Jump to content

Nová pravidla fóra

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Kayi4ek #1 Posted 03 February 2017 - 01:35 PM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 735 battles
  • 762

Tankisté,

s radostí vám oznamujeme, že jsme vytvořili nová pravidla fóra, která by měla být přehlednější a jednodušší na pochopení pro všechny hráče.

Kompletně jsme tedy přepsali pravidla a také systém varování a trestů.

Nová pravidla fóra:

• Jsou jednodušší a jasnější pro všechny hráče
  • Usnadní práci našim moderátorům
  • Sníží toxicitu fóra
  • Vytvoří přátelštější atmosféru pro všechny hráče

Jak toho dosáhneme?

• Pravidla budou nyní vyjádřena srozumitelněji
  • Počet pravidel byl zredukován
  • Vytvořili jsme zjednodušený system trestání porušování pravidel, který bude transparentní pro všechny

Kdy můžete nova pravidla očekávat?

• Pravidla budeme implementovat a publikovat v průběhu příštího týdne

Toto oznámení slouží především jako připomínka, že pravidla budou implementována příští týden a my budeme rádi za všechny vaše návrhy a připomínky.

Váš komunitní tým

Kayi4ek #2 Posted 06 February 2017 - 02:51 PM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 735 battles
  • 762
Nová pravidla fóra najdete ZDE.

esprit_cz #3 Posted 06 February 2017 - 03:17 PM

First Sergeant

• Player
  • 31533 battles
  • 4,121
  • [SCRY]
Normalne nevychazim z udivu. V cem je to jasnejsi, strucny...? Kdyz budu drzkovat, tak mi nezavrete pusu na 3 dny, ale 14 dni, nejlepe na rok. Takhle se resi problemy :blee:

Edited by esprit_cz, 06 February 2017 - 03:21 PM.

Wunderpepi #4 Posted 06 February 2017 - 03:41 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 15631 battles
  • 532

View Postesprit_cz, on 06 February 2017 - 04:17 PM, said:

Normalne nevychazim z udivu. V cem je to jasnejsi, strucny...? Kdyz budu drzkovat, tak mi nezavrete pusu na 3 dny, ale 14 dni, nejlepe na rok. Takhle se resi problemy :blee:

Stejně ty pravidla nikdo nebude číst, kromě Clearevila, tak co.

Karel_Kadlec #5 Posted 06 February 2017 - 04:15 PM

Sergeant

• Player
  • 22111 battles
  • 310
  • [ARGO]

View PostJulius_Lavicky, on 06 February 2017 - 04:41 PM, said:

Stejně ty pravidla nikdo nebude číst, kromě Clearevila, tak co.

Ja si je precetl, nastavili to tak aby to bylo pochopitelne i pro soucasnou vetsinovou klientelu :)

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

ShrensCZ #6 Posted 06 February 2017 - 06:23 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 31275 battles
  • 122
  • [-B2D-]
Jasné a výstižné. Tak jak to ma být :)

ClearEvil #7 Posted 06 February 2017 - 06:39 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512
Nová pravidla se nezakecají... :trollface:

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

esprit_cz #8 Posted 06 February 2017 - 08:32 PM

First Sergeant

• Player
  • 31533 battles
  • 4,121
  • [SCRY]

View PostClearEvil, on 06 February 2017 - 06:39 PM, said:

Nikde v novych pravidlech nectu, ze je zakaz pouzivani globalne vyrazu z psychologie! Mel by sis to rychle opravit, doplnit;-)

1. Od kdy jsou tyto nova pravidla v platnosti?

2. Jak to je a bude s hraci, kteri maji napomenuti, vystrahu

3. Pochopil jsem spravne sled trestu? 1x Vytka =>14 denni ban => 1 rok ban? Nebo je tam napr. 3x vytka, pak vyssi trest?

4. Jak to bude s tresty? Za jakekoliv poruseni pravidel bude nasledovat sled trestu uvedenych v bode 3 nebo se bude rozlisovat hrubost poruseni?

Kayi, nezlob se, ale ja v tom az takovou jasnou jednoduchost nevidim. Vidim za tim uplne neco jineho. Jednoduchost = tresty. Pokud bude sled trestu, jak predpokladam 1x vytka =» 1x 14 denni ban =» rocni ban, vidim v tom pouze, jak se zbavit nepohodlnych lidi tzv. rebelu. Je jasne videt, ze svoji praci nezvladate, nestihate a tak sis vyrobil nastroj moci. Ted, aby se tu kazdy bal prdnout. Uz takhle u Evila nikdo nevi, jak se vyspal a dostane ban za slovo z psychologickeho slovnicku. Jsem zvedav, az opet pouziju slovo dem**ti, ktery je srovnatelny se slovem bezmozci, co se stane?

Edited by esprit_cz, 07 February 2017 - 07:44 AM.

ClearEvil #9 Posted 06 February 2017 - 09:17 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512

View Postesprit_cz, on 06 February 2017 - 09:32 PM, said:

Nikde v novych pravidlech nectu, ze je zakaz pouzivani globalne vyrazu z psychologie! Mel by sis to rychle opravit, doplnit;-)

1. Od kdy jsou tyto nova pravidla v platnosti?

2. Jak to je a bude s hraci, kteri maji napomenuti, vystrahu

3. Pochopil jsem spravne sled trestu? 1x Vytka =>14 denni ban => 1 rok ban? Nebo je tam napr. 3x vytka, pak vyssi trest?

4. Jak to bude s tresty? Za jakekoliv poruseni pravidel bude nasledovat sled trestu uvedenych v bode 3 nebo se bude rozlisovat hrubost poruseni?

Není to tam?

Pokud použiješ "výrazu z psychologie" bez řádné lékařské prohlídky a stanovení diagnózy, tak je to nadávka (bod 3). Kdybys náhodou byl lékař a udělal i tu prohlídku, tak to bude jmenování a zostuzování ostatních uživatelů fóra a hráčů (bod 2) a ještě tě nahlásím na lékařskou komoru za vyzrazení lékařského tajemství. Koneckonců, tohle už jsem tu někde psal a stále to platí.

1) Pravidla už platí

2) +/- individuálně. Bude se to řešit ve spolupráci se staffem. Někomu se trestní minulost bude tolerovat (pokud zlobil jen čas od času), někomu se klidně přičte (pokud tam má seznam, že by se styděl i Babinskej). Za mě bych asi použil 14d, rovnou na 1r je dost drsné. Pokud tam ale má někdo finální varování před perma, tak se klidně může stát, že nedostane 14d ani 1r, ale ten perma.

3) Jedna výtka, 14d, 1r. Pokud půl roku od výtky (14d) nic neporuší, bude na 0 (1). A stále je tu i možnost perma banu.

4) Jakékoliv. Za co byl trest doteď, bude i nadále. Koneckonců i doteď se dalo vybanovat z fóra za drobné přestupky, když je někdo stále opakoval a nasbíral tak dostatek bodů.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

esprit_cz #10 Posted 07 February 2017 - 02:46 PM

First Sergeant

• Player
  • 31533 battles
  • 4,121
  • [SCRY]

View PostClearEvil, on 06 February 2017 - 09:17 PM, said:

2) +/- individuálně. Bude se to řešit ve spolupráci se staffem. Někomu se trestní minulost bude tolerovat (pokud zlobil jen čas od času), někomu se klidně přičte (pokud tam má seznam, že by se styděl i Babinskej). Za mě bych asi použil 14d, rovnou na 1r je dost drsné. Pokud tam ale má někdo finální varování před perma, tak se klidně může stát, že nedostane 14d ani 1r, ale ten perma.

3) Jedna výtka, 14d, 1r. Pokud půl roku od výtky (14d) nic neporuší, bude na 0 (1). A stále je tu i možnost perma banu.

4) Jakékoliv. Za co byl trest doteď, bude i nadále. Koneckonců i doteď se dalo vybanovat z fóra za drobné přestupky, když je někdo stále opakoval a nasbíral tak dostatek bodů.

Normalne se musim smat. Sednete si s Kayem, vypiluje ty pravidla, popripadne se domluvte, jste horsi nez poslanci

• Vytvořili jsme zjednodušený system trestání porušování pravidel, který bude transparentní pro všechny

​Ty uz si tady rozjizdis vlastni stat. Jeste se ani nezaclo a uz beres na kazdeho jiny metr! Nikde nectu, za co a kdy muzu dostat permanetni ban? Sry, za tucny pismo, nejde vypnout

Edited by esprit_cz, 07 February 2017 - 02:48 PM.

ClearEvil #11 Posted 07 February 2017 - 04:19 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512

Tak třeba na človíčka, co píše jen PM (a tam něco o rodině, nemocích, "výletních" táborech v Polsku a podobně) ban read only (pouze čtení;) nezabírá, protože nezakazuje právě ty PMka. Takže dostane suspend, aby nepsal ani ty. Když ale po vypršení banu zase začne, taj je nejlepší ho vypnout úplně.

Pro normálního uživatele jsou ty pravidla v pohodě. Na ty ostatní si klidně vyžádám souhlas z Paříže a přitvrdím.

RajtTom #12 Posted 07 February 2017 - 05:41 PM

Private

• Player
  • 44010 battles
  • 3
  • [RAJT]

Dobrý večer všem, moc do fóra nepřispívám, ale občas si něco přečtu. Pravidla vypadají rozumně (musí omezovat, jinak by to nebyly pravidla), respektuji je. Co mne ale zaráží je chování a přistup místních moderátorů, vypadá to jako závody, kdo bude "hustější". Opravdu lze "zažádat do Paříže a přitvrdit"? No potěž pánbů...Pokud se opravdu jedná o takovou "obchodní" strategii Vašeho zaměstnavatele, mohu jen odejít. Snad to tak zlé nebude a jedná se jen o typicky zde lokální aroganci místních "mocných". Připomínat, že jednáte s platícími zákazníky asi nebude mít velký smysl, tak uvidíme za nějakou dobu. Třeba se zde tato úroveň zlepší a rád si zas něco přečtu. RajtTom.

Michall997 #13 Posted 07 February 2017 - 05:53 PM

Sergeant

• Player
  • 37837 battles
  • 283
  • [H4PKY]

View PostRajtTom, on 07 February 2017 - 05:41 PM, said:

Dobrý večer všem, moc do fóra nepřispívám, ale občas si něco přečtu. Pravidla vypadají rozumně (musí omezovat, jinak by to nebyly pravidla), respektuji je. Co mne ale zaráží je chování a přistup místních moderátorů, vypadá to jako závody, kdo bude "hustější". Opravdu lze "zažádat do Paříže a přitvrdit"? No potěž pánbů...Pokud se opravdu jedná o takovou "obchodní" strategii Vašeho zaměstnavatele, mohu jen odejít. Snad to tak zlé nebude a jedná se jen o typicky zde lokální aroganci místních "mocných". Připomínat, že jednáte s platícími zákazníky asi nebude mít velký smysl, tak uvidíme za nějakou dobu. Třeba se zde tato úroveň zlepší a rád si zas něco přečtu. RajtTom.

Protoze wg se drzi hesla: plat a drz hubu :D a ne aby nekoho napadlo radit jim co na hre zlepsit a nebo si stezovat na neco co nefunguje tak jak by melo

MadSkunk #14 Posted 07 February 2017 - 05:55 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View PostClearEvil, on 07 February 2017 - 05:19 PM, said:

Tak třeba na človíčka, co píše jen PM (a tam něco o rodině, nemocích, "výletních" táborech v Polsku a podobně) ban read only (pouze čtení;) nezabírá, protože nezakazuje právě ty PMka. Takže dostane suspend, aby nepsal ani ty. Když ale po vypršení banu zase začne, taj je nejlepší ho vypnout úplně.

Pro normálního uživatele jsou ty pravidla v pohodě. Na ty ostatní si klidně vyžádám souhlas z Paříže a přitvrdím.

Podle me je to zoufala snaha wg nejak resit vysledek psychickeho tlaku na hrace, ktery vznikl postupnym nicenim promysleme arkady pro dospele. Vyzadej si co uznas za vhodne, ale jste v tom sami. Zprisneni pravidel fora nic nezlepsi, nebot jste svoji dosavadni praci dosahli akorat jeho postupneho opusteni vsemi, kdo meli chut prispivat nejakym podnetnym obsahem. Tech pet zdejsich trollu vam tu bude nejspis dal trollit z paralelnich uctu a i kdyby ne, momentalni obsah je natolik nezajimavy, ze by tu o necem diskutoval uz jenom ten, kdo se rad cte.

Pritom by stacilo forum ozivit treba pravidelnymi soutezemi o neco nepatrneho. Je tolik variant, jak konstruktivni komunitou vytlacit trolly pryc. Ale to chce vic, nez jenom po rakousko-uhersku udelat papir a odskrtnout si, ze je forum vyresene. A hlavne se obavam, ze je uz pozde.

Proto pokladam za efektivnejsi se misto fora venovat chatu. At uz tomu bitevnimu, nebo jednotlivym jazykovym sekcim v garazi.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

ClearEvil #15 Posted 07 February 2017 - 06:00 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512

View PostRajtTom, on 07 February 2017 - 06:41 PM, said:

Opravdu lze "zažádat do Paříže a přitvrdit"?

Ty jsi asi žádné takové PM, jako pochvalu po bitvě, nedostal. Bývají tam opravdu hnusné věci. Takové človíčka opravdu není vhodné držet na fóru, dokud se sám nevyboduje. Nedělá se to denně, ale občas je opravdu potřeba se zeptat nahoře a přitvrdit.

Jinak si nemyslím, že by se přitvrdil přístup celkově. Uvidíme, jak se to zaběhne.

MadSkunk #16 Posted 07 February 2017 - 06:07 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View PostClearEvil, on 07 February 2017 - 07:00 PM, said:

Ty jsi asi žádné takové PM, jako pochvalu po bitvě, nedostal. Bývají tam opravdu hnusné věci. Takové človíčka opravdu není vhodné držet na fóru, dokud se sám nevyboduje. Nedělá se to denně, ale občas je opravdu potřeba se zeptat nahoře a přitvrdit.

Jinak si nemyslím, že by se přitvrdil přístup celkově. Uvidíme, jak se to zaběhne.

Jemze chat pritvrzeni pristupu potrebuje. Forum v soucasne chvili moc lidi nezajima

flakk_cz #17 Posted 07 February 2017 - 06:07 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 20813 battles
  • 608
  • [SN4IL]

Já nové pravidla nečetl, ani se nechystám. A Vaše komenty nahoře taky ne. 

Sám dobře vím, že budu-li sprostý, urážet ostatní apod., tak mi to neprojde. CE přijde, promaže a třeba udělí i trest. 

Pokud jste normální a ve skutečném životě se chováte slušně, tak vám tohle stačí i tady na fóru ;)

ClearEvil #18 Posted 07 February 2017 - 06:37 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512

View PostMadSkunk, on 07 February 2017 - 07:07 PM, said:

Jemze chat pritvrzeni pristupu potrebuje. 

To věřím. Já jsem spíše na WoT chatu. Tady se snaží Haatra. Ale nikde nemůžeme být 24/7. Jak zmizíme, tak je to zase stoka. Kolikrát ani nepomáhá, když tam jsme.

MadSkunk #19 Posted 07 February 2017 - 07:52 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View PostClearEvil, on 07 February 2017 - 07:37 PM, said:

To věřím. Já jsem spíše na WoT chatu. Tady se snaží Haatra. Ale nikde nemůžeme být 24/7. Jak zmizíme, tak je to zase stoka. Kolikrát ani nepomáhá, když tam jsme.

A na to prave mame systemova reseni. Bohuzel s dalsi implementovanou funkci mi hra nejspis uz nepojede, jenze autobanovaci bot uz je tu jasne treba. Dneska jsem prohral jednu hru prave kvuli neustalemu obtezovani ze strany jednoho davno zabiteho spoluhrace, ktere mi zabranilo v soudnem rozhodovani ackoliv jsem mel vsechny vyhody na sve strane. Nemohl jsem se poradne soustredit a ocenil bych tehdy moznost bitevni chat nezobrazovat nebo bota, ktery by ho za nadavky odstavil od chatu.

Ani by to nemuselo byt na ban, ostatne cekam kdy uz wg pochopi, proc se hracum roztekly nervy a co to zpusobilo. Tato funkce by ho zabanovala na jednu bitvu a postupne by si na to lidi zvykli.

Jenze ne, ono je lepsi vymyslet robustni a radne nadute reseni s permabany a nutit moderatory setrvavat na skle.

flakk_cz #20 Posted 07 February 2017 - 08:38 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 20813 battles
  • 608
  • [SN4IL]
Žádný autobot není třeba. Stačí jednoduchá úprava, kdy vyřazeny spoluhráč nebude schopen posílat zprávy do obou chatů. Výjimku bych nechal na četu :) 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users