladu hraji radi a ti naopak takove mise uvitaji. Proto bych uvital, kdyby se WG podridilo prani hracum
2. Moznost volby misi na tieru. Kazdy by si mohl vybrat tier, ktery chce momentalne hrat. Avsak, aby to nevyznelo jednoduse, tato moznost by se nabizela:
A) po splneni misi pri aktualizaci
B) u preskoceni mise, jak je to soucasne.
Duvod, proc bych tohle uvital, je prosty. Hraji 5 - 10 tier. A to prevazne podle hodin. Hrat napr.10 tier pres den je utrpeni a tak ho hraji pozde v noci, kdyz uz vetsina deti spi. Nerikam, ze je to nejaka slava, ale to neni soucast teto diskuze.
3. Expy a mise na dany tank. Zde jsou dva problemy!
A) mise na expy trmer nerozeznavaji, zda mate vyzkoumany tank a kolik kdo ma expu ke kovertovani. Mozna jsem rarita, kdyz jich mam miliony. Chapu, ze nekdo jiny na tom muze byt bidne. A snad je i potrebuje. Ale pro me takove mise nejsou zajimave, az nepotrebne.
B) pravy opak A). Nektere mise napr. Hrdina, jsou temer nesplnitelne nebo stoji hodne trapeni, kdyz mate nevyzkoumany tank bez posadky. Vysvetlovat duvod, snad nemusim. To plyne z logiky. Kdyz uz, at se mise v tomhle pripade stavi podle vyzkumu tanku a posadky.
4. Tak nejak me ted pri psani napadlo, tlacitla volby obtiznosti misi. Lehke, stredni a tezke. Volba tezke mise za nejake luxusni odmeny. Napr. nekaky ten gold, balik kreditu, PU. Mozna by to vedlo i ke zlepseni snahy mnohych hracu. Pokud o neco takoveho tedy WG stoji.
5. Bitostne nesnasim mise, kde se objevuje "vas tym musi vybrat bitvu!" Jsou hraci, kteri daji do hry vse a pak je hromada matlaku, co si snad i ze hry delaji pr..  Proc mam doplacet na takovy jelita v tymu?

Tot zatim vse.

Edited by esprit_cz, 16 January 2017 - 07:13 PM.

L4st_Jedi #3 Posted 17 January 2017 - 08:38 AM

Sergeant

• Player
  • 23735 battles
  • 310
  • [ARGO]

View Postesprit_cz, on 16 January 2017 - 08:10 PM, said:

Vesmes to bude opakovacka z jinaho vlakna.
1. Mise v rezimu Nadvlady. Je mnoho hracu, ktery z jakhokoliv duvodu nehraji. Proto mi prijde zcela nelogicke, abych takove mise dostaval! Samozrejme to plati i opacne, ze jsou hraci, kteri Nadvladu hraji radi a ti naopak takove mise uvitaji. Proto bych uvital, kdyby se WG podridilo prani hracum
2. Moznost volby misi na tieru. Kazdy by si mohl vybrat tier, ktery chce momentalne hrat. Avsak, aby to nevyznelo jednoduse, tato moznost by se nabizela:
A) po splneni misi pri aktualizaci
B) u preskoceni mise, jak je to soucasne.
Duvod, proc bych tohle uvital, je prosty. Hraji 5 - 10 tier. A to prevazne podle hodin. Hrat napr.10 tier pres den je utrpeni a tak ho hraji pozde v noci, kdyz uz vetsina deti spi. Nerikam, ze je to nejaka slava, ale to neni soucast teto diskuze.
3. Expy a mise na dany tank. Zde jsou dva problemy!
A) mise na expy trmer nerozeznavaji, zda mate vyzkoumany tank a kolik kdo ma expu ke kovertovani. Mozna jsem rarita, kdyz jich mam miliony. Chapu, ze nekdo jiny na tom muze byt bidne. A snad je i potrebuje. Ale pro me takove mise nejsou zajimave, az nepotrebne.
B) pravy opak A). Nektere mise napr. Hrdina, jsou temer nesplnitelne nebo stoji hodne trapeni, kdyz mate nevyzkoumany tank bez posadky. Vysvetlovat duvod, snad nemusim. To plyne z logiky. Kdyz uz, at se mise v tomhle pripade stavi podle vyzkumu tanku a posadky.
4. Tak nejak me ted pri psani napadlo, tlacitla volby obtiznosti misi. Lehke, stredni a tezke. Volba tezke mise za nejake luxusni odmeny. Napr. nekaky ten gold, balik kreditu, PU. Mozna by to vedlo i ke zlepseni snahy mnohych hracu. Pokud o neco takoveho tedy WG stoji.
5. Bitostne nesnasim mise, kde se objevuje "vas tym musi vybrat bitvu!" Jsou hraci, kteri daji do hry vse a pak je hromada matlaku, co si snad i ze hry delaji pr..  Proc mam doplacet na takovy jelita v tymu?

Tot zatim vse.

Ja bych zmenil zadavani misi podle toho jestli ma hrac povoleny nebo zakazany rezim nadvlady, ja chapu ze se WG snazi tento mod propagovat, ale to se da i jinym zpusobem, jinak ja mam tanky na vsech tierech a tech par her pro splneni misi na danem tieru preziju i kdyz bych je v danou dobu normalne nehral. Jediny co me opravdu otravuje neustale zapinat a vypinat nadvladu, kterou normalne vubec nehraju.

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

3A4EM_BAM_3HATb #4 Posted 17 January 2017 - 09:25 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 59622 battles
  • 186
  • [FSE_]
No, Esprit hodne toho napsal, souhlas s nim. Jeste bychom dodal - napriklad pri koupi noveho tanku hned vypadnou mise na tier tohoto tanku. Treba me se stalo ze pri te souteze s nabojnicemi hral jsem 8-9 tier, pak poridil tank 3 tieru a vypadli mise na 3 tier s o dost mensim poctem nabojnic, a navic s tem tankem ani nehral, jen jsem ho koupil. Jeste s temi sertifikatami na zlato- drive za splneni treba "vybuch munuce" davali 115 goldu , ted davaji 100 a jeste mas to udelat 5 krat, coz si myslim dost nefer. Tak aspon zvyste pocet goldu 

Ivana_Drago #5 Posted 17 January 2017 - 12:39 PM

Sergeant

• EU Community
  • 560 battles
  • 469
Díky všem za příspěvky.
Pokud by vás napadlo ještě něco dalšího, máte čas sem připomínky dopsat do konce tohoto týdne. Dám pak vědět, že jsem je odtud vybrala, až tak učiním :honoring:

Robin_272 #6 Posted 17 January 2017 - 07:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17690 battles
  • 74
  • [CZPV]
No takže nejvetší problém mám s misemi v nadvládě nedvláda mě nebaví a tyto mise mě tím pádem obtěžují...

Player_01234567890 #7 Posted 18 January 2017 - 02:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1139 battles
  • 51

co delat ty mise obecne, a pak mit odmenu koeficientem, podle tieru, v kterem se splni?

jinak samozrejme mise k nadvlade..... v prvnim release, kde vysla, se jeji mise nenabizely, pokud byla vypnuta, tohle pak v nekterem dalsim prestalo platit

Rotmistrov100 #8 Posted 19 January 2017 - 10:26 AM

Sergeant

• Player
  • 17362 battles
  • 301
  • [CZ_BD]

1) Při vypnutém režimu hry Nadvláda - nepřidělovat na tento režim mise

2) Umožnit volbu misí podle tieru. I když v průběhu dne hráč mění tiery, měl by mít možnost volby, kde chce mise plnit.

3) Umožnit volbu odměn za splněnou misi (expy, goldy, PU, kredit ....)

Domnívám se, že dát možnost volby je pro hráče více motivující, než přidělit misi, o kterou hráč nemá zájem.

esprit_cz #9 Posted 21 January 2017 - 08:06 PM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Tak jsem si koupil DW2, abych napravil, co jsem kdysi pohnojil. Od te doby mam mise na 4 tieru a asi je budu mit do doby, dokud ho neprodam ci nekoupim jiny. Dnes dopo par bitev  s DW. 2x vice na 5 tieru a po aktualizaci opet mise na 4 tieru. Odpo 3-4 bitvy na splneni misi. Pak cca 15 bitev na 5 tieru a opet mise na 4 tieru. Rozhodne v tom nevidim oblibenost tieru!

gryllus7 #10 Posted 25 January 2017 - 02:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 38721 battles
  • 23
  • [URF]

Tak už mě ty mise v režimu nadvláda začínaj hodně ale hooodně štvát. Od spuštění režimu nadvláda jsem v tomto zahrál 1 bitvu a hned jsem tento režim tlačítkem v nastavení vypnul.Každý den mi to 2x  nabídne misi v režimu nadvláda, kterou trpělivě přeskakuji a jelikož se může zdarma přeskočit jen jednou za den stabilně plním jen dvě mise a to ještě pokud se mi tam nenahromadí nadvláda kterou již nemohu přeskočit. Ale milé WG mě začalo zkoušet co ještě vydržím a každý druhý nebo třetí den mi tam [Editováno] mise s nadvládou dvě !!! To jako má znamenat co? Už toho mám opravdu plný zuby.Ano, někdo může namítnout že se tímto defakto sám okrádám o výhody které tyto mise nabízejí ale já jsem toho názoru že mne hlavně okrádá WG.Proč tam tedy namontovali to tlačítko na vypnutí režimu?

Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. CE

Edited by ClearEvil, 26 January 2017 - 01:35 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

esprit_cz #11 Posted 26 January 2017 - 06:54 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]

View Postgryllus7, on 25 January 2017 - 02:47 PM, said:

Tak už mě ty mise v režimu nadvláda začínaj hodně ale hooodně štvát. Od spuštění režimu nadvláda jsem v tomto zahrál 1 bitvu a hned jsem tento režim tlačítkem v nastavení vypnul.Každý den mi to 2x  nabídne misi v režimu nadvláda, kterou trpělivě přeskakuji a jelikož se může zdarma přeskočit jen jednou za den stabilně plním jen dvě mise a to ještě pokud se mi tam nenahromadí nadvláda kterou již nemohu přeskočit. Ale milé WG mě začalo zkoušet co ještě vydržím a každý druhý nebo třetí den mi tam [Editováno] mise s nadvládou dvě !!! To jako má znamenat co? Už toho mám opravdu plný zuby.Ano, někdo může namítnout že se tímto defakto sám okrádám o výhody které tyto mise nabízejí ale já jsem toho názoru že mne hlavně okrádá WG.Proč tam tedy namontovali to tlačítko na vypnutí režimu?

:-) me to vytaci stejne, jako tebe. Jednu preskocim a kdyz se tedy rozhodnu tu jednu splnit, tak cekam treba i vice nez 10 her nez mi naskoci Nadvlada. Ted je otazkou, co za tim je? Zda je to umylny protezeni Nadvlady nebo neci nizsi IQ, ktery nedokaze nejakou vec dotahnout do detailu

Edited by ClearEvil, 26 January 2017 - 01:36 PM.

Pawwwk #12 Posted 26 January 2017 - 03:08 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 22540 battles
  • 151
  • [TFCZV]
Můj návrh na vylepšení: NEPOSÍLAT JIM UŽ PENÍZE!!!

3A4EM_BAM_3HATb #13 Posted 27 January 2017 - 10:31 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 59622 battles
  • 186
  • [FSE_]
Zmente system dostavani hracma hernich ukolu!!! Vcera jsem mel 3 ukoly na 10 tier, koupil jsem tank 2 tier ( jen koupil, ne jezdil s nim) . Cely vecer hral 7-10 tier, splnil 2 ukoly, ten treti mi nesel tak jsem ho dal vymenit....dostal jsem ukol na 2 tier!!!!! cca 3 hodiny hrani na 7-10 tieru to nic !!! Hrozne me to stve, protoze mel jsem to pripraveny na Novou Lunu. Jeste ze to nestalo v prubehu iventu. Takze pro vsechny - davejte si na to pozor. 

Edited by 3A4EM_BAM_3HATb, 27 January 2017 - 10:34 AM.

esprit_cz #14 Posted 27 January 2017 - 10:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]

View Post3A4EM_BAM_3HATb, on 27 January 2017 - 10:31 AM, said:

Zmente system dostavani hracma hernich ukolu!!! Vcera jsem mel 3 ukoly na 10 tier, koupil jsem tank 2 tier ( jen koupil, ne jezdil s nim) . Cely vecer hral 7-10 tier, splnil 2 ukoly, ten treti mi nesel tak jsem ho dal vymenit....dostal jsem ukol na 2 tier!!!!! cca 3 hodiny hrani na 7-10 tieru to nic !!! Hrozne me to stve, protoze mel jsem to pripraveny na Novou Lunu. Jeste ze to nestalo v prubehu iventu. Takze pro vsechny - davejte si na to pozor. 

Kdyby si pozorne cetl, tak to vis. A ted se modli, aby si nesplnil mise napr. jednou hrou, pak odehral 20 bitev napr. na 7 a nespadly ti mise opet na 2. Ja musel takhle prodat DW2, jinak bych se na 4 umlatil

3A4EM_BAM_3HATb #15 Posted 29 January 2017 - 06:56 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 59622 battles
  • 186
  • [FSE_]
No ted je to zatim v poho. Niz nez 8 tier nehraju. Ale mam jeste jeden ucet - tam jen 5 tier - a muzu rict ze rozdil minimalni a hrat na 5 tieru na Leo je legrace )) treba na 8 tieru mel jsem 4800 tesaku, a na 5 tieru 4300....nevim jak WG to zas vymeslelo

Pawwwk #16 Posted 29 January 2017 - 07:01 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 22540 battles
  • 151
  • [TFCZV]

View Post3A4EM_BAM_3HATb, on 29 January 2017 - 06:56 PM, said:

No ted je to zatim v poho. Niz nez 8 tier nehraju. Ale mam jeste jeden ucet - tam jen 5 tier - a muzu rict ze rozdil minimalni a hrat na 5 tieru na Leo je legrace )) treba na 8 tieru mel jsem 4800 tesaku, a na 5 tieru 4300....nevim jak WG to zas vymeslelo

Taky mi to přijde nějaký divný. Teď jsem přeskočil na mise tier.X a mám za všechny tři o 300 tesáků míň jak na tieru Vlll

__Shayba__ #17 Posted 29 January 2017 - 07:06 PM

Sergeant

• Player
  • 34007 battles
  • 344
  • [60]
Musím souhlasit s tím že je otravné, když musím kvůli misi nadvládu zapínat(ačkoliv aktuálně ji hraju rád). Jinak bych asi mise ztížil, často jsou jak pro blbce a pak ten gameplay má nějak vypadat...

siegfried1414 #18 Posted 29 January 2017 - 07:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1279 battles
  • 37
Misie aj ja navrhujem stazit, napr. 2 ammoracky v jednej bitke alebo 2 raisenaiov po sebe

Slovenskoooooooooo #19 Posted 29 January 2017 - 08:41 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 18049 battles
  • 626
  • [CB-CZ]

Mal som misiu ubrať v režime nadvláda 400 bodov. Teda -30 za jeden kill = 14 killov. OK, tak som to vymenil, lebo nemám na to nervy...

A hádajte čo mi dalo WG namiesto toho...

Spoiler

siegfried1414 #20 Posted 29 January 2017 - 09:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1279 battles
  • 37
Ta misia je praveze z tych lahsich, tam staci ziskat 500 bodov-obsadenie zakladne je za 100, prezita bitka 100 bodov,...

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users