Jump to content

Herní mise a návrhy na jejich vylepšení

• Please log in to reply
108 replies to this topic

esprit_cz #81 Posted 24 November 2018 - 08:51 AM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostThorWalhala, on 23 November 2018 - 12:17 PM, said:

podle mého na Blitzu a na Wotku uz nic nevylepsite,zatim je to tajne ale pristi rok  2019 bude spustena také nova online hra která bude na vysost  lepsi nez ty dnesni uz se tesim

Jak můžeš vědět, že bude lepší? Ty si jí snad už hrál?

anonym_3pBWQCn3U8HL #82 Posted 26 July 2019 - 06:05 AM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 1
Bylo by dobré aby nesplněné mise ovlivňovaly matchmaking. Odehrát 3 vítězství v četě a k tomu vyhrát 3 bitvy po sobě je prostě nemožné. V drtivé většině jako nižší tier proti soupeři který má průměrně vyšší winrate a k tomu více těžkých tanků. Matchmake je poslední dobou opravdu nefunkční záležitost. Vývojáři se neustále ohání tím, jak je to zcela náhodné. A to je absolutní nesmysl. Pokud by to náhodné bylo, nemusel by ani žádný matchmaking existovat. Cílem je pouze zcela zdeptat hráče a nutit je platit ať už za prémiový účet, prémiový tank nebo kredity. Vše je vytvořené pouze za účelem tahání peněz z kapes hloupých dětí nebo zoufalců. Před několika lety to byla celkem obstojně hratelná hra, ale poslední dobou je to katastrofální zážitek. Místo snahy o zkvalitnění hraní tím, že vývojáři zapracují na tvorbě týmu tak, aby se třeba nestávalo že četa v mém týmu má wr okolo 45 % a soupeř v průměru 65%, aby pracoval na odstranění botů že hry, tak se věnuje pouze taháním peněz. Kdo potřebuje každý týden nový prémiový tank? Hra je v totálním rozkladu a wg tímto způsobem cílí na slaboduché jedince, kteří si řeknou: Wow, ta hra stojí totálně za [edited], musím si koupit prémiák aby se to dalo hrát. Dalším hřebíkem do rakve je přítomnost fantasy tanků. Ať klidně existují, ale v běžných bitvách nemají co dělat. Jediný hratelný mód je hodnocená bitva. Bohužel i tu si může zahrát totální idiot, ale aspoň je to stavěné dle hodnocení. K módu Realistická bitva se ani nemá smysl vyjadřovat. Větší [edited] jste snad nikdy nevypustili. Tak a teď mě nezapomeňte bloknout a tohle smazat, protože pravda se neříká. 

DymytryArabachkov #83 Posted 26 July 2019 - 06:46 AM

Sergeant

• Player
  • 8631 battles
  • 259
  • [TFCZA]

View PostNopodyisperfect, on 26 July 2019 - 06:05 AM, said:

Bylo by dobré aby nesplněné mise ovlivňovaly matchmaking. Odehrát 3 vítězství v četě a k tomu vyhrát 3 bitvy po sobě je prostě nemožné. V drtivé většině jako nižší tier proti soupeři který má průměrně vyšší winrate a k tomu více těžkých tanků. Matchmake je poslední dobou opravdu nefunkční záležitost. Vývojáři se neustále ohání tím, jak je to zcela náhodné. A to je absolutní nesmysl. Pokud by to náhodné bylo, nemusel by ani žádný matchmaking existovat. Cílem je pouze zcela zdeptat hráče a nutit je platit ať už za prémiový účet, prémiový tank nebo kredity. Vše je vytvořené pouze za účelem tahání peněz z kapes hloupých dětí nebo zoufalců. Před několika lety to byla celkem obstojně hratelná hra, ale poslední dobou je to katastrofální zážitek. Místo snahy o zkvalitnění hraní tím, že vývojáři zapracují na tvorbě týmu tak, aby se třeba nestávalo že četa v mém týmu má wr okolo 45 % a soupeř v průměru 65%, aby pracoval na odstranění botů že hry, tak se věnuje pouze taháním peněz. Kdo potřebuje každý týden nový prémiový tank? Hra je v totálním rozkladu a wg tímto způsobem cílí na slaboduché jedince, kteří si řeknou: Wow, ta hra stojí totálně za [edited], musím si koupit prémiák aby se to dalo hrát. Dalším hřebíkem do rakve je přítomnost fantasy tanků. Ať klidně existují, ale v běžných bitvách nemají co dělat. Jediný hratelný mód je hodnocená bitva. Bohužel i tu si může zahrát totální idiot, ale aspoň je to stavěné dle hodnocení. K módu Realistická bitva se ani nemá smysl vyjadřovat. Větší [edited] jste snad nikdy nevypustili. Tak a teď mě nezapomeňte bloknout a tohle smazat, protože pravda se neříká. 

Realisticke bitvy jsou náhodou jedna z mála dobrych veci, co wargaming do Blitz vypustil
Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

esprit_cz #84 Posted 27 July 2019 - 11:01 AM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostNopodyisperfect, on 26 July 2019 - 06:05 AM, said:

Bylo by dobré aby nesplněné mise ovlivňovaly matchmaking. Odehrát 3 vítězství v četě a k tomu vyhrát 3 bitvy po sobě je prostě nemožné. V drtivé většině jako nižší tier proti soupeři který má průměrně vyšší winrate a k tomu více těžkých tanků. Matchmake je poslední dobou opravdu nefunkční záležitost. Vývojáři se neustále ohání tím, jak je to zcela náhodné. A to je absolutní nesmysl. Pokud by to náhodné bylo, nemusel by ani žádný matchmaking existovat. Cílem je pouze zcela zdeptat hráče a nutit je platit ať už za prémiový účet, prémiový tank nebo kredity. Vše je vytvořené pouze za účelem tahání peněz z kapes hloupých dětí nebo zoufalců. Před několika lety to byla celkem obstojně hratelná hra, ale poslední dobou je to katastrofální zážitek. Místo snahy o zkvalitnění hraní tím, že vývojáři zapracují na tvorbě týmu tak, aby se třeba nestávalo že četa v mém týmu má wr okolo 45 % a soupeř v průměru 65%, aby pracoval na odstranění botů že hry, tak se věnuje pouze taháním peněz. Kdo potřebuje každý týden nový prémiový tank? Hra je v totálním rozkladu a wg tímto způsobem cílí na slaboduché jedince, kteří si řeknou: Wow, ta hra stojí totálně za [edited], musím si koupit prémiák aby se to dalo hrát. Dalším hřebíkem do rakve je přítomnost fantasy tanků. Ať klidně existují, ale v běžných bitvách nemají co dělat. Jediný hratelný mód je hodnocená bitva. Bohužel i tu si může zahrát totální idiot, ale aspoň je to stavěné dle hodnocení. K módu Realistická bitva se ani nemá smysl vyjadřovat. Větší [edited] jste snad nikdy nevypustili. Tak a teď mě nezapomeňte bloknout a tohle smazat, protože pravda se neříká. 

Já do téhle hry nasypal za ty roky celkem dost peněz, nikdy jsem si nevšiml, že by mě to nějak zvýhodnilo. Ba naopak, odrazuje mě něco finančně podporovat. PÚ používám poze certifikáty, tanky nakupuji za získané goldy z beden, misí a reklam. Nějak nemám potřebu, chuť jinak podporovat tenhle hampejz. Ono všechno totiž není jen o MM, ale hlavně o RNG, protože ty bys jinak neměl se svým schopnostmi problém s rajčaty, ale oni s tebou! Jenže realita je trochu jiná, ty víš, jak se krýt, stejně tě probijí. Ty poctivě doměřuješ, oni stojí jak na výstavišti, musíš se modlit, ať se střela nedorazí... 

Domca16_CZ #85 Posted 25 November 2019 - 03:45 PM

Private

• Player
  • 2199 battles
  • 7
Bral bych aby se vrátil starý systém misí. U těchto nemáš jistou odměnu. Nebo nechat těch 10 misí ale u každé splněné mít danou odměnu.

anonym_y15UVoWqIOS5 #86 Posted 25 November 2019 - 05:17 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 129

View PostDomca16_CZ, on 25 November 2019 - 03:45 PM, said:

Bral bych aby se vrátil starý systém misí. U těchto nemáš jistou odměnu. Nebo nechat těch 10 misí ale u každé splněné mít danou odměnu.

Bedna, ve které může něco být a není jisté co, zřejmě působí větší napětí.

Mně je to ale celkem jedno, protože mise cíleně nedělám ( dělají se samy ), já se jen modlím, ať mně nepadne tank, nemám zatím chuť učit se ovládat další ocelovou bestii.

:teethhappy:

esprit_cz #87 Posted 27 November 2019 - 10:04 AM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]
Mě spíš přijde směšný odměňování misí. Mělo by to být podle obtížnosti a hráč by si mohl vybrat, jakou obtížnost si zvolit. Buď si zvolí lehkou cestu, za kterou dostane odpovídající výhru nebo se bude trápit složitostí, kdy ho potom odměna potěší.
Když člověk po týdnu náplní velkou bednu, vypadne na něj občas taková směšná odměna, že člověk ani nemá chuť mise plnit. Přesně, jak píše Trylive. Nehoním se za misemi, pokud to nevyžaduje nějaký event, protože nemám motivaci. Pak na mě vypadne certifikát na slevu PT, který mám dávno v garáži. Nejvíc mě však dostávají avataři. Kdo po nich touží, ať si je vyhraje nebo koupí. Nepotřebuji každý den mít jiný.

anonym_y15UVoWqIOS5 #88 Posted 27 November 2019 - 04:48 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 129

View Postesprit_cz, on 27 November 2019 - 10:04 AM, said:

...Nejvíc mě však dostávají avataři. Kdo po nich touží, ať si je vyhraje nebo koupí. Nepotřebuji každý den mít jiný.

Avatar je zde něco, o čem nevím, o co Wargamingu vlastně šlo. Jestliže je to jen o možnosti obrázkem se zviditelnit, odlišit apod., pak to jde celkem mimo mě, dal jsem si jeden co jsem dostal trvale a tečka.

Ovšem potenciál to má, jen ho chtít využít. Například kdyby byly avatary třeba podle výkonu hráče, hm, to by se mně líbilo - úplně to vidím, šesti úhelník temně fialový, fialový, modrý, tmavě zelený, zelený...s nějakou zajímavou kresbou. Člověk by měl maličko víc jasno, jestli dotyčného následovat nebo raději od něj rychle utíkat pryč.

DymytryArabachkov #89 Posted 27 November 2019 - 06:55 PM

Sergeant

• Player
  • 8631 battles
  • 259
  • [TFCZA]

View PostTrylive, on 27 November 2019 - 04:48 PM, said:

Avatar je zde něco, o čem nevím, o co Wargamingu vlastně šlo. Jestliže je to jen o možnosti obrázkem se zviditelnit, odlišit apod., pak to jde celkem mimo mě, dal jsem si jeden co jsem dostal trvale a tečka.

Ovšem potenciál to má, jen ho chtít využít. Například kdyby byly avatary třeba podle výkonu hráče, hm, to by se mně líbilo - úplně to vidím, šesti úhelník temně fialový, fialový, modrý, tmavě zelený, zelený...s nějakou zajímavou kresbou. Člověk by měl maličko víc jasno, jestli dotyčného následovat nebo raději od něj rychle utíkat pryč.

Nebo treba za 1000 her napriklad s kv1 bys dostal kv1 avatar, za 1000 her s stb stb1 avatar atd

Miluju MT-25....hlavně jako velitel T-150, když mu dávám ammorack!!!! :justwait:

anonym_y15UVoWqIOS5 #90 Posted 27 November 2019 - 07:19 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 129

View PostDymytryArabachkov, on 27 November 2019 - 06:55 PM, said:

Nebo treba za 1000 her napriklad s kv1 bys dostal kv1 avatar, za 1000 her s stb stb1 avatar atd

To je to samé jako ty jejich kumulativní, o výkonu hráče to neříká nic, další pro mě celkem nezajímavý obrázek

:)

DymytryArabachkov #91 Posted 28 November 2019 - 07:42 PM

Sergeant

• Player
  • 8631 battles
  • 259
  • [TFCZA]

View PostTrylive, on 27 November 2019 - 07:19 PM, said:

To je to samé jako ty jejich kumulativní, o výkonu hráče to neříká nic, další pro mě celkem nezajímavý obrázek

Ale konečně by byl peknej

esprit_cz #92 Posted 29 November 2019 - 07:25 AM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostTrylive, on 27 November 2019 - 04:48 PM, said:

Něco podobného jsem navrhoval před lety, snad za MM +/-2. Víš, proč se tohle nestane? Alespoň za současnosti. Protože bys viděl, jak MM úžasně skládá vyrovnané týmy. Bylo by moc okatý, proč je na jedné straně četa modrých nebo finálových, na druhý rajčata. Proč je na jedné straně více červených než na druhé...? 

anonym_y15UVoWqIOS5 #93 Posted 29 November 2019 - 04:25 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 129

View PostDymytryArabachkov, on 27 November 2019 - 06:55 PM, said:

View PostDymytryArabachkov, on 28 November 2019 - 07:42 PM, said:

Ale konečně by byl peknej

Dnes jsem nad tvojí myšlenkou znovu přemýšlel a nakonec si myslím, že jo, že ani toto by nemuselo být úplně k ničemu.

Teoreticky bych mohl uvažovat o tom, že čím více bitev hráč má na daném tanku, tím více, MOŽNÁ, s ním umí něco zahrát - mluvím o pravděpodobnosti, ne o jistotě.

View Postesprit_cz, on 29 November 2019 - 07:25 AM, said:

Něco podobného jsem navrhoval před lety, snad za MM +/-2. Víš, proč se tohle nestane? Alespoň za současnosti. Protože bys viděl, jak MM úžasně skládá vyrovnané týmy. Bylo by moc okatý, proč je na jedné straně četa modrých nebo finálových, na druhý rajčata. Proč je na jedné straně více červených než na druhé...? 

Prosím tě, podíval ses někdy na čísla ukazující počty hráčů podle jejich výkonnosti ? Kolik % je výborných, dobrých, průměrných, podprůměrných, atd. ? Pochybuji.

Já si za poslední dobu matně pamatuji několik bitev, kdy proti mně stál OP tým a porážka 0:7 byla natotata. Jenže také si pamatuji několik situací, kdy jsem byl já součástí OP týmu a výhra 7:0 byla také raz-dva.

No a za mě pořád platí, že mám nejvíc her takových, kde jsou hráči a technika +/- přijatelně vyrovnaní a je jen na hráčích, jak se poperou s danou situací na mapě.

Edit:

hmmm, tak ale jsem to zjevně zakřikl, tak znovu a znovu a znovu, takže sestupná fáze, njn, není každý den posvícení

esprit_cz #94 Posted 30 November 2019 - 10:17 AM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostTrylive, on 29 November 2019 - 04:25 PM, said:

Prosím tě, podíval ses někdy na čísla ukazující počty hráčů podle jejich výkonnosti ? Kolik % je výborných, dobrých, průměrných, podprůměrných, atd. ? Pochybuji.

Já si za poslední dobu matně pamatuji několik bitev, kdy proti mně stál OP tým a porážka 0:7 byla natotata. Jenže také si pamatuji několik situací, kdy jsem byl já součástí OP týmu a výhra 7:0 byla také raz-dva.

Jenže já to navrhoval v době, kdy WR mělo nějaký smysl, odpovídalo výkonu hráče.

Hodím ti sem screen, jak vypadá bitva s četou 2 hráčů s WR přes 70. To jsou takový fofry, kde se můžeš jen dívat, jsi rád, že si vystřelíš. Z druhé strany, naopak koukáš, jak tým rychle mizí. Než o jedeš půlku mapy, půlka týmu je v garáži. Když vezmeš kalkulačku, není rozdíl v týmu desetiny, setiny, ani pár procent, ale přes 10% ve WR. Kdyby byly týmy vyrovnaný, pak by se dalo mluvit o zkušenostech hráče, kolik má kdo bitev apod. 

Edited by esprit_cz, 30 November 2019 - 10:24 AM.

anonym_y15UVoWqIOS5 #95 Posted 30 November 2019 - 01:06 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 129

View Postesprit_cz, on 30 November 2019 - 10:17 AM, said:

Jenže já to navrhoval v době, kdy WR mělo nějaký smysl, odpovídalo výkonu hráče.

Hodím ti sem screen, jak vypadá bitva s četou 2 hráčů s WR přes 70. To jsou takový fofry, kde se můžeš jen dívat, jsi rád, že si vystřelíš. Z druhé strany, naopak koukáš, jak tým rychle mizí. Než o jedeš půlku mapy, půlka týmu je v garáži. Když vezmeš kalkulačku, není rozdíl v týmu desetiny, setiny, ani pár procent, ale přes 10% ve WR. Kdyby byly týmy vyrovnaný, pak by se dalo mluvit o zkušenostech hráče, kolik má kdo bitev apod. 

Vždyť jsi popsal v podstatě to samé, co já napsal ve svém druhém odstavci. Rozdíl je jen v tom, že já vidím, že týmy vyrovnané +/- jsou, a když občas je tým přesílený, tak se to stává na obou stranách, no a ty jsi zřejmě přesvědčený, že vyrovnané nejsou, s čímž se nedá moc co dělat.

A když jsme u toho, podívej se na mě na blitstars a zjistíš, že cca od 2.10. jsem letěl dolů jak namydlený blesk a hra mě držela "pod vodou" až do cca 2.11. tedy měsíc jsem byl pod svým průměrem, ale pak se sínusoida zase přesunula nad můj průměr. Celé mně to říká, že hra v dlouhodobém horizontu vyrovnaná je, a myslím, že každý je +/- na té úrovni, kde by asi měl být, vzhledem ke svým možnostem a schopnostem.

Popravdě, tím jak to teď je, mě hra drtivou většinu dní baví, a proto jim také občas pošlu nějaká éčka.

:B

Ivan_Sebok #96 Posted 12 April 2020 - 12:26 PM

Private

• Player
  • 5027 battles
  • 7
  • [ST4Y]

Dobry deň chcel by som sa opýtať či pridáte do wot blitz nové tanky ACL135 A AMX M4 (1949)

Yamo666 #97 Posted 12 April 2020 - 02:00 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10442 battles
  • 208
M4 mlé 49 ve hře je, ALC135 zatím ne a žádné info o něm zatím není, a teda nevím, proč tě láká zrovna něco takového?

konstantyn777 #98 Posted 24 April 2020 - 08:15 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 40142 battles
  • 158
  • [THEOS]

View PostIvan_Sebok, on 12 April 2020 - 12:26 PM, said:

Dobry deň chcel by som sa opýtať či pridáte do wot blitz nové tanky ACL135 A AMX M4 (1949)

View PostYamo666, on 12 April 2020 - 02:00 PM, said:

M4 mlé 49 ve hře je, ALC135 zatím ne a žádné info o něm zatím není, a teda nevím, proč tě láká zrovna něco takového?

proč rovnou netoužít po tom aby se v blitzu objevil sturmtiger?

Ivan_Sebok #99 Posted 24 April 2020 - 12:46 PM

Private

• Player
  • 5027 battles
  • 7
  • [ST4Y]

Dobrý deň dali by ste do wot blitz sturmtiger chcel by som aby tam bol už v 6.10

EndToast_LOCA #100 Posted 24 April 2020 - 01:04 PM

First Sergeant

• Player
  • 36953 battles
  • 1,436
  • [LOCA]

View Postkonstantyn777, on 24 April 2020 - 09:15 AM, said:

proč rovnou netoužít po tom aby se v blitzu objevil sturmtiger?

Pozri čo si spôsobil :D

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users