Jump to content

Harita Güncellemesi: Ölü Ray

3.5

• Please log in to reply
4 replies to this topic

vuque #1 Posted 25 January 2017 - 01:12 PM

Sergeant

• EU Community
  • 172 battles
  • 373

Merhaba Komutanlar,

3.5 güncellemesiyle yenilenen Ölü Ray haritası hakkındaki geri bildirimlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Teşekkür ederiz! 

smlburhan #2 Posted 29 January 2017 - 01:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16055 battles
  • 78
Merak ettiğim bazı konular var,

1- Haritalarin kötü olduğu düşüncesine nereden kapılıp, haritaları değiştiriyorsunuz?
Şimdiye kadar kimseden eski ölü ray'ın kötü olduğunu duymadim. Hatta çok seven oyuncular var.

2- Neden bütün haritaların hatlarını yumuşatıyosunuz?
Hepsi birbirine benzemeye başladı ve bu sıkıcı bi durum.  Bence eskiden daha gerçekciydi.

3- Yenilenen haritalar neden sadece medlere yönelik gibi?
Ölü rayda eskiden medler, tdler, hafifler ve ağırlar için farklı yerler pozisyonlar vardı. Şimdiki haritada tdler tamamen unutulmuş.

__FuRKaNnN__ #3 Posted 29 January 2017 - 01:34 PM

Sergeant

• Player
  • 27410 battles
  • 402
Yenileme amacınız dengelemeyse
Sadece dengelense de olurdu mevcut pozisyonlar
Ama aynı temada yeni harita yapılmış bildiğin:(

AGK06 #4 Posted 07 February 2017 - 08:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 37569 battles
  • 13
  • [TURKK]
Sizlerin dini imani para.bir bu harita kaldiydi icine etmediginiz onuda hallettiniz elinize saglik!!!tanklarin tek tek gucunu dudurdunuz.haritalari mahfettiniz.denge sizin icin para kazanmak.tum oyun keyfinin ....ettiniz.emegi gecen herkezin ..........eline saglik!!!anladin sen.siz simdi bu yazdiklarima cevap vermek yerine gizler engellersiniz.lanet olsun insanlarin oara hirsina.once tum tank avcilarini sonra medleri duman ettiniz.ilk haritalar superdi.size kim soyluyor haritalar kotu duzeltin diye verin tel nosunuda onunla gerektigi sekilde konusalim.....kendinizide bulunmaz hint kulasi zannetmeyin.oyunu silmek bir tusa bakar.siz deyil ben secerim.sizide bir tusla silerim.hadi yiyosa engelle beni.kac kusi oynuyoruz bu oyunu.alternatiflerinizi de bulduk......siz dusunun.....

AGK06 #5 Posted 07 February 2017 - 08:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 37569 battles
  • 13
  • [TURKK]
Sizlerin dini imani para.bir bu harita kaldiydi icine etmediginiz onuda hallettiniz elinize saglik!!!tanklarin tek tek gucunu dudurdunuz.haritalari mahfettiniz.denge sizin icin para kazanmak.tum oyun keyfinin ....ettiniz.emegi gecen herkezin ..........eline saglik!!!anladin sen.siz simdi bu yazdiklarima cevap vermek yerine gizler engellersiniz.lanet olsun insanlarin oara hirsina.once tum tank avcilarini sonra medleri duman ettiniz.ilk haritalar superdi.size kim soyluyor haritalar kotu duzeltin diye verin tel nosunuda onunla gerektigi sekilde konusalim.....kendinizide bulunmaz hint kulasi zannetmeyin.oyunu silmek bir tusa bakar.siz deyil ben secerim.sizide bir tusla silerim.hadi yiyosa engelle beni.kac kusi oynuyoruz bu oyunu.alternatiflerinizi de bulduk......siz dusunun.....

Also tagged with 3.5

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users