Jump to content

Aktualizacja 3.6 - wasze sugestie

3.6

• Please log in to reply
28 replies to this topic

voulezvous #1 Posted 21 February 2017 - 11:30 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Ten wątek przeznaczony jest dla Waszych sugestii i pomysłów.

Załóżcie swoje kreatywne czapki na głowy i piszcie jak uczynić kolejną aktualizację jeszcze lepszą!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

krzysztofpasternak19 #2 Posted 22 February 2017 - 09:04 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Może znowu niech powróci normalny czat.

Rafa_sniper_2014 #3 Posted 23 February 2017 - 09:26 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Zupełnie nie potrzebna zmiana ikon mat. eksploatacyjnych, przypominam twórcom, że ekrany mają czasami po 4 cale. Aktualnie ciężko w bitwie zobaczyć, gdzie jest gaśnica itd. Sugeruję o dodaniu możliwości wyboru rodzaju grafiki dla tych elementów.

pawel_LIVE #4 Posted 24 February 2017 - 06:42 AM

Lance-corporal

• Player
  • 21063 battles
  • 21
Wprowadźcie stare wersje map do gry, te nowe jakoś szybko się nudzą :(

Rafa_sniper_2014 #5 Posted 24 February 2017 - 11:59 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
A co z wyborem koloru celownika, ten zielony jest fatalny.

Sasza_Peczerski #6 Posted 24 February 2017 - 12:44 PM

First Sergeant

• Player
  • 67444 battles
  • 1,136
  • [N4N]

Sugeruje dodanie możliwości wyboru trybu gry "tylko dominacja".

Okres ochronny dla niedawno wprowadzonego trybu chyba już minął. Wszyscy wiedzą o co w nim chodzi, zdążyli ją polubić lub nie. Mi ona nie przeszkadza. Jednak nie widzę żadnego sensu w utrzymaniu obecnego stanu rzeczy, kiedy bitwy w trybie dominacji są przydzielane incydentalnie w sytuacji kiedy mamy na nią misję. Zdarza się, że muszę zagrać 15 gier by trafić na dominację i mieć szansę na zaliczenie misji. Wkurza to, zwłaszcza wtedy, kiedy nie uda mi się zaliczyć misji za pierwszym podejściem. Wtedy czekam kolejne 15 bitew na nową szansę.

Proponuję:

1. dodać opcję "tylko dominacja" do ustawień użytkownika, lub

2. losować bitwy dominacji częściej dla osób ją grających i otrzymujących na nią misję,

3. nie losować misji dominacji dla osób jej nie grających,

przy okazji można przestać promować tryb dominacji zwiększonymi nagrodami za zaliczenie misji.

w ogólnym rozrachunku wydaje mi się, że wkurzenie graczy spowodowane długim oczekiwaniem na bitwę dominacji jest dużo większym kosztem niż dochody z tytułu zmiany misji przy wykorzystaniu złota (nie znam osób które tak robią). Więc widzę tu pole manewru ze strony WG.

Rafa_sniper_2014 #7 Posted 24 February 2017 - 01:12 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
A i jeszcze jedno pantera m10 wymaga solidnego bufa do działa/penetracji lub obniżenia kosztów pocisków goldowych, ponieważ ten czołg już nie zarabia, ciągle rzucany na is6, defendery, galaciale, helsingi, t54 prot 1 itd. Przykładowo koszt pocisku premium na def to 5200 i przy śred. uszk. 400, a na panterze koszt to aż 2800/160.

Edited by Rafa_sniper_2014, 24 February 2017 - 01:13 PM.

Michal_NT_PL #8 Posted 24 February 2017 - 01:22 PM

Sergeant

• Player
  • 12366 battles
  • 337

View PostRafa_sniper_2014, on 24 February 2017 - 02:12 PM, said:

A i jeszcze jedno pantera m10 wymaga solidnego bufa do działa/penetracji lub obniżenia kosztów pocisków goldowych, ponieważ ten czołg już nie zarabia, ciągle rzucany na is6, defendery, galaciale, helsingi, t54 prot 1 itd. Przykładowo koszt pocisku premium na def to 5200 i przy śred. uszk. 400, a na panterze koszt to aż 2800/160.

Z tym to się zgodzę, premki VII tieru to już żenada, na nich nic się nie zarabia ponieważ nie można bez golda wrogów przebić. Tak jak kolega napisał losuje ciągle na isy lub glaciale i koniec, nawet z flanki nic nie zrobimy. Podobnie sytuacja ma się z T23e3, działo szybkie ale niedomaga bez golda ...

Przez to czołgi stały się niegrywalne...

Locust_PL #9 Posted 25 February 2017 - 09:39 PM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]

Czat

Skoro WG rozwiązuje problem z wyzwiskami na czacie poprzez jego wyłącznie to może należy rozpisać konkurs na pomysły jak rozwiązać tą kwestię bo rownie dobrz można teraz czat wyłączyć wogóle.

Ja dopóki walczyłem czatu nie używałem (za duża strata czasu), jak mnie zniszczyli to mogłem powiedzieć co o kimś lub komuś podpowiedzieć, obie reakcję mogą komuś pomóc. Wybór należał do mnie.

Może problem wyzwisk był również wynikiem właśnie czasu, szybciej jest napisać idioci niż tłumaczyć, że ro co robią jest błędem? Często wstrząs pobudza myślenie.

Pomsył:

Może egzamin zdałby system raportowania wulgaryzmów i nachalnych wyzwisk (nachalnych) bezpośrednio z bitwy, za które gracz zbierałby punkty karne. Uzbieranie odpowiedniej ilości powodobałoby czasową sankcję, która musi być uciążliwa. Gracz mógłby część punktów np. raz w danym okresie wykupić za realne pieniądze. To chyba wystarczający powód by WG się tym zainteresowało.

/oczywiście kierowałem się rozwiązaniami z naszego kodeksu drogowego/

voulezvous #10 Posted 26 February 2017 - 06:30 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275
Dzięki za Wasze opinie panowie!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Rafa_sniper_2014 #11 Posted 28 February 2017 - 12:46 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Sugeruję wywalić nowe flagi z baz, bo ich podstawy/fundament/cokoły (zwał jak zwał) zasłaniają przeciwników, co utrudnia celowanie (czy wasi testerzy są ślepi czy jaki z nimi jest problem, bo się zaczynam gubić?!).

AlladyNOS_PL #12 Posted 28 February 2017 - 02:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17984 battles
  • 83
Dodajcie w końcu powiadomienie dźwiękowe lub jakiekolwiek o zbliżającym się końcu bitwy. (końcu czasu) 

Edited by AlladyNOS_PL, 28 February 2017 - 02:27 PM.

nintruz #13 Posted 01 March 2017 - 07:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25491 battles
  • 12

Mam taką sugestię by stworzyć medal za zdobycie odznaki "M" - "asa pancernego" na wszystkich pojazdach z drzewka technologicznego danej nacji. Mi do takiego wyniku dla nacji Japonii brakuje już tylko "M" dla X tieru stb-1 i mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu. Uważam, że zmobilizowałoby to wielu graczy do grania różnymi czołgami dla zdobycia "M". Dla mnie na przykład jest to ważniejsze niż niż mój WR.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam.

krzysztofpasternak19 #14 Posted 01 March 2017 - 09:45 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Pomysł jaki przedstawił kolega wyżej jest fajny. Mamy w Blitzie np mechanik Japonia lub mechanik Niemcy, to mogliby dać As pancerny Japonia, as pancerny Niemcy. Oczywiście tak do każdej nacji. Warunkiem byłoby zdobycie M na każdym pojeździe w danej nacji.

Mieszko123_4H #15 Posted 02 March 2017 - 08:22 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 24235 battles
  • 551

Ja proponuje:
- buff dla Panthery M/10 tak jak to przedstawił Rafa,
- to o czym powiedzial nintruz,
- można by dodać jakieś dźwięki gdy kończy się czas tak jak mówi AlladyNOS,
- system raportowania graczy z gry tak jak to jest w Wocie pecetowym (przynajmniej kiedyś było, nie wiem czy jest nadal),
- poprawa cenzury i to dość solidna - wystarczy rozdzielić wyraz wulgarny na dwie części i juz cenzury nie ma. Poza tym wiele wyrazów które są wulgarne nie są cenzurowane a za to wiele wyrazów jak np. pisze, du (po niemiecku ty), should, bądź tez liter jak np b jest cenzurowanych... A jeżeli tego nie można zrobić to może po prostu dodać opcje cenzurowania i niecenzurowania tak jak to jest w Wocie na PC? Gracze którzy będą chcieli by im cenzurowalo różne wyrazy włącza sobie te opcje w ustawieniach, a jak ktoś nie chce żeby mu cenzurowalo to wyłączy i tyle,
- pewnie tego i tak nie będzie ale przywrócenie czatu drużynowego po zniszczeniu... Tego nawet nie ma w Wocie pecetowym! Jak ktoś wyzywał od noobow, mormonów, jak zwał tak zwał, to będzie to dalej robił tyle ze na czacie prywatnym. A świat nie sklada się tylko z ludzi którzy wyzywają. Nie można juz napisać GG, gdy ktoś z drużyny wyciągnie bitwę, nie można poradzić sojusznikom co zrobić, nie można nic. Jest wielka różnica miedzy starym czatem a obecnym. Teraz praktycznie nic na czacie się nie dzieje, wiec po co jeszcze ten czat?? Poza tym gdy gra się w plutonie można nadal wysyłać wiadomosci do drużyny po zniszczeniu, naprawdę tego nie zauwazyliscie? I prośba - zamiast wprowadzać tak wielkie zmiany może najpierw zapytacie się społeczności co o tym sadzi? Bo myślę ze większość byłaby za zostawieniem starego czatu... To samo ze zmiana ikon materiałów eksploatacyjnych etc. Było dobrze to zmienili, ale może gracze woleli zostać przy starych ikonkach?
Jak mi się jeszcze cos przypomni to dopisze hehe :p

Edit: I jeszcze pomysł na który wpadlem kilka dni temu - może byłyby nagrody za przywiązanie do gry? Ale nie takie jak M60 który dostają gracze którzy po prostu wydają kasę na gre, ale np jakieś symboliczne nagrody za pol roku grania, rok grania itd. Chociażby 150 golda za pol roku grania, 300 za rok, 500 za 2... To tylko moja propozycja ;)

Edit2: Wpadlem tez na pomysł ze w sumie można by dodać gdzieś liczbę posiadanych pojazdów w garażu. Jak chcemy wiedzieć ile mamy to musimy je liczyć, a gdy mamy ich dużo to można się pomylić podczas tego liczenia i jest to trochę uciążliwe... Byłoby to widoczne tylko dla nas, np gdzieś obok naszych statystyk albo w zakładce "konto".

Edit3: Sprawa która już była poruszana, a mianowicie przydaloby się gdzieś jakieś oznaczenie ze mamy włączone dopalacze. Można zapomnieć ich wyłączyć i je przez przypadek wykorzystać na nie tym czołgu na którym chcemy. Dlatego uważam ze przydaloby się to poprawić.

Edited by Mieszko123_4H, 03 March 2017 - 01:40 PM.

Vespac #16 Posted 03 March 2017 - 02:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

@Mieszko brawo, nie ze wszytkim się zgadzam np. buffy & nerfy mimo, że niektórym pojazdą się należą to wg mnie jest droga do nikąd. Obserwując tą już standartową sytuację to po pierwsze tworzy się efekt domina a po drugie to najzwyczajniej WG nas tu buja w temacie finansów, grindowania linnii itd.

Odnośnie formy obecnej czatu bitewnego, WG pytało, pytało gracze na taki kształt się nie godzili ale coż to znaczy dla WG? Może potrzeba czasu na cywilizowane decyzje. Masz rację na co komu parodia czatu? Ani to nie jest lekarstwem na nieporządane zachowania ani to nie spełnia swojej pierwotnej funkcji.

Edited by Vespac, 03 March 2017 - 02:33 PM.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Pawel_swinczak72 #17 Posted 04 March 2017 - 09:31 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29148 battles
  • 77
  • [PSWE]
A ja proponuję żeby Wg dogadało się z Orange.Nie wiem jak Wy , ale ja najwięcej gram poza domem,mojemu bratu też się zdarza
A też ma telefon w Orange,i obaj mamy kłopoty z połączeniem z serwerem.Kila razy na forum ten problem się przewijał.Pisałem do supportu to mi poradzili żeby grać na wifi.To po kiego wała mi mobilny wariant gry jak mogę grać w domu tylko.

so_mar #18 Posted 04 March 2017 - 10:44 AM

First Sergeant

• Player
  • 10992 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]

Pogodynka.

To jest ktoś,kto w obecnej sytuacji wydaje się być niezbędnym.Tym bardziej,że wszyscy wokół mają pogodynki,a my nie.Jest to przejaw dyskryminacji,czujemy się gorsi,napiętnowani i pozostawieni sami sobie.

A samoloty to nawet dwie pogodynki mają.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

michal2392004 #19 Posted 12 March 2017 - 06:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21609 battles
  • 75
  • [HE-49]

Moim zdaniem powinniście zmienić ułatwienie do penetracji : zamiast kolorowej sylwetki czołgu (Czerwony-nieprzebijasz  , Zwykły-przebijasz , Żułty-nieprzebijasz pancerzu ale wybuchem uszkadzasz pojazd) zamiast tego lepsze by było tak jak na Ps4 (kolor celownika)czerwony-przebijasz , zielony-nieprzebijasz , żułty-50procentowe przebicie pancerzu

Moim zdaniem tak by było lepiej bo „kolorowa sylwetka czołgu” to za duże ułatwienie.

Moim zdaniem to dobry pomysł

michal2392004 #20 Posted 12 March 2017 - 06:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21609 battles
  • 75
  • [HE-49]

I jakiś. Buff dla Jagdtiger 8.8 był by fajny bo prędkość tego czołgu 28km/h nie jest najlepszym wynikiem a zwykły Jagdtiger jest szybszy stąd mój pomysł (buff do szybkości i mobilności jak zwykły Jagdtiger)

I morze jakieś nowe mapy lub ze zwykłego wota np.Perłowa żeka albo jakoś tak

Also tagged with 3.6

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users