Jump to content

Aktualizacja 3.5 - raportujcie błędy

3.5

• Please log in to reply
88 replies to this topic

Vespac #81 Posted 10 February 2017 - 10:46 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

i znowu, dzisiaj wywaliło serwer...

chyba opatrzność popiera moje zdanie, że nie ma sensu tracić czasu na eventy oparte na misjach w ściśle określonych godzinach, miałem kupić złota i wziąźć tą 112 ale już mam tego dość

Edited by Vespac, 10 February 2017 - 03:54 PM.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

UroczyRudolf #82 Posted 11 February 2017 - 08:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2863 battles
  • 12
Bug
Jesli zdobedziemy kolejna umiejetnosc zalogi na czolgu ciezkim to mozemy podmienic ja. I przyciski wyboru sa chyba podmienione, bo gdy kliknolem na zamiane umiejętności to niestety zostalo jak jest. Chcialbym dopisac, ze dzieje sie tylko na umiejętnościach czolgow ciezkich.  Ktos tez tak ma? Mam pisac do supportu ze mi sie umiejscowily umiejetnosci nie tak jak planowalem?

Vespac #83 Posted 12 February 2017 - 08:53 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

W dalszym ciągu w niektórych miejscach występuje błąd podnoszenia lufy przy przeszkodzie:

Posted Image

Posted Image

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

UroczyRudolf #84 Posted 12 February 2017 - 09:05 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2863 battles
  • 12
Abja nadal nie rozumiem tych przyciskow z umiejetnosciami. Teraz lekkich osiagnolem umiejetnosc i chcialem zamienic a nie zostalo zamienione. Rozumiem ze umiejetnosc wyswietlana na gorzebto umiejetnosc wlasnie osiagnieta, a nie na dole. Tak ja to rozumiem z tego co tambjest napisane.

gregerski #85 Posted 12 February 2017 - 10:19 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 43254 battles
  • 169
  • [LWP]

Mam kilka:

1. Naprawienie  "Strzałów bez obrażeń czy rykoszetu" - cel w kółku (dokończone celowanie) i wystrzelony pocisk znika w kosmos... raz nawet miałem, że strzał przeleciał przez SPIcę i wybuchł za nim lol.
  2. Jeśli już many przycisk Dominacji... to niech działa tak, że jam go włączę mam same bitwy z dominacją a jak wyłączę to wszytskie bez (również te w plutonie). Często mam i moi współgracze tak że mają misję na dominację i mimo włączenia dominacji w ustawieniach nie możemy trafić na ten rodzaj bitwy.
  3. Poprawienie bugu nagłego wydłużeniu czasu celowania, bez żadnej przyczyny... brak rannej załogi, uszkodzonego magazynu amunicji... lub innego wiadomego pochodzenia.
  4. Nadal na niektórych mapach pojawiają się niewidzialne przeszkody/tarcze przez które pocisk nie może się przebić... a to jakiś kijek a to woda z fontanny.

Miłego polowania :bajan:

Pawel_swinczak72 #86 Posted 12 February 2017 - 10:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29135 battles
  • 77
  • [PSWE]

Co zrobiłem by zdiagnozować problem?

voulezvous #87 Posted 13 February 2017 - 08:40 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View Postnaceroth, on 01 February 2017 - 10:40 AM, said:

Czy możesz udostępnić nam pełny opis algorytmu losowania misji? Tak z czystej ciekawości:)

Nie mogę :)

View Postgregerski, on 12 February 2017 - 10:19 AM, said:

Mam kilka:

1. Naprawienie  "Strzałów bez obrażeń czy rykoszetu" - cel w kółku (dokończone celowanie) i wystrzelony pocisk znika w kosmos... raz nawet miałem, że strzał przeleciał przez SPIcę i wybuchł za nim lol.
  2. Jeśli już many przycisk Dominacji... to niech działa tak, że jam go włączę mam same bitwy z dominacją a jak wyłączę to wszytskie bez (również te w plutonie). Często mam i moi współgracze tak że mają misję na dominację i mimo włączenia dominacji w ustawieniach nie możemy trafić na ten rodzaj bitwy.
  3. Poprawienie bugu nagłego wydłużeniu czasu celowania, bez żadnej przyczyny... brak rannej załogi, uszkodzonego magazynu amunicji... lub innego wiadomego pochodzenia.
  4. Nadal na niektórych mapach pojawiają się niewidzialne przeszkody/tarcze przez które pocisk nie może się przebić... a to jakiś kijek a to woda z fontanny.

Miłego polowania :bajan:

Dzięki!

Co do ostatniego to prosiłbym o screeny jak trafisz na taki niewidzialny obiekt. Dziękuję z góry!

Dzięki bardzo za Wasz wkład. Wszystko dodałem... tak krzysztofpasternak, zgadłeś - do raportu! :)

Edited by voulezvous, 13 February 2017 - 08:58 AM.

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Vespac #88 Posted 13 February 2017 - 12:43 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View Postvoulezvous, on 13 February 2017 - 09:40 AM, said:

Dzięki!

Co do ostatniego to prosiłbym o screeny jak trafisz na taki niewidzialny obiekt. Dziękuję z góry!

wylosowałeś koledze niewykonalną misje do zrobienia - nie ma możliwości strzelać i robić zdjęcia równicześnie, jedynie nagranie by to wykazało

Odnośnie podnoszenia lufy, okazuje się, że nie tylko przy przeszkodach /część rozmowy członków klanu/:

Posted Image

i kto tu jest huncwot?

krzysztofpasternak19 #89 Posted 13 February 2017 - 05:18 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Dlaczego tylko ja do raportu??? XD.

Also tagged with 3.5

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users