Jump to content

Nová pravidla fóra

• Please log in to reply
22 replies to this topic

scotom #21 Posted 08 February 2017 - 12:20 AM

Sergeant

• Player
  • 22061 battles
  • 424
  • [TFCZ]

View PostClearEvil, on 07 February 2017 - 08:00 PM, said:

Ty jsi asi žádné takové PM, jako pochvalu po bitvě, nedostal. Bývají tam opravdu hnusné věci. Takové človíčka opravdu není vhodné držet na fóru, dokud se sám nevyboduje. Nedělá se to denně, ale občas je opravdu potřeba se zeptat nahoře a přitvrdit.

Jinak si nemyslím, že by se přitvrdil přístup celkově. Uvidíme, jak se to zaběhne.

Takových "pochvalných" zpráv po i při hře dostávám cellkem dost.Nejlepší na tom je,že to píší ti "experti" s nulovým skillem.Kdyby to bylo technicky možné,bya by nejlepším řešením ruka,co by vyjela ze zařízení na kterém hraje a rovnou je propleskla.Ale bohužel....

Jinak pravidla jsou jasná,jen pochybuji o jejich účinnosti.

Edited by scotom, 08 February 2017 - 12:22 AM.

MadSkunk #22 Posted 08 February 2017 - 01:48 AM

First Sergeant

• Player
  • 20057 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

Flakk: semtam vyhraju i proto, ze jsem jako posledni prezivsi mohl probrat s tymem posledni polohy nepratel. Takhle bych prisel o tech par oci navic. Precejenom bych si radsi vybral, koho chci cist, nez byt nechtenou obeti nabubrelych predpisu firmy, co tresta hrace za to, jak je sama vytrvale psychicky nici. A kdyz potrebujeme neco udelat s toxicitou ve hre, zacnou se venovat toxicite fora, kam uz skoro nikdo nepise, jenom aby meli pocit, ze neco udelali.... facepalm

Edited by MadSkunk, 08 February 2017 - 01:58 AM.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

esprit_cz #23 Posted 10 February 2017 - 11:19 AM

First Sergeant

• Player
  • 37133 battles
  • 4,748
  • [SCRY]
Uplynula nejaka doba a koukam, ze kompetetni lidi nezajima tresty, kdy a za co a jaky trest. Svym zpusobem se vubec nic nezmenilo. Na kazdeho jiny metr! Jen v tom vidim, jak umlcet na dlouhou dobu hrace, jako jsem ja

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users