Jump to content

Forum Kuralları Paylaşılmadan Önce Verilen 365 Gün Paylaşım Yasağı Cezası Hakkında

• Please log in to reply
13 replies to this topic

tagl1a #1 Posted 21 February 2017 - 02:59 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 99 battles
  • 64
  • [WGEU]

Herkese Merhabalar,

Bildiğiniz gibi yeni moderatörlerimiz forumlar üzerinde çalışmaya başladılar ve yeni forum kurallarımız 6 Şubat  tarihinde paylaşıldı. Forum kurallarımız paylaşılmadan önce kural ihlali yaparak 365 gün paylaşım yasağı alan oyuncularımız oldu.

Bu oyunculara (SADECE forum kuralları paylaşılmadan önce ceza almış olan oyuncular) verilen cezaların yeniden değerlendirilmesine karar verdildi. Değerlendirmeler başvuru üzerine yapılacak ve oyuncunun forumda önceden paylaşmış olduğu konular incelenerek uygun bulunursa ceza 1 aya indirilecektir.

Eğer kurallar forumlar üzerinde paylaşılmadan 365 gün paylaşım yasağı aldıysanız moderatörlerimiz cekan_1 ve VMX’e bir mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler

Edited by tagl1a, 23 February 2017 - 10:10 AM.

yZmkzP0.gif

SiNaN_061 #2 Posted 21 February 2017 - 03:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 44584 battles
  • 82
  • [-M8-]

View Posttagl1a, on 21 February 2017 - 05:59 PM, said:

Herkese Merhabalar,

Bildiğiniz gibi yeni moderatörlerimiz forumlar üzerinde çalışmaya başladılar ve yeni forum kurallarımız 25 Ocak tarihinde paylaşıldı. Forum kurallarımız paylaşılmadan önce kural ihlali yaparak 365 gün paylaşım yasağı alan oyuncularımız oldu.

Bu oyunculara (SADECE forum kuralları paylaşılmadan önce ceza almış olan oyuncular) verilen cezaların yeniden değerlendirilmesine karar verdildi. Değerlendirmeler başvuru üzerine yapılacak ve oyuncunun forumda önceden paylaşmış olduğu konular incelenerek uygun bulunursa ceza 1 aya indirilecektir.

Eğer kurallar forumlar üzerinde paylaşılmadan 365 gün paylaşım yasağı aldıysanız moderatörlerimiz cekan_1 ve VMX’e bir mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler

Ya yeminle şakasınız ; Hangi forum diyoruz ! Burada forum falan yok .

Forum dediğin modaretörler gelir soruları cevaplar , kendileri bi şeyler yapar . İşiniz bu olduğu halde günde kaç kez bu foruma giriyorsunuz acaba ? Cevap 0 

Siz mecburi bir şeyler paylaşılacağı zaman buraya gelip yazın gidin . Sonra forum kuralı . 

............ böyle forum kuralını , .......... böyle forumu (boşlukları istediğiniz gibi doldurabilirsiniz ) 

Dipnot:

Şu m60 hakkında bir şeyler yapın , hiç bir şey yapacak yetkiniz yoksa gelin samimi cevap verin . 

Sinan_TR #3 Posted 21 February 2017 - 07:59 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 23609 battles
  • 813
  • [ULUS_]

View Posttagl1a, on 21 February 2017 - 04:59 PM, said:

Herkese Merhabalar,

Bildiğiniz gibi yeni moderatörlerimiz forumlar üzerinde çalışmaya başladılar ve yeni forum kurallarımız 25 Ocak tarihinde paylaşıldı. Forum kurallarımız paylaşılmadan önce kural ihlali yaparak 365 gün paylaşım yasağı alan oyuncularımız oldu.

Teşekkürler

Bu nasıl bir saçmalıktır böyle. Yuh diyorum yuuuuuuh. Kanunsuz ceza OLMAZ. Cezalar geriye YÜRÜMEZ. Siz kuralları paylaşana kadar öyle bir kural yoktur. Adam kurallara aykırılık görmeyerek paylaşım yapmış sen sonradan bunu yasaklarsan adamı geçmişte yasak olmayan birşey için cezalandıramazsın. Rezillik üzerine rezillik çıkartıyorsunuz. Sen kuralları paylaşmadan önce adam nasıl kural ihlali yapsın hey Allahım yaa.

Sizin göreviniz cevap vermek bilgi vermek siz bunu yapıyor musunuz da kural koyuyorsunuz. Kural nedir kural koy istersen buraya medeni kanun yaz burada uygulayan forumu yöneten olmadıktan sonra neye yarar. Çıkar birisi düzgünce soru sorar moderatörlerden hiçbirisi cevap vermez. Küfürlü konu açılır üç gün orada kalır. M60 için elli kere yorum yazdım bir kere cevaplayan olmadı. Çıkıp doğru dürüst bir bilgi veren olmadı. Ha bu arada haberler bölümüne M60 yorumlarını yazmayı sırf insanlar rahatsız oluyor diye bıraktım siz rahatsız oluyorsunuz diye değil. 

Umarım bu yazı sizi rahatsız eder çünkü bunu yazmaktaki amacım da buydu. Rahatsız olmanız gerekiyor çünkü bu "forum" da işler yolunda gitmiyor...

Edited by Sinan_TR, 21 February 2017 - 08:00 PM.

tagl1a #4 Posted 23 February 2017 - 10:35 AM

Lance-corporal

• EU Community
  • 99 battles
  • 64
  • [WGEU]

View PostSiNaN_061, on 21 February 2017 - 03:15 PM, said:

Ya yeminle şakasınız ; Hangi forum diyoruz ! Burada forum falan yok .

Forum dediğin modaretörler gelir soruları cevaplar , kendileri bi şeyler yapar . İşiniz bu olduğu halde günde kaç kez bu foruma giriyorsunuz acaba ? Cevap 0 

Siz mecburi bir şeyler paylaşılacağı zaman buraya gelip yazın gidin . Sonra forum kuralı . 

............ böyle forum kuralını , .......... böyle forumu (boşlukları istediğiniz gibi doldurabilirsiniz ) 

Dipnot:

Şu m60 hakkında bir şeyler yapın , hiç bir şey yapacak yetkiniz yoksa gelin samimi cevap verin . 

View PostSinan_TR, on 21 February 2017 - 07:59 PM, said:

Bu nasıl bir saçmalıktır böyle. Yuh diyorum yuuuuuuh. Kanunsuz ceza OLMAZ. Cezalar geriye YÜRÜMEZ. Siz kuralları paylaşana kadar öyle bir kural yoktur. Adam kurallara aykırılık görmeyerek paylaşım yapmış sen sonradan bunu yasaklarsan adamı geçmişte yasak olmayan birşey için cezalandıramazsın. Rezillik üzerine rezillik çıkartıyorsunuz. Sen kuralları paylaşmadan önce adam nasıl kural ihlali yapsın hey Allahım yaa.

Sizin göreviniz cevap vermek bilgi vermek siz bunu yapıyor musunuz da kural koyuyorsunuz. Kural nedir kural koy istersen buraya medeni kanun yaz burada uygulayan forumu yöneten olmadıktan sonra neye yarar. Çıkar birisi düzgünce soru sorar moderatörlerden hiçbirisi cevap vermez. Küfürlü konu açılır üç gün orada kalır. M60 için elli kere yorum yazdım bir kere cevaplayan olmadı. Çıkıp doğru dürüst bir bilgi veren olmadı. Ha bu arada haberler bölümüne M60 yorumlarını yazmayı sırf insanlar rahatsız oluyor diye bıraktım siz rahatsız oluyorsunuz diye değil. 

Umarım bu yazı sizi rahatsız eder çünkü bunu yazmaktaki amacım da buydu. Rahatsız olmanız gerekiyor çünkü bu "forum" da işler yolunda gitmiyor...

Merhaba,

Öncelikle forum üzerinde cevap alamadığınız durumlar dolayısıyla üzgünüz. Uzun zamandır ekibimizde eksikler olması sebebiyle her sorunuza cevap verememiş olabiliriz. Şu an moderatörlerimizle birlikte ekibimiz tamamlandı ve ekibimizi forumlar üzerinde daha sıklıkla görmeniz mümkün olacak.  

Forum kuralları konusuna şu şekilde açıklama getireyim: forum kurallarımız her zaman uygulama halindeydi. Değişiklikler ceza puanları üzerinde yapıldı. Daha önce oyuncular 9 puana kadar ceza alabiliyorken bu artık 3'e indirildi. Bu kurallar uygulandıktan sonra belirli seviyenin üzerinde ceza puanı almış olan oyuncular yeni bir kural ihlali yaptıklarında direkt olara 3 puana ulaştıkları için 365 gün paylaşım cezası almış oldular. Burada yaptığımız bu oyunculara bir şans daha vermek. 

M60 konusunda açıklama burada yapılmış ve bu konuda değişiklik yapılmayacağı belirtilmiştir. 

Teşekkürler

yZmkzP0.gif

__Nikolaus__ #5 Posted 23 February 2017 - 11:03 AM

Sergeant

• Player
  • 35802 battles
  • 453
  • [-M8-]

Ben birkaç şey söylemek istiyorum , soru değil fikir.

Burada yapılmış olan aslında bu oyunculara verilen bir şans değil , eu forumda türkçe bölümüne verilen bir şans. Belki farkında değilsiniz ama şu forumu forum haline getiren 10 tane oyuncu sayamazsınız belki 8 ,9.Sırf forum hareketlensin diye uğraşan özetle sizin için ugrasan bir elin 5 parmagını gecmeyen insanlar.

Türkçe bölümde anormal şekilde az insan çalıştıran wg eu da bu konuda birinci derecede hatalı ama başka topluluk ekiplerinin , özellikle fransız ve polonya topluluk yöneticilerinin forumla ilgilenmesi sorulara aynı gün cevap vermesi sizin ekiple kıyas dahi edilemez , evet wg eu hatalı ama sizde çok yavaşsınız doğruya doğru.

Topluluk katılımcıları var ? Biz neden göremiyoruz ? öncelikle ikisinide severim bu yanlıs anlaşılmasın , 10 numara çocuklar ama ortada ne yapılan bir yarısma , ne forum üzerinde aktiflik , nede 1 tane adam akıllı video var. Burda suçu sizde mi arayalım yoksa ekiptekilerde mi? Youtube işinde yeni yeni ilerleyen , cltrden sezgin balcı ve ottodan abdullah a şans verilmesini istiyorum.Sizin bu insanları fark etmeniz belki 2020 yi bulur ben şimdiden söyliyim de belki azcık yarısma olur , video olur insanların ulaşabileceği benim haricimde. 

2 gündür oyuna giremiyorum , böyle bir hatayı tam 2 günde geliştiriciler çözemiyor , inanın cok bunaldım , işten izin alıyorum , insanlar yeni tankları görsünler , fikir edinsinler diye video çekeyim diyorum hoppp oyuna giremiyorum ve hala bu sorun çözülmüş değil ve bu sorunla ilgili bilgilendirme yapma gereği dahi görmüyorsunuz , belkide ben söylemesem haberiniz bile olmayacak. İngilizce forumda konusunu açan ve moderatörlerin yazma gereksinimi duymasını sağlayan konuda bana ait.

Ben çok sıkıldım , bu hareketleriniz daha doğrusu tüm wargaming ekiplerinin bu hatalarından çok bunaldım , ortada 2 3 tane konu var , yeni moderatör kendini göstermek adına bazılarını siliyor bazılarına uyarı veriyor , şahsen artık bu forumda ne paylasımda bulunmayı nede insanlara yanıt vermeyi daha dogrusu burda takılmayı sonlandırmayı düşünüyorum , geriye kalan 3 5 kişi ile de bir zahmet ilgilenirsiniz banlama haricinde.

Donanımhaberde yüzlerce sayfaya ulaşmış bir konum var , orda paylaşımlarıma devam edeceğim sağlıcakla kalın.

Saygılar.

Türkçe anlatımlı Blitz videolar için buraya https://www.youtube....8TtR_eO-MCHVFCQ

tagl1a #6 Posted 23 February 2017 - 02:10 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 99 battles
  • 64
  • [WGEU]

View Post__Nikolaus__, on 23 February 2017 - 11:03 AM, said:

Ben birkaç şey söylemek istiyorum , soru değil fikir.

Burada yapılmış olan aslında bu oyunculara verilen bir şans değil , eu forumda türkçe bölümüne verilen bir şans. Belki farkında değilsiniz ama şu forumu forum haline getiren 10 tane oyuncu sayamazsınız belki 8 ,9.Sırf forum hareketlensin diye uğraşan özetle sizin için ugrasan bir elin 5 parmagını gecmeyen insanlar.

Türkçe bölümde anormal şekilde az insan çalıştıran wg eu da bu konuda birinci derecede hatalı ama başka topluluk ekiplerinin , özellikle fransız ve polonya topluluk yöneticilerinin forumla ilgilenmesi sorulara aynı gün cevap vermesi sizin ekiple kıyas dahi edilemez , evet wg eu hatalı ama sizde çok yavaşsınız doğruya doğru.

Topluluk katılımcıları var ? Biz neden göremiyoruz ? öncelikle ikisinide severim bu yanlıs anlaşılmasın , 10 numara çocuklar ama ortada ne yapılan bir yarısma , ne forum üzerinde aktiflik , nede 1 tane adam akıllı video var. Burda suçu sizde mi arayalım yoksa ekiptekilerde mi? Youtube işinde yeni yeni ilerleyen , cltrden sezgin balcı ve ottodan abdullah a şans verilmesini istiyorum.Sizin bu insanları fark etmeniz belki 2020 yi bulur ben şimdiden söyliyim de belki azcık yarısma olur , video olur insanların ulaşabileceği benim haricimde. 

2 gündür oyuna giremiyorum , böyle bir hatayı tam 2 günde geliştiriciler çözemiyor , inanın cok bunaldım , işten izin alıyorum , insanlar yeni tankları görsünler , fikir edinsinler diye video çekeyim diyorum hoppp oyuna giremiyorum ve hala bu sorun çözülmüş değil ve bu sorunla ilgili bilgilendirme yapma gereği dahi görmüyorsunuz , belkide ben söylemesem haberiniz bile olmayacak. İngilizce forumda konusunu açan ve moderatörlerin yazma gereksinimi duymasını sağlayan konuda bana ait.

Ben çok sıkıldım , bu hareketleriniz daha doğrusu tüm wargaming ekiplerinin bu hatalarından çok bunaldım , ortada 2 3 tane konu var , yeni moderatör kendini göstermek adına bazılarını siliyor bazılarına uyarı veriyor , şahsen artık bu forumda ne paylasımda bulunmayı nede insanlara yanıt vermeyi daha dogrusu burda takılmayı sonlandırmayı düşünüyorum , geriye kalan 3 5 kişi ile de bir zahmet ilgilenirsiniz banlama haricinde.

Donanımhaberde yüzlerce sayfaya ulaşmış bir konum var , orda paylaşımlarıma devam edeceğim sağlıcakla kalın.

Saygılar.

Merhaba _Nikolaus_,

Fikirlerini belirttiğin için teşekkürler. Forumlar ve diğer kanallarımız üzerindeki servislerimizi daha da iyileştirebilmemiz için geri bildirimleriniz oldukça önemli. Moderatörlerimizin de katılmasıyla ekibimiz tamamlandı ve bundan sonra forumlar üzerinde daha sık göreceğinizden emin olabilirsiniz. 

Topluluk katılımcılarımız kanalları üzerinde paylaşımlarına devam ediyorlar. Kısa bir süre içerisinde onlarla ve topluluk ekibimizle birlikte hazırlamış olduğumuz etkinliklerimize katılableceksiniz. Topluluk katılımcıları programına başvurmak isteyen oyuncularımız bana ve vuque'ya bir mesajda kanallarının linklerini göndererek başvurularını gerçekleştirebilirler. 

Anlayışınız için teşekkür ederiz :)

yZmkzP0.gif

SiNaN_061 #7 Posted 23 February 2017 - 03:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 44584 battles
  • 82
  • [-M8-]

''M60 konusunda açıklama burada yapılmış ve bu konuda değişiklik yapılmayacağı belirtilmiştir. ''

Orada açıklama falan yok . Kendinizi azıcık bizim yerimize koyun . Hediye dağıtılıyor ama 3 yıldır bu oyunu oynayan bir insana verilmiyor daha oyuna yeni başlamış adama veriliyor . Hediye öyle küçük bir hediyede değil. Birazcık uğraşın ya ne olur birazcık çabalayın . En sonunda tüm çirkefliğimi kullanıp bırakacam oyunu . Şu forumda bug paylaşan arkadaş vardı onun gibi olacağım sonunda. 

MrMeylis #8 Posted 23 February 2017 - 06:16 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 1
ABDULLAH videolari cok iyi ve guncel. Elinden geldigince videolar paylasiyor.

Nig_HTM_arE #9 Posted 24 February 2017 - 08:26 AM

Private

• Player
  • 3997 battles
  • 2
  • [T-T-R]

View Posttagl1a, on 23 February 2017 - 02:10 PM, said:

Merhaba _Nikolaus_,

Fikirlerini belirttiğin için teşekkürler. Forumlar ve diğer kanallarımız üzerindeki servislerimizi daha da iyileştirebilmemiz için geri bildirimleriniz oldukça önemli. Moderatörleerinde daha sık göreceğinizden emin olabil

Topluluk katılımcılarımız kanalları üzerinde paylaşımlarına devam ediyorlar. Kısa bir süre içerisinde onlarla ve topluluk ekibimizle birlikte hazırlamış olduğumuz etkinliklerimize katılableceksiniz. Topluluk katılımcıları programına başvurmak isteyen oyuncularımız bana ve vuque'ya bir mesajda kanallarının linklerini göndererek başvurularını gerçekleştirebilirler. 

Anlayışınız için teşekkür ederiz :)

Cclik için  vuque  ye özelden  ulaştım  ama mesajıma bakmadı.  Ne zaman bakabilirsiniz ? 

Nig_HTM_arE #10 Posted 24 February 2017 - 08:28 AM

Private

• Player
  • 3997 battles
  • 2
  • [T-T-R]
Adım Sezgin  kısa bir sürede  +160 aboneye  ulaştım. Her gün  videolarımda oyuncuları  bilgilendirmeye özen gösteriyorum. 

_TR_Captain_ #11 Posted 28 November 2017 - 12:57 PM

Private

• Player
  • 3800 battles
  • 1
  • [S1F1R]
Ben nasıl forumda başlık paylaşabilirim:(

FIRTINAFR #12 Posted 02 December 2017 - 11:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8092 battles
  • 22
Sayin tagl1a
Lutfen gelecek etkinlikleri haberler duyurular kismindan bizler ilede paylasin mumkunse Turkce ceviri halinde.
biz bu toplulugun uyeleri olarak bunu hak ediyoruz. dilini bilmedigimiz yerlerde yada kisilerden yarim yamalak ogrenmek istemiyoruz.
saygilarima.

Edited by FIRTINAFR, 02 December 2017 - 11:42 PM.

sonkan_ay #13 Posted 11 April 2018 - 07:29 PM

Private

• Player
  • 11401 battles
  • 1
Slm arkadaslar

AFK_is_now_AFK #14 Posted 11 April 2018 - 07:36 PM

Sergeant

• Player
  • 11188 battles
  • 287
  • [KAH35]