Jump to content

Aktualizacja 3.5 - wasze sugestie

3.5

• Please log in to reply
32 replies to this topic

Romka7777 #21 Posted 08 February 2017 - 11:34 AM

First Sergeant

• Player
  • 36849 battles
  • 1,073
  • [R2K]

View PostVespac, on 08 February 2017 - 08:04 AM, said:

ad.2. nerf is7???

dopiero był płacz, że Medium Tanks a w rzeczywiśtości Main Battle Tanks są za mocne (o ironio), jak tak nakręcisz WG do nerfienia to niedługo żaden czołg w rozgrywce nie zostanie zniszcony.

Taka prawda is7 w rzeczewistosci  juz dawno trzeba znerfic. Plusy: szybki, super pancerz ktory nie przebija sie nawet w bok, wieza ktora nikt nie moze przebic (tylko niektore TDS-y na goldzie),dobre dzialo, Minusy:......... chyba nie ma

PS. Dodam do tematu ze chcialbym jeszcze zobaczyc w grze oznaczenie jakiegos kwadratu na minimapie. To bardzo bym sie przydalo w turniejach.

Edited by Romka7777, 08 February 2017 - 11:35 AM.

Spoiler

Vespac #22 Posted 08 February 2017 - 01:03 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRomka7777, on 08 February 2017 - 12:34 PM, said:

Taka prawda is7 w rzeczewistosci  juz dawno trzeba znerfic. Plusy: szybki, super pancerz ktory nie przebija sie nawet w bok, wieza ktora nikt nie moze przebic (tylko niektore TDS-y na goldzie),dobre dzialo, Minusy:......... chyba nie ma

PS. Dodam do tematu ze chcialbym jeszcze zobaczyc w grze oznaczenie jakiegos kwadratu na minimapie. To bardzo bym sie przydalo w turniejach.

Dopiero w temacie o supertestach nerfów na MBT zwanych w Blitz MT, że IS7 jest za słaby i trzba mu buffa.

IS7 jak każdy pojazd ma swoje wady m.in. pożary to rzeczywista wada tego czołgu (prototyp spłonął na poligonie). Wieża, większość czołgów X tieru ma mocno opancerzone wieże. IS7 nie jest ewenemwntem a jego wieżę z przodu można przynajmniej traktować HE.

Przy okazji: jak przebić OB263 kręcocego się frontem przed IS7?

Zapodałem na porównywarkę kilka popularnych na X tierze czołgów i nie widzę znaczących różnic w osiągnieciach tych pojazdów poza popularnoscią IS7

Posted Image 

Edited by Vespac, 08 February 2017 - 01:26 PM.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Locust_PL #23 Posted 11 February 2017 - 12:03 PM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]

Po:

1.trzecim evencie w tym samym stylu,

2.po tresurze graczy na komendy 13:00 i 19:00

2.po 3 dniach problemów technicznych,

3.po dołożeniu dnia premium w sobotę wypadającą w piątek,

4.po takim "losowaniu" misji by rachunek WG był na duzy plus a klient myślał, że zrobił interes

5.po starcie czasu, którego nie da się odzyskać

proponuję by WG zrobiło teraz koszulki dla graczy rozdawne przy okazji kolejnego eventu z napisem:

________________      _________________

I                               \    /                                 |

|                                 \/                                   |

JESTEM KLIENTEM WARGAMMING

JETSEM FRAJEREM

I LOVE IT 

zestaw eventowy

59,99 €

> w zestawie: koszulka z nadrukiem, czapeczka i gwizdek

Edited by Locust_PL, 11 February 2017 - 12:26 PM.

KoTwA14111985 #24 Posted 11 February 2017 - 07:08 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 46126 battles
  • 163
  • [WLKP]

Według mnie w nadchodzącej aktualizacji dobrze byłoby dodać opcję wyboru poziomu wykonywanych misji. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększy się przyjemność z gry, ponieważ to gracz - a nie do końca jasny system losowania - dokonywałby wyboru poziomu czołgów potrzebnych do wykonania misji. 

voulezvous #25 Posted 13 February 2017 - 08:58 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275
Dzięki bardzo za Wasz wkład. Wszystko dodałem... tak krzysztofpasternak, zgadłeś - do raportu! :)

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Vespac #26 Posted 14 February 2017 - 11:16 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View Postkrzysztofpasternak19, on 13 February 2017 - 06:22 PM, said:

Dlaczego tylko ja do raportu??? XD.

:teethhappy: wszyscy, nie myśl żeś wyjatkowy

a ty będziesz musiał ubrać czapeczkę :great:

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

krzysztofpasternak19 #27 Posted 14 February 2017 - 11:46 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Znowu sąd wojskowy XD.

Vespac #28 Posted 15 February 2017 - 03:32 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

Proponuję zamiast kolejnych przycisków prowadzący do jednej i tej samej lokalizacji czyli sklepu dodanie włączenia/wyłaczenia cenzury.

To będzie najlepsze rozwiązanie dla czatu, ponieważ walka z gwiazdkami jest przez WG przegrana, co widać. 

Edited by Vespac, 15 February 2017 - 03:33 PM.

i kto tu jest huncwot?

ItIsMyPremiumAccount #29 Posted 16 February 2017 - 08:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 297 battles
  • 35
  • [PANB]

Może jakieś 'wyzwania' typu zagraj 5 bitew w rzedu, przebijając pancerz wroga conajmniej 4 razy na bitwę. Wyobrażam to sobie tak samo jak misje, ale:

1. Możesz mieć 1 na raz

2. Za wykonanie jej masz bardziej 'namacalną' nagrodę typu 10 sztuk złota albo 400 free xp albo cześć  jakieś premki np. Locusta (zbierasz 1 cześć za zadanie, czołg dostajesz za np.40)

3.Wyzwania są odnawiane na okrągło

4. Możesz je pomijać 3 razy dziennie za free

Pawel_swinczak72 #30 Posted 17 February 2017 - 07:08 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29135 battles
  • 77
  • [PSWE]
A ja z naiwnością dziecka,bo tak jesteśmy traktowani przez WG(patrz odpowiedź jednego mądrego na temat bajkowych czołgów wprowadzanych do gry jakoby blitz był grą infantylną,cokolwiek miał na myśli)mam taką sugestię aby dogadali się z Orange w sprawie dostępu do serwerów.Od aktualizacji grudniowej dobijam się wytłumaczenia dlaczego "połączenie z serwerem zostało zerwane"

Locust_PL #31 Posted 17 February 2017 - 08:55 PM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]

View PostLocust_PL, on 08 February 2017 - 11:07 AM, said:

Ja biorąc pod uwagę wypowiedzi graczy, niestety w różnych wątkach proponuję:

1. MM - wprowadzenie warunku doboru czołgów: różnca w typach pojazdów nie większa niż 1

2. EVENTY - pełne wykorzystanie obecnej formuły:

• SZANSA DLA WSZYSTKICH - są dwa rodzaje waluty, teraz jedna przeciętnie przekracza 4-ro krotność drugiej i staje się w zasadzie bezużyteczna - proponuję możliwość wymiany waluty jednej na drugą bez żadnych realnych opłat, ponieważ obecna formuła ukierunkowana pod misje w wyznaczonych godzinach wyklucza część graczy z konkursu
  • SPOSÓB NA NUDĘ I MONOTONIĘ - devloperzy WG szukając na to sposobu nie dostrzegają faktu, że podstawowym czynnikiem wywołującym nudę i znużenie jest długość etapu i minitonia zadań. Rozwiązaniem na to jest efekt i przerwa, dlatego etapów powinno być więcej na tą samą ilość waluty do zdobycia a poszczególny etap nie powinien przekroczyć 20 000.
  • WPROWADZENIE T5 - dlaczego WG nie myśli nigdy o graczach średnio-zawansowanych/początkujących? Proponuję wprowadzenie takiego przedziału.
  • CZĘSTOTLIWOŚĆ T10 i T7 - niestety w każdym działaniu WG jest bardzo widoczne parcie na pieniądze klientów, cóz można robić to normalnie. Proponuję o taką samą częstotliwość każdej z grup T10, T7 i T5.

View Postvoulezvous, on 13 February 2017 - 08:58 AM, said:

Dzięki bardzo za Wasz wkład. Wszystko dodałem... tak krzysztofpasternak, zgadłeś - do raportu! :)

lol

Posted Image

Edited by Locust_PL, 17 February 2017 - 08:56 PM.

voulezvous #32 Posted 20 February 2017 - 08:39 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostPawel_swinczak72, on 17 February 2017 - 07:08 AM, said:

A ja z naiwnością dziecka,bo tak jesteśmy traktowani przez WG(patrz odpowiedź jednego mądrego na temat bajkowych czołgów wprowadzanych do gry jakoby blitz był grą infantylną,cokolwiek miał na myśli)mam taką sugestię aby dogadali się z Orange w sprawie dostępu do serwerów.Od aktualizacji grudniowej dobijam się wytłumaczenia dlaczego "połączenie z serwerem zostało zerwane"

Tego typu sytuacje dobrze jest zgłaszać do Supportu. I'm więcej zgłoszeń, tym szybciej problem zostanie rozwiązany!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

krzysztofpasternak19 #33 Posted 20 February 2017 - 02:02 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Czyli liczy się liczba zgłoszeń dla WG a nie to żeby jak najszybciej usunąć błędy i dać przyjemność z gry. Czyli np w sprawie strzałów za 0 ile potrzebujecie zgłoszeń aby to naprawić??? Ok 1000 albo 10 tysięcy czy jeszcze więcej. W sumie czego się można się spodziewać po WG.

Also tagged with 3.5

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users