Jump to content

Aktualizacja 3.5 - dyskusja ogólna

3.5

• Please log in to reply
7 replies to this topic

voulezvous #1 Posted 23 January 2017 - 11:59 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Zapraszamy do podzielenia się opiniami o najnowszej aktualizacji.

Poniżej znajdziecie tematy do poszczególnych zmian i ulepszeń:

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

KOSIOR1000 #2 Posted 27 January 2017 - 08:01 PM

Private

• Player
  • 19613 battles
  • 2
  • [ROTS]
mam problem Po nowej aktualizacji gra przestala działać Logowanie wisi na "ladowanie zestawu naprawczego" i tak zostaje Proszę o radę co z tym zrobić

AlladyNOS_PL #3 Posted 28 January 2017 - 11:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17984 battles
  • 83
Mapa Oaza, przydałoby się w końcu coś zrobić z bazami A i B, w trybie dominacji. Drużyna, która przejmie w/w bazy z reguły wygrywa bitwę, defakto wystarczy wtedy tylko gra defensywna. Jak dla mnie, baza C, powinna być cofnięta o jedną wydmę do tyłu, a baza B powinna być umiejscowiona na dole, na tym przejeździe, pomiędzy miastem a wydmami. 

Nikodem_Dyzma44 #4 Posted 02 February 2017 - 03:45 PM

Sergeant

• Player
  • 26750 battles
  • 427
  • [GNIOT]
Achhhh ci masochiści grający w dominację... :B

Vespac #5 Posted 07 February 2017 - 02:07 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostGrzybbulon, on 02 February 2017 - 04:45 PM, said:

Achhhh ci masochiści grający w dominację... :B

Wbrew temu co było kiedyś w dominację gra sie teraz całkiem nieźle, właśnie dzięki misjom a raczej braku ich zaliczania ludzie zaczęli łapać o co w dominacji chodzi i za co są przyznawane pkt. zwycięstwa.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Rafa_sniper_2014 #6 Posted 07 February 2017 - 10:44 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Dominacja jest ok, zmusza do większego myślenia i podziału formacji, ale jest dużo błędów w umieszczeniu baz np. baza A na Kastylii, baza B na Winnicach (tu bym dał 4 bazy), baza C na Oazie (niestety ta mapa została zepsuta generalnie). Nie wiem czemu, ale nie udało mi się trafić z tym trybem na Mirażu.

Vespac #7 Posted 07 February 2017 - 09:31 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRafa_sniper_2014, on 07 February 2017 - 11:44 AM, said:

Dominacja jest ok, zmusza do większego myślenia i podziału formacji, ale jest dużo błędów w umieszczeniu baz np. baza A na Kastylii, baza B na Winnicach (tu bym dał 4 bazy), baza C na Oazie (niestety ta mapa została zepsuta generalnie). Nie wiem czemu, ale nie udało mi się trafić z tym trybem na Mirażu.

na Mirażu nie ma Dominacji, natomiast złe umiejscowienie bazy jak piszesz psuje znacznie sens tej rozgrywki, według mnie również baza B (człowiek przez tą cenzurę zwariuje) na Pustynnych piaskach też jest podaniem na tacy fraga zarówno. dla zajmujacych bazę A jak i C.

Można też mieć zastrzeżenia do rozmieszczenia w Kastylii bazy C w stosunku do bazy A gdzie ją jest o wiele łatwiej i szybciej zająć dla startujących z Pd niż C dla startujących z Pn. Oczywiście dużo zależy od wylosowanych w drużynie typów pojazdów. Dziwne są te dysproporcje w meczu gdzie jest tylko 7 pojazdów, może być 1 HT, 5 MT i 1 LT na 5 HT i 2 TD.

Edited by Vespac, 07 February 2017 - 09:38 PM.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

voulezvous #8 Posted 13 February 2017 - 09:15 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275
Dzięki bardzo za Wasz wkład. Wszystko dodałem... tak krzysztofpasternak, zgadłeś - do raportu! :)  

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Also tagged with 3.5

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users