Jump to content

Aktualizacja 3.6 - zmiany w czołgach średnich wysokiego tieru

3.6

• Please log in to reply
7 replies to this topic

voulezvous #1 Posted 21 February 2017 - 11:28 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Dowódcy,

Co sądzicie o zmianach wprowadzonych w tych czołgach?

Zapraszamy do dyskusji!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

krzysztofpasternak19 #2 Posted 22 February 2017 - 09:05 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Bardzo fajnie że to się stało. Może w końcu rozgrywka będzie wyglądać normalnie.

Vespac #3 Posted 23 February 2017 - 06:57 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

Zmiany wymagają przyzwyczajenia, wymagają poprawy rentowności tych czołgów. Dla grywalności TD i HT może to dobra dezyzja ale nieodpowiadająca realnym możliwością pojazdów. Może jadnak lepiej było rebalansować dobór rodzajów pojazdów bo się kompletnie rozjechał.

Wady tej decyzji:

- wzrost i tak wysokich kosztów eksploatacji,

- wystawienie do wiatru klientów grindujących te linie oraz posiadających te czołgi w garażu,

- spadek dynamiki walki - skoro MBT miały niewielkie szanse wygrać w bezpośrednim starciu z IS-7 przy zbliżonym poziomie graczy to teraz nie mają ich wogóle - pewna kampa,

- z danych wynikających z porównania czołgów nie było widać wielkich rozbieżności wyników,

- natura nie lubi pustki, więc miejsce znerfionych czołgów zajmą inne pojazdy

Ten nerf po takim czasie jest nieuzasadniony. Tak samo jak nieuzasadnione były nerfy dla T-28, T-95, SP 1C.

Takie jest moje zdanie, mimo iż rozumiem frustrację części graczy uważam, że lepiej jest szukać sposobów na zwycięstwo niż ułatwiać sobie sprawy sztucznie obniżając parametry pojazdów.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

voulezvous #4 Posted 26 February 2017 - 06:17 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275
Dzięki za Wasze opinie panowie!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Rafa_sniper_2014 #5 Posted 27 February 2017 - 01:21 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Niestety tak jak przypuszczałem, przebicie aktualnie is7 to totalna loteria, jeśli wprowadzacie tego typu zmiany to albo wywalcie podświetlenie stref przebicia, która ma się nijak do rzeczywistości, albo to poprawcie. Najśmieszniejszy jest błąd jak oddajesz strzał i widzisz jak w tym momencie przeciwnik nagle robi obrót i kątuje pancerz. Tych przykładów idiotycznych rykoszetów można by tu całe setki mnożyć. Sam zrykoszetowałem pocisk z ob268 leopardem będąc odwróconym tyłem, a tylko to jeden z absurdalnych przykładów waszego skopanego mechanizmu rykoszetów.

dawidwarchol66 #6 Posted 01 March 2017 - 10:16 PM

Private

• Player
  • 8127 battles
  • 1
  • [SEPL]
Coś okropnego po prostu zmniejszyliście czołgom średnim przebicie po co tak wogule żebyśmy rykoszetowali gdy wystawiamy sie zza ściany i zaraz po tym gineli bo postawiliśmy bok do niszczyciela i to po jednym strzale??????????

Rafa_sniper_2014 #7 Posted 02 March 2017 - 12:22 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Wprowadzając te zmiany zatrudnieni testerzy zapomnieli o tym, że w grze to medy ponoszą największe ryzyko będąc odpowiedzialnymi z spotowanie i często na randomach zmuszone są do gry w pierwszej linii, bo np. ciężkie się kokoszą i minutę stawiają sidescrapa. Gra Blitz z założenia miała być szybka, mapy są śmiesznie małe i zasrane IS7y na sprężarkach pojawiają się na miejscach medów dosłownie w sekundę. Jeśli powiedzieliście A i zepsuliście medy to trzeba powiedzieć B i zmniejszyć prędkość i zwrotność niektórym ciężkim, utrudnić im dojazd na miejscówki medów tak by MT miały szansę na jakiekolwiek flankowanie i spotowanie, Poza tym jeśli się obniża parametry amunicji to uczciwe by było zmniejszenie jej ceny, tym bardziej jeśli fizyka rykoszetów jest ewidentnie wadliwa (zupełnie nie wiem po co ja to piszę).

Vespac #8 Posted 03 March 2017 - 02:15 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRafa_sniper_2014, on 02 March 2017 - 01:22 PM, said:

Poza tym jeśli się obniża parametry amunicji to uczciwe by było zmniejszenie jej ceny, tym bardziej jeśli fizyka rykoszetów jest ewidentnie wadliwa (zupełnie nie wiem po co ja to piszę).

Pisz Rafa pisz, problem w tym, że innym się napisać nie chce lub mają kłopot ze zrozumieniem sutuacji.

A WG jak szemrany restaurator częstuje nas niedoważonym mięsem.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Also tagged with 3.6

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users