Jump to content

OT - Aktualizace 3.6 - Změny v bojovém chatu

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

esprit_cz #1 Posted 20 February 2017 - 09:20 PM

First Sergeant

• Player
  • 31040 battles
  • 4,075
  • [SCRY]

View PostIvana_Drago, on 20 February 2017 - 03:52 PM, said:

Tak tady jde hlavně o to, že hru hrají i nezletilí.

Hráče nemůžeme nutit, aby se učili. To je prakticky nemožné. O dostupnosti fóra jsou hráči informováni na portále i prostřednictvím sociálních sítí. Pochybuji také o tom, že v dnešní době by někomu unikla existence YT videí, ze kterých je možné se učit. Prostě je to jen o vůli hráčů se zlepšování znalostí a skillu věnovat. Většina hráčů hraje prostě jen pro zábavu a mnohdy vůbec necítí potřebu jakkoli pracovat na statistikách. My je k tomu nemůžeme nutit. Hra je především odreagování a zábava.

Ja tuhle hru hraji dele nez ty jsi staff. Za ty 2 roky prosla hra neskutecnymi zmenami. Co se deje ted se predtim nedelo. Nebo alespon v nepatrnem meritku. Byli v ni i deti, ale alespon se snazili zapadnout do davu a nevystrkovat nos. Nevim, zda se bali, aby nahodou neprisli o ucet, protoze nejsou plnolety nebo z jakeho duvodu se drzeli stranou. Ale od jiste doby mam pocit, jako by se WG obracelo pomalu na materske skolky, aby prilakali ty nejmensi.

Ze nikoho nemuzete ucit! Vzdyt oni to nepotrebuji. Aby vam neutekli, tak upravite a prekopete cely sys. hry. Vytvorite zahadne RNG a o zbytek se postaraji lagy. A tak cas od casu z lopaty udelate temer nesmrtelneho. Takovy hrac pak hrje pro zabavu.

Asi moc nehrajes nebo se placas az moc dole, ze nevidis, co vidi jiny. Kolik lidi navsevuje vase soc. site? Stejne forum, YT, jak mi oponujes. Ja se obcas pustim do debaty s nejakou lopatou. Nerikam nebo netvrdim, ze to jsou vsechno deti! Je tam rozmanita vekova kategorie, ale cim mladsi, tim vetsi perla. Ty mi oponujes, ale oni nevi, za co se plati, co jsou jednorazove platby napr. za vybaveni atd. Dokone nevi, ze se da prepnout kupovani gold munice za kredity! Kolikrat trefim tank a on hori, jako papir, protoze nema hasicak. A ty mi tvrdis, ze chodi na soc. site a hledaji si videa na YT! Dokazes se predstavit mit v tymu v 10 2 - 3 takovy hrace? To uz se zabavou nema co spolecneho. Spis je to vzit tablet a vyhodit z okna. Vse je pouze o tom, ze nemusis mit penize. Nemusis nic umet a dostanes se kam chces. Znam mnoho hracu, kteri nekoukali na penize. Platili si rocni PU, kteri diky vasemu ohybani sys. hry hrani psych. vzdali. Asi vam tyhle jitrnice sypou vice do kasicky nez obyceny hrac, ktery nepochopi, kdyz strili do jednoho mista AFK hrace, ze mu hrave ubere temer veskery hp a pak ho nemuze dorazit, protoze RNG zacne trolit. Nastesti jste tohle opravili, protoze uz to bylo az moc okaty.

Takhe bych ti tu stranku mohl popsat celou a mohli tu polemizovat mesice, co a kdo se vsechno vyskytuje ve hre. Bohuzel vse konci nekde na smetisti. Protoze, kdyz uz je vsechno takhle, tak politika WG nedovoli, aby hra byla vyvazena! Protoze by se nebojivalo 3 min. ale daleko dele. Jenze, uz si nikdo tam nahore neuvedomuje, ze ti hraci by odchazeli s dobrym pocitem hry a ne s nery v kyblu, protoze je sejmulo nejaky jelito, proroze ho 3x dingli

MadSkunk #2 Posted 21 February 2017 - 12:01 AM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View PostIvana_Drago, on 20 February 2017 - 04:52 PM, said:

Důvody, které "vynervovanost lidí", jak píšeš, způsobily, mohou být různé. Většinou jde ale prostě o nevychovanost a snahu se veřejně předvádět. Anonymní prostředí internetu je svět sám pro sebe, známe to myslím všichni, a to nejen z prostředí her. Pokud je důvodem výlevu hráče to, že ho hra frustruje natolik, že se nedokáže ovládat, myslím, že lepší řešení než nasázet do chatu sérii nadávek je, když si člověk dá na nachvíli od hraní pauzu a do hry se vrátí, až vychladne.

WG bohužel chování hráčů přímo ovlivňovat nemůže.

Ony duvody lze velmi presne definovat a WG od nich dusledne pri kazdem rozhovoru dava ruce pryc, pripadne chce detailne popsat uz detailne popsane, hlavne aby se zmenilo neprijemne tema.

Da se shrnout tak, ze vynervovanost lidi z teto hry zpusobily neuvazene zasahy, ktere ve snaze zlepsit hratelnost a prilakat dalsi hrace, vytvorily vetsi psychicky tlak na kazdeho, kdo si chce udrzet svoji formu.

Pri tom je hodne onlinovek co jedou na vic front, napr. Modern Combat, kde mas tri ligy.

Misto omluvy a nejake kompenzace prichazi cim dal plosnejsi regulace po vychodnim zpusobu. Jak psal Jindra, Pepik rve, tak umlcime celou ulici.

Mne se tento alibismus nelibi a neuznavam ho. Pokud hrac chce vychladnout a da si pauzu, co ho ceka po navratu? Tanky, zcela bez vezi, pac byly moc op a zcela zakazany chat ve stylu NA serveru? A pro hratelnost se udela co? Ze po dvou letech WG uveri svemu celnimu vyvojari a konecne nerfne stredaky? Bravo, to je veru uctyhodny vykon. Za dalsi dva roky, az uz tu hru nikdo z nas hrat nebude, se rng zmeni v inteligentni system vypoctu kolizi?

OK, hrac to tedy hodi radeji za hlavu a jde si jen zahrat. V tymu je jediny modrak, zbytek lidi s wr 35-45. Pokud ma ucet kolem 1000 bitev, je situace temer opacna a hra se mu hraje skoro sama.

Tak do toho by ses tesila? Ja teda ne.

Radsi bych tohle tema uz moc nerozmazaval, WG solidni argumenty nema. Kdyz je nema centrala, tezko Vam poslou nejake pouzitelne stanovisko k sireni.

Nikdo z mych znamych uz nehraje velke WoT a pritom to byla ve svych zacatcich nedostizna hra. Blitz chteji vest stejnym zpusobem, at teda delaji, co mysli.

Tento prispevek se netyka ani tolik chatu, jako toho alibismu vsude kolem. Jinymi slovy WG ze sve vlastni iniciativy zapali stoh, pac pry prekazel. Lidi co na nem pracovali se v plamenech popali, tak zacnou behat ke studni popaleniny chladit. WG jim ale za hodinu vypusti vodu, pac se kolem studny pokazdy moc nacaka a mistni se pak musi brodit v bahne. Nejlepsi na tom je, ze cela vesnice ma davno vodovod, akorat pouze 6% obyvatel umi otocit kohoutkem. Ve finale studna neslouzi ani mistnim, ani popalenym pracovnikum.

To je ted posledni dobou Blitz. Velkolepy, fakt jste machri.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

esprit_cz #3 Posted 21 February 2017 - 08:20 AM

First Sergeant

• Player
  • 31040 battles
  • 4,075
  • [SCRY]

Mad s arathorrnem me doplnili. Ja se vratim k tomuhle foru. Udelali jste novy pravidla. To vam nikdo nebere, az na jeden podstatny detail. Dodnes se nikdo nevyjadril k sys. trestu!!! Vyse trestu jen potvrzuje vas postoj k forum. Nejsme hlupaci, abychom nevideli, ze vas nebo nekoho obtezuje tohle forum. Cela nova pravidle svedci o tom zavrit nekomu na dlouho pusu, aby mel nekdo svaty klid. Me udivuje, ze nikdo z hora nekontroluje vasi cinnost. Nekdy si rikam, zda nejste obycejne loutky nebo, jak tam fungujete. Obcas se musim smat, protoze na jinych forech se o necem pise a tady mrtvo. Pak se nabizeji otazky typu, jste vubec praci nebo jste(vy/my) takovy odpad, ze vam WG posle podklady az v pisledni vlne. A pak vse dorazite, odpovedi na urcite otazky, ze je to super tajna informace! To jdu do kolen. 
Kdyz se vratim na zacatek, kdyz je tohle forum tolik protezovano, proc je tu tak malo lidi? Ja na soc. site nechodim, ale zajimalo by me, zda na nich fungujete, jako tady?

Kdyz to cele sectu a podtrhnu, za vse, co se deje zde, soc. siti a ve hre muzu WG

Edited by esprit_cz, 21 February 2017 - 08:57 AM.

rysdys #4 Posted 21 February 2017 - 09:09 AM

Sergeant

• Player
  • 44621 battles
  • 429

View Postesprit_cz, on 21 February 2017 - 08:20 AM, said:

Mad s arathorrnem me doplnili. Ja se vratim k tomuhle foru. Udelali jste novy pravidla. To vam nikdo nebere, az na jeden podstatny detail. Dodnes se nikdo nevyjadril k sys. trestu!!! Vyse trestu jen potvrzuje vas postoj k forum. Nejsme hlupaci, abychom nevideli, ze vas nebo nekoho obtezuje tohle forum. Cela nova pravidle svedci o tom zavrit nekomu na dlouho pusu, aby mel nekdo svaty klid. Me udivuje, ze nikdo z hora nekontroluje vasi cinnost. Nekdy si rikam, zda nejste obycejne loutky nebo, jak tam fungujete. Obcas se musim smat, protoze na jinych forech se o necem pise a tady mrtvo. Pak se nabizeji otazky typu, jste vubec praci nebo jste(vy/my) takovy odpad, ze vam WG posle podklady az v pisledni vlne. A pak vse dorazite, odpovedi na urcite otazky, ze je to super tajna informace! To jdu do kolen. 
Kdyz se vratim na zacatek, kdyz je tohle forum tolik protezovano, proc je tu tak malo lidi? Ja na soc. site nechodim, ale zajimalo by me, zda na nich fungujete, jako tady?

Kdyz to cele sectu a podtrhnu, za vse, co se deje zde, soc. siti a ve hre muzu WG

Ty nejzajímavější a nejhodnotnější informace najdeš na zahraničních forech. Proto by se nic nestalo, kdyby tu zůstal jen jeden "čistič" a zbytek se rozpustil. Na YT je plno videí o nové FR  linii. Jenže ostatní regiony mají contributory. CZSK ani jednoho a nebo o něm nevíme. A za to je někdo zodpovědný. Jenže, pokud výplata chodí a je mi to jedno, tak se věci nezmění. Mně tento stav moc nevadí, aspoň mám o důvod navíc se učit anglicky.

esprit_cz #5 Posted 21 February 2017 - 09:32 AM

First Sergeant

• Player
  • 31040 battles
  • 4,075
  • [SCRY]

View Postrysdys, on 21 February 2017 - 09:09 AM, said:

Ty nejzajímavější a nejhodnotnější informace najdeš na zahraničních forech. Proto by se nic nestalo, kdyby tu zůstal jen jeden "čistič" a zbytek se rozpustil. Na YT je plno videí o nové FR  linii. Jenže ostatní regiony mají contributory. CZSK ani jednoho a nebo o něm nevíme. A za to je někdo zodpovědný. Jenže, pokud výplata chodí a je mi to jedno, tak se věci nezmění. Mně tento stav moc nevadí, aspoň mám o důvod navíc se učit anglicky.

Nevim, kolik mame CC, ale aktivniho ani jednoho. Bohuzel, zdejsi staff kouka v prvni rade a snad jen na reklamu a propagaci Blitz na YT. Hraci, jako Jindrich, Slovenskoooo a jiny, kteri by si to zaslozili, se nehodi urcitym lidem, protoze to nejsou zadne ovce, kteri budou pomalu nekomu libat zadek z vedcnosti, ale projevi svuj nazor. Zdejsi staff nefunguje. To vime vsichni. Jedina Iva ma komunikacni a manazerske schopnosti, ale nikdo z nas pod poklicku nevidi

koxx33 #6 Posted 21 February 2017 - 01:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28895 battles
  • 16
  • [SN4IL]

View PostIvana_Drago, on 20 February 2017 - 03:52 PM, said:

Tak tady jde hlavně o to, že hru hrají i nezletilí a nám se prostě nelíbí, co se v chatu děje a jakou atmosféru podobné projevy hráčů ve hře vytvářejí.

Máš pravdu, nezmizí, ale jejich projevování (a tím i obtěžování ostatních hráčů) bude omezeno.

Účelem chatu ve hře je to, aby se hráči mohli domluvit na strategii v bitvě. Chat s nepřáteli k tomuto účelu neslouží, a proto jsme se rozhodli ho deaktivovat.

Co se týče nemožnosti komunikovat s týmem po zničení, je pravda, že někdy může být rada zničeného hráče cenná, ve valné většině případů ale tito hráči jen úraželi zbytek týmu a psali nesmysly (to jsme si navycucali z prstu, ale ukázala nám to data přímo ze hry), proto jsme se rozhodli tuto možnost rovněž deaktivovat a věříme, že to bude změna k lepšímu.

Ano, pravda MadSkunku, toxicita je přítomna i mezi spoluhráči v jednou týmu.

Víme o tom a situaci budeme i po zavedení zde diskutovaného opatření nadále monitorovat. Předpokládáme ale, že se situace zlepší se zrušením možnosti psát vlastnímu týmu po zničení (ne výhradně vždy, ale ve většině případů hráči ostatním spoluhráčům nadávali právě po svém zničení;).

Důvody, které "vynervovanost lidí", jak píšeš, způsobily, mohou být různé. Většinou jde ale prostě o nevychovanost a snahu se veřejně předvádět. Anonymní prostředí internetu je svět sám pro sebe, známe to myslím všichni, a to nejen z prostředí her. Pokud je důvodem výlevu hráče to, že ho hra frustruje natolik, že se nedokáže ovládat, myslím, že lepší řešení než nasázet do chatu sérii nadávek je, když si člověk dá na nachvíli od hraní pauzu a do hry se vrátí, až vychladne.

WG bohužel chování hráčů přímo ovlivňovat nemůže.

Hráče nemůžeme nutit, aby se učili. To je prakticky nemožné. O dostupnosti fóra jsou hráči informováni na portále i prostřednictvím sociálních sítí. Pochybuji také o tom, že v dnešní době by někomu unikla existence YT videí, ze kterých je možné se učit. Prostě je to jen o vůli hráčů se zlepšování znalostí a skillu věnovat. Většina hráčů hraje prostě jen pro zábavu a mnohdy vůbec necítí potřebu jakkoli pracovat na statistikách. My je k tomu nemůžeme nutit. Hra je především odreagování a zábava.

I kritika na adresu špatného hráče se dá napsat slušně a místo nadávek lze třeba napsat tip, co měl daný hráč raději udělat / kam měl jet / že má zkusit nižší tier atp. Ostatně hlasitě si člověk může doma ulevit vždycky i bez toho, aniž by tím musel obtěžovat dalších 13 lidí v chatu.

Děkuji že jste mě to přehodily do  OT - pravda se vám nelíbí - tak to tady máte ještě jednou. Je to celkový zhrnutí vašich změn.

Myslím že po těch vašich slavnejch změnách už nebude důvod se po vychladnutí vracet k vašim hrám - vše co jste mohli to jste zničily. Přestal jsem hrát klasický wotko a přestanu hrát i toto - chraňte si tady tu sebranku pro kterou toto všechno vzniká - nezletilý nadávají hůř než my. Já zapoměl many až na prvním místě - ale že vám tady většina lidí přispěla na výplaty to vás moc neštve že ??? Gratuluji vám WG zazdily jste dobrý koncept. Jo a nezapomeňte na to aby byly v jednom týmu alespoň 3 tanky AFK - protože to je pak teprve zábava hrát. (Za gramatiku se omlouvám jsem jen trubka která je pro WG jen trn v patě). 

Jen tak mimochodem je nutit k ničemu nemusíte - ale nás nutíte mávnout nad tím rukou.

Jo klidně mě dejte tu ban - kašlu na vás

Edited by koxx33, 21 February 2017 - 01:05 PM.

ClearEvil #7 Posted 21 February 2017 - 03:19 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512

View Postkoxx33, on 21 February 2017 - 02:02 PM, said:

Děkuji že jste mě to přehodily do  OT - pravda se vám nelíbí 

A co to má společného se změna mi v herním chatu? Nic, takže je to OT.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

koxx33 #8 Posted 21 February 2017 - 03:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28895 battles
  • 16
  • [SN4IL]

View PostClearEvil, on 21 February 2017 - 03:19 PM, said:

A co to má společného se změna mi v herním chatu? Nic, takže je to OT.

Aha a to že nezletilý v chatu nadávaj víc než my je  OT ?????

Tak jsem asi dement  - sry - jako bez urážky kolik ti dávaj ??? že to přesouváš - jo OT bylo ohledně afk

Edited by koxx33, 21 February 2017 - 03:33 PM.

koxx33 #9 Posted 21 February 2017 - 03:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 28895 battles
  • 16
  • [SN4IL]

View PostClearEvil, on 21 February 2017 - 03:21 PM, said:

OT je v OT

Vlákno je o změnách v herním chatu.

A kde jsem nic o chatu nepsal ?????? - nezletilý nadávají v chatu hůř než my a navíc nadávají do našich nejbližšich - to je asi v pořádku - víš co hoď to zase do OT . Díky 

Edit : Jo a mám návrh zrušte ten chat úplně - nemusí být ani v garáži - kdo to má pořád čist - a ještě jedna věc zrušte i ty příkazy fakt mě obtěžuje když celou bitvu mě nějakej kid na top tieru zakempenej v rohu mapy spamuje pomoc pomoc pomoc pomoc

Edit 2 : Otázka je to zase OT ??

Edited by koxx33, 21 February 2017 - 03:56 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users