Jump to content

Herní mise a návrhy na jejich vylepšení

• Please log in to reply
108 replies to this topic

esprit_cz #41 Posted 05 February 2017 - 08:42 PM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View Postkoky78, on 05 February 2017 - 08:10 PM, said:

Zdar, jak se počítají odebrané body za nadvládu?

Mám misi odeberte 400 bodů v nadvládě, za každé vozidlo 30-40 bodů. Sejmul jsem 3 tanky ve vítězné nadvládě a mám 70 bodů. Nějak mi to početně nevychází.

Obsad obsazenou zakladnu

DavidB_137 #42 Posted 06 February 2017 - 01:25 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13512 battles
  • 577
  • [SCF]

View Postkoky78, on 05 February 2017 - 09:10 PM, said:

Mám misi odeberte 400 bodů v nadvládě, za každé vozidlo 30-40 bodů. Sejmul jsem 3 tanky ve vítězné nadvládě a mám 70 bodů. Nějak mi to početně nevychází.

V jednej z bitiek, kedy si niekoho zabil si zomrel. Keď zomrieš, uberie ti to 40 bodov.

Samsung Galaxy Note 4, Android 6.0.1
David's PC, Windows 10 Pro

Web klanu [SCF]Moja webstránka / My website YouTube

koky78 #43 Posted 06 February 2017 - 05:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30746 battles
  • 68
  • [ONECZ]

View PostDavidB_137, on 06 February 2017 - 01:25 PM, said:

V jednej z bitiek, kedy si niekoho zabil si zomrel. Keď zomrieš, uberie ti to 40 bodov.

už chápu, sejmul jsem 3 a pak zdechnul, ale o tom se v podmínkách nepíše, je tam jen za každé sejmuté vozidlo 30-40bodů tak proč mi to odečte za mě? dřív to tak nebylo.

A jak mám poznat, který vozidlo je za 30 a který za 40? měli by být pravidla jednoznačný

koky78 #44 Posted 06 February 2017 - 05:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30746 battles
  • 68
  • [ONECZ]

View Postesprit_cz, on 05 February 2017 - 08:42 PM, said:

Obsad obsazenou zakladnu

takhle fungujou jiný mise, ta co myslím je jen za vygumovaná  vozidla

tomasscott9 #45 Posted 08 February 2017 - 07:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23022 battles
  • 16
  • [__S__]

View Postesprit_cz, on 26 January 2017 - 06:54 AM, said:

:-) me to vytaci stejne, jako tebe. Jednu preskocim a kdyz se tedy rozhodnu tu jednu splnit, tak cekam treba i vice nez 10 her nez mi naskoci Nadvlada. Ted je otazkou, co za tim je? Zda je to umylny protezeni Nadvlady nebo neci nizsi IQ, ktery nedokaze nejakou vec dotahnout do detailu

To to je naprosta pravda. A ted sem si vyjmecne zapnul nadvladu,abych splnil misi na 5 tieru. A co myslite? Ani jedna nadvlada s tankem 5. Jen sem vzal E75..,šup a nadvlada! Tak ze si ze mne,znás delaji prde-l? A klidne si to uprav! Ale bohuzel to to jadrne ceske slovo je nejvystiznejsi,vědí?

PanKashttan #46 Posted 09 February 2017 - 10:39 PM

Private

• Player
  • 3470 battles
  • 9
1) Stačí jedna hra s jiným tierem a ten hned skočí do úkolů i když s jiným tierem odehraju X bitev. Dokonce stačí tank koupit a neodehrát s ním ani jednu bitvu, při minulé akci jsem si koupil tank tier IX a hned jsem měl mise na tier IX, byla to radost jezdit s holým tankem kvůli misím.

Jde-li vypnout nadvláda,proč nejde vypnout střetnutí? Minimálně kvůli misím by se to hodilo. A navíc jsou i hráči,které nadvláda baví a chtěli by hrát převážně ji.

2) Viz bod 1. 

3) Přeskočení jedné mise za den mi přijde dostatečné. Mise považuji především za dobrý přísun kreditů. Šance, že zrovna padnou expy v misi na tank, u kterého by se mi to hodilo, je celkem malá.

Větší motivací by mohly být třeba častější goldy v odměnách i  menší množství. 

Ghrroul #47 Posted 10 February 2017 - 05:18 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1324 battles
  • 24
  • [BAR0N]

Nic není zadarmo. Bylo tady řečeno několik zajímavých nápadů a přiznám se, že některé napadly i mě. 

Zejména možnost (nejen v misích) řízeně ovládat typ hry, kterou chci hrát. Střetnutí vs Nadvláda. Já mám Nadvládu docela rád, stačí pochytit pár základních principů a hlavně nikdy nenechat kolegy bez velení. Proto bych považoval za důležité, mít tu možnost a vypnout si režim střetnutí, když mám chuť nebo potřebu jezdit Nadvládu. Stejně jak je to se zapnutím stejného ovládání. 

Návrh přidat volbu "Vypnout režim Střetnutí" (nebo něco v tom smyslu)

Nyní se vrátím k první větě. Nic není zadarmo.

Když mi někdo zdarma poskytne poměrně sofistikovaný software pro moji zábavu, je to fajn. Pokud někdo nepodmíní užívání toho sw jednorázovou ani pravidelnou platbou, je to paráda. Mohu se bavit a nic mě to nestojí. Proč to ten dotyčný dělá? Věří (má spočítané;), že pokud mě ta hra bude bavit, budu se v ní chtít zlepšovat, budu chtít postupovat rychleji, tak využiji možnosti, si za různá vylepšení a zjednodušení, zaplatit. 

To se bezesporu daří v oblasti prémiových tanků, prémiového účtu, tak trochu i prémiové munice. V poslední době přibyla kontroverzní možnost rychlého vyexpení tanku za poplatek. Nesouhlasím s tím, ale budiž. Co je naprosto nezvládnuté, je myslím oblast misí.

Mise, neboli úkoly (questy) v současné chvíli plní jen jakousi drobnou roli výplně mezi skutečnými pobídkami k hraní, kterými jsou soutěže o prémiové tanky. To je ta pravá chvíle, kdy je nutné se zapojit, abych získal něco zajímavého oproti času, který strávím "běžným" hraním.

Kam tím mířím? Zcela v souladu s politikou ziskovosti, bych zavedl několik úrovní misí.

a) běžné mise - současná podoba, současné odměny - nejjednodušší na splnění.

b) prémiové mise (v případě, že běží prémiový účet) - současná podoba misí, několikanásobné odměny, rozšířené možnosti splnění mise, výběr tieru na kterém misi absolvuji ap. - střední obtížnost, vyžadující základní nebo zvýšené znalosti a orientaci ve hře.

c) placené mise - za poplatek lze koupit mise, kde mohu získat exklusivní odměny (žetony na nákup prémiových tanků, místa v garáži, prémiový účet ap.) - těžké mise, vyžadující schopného a zkušeného hráče.

Zde je opravdu veliká škála možností, jak mise, úkoly v nich a obtížnost vybalancovat. 

Současně pro všechny typy misí nastavit maximální počet her, během kterých je potřeba misi splnit. V případě, že nejsem schopný zapálit soupeřův tank ani po deseti hrách, tak je mise nahrazena jinou. Stejně tak, pokud všechny tři mise splním během jedné hry, mělo by se to odrazit na odměně, nebo bych měl obratem dostat za odměnu mise nové.

Pokud budeme požadovat změny, které budou pro WG znamenat zvýšené úsilí, více práce, času, prostoru a nenabídneme víc peněz, naše požadavky nebudou vyslyšeny. Toho jste si všimli v několika jiných diskuzích, kdy WG staff žádal zpětnou vazbu a nám, ač jsme ji poskytli, se zdálo, že to bylo zbytečné, že to nikoho nezajímalo a WG si to udělalo po svém. Ano udělalo, protože tak to bylo a je pro ně ekonomicky zajímavé. Nemyslím si, že je to o tom, že je nezajímáme. Jenom hledají další možnosti, kde vydělávat. Pokud naše návrhy nevedou k výdělku, zapadnou. Každopádně jde o klasickou firmu, která prostě vydělávat musí. Dostávat něco zadarmo ve světě, kde zadarmo nic není, je utopie. Smiřme se s tím a raději pojďme vymýšlet změny, které nás nebudou finančně moc bolet, zpříjemní nám hru a WG si přijde na své. To je podle mého jediná cesta. 

:)

SteveCZ_068 #48 Posted 10 February 2017 - 05:47 AM

Private

• Player
  • 2052 battles
  • 2
  • [BAR0N]

View Postkoky78, on 05 February 2017 - 08:10 PM, said:

Mám misi odeberte 400 bodů v nadvládě, za každé vozidlo 30-40 bodů. Sejmul jsem 3 tanky ve vítězné nadvládě a mám 70 bodů. Nějak mi to početně nevychází.

Pokud te take znicili , tak semod tvych nasbiranych bodu odecitaji body za tvuj zniceny stroj.

srry nevsiml jsem si, ze uz ti David odpovedel :)

Spojeno. Zkus Edit. CE

esprit_cz #49 Posted 10 February 2017 - 06:56 AM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostPanKashttan, on 09 February 2017 - 10:39 PM, said:

Jde-li vypnout nadvláda,proč nejde vypnout střetnutí?

Ono by to slo, ale ma to jeden podstatny hacek. Nadvladu nehraje tolik hracu, jako Stretnuti. A tak by se ti mohlo stat, ze budes cekat na hru peknou dobu. Mozna i desitky minut. Nedokazu posoudit, nemam pristup k datum. Pouze vychazim z toho, jak casto cekam ja nez mi Nadvlada prijde. A tohle WG nedovoli. Protoze, cim vice odehrajes, tim jim zrejme tece vice penez tece do kasicky. Proto dela vse, aby bitvy byly co nejkratsi. Uz se nehraje na pohodu, ale tzv. Smrst, kdy rychle rozvalcuje jeden tym druhy do 3 minut

View PostGhrroul, on 10 February 2017 - 05:18 AM, said:

Když mi někdo zdarma poskytne poměrně sofistikovaný software pro moji zábavu, je to fajn. Pokud někdo nepodmíní užívání toho sw jednorázovou ani pravidelnou platbou, je to paráda. Mohu se bavit a nic mě to nestojí. Proč to ten dotyčný dělá?

Kdyz se podivas do off sekce, najdes tam dokument o WG, kde se dozvis, jak WG vydelava. Zije s tzv. mikroplateb cca 20% hracu. Tohle jim vydelava neskutecny penize. A kde mas jeste akce, jako bezi ted a obchod s balicky s PT. Jsou to banalni castky krat desitky tis. hracu a jsi na milionech

Spojeno. CE

Edited by ClearEvil, 10 February 2017 - 04:04 PM.

Ghrroul #50 Posted 10 February 2017 - 07:15 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1324 battles
  • 24
  • [BAR0N]

Esprite_cz vytrhl jsi tu větu z kontextu, je to řečnická otázka na kterou hned následující větou odpovídám. V podstatě to samé co píšeš ty. :)

Chci tím jen říci, že pokud chceme nějaké změny, musí se WG vyplácet. Vše je o penězích. Žádné změny, které jim nebudou generovat další zisky, neprosadíme.

:)

View Postesprit_cz, on 10 February 2017 - 06:56 AM, said:

Ono by to slo, ale ma to jeden podstatny hacek. Nadvladu nehraje tolik hracu, jako Stretnuti. A tak by se ti mohlo stat, ze budes cekat na hru peknou dobu. Mozna i desitky minut. Nedokazu posoudit, nemam pristup k datum. Pouze vychazim z toho, jak casto cekam ja nez mi Nadvlada prijde. A tohle WG nedovoli. Protoze, cim vice odehrajes, tim jim zrejme tece vice penez tece do kasicky. Proto dela vse, aby bitvy byly co nejkratsi. Uz se nehraje na pohodu, ale tzv. Smrst, kdy rychle rozvalcuje jeden tym druhy do 3 minut

To by měla být volba každého, chci hrát nadvládu, tak si počkám. Je to o vyvážení. To ale zacházíme daleko. Neodpovídejme si navzájem, nechme to na WG. CHtějí naše návrhy, tak tady jsou. Takhle by se nám to líbilo. :)

Spojeno. CE 

Edited by ClearEvil, 10 February 2017 - 04:05 PM.

___Dean___ #51 Posted 26 February 2017 - 05:51 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20203 battles
  • 160
  • [CB-CZ]

K té nadvládě se taky přidám. 

Dnes jsem nedostal za 21 bitev ani jednu nadvládu - chápal bych, že chce WG nějaký ten zlaťák z nouze za přeskočení, ale vzhledem k tomu kolik jsem do kasičky přispěl za pár měsíců hraní toto nepovažuji za nikterak velký přínos. Daleko víc mě dokázalo vytočit že nejsem schopen udělat úkol který mi byl přidělen.

Z rozčarování jsem zastrčil peněženku zpět do kalhot a chtěný nákup truhel jsem neprovedl. Gratuluji WG.

Pokud dokážete takto odradit lidi stupidním systémem misí ( nadvládu .. proboha proč když ji nehraju .. bla bla bla to už se tu psalo )

Vsadím se, že jak bych misi udělal, měl bych v deseti následujících hrách 9x nadvládu.

Edit: druhý den opet mise na nadvládu, ale jakmile jsem ji zapnul, hned dve hry po sobe nadvlada. Dve hry mise hotove... ze by si stacilo postezovat ? 

Hodně zdaru ostatním.

Edited by Contractoring, 27 February 2017 - 01:25 PM.

__Shayba__ #52 Posted 28 February 2017 - 07:58 AM

Sergeant

• Player
  • 34183 battles
  • 344
  • [60]
Do hry bych přidal nabídku, ve které bych jednoduše zaškrtnul herní módy, které chci hrát(vím že chystáte nové herní módy do blitz). Takže ať už střetnutí či nadvláda, drcení oceli či jakékoliv jiné mody v budoucnu, bych si mohl vybrat. :) Dlouhá čekací doba by snad nebyla problém, já si radši počkám o 20s déle na jistou bitvu v nadvládě, než ji lovit 10 bitev a nakonec tu bitvu zbabrat.

Edited by migac, 28 February 2017 - 08:05 AM.

anonym_QdgmCTMx64q6 #53 Posted 28 February 2017 - 12:48 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253
Chtel bych, aby se zvedlo mnozstvi zkusenosti za misi. Uvedomte si, ze jednu mivame na penize, jednu na zkusenosti a treti na penize a skladovy material, nekdy vyjimecne misto penez zkusenosti.
Kdyz uz je teda mise na zkusenosti jedna, neni mozny, aby mi davala v prumeru podelanych 1000. Mame tanky, ktere se expi po stovkach tisicich a kdyz clovek dostane treba 1200, akorat se namichne.

esprit_cz #54 Posted 28 February 2017 - 01:55 PM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostMadSkunk, on 28 February 2017 - 12:48 PM, said:

Chtel bych, aby se zvedlo mnozstvi zkusenosti za misi. Uvedomte si, ze jednu mivame na penize, jednu na zkusenosti a treti na penize a skladovy material, nekdy vyjimecne misto penez zkusenosti.
Kdyz uz je teda mise na zkusenosti jedna, neni mozny, aby mi davala v prumeru podelanych 1000. Mame tanky, ktere se expi po stovkach tisicich a kdyz clovek dostane treba 1200, akorat se namichne.

Presne z toho dle duvodu me mise mimo souteze neberou. Za to trapeni mi to nestoji

Sherminator007 #55 Posted 01 March 2017 - 08:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17176 battles
  • 55

Mám velké problémy s režimem nadvláda. Standardně ho nehraju, jen když je akce. Vadí mi zejména úkoly typu odeber nepřátelskému týmu 400 nebo 500 bodů. To je neskutečný úkol, při nadstandardním výkomu 2 tanky na bitvu je potřeba 7 bitev aby to člověk dosáhl, v praxi je to často více než 10. Což při frekvenci 1nadvláda/10 bitev je kolem 100 bitev. Super úkol.

Navíc se mi stalo, že se mi nezapočetly body za zničené tanky. Dohadoval jsem se s podporou a nejprve mi řekli, že nemám nafocen postup v plnění mise a že jen fotkama výsledků bitvy to nemůžu doložit, že nemají, co by prověřovali.

Včera jsem dostal úkol:Pomsta V : Odeberte v jedné bitvě nepřátelskému týmu 30 vítězných bodů v režimu "Nadvláda", Každé nepřátelské vozidlo, které zničíte, odebírá nepříteli 30-40 vítězných bodů. Pokud přežijete bitvu, zachráníte svému týmu 30-40 vítezných bodů. Odebrané body jsou zaznamenány v podrobných výsledcích bitvy. Řiďte vozidlo 5 úrovně.

V několika bitvách jsem s tier 5 tankem zničil nepřátelský tank, někdy jsme prohráli někdy vyhráli a já to pořád nemohl splnit. A dnes jsem se od podpory dozvěděl, že musím bitvu přežít. Možná jsem slabý v češtině a nedokážu tam tu podmínku najít. V ředě úkolů je napsáno, rozbij, znič, obsaď a vozidlo musí přežít. Tady je informace, že pokud přežiju, zachráním týmu body.

Zajímalo by mě, jestli ostatní hráči popis chápou  a mám s tím problém jen já? Proč takové slohové cvičení místo věty : Přežij bitvu.

Osobně bych celou nadvládu zrušil. Baví to minimum hráčů, vyžaduje to spolupráci týmu a to se podaří málokdy mít funkční tým a když jako já máte smůlu, že expíte novou linii a máte 5tier tank, tak nadvládu jedete pořád proti 6 tieru a s týmem lopat je velmi obtížné něco uhrát. Podle mě to akorát vede k znechucení hráců. S každým tier 5 tankem mi nadvláda zhoršuje staty. Osobně by mě zajímalo, kolik % hráčů ji má zapnutou když není akce, domnívám se že opravdu nevýrazná menšina.

esprit_cz #56 Posted 02 March 2017 - 06:31 AM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostSherminator007, on 01 March 2017 - 08:14 PM, said:

Ja zadani chapu a nestalo se mi, ze by se mi body za splneni nepripsaly. Je to slovickareni. Zadani mise mas jasne, pak jen prezit, vyhrat nebo oboji. Musis koukat, zda to zadani nemas napr. na medka!

Edited by esprit_cz, 02 March 2017 - 06:33 AM.

PanKashttan #57 Posted 05 March 2017 - 09:31 PM

Private

• Player
  • 3470 battles
  • 9
Ještě mě napadá jedna věc. Někteří nechtějí mise pro nadvládu, já nechci v misích čety. Když jdu hrát, tak si chci zahrát a ne hledat někdy i desítky minut někoho na četu. Čety nehraju a hrát nechci. Mise přeskakuju, ale někdy padají dost často. 

Terrordrome97 #58 Posted 08 March 2017 - 07:27 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 59734 battles
  • 502
  • [CODEX]
mohla by sa pridať misia prehraj 5 bitiek po sebe:sceptic:

anonym_QdgmCTMx64q6 #59 Posted 08 March 2017 - 05:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253
Ja uz celkem i trvam na tom, aby se za mise o 100% zvysily vyhry. Zejmena u zkusenosti. Volne zkusenosti zmizely uplne a mise za 1000 bodu zk. je na vyssich tierech pro srandu.

esprit_cz #60 Posted 08 March 2017 - 07:57 PM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostMadSkunk, on 08 March 2017 - 05:26 PM, said:

Ja uz celkem i trvam na tom, aby se za mise o 100% zvysily vyhry. Zejmena u zkusenosti. Volne zkusenosti zmizely uplne a mise za 1000 bodu zk. je na vyssich tierech pro srandu.

Taky kroutim hlavu. Ted mam misi "1 trida". Se budu hod. trapit, abych dostal 4 smesne zetony na 100 goldu:-D. To radeji objetuji nejakou tu stovku a budu jich mit vice nez 10x. Co si za 100 goldu koupim? Smesny nepomer. Kdysi za takovou misi byl alespon den PU

Edited by esprit_cz, 08 March 2017 - 07:58 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users