Jump to content

Yüksek Seviye Orta Tankların Yenilenmesi

3.6

• Please log in to reply
4 replies to this topic

vuque #1 Posted 22 February 2017 - 02:33 PM

Sergeant

• EU Community
  • 172 battles
  • 373

Komutanlar,

Yüksek Seviye Orta Tankların Yenilenmesi ile ilgili geri bildirimlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Teşekkürler

goztepeli__ #2 Posted 22 February 2017 - 02:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17519 battles
  • 27
  • [O1453]
Tamda is 7 den orta seviye tanklara donmustum ki guncelleme yaptilar acaba simdi nasil oldu tanklar t54 fila

Ukcon #3 Posted 01 March 2017 - 06:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 40237 battles
  • 10
Tankları mahvettiniz tebrikler. Özellikle sovyet tanklarını. Herşeyi anlarım da neden bu sovyet tanklarını delemesinler diye bu kadar zorladınız. İnsanlar gayet eski şekilde de oynuyordu. Yeni gelen oynamayı yeni öğrenenlerin isteği üzerine mi yaptınız. Bence (eğer hala biraz feed back istiyorsanız) tankları en azından biraz iyileştirin. Mausun yanına geçip delememek anormal bir durum bilmem derdimi anlatabildim mi?

Troll_Kingdom #4 Posted 03 March 2017 - 10:50 PM

Sergeant

• Player
  • 6240 battles
  • 396
  • [TRLL]

View PostUkcon, on 01 March 2017 - 06:31 PM, said:

Tankları mahvettiniz tebrikler. Özellikle sovyet tanklarını. Herşeyi anlarım da neden bu sovyet tanklarını delemesinler diye bu kadar zorladınız. İnsanlar gayet eski şekilde de oynuyordu. Yeni gelen oynamayı yeni öğrenenlerin isteği üzerine mi yaptınız. Bence (eğer hala biraz feed back istiyorsanız) tankları en azından biraz iyileştirin. Mausun yanına geçip delememek anormal bir durum bilmem derdimi anlatabildim mi?

Sovyet tankları hala daha güçlü bir daha nerf gelmesi dileğiyle 

susuco #5 Posted 03 March 2017 - 11:29 PM

Sergeant

• Player
  • 15936 battles
  • 319
  • [F0RA]

View PostUkcon, on 01 March 2017 - 06:31 PM, said:

Delişini düşürdüler çünkü kule göstererek kafa kafaya her ağır tanki önden delebiliyordu aynı zamanda da delinmiyordu. Dolayısıyla zaten klan savaşlarında da 7 obj li takımlardan da belli olduğu üzere  fazla olan özellikleri geri alındı.  Normale döndü.   

Also tagged with 3.6

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users