Jump to content

Aktualizacja 3.5 - wasze sugestie

3.5

• Please log in to reply
32 replies to this topic

voulezvous #1 Posted 23 January 2017 - 11:55 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Ten wątek przeznaczony jest dla Waszych sugestii i pomysłów.

Załóżcie swoje kreatywne czapki na głowy i piszcie jak uczynić kolejną aktualizację jeszcze lepszą!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Vespac #2 Posted 25 January 2017 - 10:10 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

Nawet nie aktualizację a poprawkę:

1. Sponiewierany SP1 C czy ma służyć już tylko jako maszynka do zarabiania dla WG?

Przecież ten autentyczny czołg dostaje po raz drugi nerfa, teraz na penetracji traci przy AP -20 na HEAT -50. To bardzo dużo w stosunku do innych czołgów, choćby Draculi.

Powód:

Block Quote

Naniesiono poprawki na przebicie średniopoziomowych czołgów lekkich tak, by ich taktyki były oparte bardziej na dynamice aniżeli na konfrontacji twarzą w twarz.

Już widzę tą dynamikę SP1 C...na kampie.

2. Nowa grafika przycisków według mnie słaba.

Edited by Vespac, 25 January 2017 - 10:11 AM.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Pawel_swinczak72 #3 Posted 25 January 2017 - 03:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29148 battles
  • 77
  • [PSWE]
Co do nowej aktualizacji,poprawki,czy jak ją zwał.Mój pomysł jest taki aby dodać do magazynu przechowalnię prezentów,czytaj darmowych dni premium.Do tej pory po każdej aktualce suweniry od WG można było odblokować w łikend,co też nie było do końca fajne gdyż każdy ma jakieś zajęcia w te dni,ale okej,to dni wolne.Teraz wierchuszka uszczęśliwiła nas darmową premką w środku tygodnia, rozwiązanie do dupy moim zdaniem.Gdyby te dni można wrzucić do "szafy"i wydłubać kiedy mamy czas na grę było by to ,tak myślę dużo lepsze rozwiązanie.Co innego z premką którą sami kupujemy .Tu sami się decydujemy na ryzyko niewykorzystana wydanej kasy

Vespac #4 Posted 25 January 2017 - 05:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostPawel_swinczak72, on 25 January 2017 - 04:52 PM, said:

Co do nowej aktualizacji,poprawki,czy jak ją zwał.Mój pomysł jest taki aby dodać do magazynu przechowalnię prezentów,czytaj darmowych dni premium.Do tej pory po każdej aktualce suweniry od WG można było odblokować w łikend,co też nie było do końca fajne gdyż każdy ma jakieś zajęcia w te dni,ale okej,to dni wolne.Teraz wierchuszka uszczęśliwiła nas darmową premką w środku tygodnia, rozwiązanie do dupy moim zdaniem.Gdyby te dni można wrzucić do "szafy"i wydłubać kiedy mamy czas na grę było by to ,tak myślę dużo lepsze rozwiązanie.Co innego z premką którą sami kupujemy .Tu sami się decydujemy na ryzyko niewykorzystana wydanej kasy

Już o tym myślałem, podarowane dni konta premium powinny wchodzić do magazynu jak atesty wejść z terminem ważności do wykorzystania np. 14 dni

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

pro_celowniczy #5 Posted 25 January 2017 - 07:39 PM

Private

• Player
  • 6617 battles
  • 1

Według mnie powinniście wprowadzić wkońcu czołgi chińskie i francuskie

G_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R #6 Posted 26 January 2017 - 10:26 AM

Sergeant

• Player
  • 36738 battles
  • 279
  • [PF_]

Mi w grze brakuje pojazdu premium VIII poziomu, który będzie odpowiednikiem np. type 62 z VII tieru albo leoparda pta z IX.

Medy premium VIII poziomu są mało dynamiczne.

Vespac #7 Posted 26 January 2017 - 11:25 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostG_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R, on 26 January 2017 - 11:26 AM, said:

Mi w grze brakuje pojazdu premium VIII poziomu, który będzie odpowiednikiem np. type 62 z VII tieru albo leoparda pta z IX.

fajna sugestia bo faktycznie tak jest

p.s. mam jednak lekką obawę czytając jak WG poprawiło dynamikię gry LBBT i SP 1C w aktualizacji 3.5

Edited by Vespac, 26 January 2017 - 11:27 AM.

i kto tu jest huncwot?

Rafa_sniper_2014 #8 Posted 27 January 2017 - 01:02 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]

View PostG_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R, on 26 January 2017 - 11:26 AM, said:

Fajny pomysł. Tylko cena pewnie będzie zaporowa. A tak przy okazji SP 1 C sprzedany. Goldem IS6 jestem w stanie przebić tylko od tyłu (na boga jak można być tak bezmyślnym), dziękuję za tę wątpliwą przyjemność.

Edited by Rafa_sniper_2014, 27 January 2017 - 01:06 PM.

GRK83 #9 Posted 30 January 2017 - 08:05 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 36177 battles
  • 180
  • [CHWAT]
Sugerowałbym dorzucić do Assistanta / Czatu funkcję podglądu i przyjmowania/odrzucania zgłoszeń do klanu dla dowódcy i zastępców. Teraz możliwe tylko w grze, a tak by usprawniło cały proces.

voulezvous #10 Posted 01 February 2017 - 09:58 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostGRK83, on 30 January 2017 - 08:05 AM, said:

Sugerowałbym dorzucić do Assistanta / Czatu funkcję podglądu i przyjmowania/odrzucania zgłoszeń do klanu dla dowódcy i zastępców. Teraz możliwe tylko w grze, a tak by usprawniło cały proces.

Bardzo ciekawa sugestia!

Tą i resztę dodałem do raportu!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

hubertix123 #11 Posted 01 February 2017 - 04:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23711 battles
  • 35
  • [MNM]
W 3.6 chciałbym abyście dodali Francuzkie czołgi ciężkie . I emblematy na cOlgi , tak jak w Wot na PC , i  bufa dla Lini T57heavy

Nikodem_Dyzma44 #12 Posted 02 February 2017 - 03:43 PM

Sergeant

• Player
  • 26750 battles
  • 427
  • [GNIOT]
Proszę o opcję wyłączenia wyświetlania wpisów innych graczy podczas rozgrywki (mute) z wyborem tylko na mój team, tylko team przeciwnika i oba teamy. Nie dotyczy to oczywiście sygnalizacji typu "atak", "pomoc", itd.

Vespac #13 Posted 02 February 2017 - 08:20 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

World of Tanks Blitz Q&A /rykoszet.info, lipiec 2016/

[...]
– Kiedy event na IS-5?
– Nie chcemy nudnych i monotonnych wydarzeń. Ciekawym rozwiązaniem będą misje bojowe do wykonania.

[...]

1. Ciekawym? Dla kogo?

2. Co ciekawego może być w robieniu ciągle tych samych misji bojowych?

3. Co ciekawego jest w ograniczeniu wyboru czołgów do docelowego tieru na jaki mają być wylosowane misje przez cały event?

4. Czym nowe eventy różnią się od starych?

5. Jakie wnioski?

Ad.1 Dla sporadycznnje grających i nowych.

Ad.2. Tyle atrakcji co na taśmie produkcyjnej w fabryce.

Ad.3. To, że wiesz czym grozi odżywianie się tylko pomidorową przez 15 dni.

Ad.4. Tylko tym, że nowe eventy wniosły jeszcze większe restrykcje wygranej.

Ad.5. Nuda, uwiązanie, monotonia, ograniczenie i poczucie wyrolowania.

Po trzecim evencie gdzie jednych artefaktów ma się full a drugich brakuje by zrobyć główną nagrodę, po zmęczeniu resetami misji w wyznaczonych godzinach, po narzucaniu tieru i wielu elamentach z tym związanych doszedłem do wniosku:

Czołgów w grze jest bardzo dużo można je kupić za zdobyte srebro w grze lub kupić za realne pieniądze. Czas to też pieniądz. Więc po co dać się ograniczać i tańczyć jak nam ktoś zagra?

Blitz powinien być rozrywką a nowe eventy już całkowicie wykluczają ten warunek z gry. 

Zawsze jest rozwiązanie by Wilk był syty i Owca cała ale warunkiem jest rozum nie od parady.

Edited by Vespac, 02 February 2017 - 08:27 PM.

i kto tu jest huncwot?

krzysztofpasternak19 #14 Posted 02 February 2017 - 10:05 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
No właśnie. Rozum nie od parady. Tylko pracownicy WG chyba ciągle są na jakiejs paradzie.

SINTRA_2001 #15 Posted 03 February 2017 - 03:45 PM

Private

• Player
  • 45 battles
  • 1
Mam pomyal na wprowadzenie emblematow do gry

FeelMyDingDongTralala #16 Posted 04 February 2017 - 02:05 AM

Private

• Player
  • 12256 battles
  • 1
  • [_RIP_]

Dodajcie wreszcie licznik zadanych uszkodzden w bitwie.

Skoro nie gram w dominacje to łaskawie zlikwidujcie takiemu graczowi misje na dominacje. Przymuszacie nas do gry w tego raka. 

Ja maratony sobie juz dawno odpuscilem. Trzebaby by bylo gwalcic restart misji ciagle zeby cos ugrac. Najlepsze jest to ze glaciale widzialem ju3 h po starcie eventu.

krzysztofpasternak19 #17 Posted 04 February 2017 - 09:13 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Zróbcie jakąś optymalizację. Mam bardzo dobre połączenie a podczas wczytywania piszę że mam słabe i żeby sprawdzić jeszcze raz. Tylko o dziwo wszystkie inne gry działają idealnie. Więc to wina WG. Byście może kiedyś wzięli się do roboty i to naprawili.

Romka7777 #18 Posted 08 February 2017 - 06:21 AM

First Sergeant

• Player
  • 36882 battles
  • 1,073
  • [R2K]

1.Paski na dzialo, jak w Wocie na PC

2.nerf is7

3. 2 rodzaje turniejow: dominacja i potyczka.

4.jakis wiekszy turniej typu Twistera:)

Spoiler

Vespac #19 Posted 08 February 2017 - 08:04 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRomka7777, on 08 February 2017 - 07:21 AM, said:

1.Paski na dzialo, jak w Wocie na PC

2.nerf is7

3. 2 rodzaje turniejow: dominacja i potyczka.

4.jakis wiekszy turniej typu Twistera:)

ad.2. nerf is7???

dopiero był płacz, że Medium Tanks a w rzeczywiśtości Main Battle Tanks są za mocne (o ironio), jak tak nakręcisz WG do nerfienia to niedługo żaden czołg w rozgrywce nie zostanie zniszcony.

i kto tu jest huncwot?

Locust_PL #20 Posted 08 February 2017 - 11:07 AM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]

Ja biorąc pod uwagę wypowiedzi graczy, niestety w różnych wątkach proponuję:

1. MM - wprowadzenie warunku doboru czołgów: różnca w typach pojazdów nie większa niż 1

2. EVENTY - pełne wykorzystanie obecnej formuły:

• SZANSA DLA WSZYSTKICH - są dwa rodzaje waluty, teraz jedna przeciętnie przekracza 4-ro krotność drugiej i staje się w zasadzie bezużyteczna - proponuję możliwość wymiany waluty jednej na drugą bez żadnych realnych opłat, ponieważ obecna formuła ukierunkowana pod misje w wyznaczonych godzinach wyklucza część graczy z konkursu
  • SPOSÓB NA NUDĘ I MONOTONIĘ - devloperzy WG szukając na to sposobu nie dostrzegają faktu, że podstawowym czynnikiem wywołującym nudę i znużenie jest długość etapu i minitonia zadań. Rozwiązaniem na to jest efekt i przerwa, dlatego etapów powinno być więcej na tą samą ilość waluty do zdobycia a poszczególny etap nie powinien przekroczyć 20 000.
  • WPROWADZENIE T5 - dlaczego WG nie myśli nigdy o graczach średnio-zawansowanych/początkujących? Proponuję wprowadzenie takiego przedziału.
  • CZĘSTOTLIWOŚĆ T10 i T7 - niestety w każdym działaniu WG jest bardzo widoczne parcie na pieniądze klientów, cóz można robić to normalnie. Proponuję o taką samą częstotliwość każdej z grup T10, T7 i T5.

Edited by Locust_PL, 08 February 2017 - 12:07 PM.

Also tagged with 3.5

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users