Jump to content

Sorularınızı Bize İletin!

• Please log in to reply
33 replies to this topic

vuque #1 Posted 22 February 2017 - 03:23 PM

Sergeant

• EU Community
  • 172 battles
  • 373

Değerli komutanlar,

Yeni güncelleme ile ilgili en sıcağı sıcağına sorularınızı toplamak ve yakında duyurusu yapılacak olan Q&A (Soru&Cevap) yayınımızda (Türkçe yayın şu an için yapılmayacaktır ancak yayının yazılı özeti yayınlanacaktır) kullanmak istiyoruz. 

Temel olarak 3.6 güncellemesi ve özellikleri ile ilgili sorularınızı toplayacağız: 
- Yeni Fransız Tankları

- Araç Zenginleştirme

- Oyun İçi Sohbet Çalışması

- Yüksek Seviye Orta Tankların Yenilenmesi

- Hediye Dükkanı

- Kayıp Birlik Etkinliği

Her dilden iki - üç soru almaya çalışacağız, basitçe kurallar: 

- sorularınızı kısa ve basit tutun

- soru sormadan önce konuyu okuyup soracağınız sorunun daha önce sorulmadığından emin olun.

- eğer sormak istediğiniz soru başkası tarafından sorulduysa, "like" özelliğini kullanarak soruyu beğenin, böylelikle hangi soruların popüler olduğunu görebiliriz.
- sormak istediğiniz soruyu henüz soran olmamışsa, çekinmeden sorabilirsiniz!

Lütfen bizim cevaplayamayacağımız türde soruları sormaktan kaçının, örneğin; " Şu tank/ şu ağaç ne zaman oyuna gelecek?" gibi.

En çok beğeni alan soruların cevaplanacağı garantisini veremeyiz - ancak beğenilerin bir yol gösterici olarak kullanılacağını söyleyebiliriz, daha çok Fransız Tankları ve Kayıp Birlik Etkinliği ile ilgili sorulara ağırlık vereceğiz. 

Bütün topluluklardan en popüler soruları seçeceğiz. 

Eğer başka bir sorunuz varsa, Cuma sabahından sonra sormak istediğiniz bir soru olursa veya sizin sorunuzu seçmediysek, bu soruları yayın sırasında sorabilirsiniz. Ekranlarınızın başından ayrılmayın ve sohbet'e katılın! 

Harekete geçin!

Edited by vuque, 22 February 2017 - 03:24 PM.

By_AyarsiZ #2 Posted 22 February 2017 - 04:37 PM

Private

• Player
  • 4082 battles
  • 1
Oyun açılır açılmaz oyundan atıyor . Güncellemeden önce bi sıkıntı yoktu . Oyunu kaldırdım tekrar yükledim yine aynı . 

BAYBARS23 #3 Posted 22 February 2017 - 06:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 43085 battles
  • 63
  • [IYI-]

fransız ağaçta FT nin 2. kuleyi takınca nişan bozuluyor.

Nişan alamıyorum.Yukarıları gösteriyor aşağıya eğim olmuyor.

Mevkiyi ayarlamak için çok uğraşıyorum gene olmuyor.

1. kuleyi  takınca düzeliyor.

140 canlık kule iyi 

160 lık kule takılınca sorunlu oluyor tank.

susuco #4 Posted 22 February 2017 - 06:34 PM

Sergeant

• Player
  • 15627 battles
  • 318
  • [F0RA]
M60 tankını hangi kriterlere göre oyunculara dağıttınız ve bu mediumlara gelen nerf niye m60 tankına gelmedi ? Torpille verilen tanklar nerflenmiyor mu yani  pre tanklar gibi mi şimdiden teşekkürler . 

__Nikolaus__ #5 Posted 22 February 2017 - 07:12 PM

Sergeant

• Player
  • 36823 battles
  • 459
  • [_JOH_]

Çok basit bir soru soracağım. Öncelikle lafım size değil , geliştiricilere.Her güncellemede birşeyin içine etmeyi nasıl başarıyorlar ? 

Şu güncellemeyi 2 hafta test ediyorsunuz bir de , tam 15 saattir ben ve benim gibi birçok kişi oyuna giremiyor ve siz aynı gün bunu çözemiyorsunuz ? Kaybolan zamanlarımızı , kış etkinliğinde benim oynayamam sebebiyle olan haksız durumun önüne nasıl geçeceksiniz  ? Ve hala ne zaman düzeleceği belli değil.

Lag olur , ping olur , bug olur , Ya görünmez tanklarla bile oynadık allah aşına GÖRÜNMEZ TANKk! Birşeyi düzgün yapın ayda bir güncelleme vermeyin 2 ayda 1 verin ama adam gibi verin.

Ancak bu kadar sakinliğe indirebildim , geliştiricilere selamlar , fazla votka içmesinler. Sözde yeni moderatörlerde fazla burada takılmasınlar , bu forumu 5 10 kişi ayakta tutmaya çalışıyoruz kendilerine başka ugraslar bulsunlar.

Türkçe anlatımlı Blitz videolar için buraya https://www.youtube....8TtR_eO-MCHVFCQ

Cezzar_Turk #6 Posted 22 February 2017 - 09:32 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30214 battles
  • 553
  • [_JOH_]

Araç zenginleştirmedeki amaç nedir ? Neden bu kadar pahalı ? Normal pre tankların fiyatlarini uçuk fiyatlara mı çekmek istiyorsunuz ? 

Tank imha edildikten baya sonra savas chatini  kullanabilen cok kisiyle karsilastim , klanda da bununla karsilasanlar olmus. Bug var sanirim. Tavsiyem tank imha edildikten sonra muttefiklere yazi yazabilelim . Bu gerekli bisey cunku , taktik vermek icin. 

Savaslar Cok kisa surmeye basladi eskiye oranla. ( 3 dk ortalama , eskiden surenin %90 inin kullanildigi savaslar cok fazlaydi , cekismeli olan maclar yani . Beraberlik bispeden daha fazlaydi ) Yaklasik Temmuz- Haziran 2016 dan beri savaslar eskiye oranla cekismesiz , kisa .

Bu medlere gelen nerf faydali olur mu suan fikrim yok. Bu konuda cözume odaklanmali bence Gelistiriciler

Oyuna ilk basladim zamandan beri , özellikle rus medleri nerflenmeli ( özellikle troll sektirmeleri ) görusum vardi Noob ken bile. Ben noob iken bunun farkina kisa surede vardiysam gelistiriciler 1.5 - 2 senede varabilmiş. . Demem o ki refleksler cok yetersiz. . Gold mermi kullanimi artiracagi kesin bu nerfin. Acikcasi bu uzun vadede oyun acisindan dejavantaj oyuncularin az kredi kazanmasi , cok kaybetmesi  . Oyunculari , pre gun almaya bu kadar itmeyin zorlamayin. Sonucta adam pre almasada pre tank almasada , oyunu oynadigi surece size faydasi var oyuna faydasi var . Daha az bot atmanizi sagliyor. ( Bir cogu reddetsede bot olmadigini , bot oldugu gorusundeyim ) Erzagiydi , gold mermisiydi , sarf malzemesiydi Tamiriydi , kamuflajydi kredi kol kadar giriyor. Adam direkt ölse kredi daha az kaybediyor. İronik tarafi bu... 

Edited by Cezzar_Turk, 22 February 2017 - 10:01 PM.

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

taylan23 #7 Posted 23 February 2017 - 12:35 AM

Private

• Player
  • 10822 battles
  • 5
  • [BJK-]

Şuan eror veriyo etkinlik!!!!

Attached Thumbnails

Edited by taylan23, 23 February 2017 - 06:19 AM.

1975cen #8 Posted 23 February 2017 - 09:04 AM

Private

• Player
  • 31298 battles
  • 6
  • [OK4]
Oyunu gunceledim yani 3.6.0 çarşaba gunu saat 13:00 te şu an gunlerden perşmbe saat 12:00 ve hala hata veriyo oynu sildim tekrar yukledim hala hata veriyo bu hesabıma ulaşamiyorum bana sebebini açklarmsnız simdiden tesekkur ederim. 

Edited by 1975cen, 23 February 2017 - 09:11 AM.

1975cen #9 Posted 23 February 2017 - 09:29 AM

Private

• Player
  • 31298 battles
  • 6
  • [OK4]

View Post1975cen, on 23 February 2017 - 09:04 AM, said:

Oyunu gunceledim yani 3.6.0 çarşaba gunu saat 13:00 te şu an gunlerden perşmbe saat 12:00 ve hala hata veriyo oynu sildim tekrar yukledim hala hata veriyo bu hesabıma ulaşamiyorum bana sebebini açklarmsnız simdiden tesekkur ederim. 

View Post1975cen, on 23 February 2017 - 09:04 AM, said:

Schizophreno #10 Posted 23 February 2017 - 10:17 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12552 battles
  • 23
  • [CZZR]

Her güncellemede insanlara sıkıntı yaratacak bir şey meydana gelmezse sorunlar bir tık azaltılmış olur.

Çok sık güncelleme yapılması insanları oyundan uzaklaştırıyor. Sadece güncelleme sonrası gelen görevleri yapmak için giriyoruz.

Araç zenginleştirmedeki altın fiyatları hiç mantıklı değil.

Ve tabi ki m60 tankı.

Ek olarak;

Tamam orta tankların deliş gücü düşürüldü, bunun dengelenmesi için mermi fiyatlarında düzenleme olması gerekmiyor mu? Var da haberimiz mi yok?

Edited by Schizophreno, 23 February 2017 - 12:16 PM.

D_toleddo #11 Posted 23 February 2017 - 10:24 AM

Private

• Player
  • 30976 battles
  • 1
  • [OK4]
3.6.1 olan yeni güncellemede yaklaşık 30 saattir oyuna giremiyorum ne zaman girmeye çalışsam sunucu bağlantınız kesildi diyor bu sorunumun acil giderilmesini istiyorum 

berkeemrecengiz #12 Posted 23 February 2017 - 12:55 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 23867 battles
  • 620
  • [ALF4]
Sohbetin kapatılmasına karşıyım ben. Rakibe konuşma da kapatılmamalı ama belki olabilir hadi.

Bugün bi oyunda bizde 2, rakipte 1 kişi kaldı. Bizden biri ve düşman tank afk idi. Bizdeki tek canlı tank canı az olduğundan kıpırdamayıp yardıma basıyordu. Adama yazamadım "düşman afk yürü" diye.

Arada bir küfür, trolleme falan oluyor ama cezayı düzenli vermekle sıkıntı kalmaz. Çözümü bu değil bence.

BAYBARS23 #13 Posted 23 February 2017 - 05:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 43085 battles
  • 63
  • [IYI-]

Klan kişisel erişimde değişiklik var.

Kişisel erişime tıklıyorum 0 çıkıyor.

9. geçtiğim halde 2 yazıyor ve 30 bin deneyim istiyor.

BAYBARS23 #14 Posted 24 February 2017 - 10:01 AM

Lance-corporal

• Player
  • 43085 battles
  • 63
  • [IYI-]

View Post__Nikolaus__, on 22 February 2017 - 07:12 PM, said:

Çok basit bir soru soracağım. Öncelikle lafım size değil , geliştiricilere.Her güncellemede birşeyin içine etmeyi nasıl başarıyorlar ? 

Şu güncellemeyi 2 hafta test ediyorsunuz bir de , tam 15 saattir ben ve benim gibi birçok kişi oyuna giremiyor ve siz aynı gün bunu çözemiyorsunuz ? Kaybolan zamanlarımızı , kış etkinliğinde benim oynayamam sebebiyle olan haksız durumun önüne nasıl geçeceksiniz  ? Ve hala ne zaman düzeleceği belli değil.

Lag olur , ping olur , bug olur , Ya görünmez tanklarla bile oynadık allah aşına GÖRÜNMEZ TANKk! Birşeyi düzgün yapın ayda bir güncelleme vermeyin 2 ayda 1 verin ama adam gibi verin.

Ancak bu kadar sakinliğe indirebildim , geliştiricilere selamlar , fazla votka içmesinler. Sözde yeni moderatörlerde fazla burada takılmasınlar , bu forumu 5 10 kişi ayakta tutmaya çalışıyoruz kendilerine başka ugraslar bulsunlar.

Boşluğa yazıyoruz yada suya hissi oluştu bende.

Sen olmazsan kimse cevap yazmıyor Güneş

Sende bıraktım dedin topluluğu:arta:

tagl1a #15 Posted 24 February 2017 - 01:29 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 99 battles
  • 64

Merhabalar,

Mesajlar arasında belirttiğiniz güncelleme sebebiyle oluşan hataları forum'da bunun için ayrılşmış olan bölümde paylaşabilirsiniz. 

Bunun dışında dün gerçekleşen mikro güncellemeden sonra bahsettiğiniz bu sorun çözüldü. Eğer hala sıkıntı yaşıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri'ne bir ticket gönderin.  

Göndermiş olduğunuz sorularınız için teşekkür ederiz. Bunları oyun geliştiricilerimize iletiyoruz ve seçilen soruların yanıtlarını en kısa süre içerisinde sizlerle paylaşacağız.

Teşekkürler

yZmkzP0.gif

vuque #16 Posted 11 March 2017 - 05:40 PM

Sergeant

• EU Community
  • 172 battles
  • 373

3.6 GÜNCELLEMESİNDE GELEN DEĞİŞİKLİKLERLE İLGİLİ SORULAR

1. Sohbet uygulamasını kaldırmanızın sebebi nedir? (PL: ItIsMyPremiumAccount)

C: Sohbet uygulamasının eğlenceli bir alan oluşturacağını ummuştuk fakat beklenenin tam tersi gerçekleşti. Her oyuncu bunu yapmıyor tabiki. Sohbeti kullanmakta olan gayet saygılı oyuncularımız da vardı ama ne yazık ki sohbeti küfretmek için kullanan oyuncuların sayısının yanında gerçekten yok denilebilecek kadar az.

1. Bu durum moderasyon ve cezalarla önlenemez miydi?  (TR: Berkemrecengiz)

C: Daha önce bu yolu denedik ama ne yazık ki yeterli değildi ve bu durumun önüne geçemedi.

1. Oyun içi normal iletişim ve sohbet uygulamalarındaki bu durum kesin mi yoksa daha sonar değişiklikler görebilir miyiz? (FR: PseudoMi)

C: Evet sohbet uygulaması kaldırıldı fakat bird aha asla gelmeyecek gözüyle bakmıyoruz. İlerleyen dönemlerde gözlemleyip yapılabilecek değişiklikler olup olmadığını gözlemleyeceğiz.

ORTA SINIF TANKLARDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

3.6 güncellemesinde orta seviye tanklarda yaptığınız değişikliklerin sebebi nedir (CZ: Migac)

C: Oyundan aldığımız bilgilerin analiz edilmesi sonucu dengelemenin önemli olduğunu gördük, bunda oyuncuların geri bildirimlerinin de önemi büyük. Farkettik ki orta sınıf tanklar ağır tanklardan bile daha güçlüydüler. Oyuncular bu tankları orta tank olarak oynamıyorlardı. Bu yüzden dengelemeyle orta sınıf tankları gerçekten orta sınıf seviyesine getirdik.

ZENGİNLEŞTİRME ÖZELLİĞİ (FİYATLAR)

Premium tanklarla karşılaştırıldığında zenginleştirme fiyatları oldukça yüksek ve bütün oyuncular aynı fikirde. Prensip olarak beğendiğimiz bu özelliğin geleceğiyle ilgili bize bilgi verebilir misiniz? (FR: PseudoMi)

Araç Zenginleştirme özelliğinin fiyatı ÇOK YÜKSEK bu ne zaman düşürülecek? (EN: DerpyKV2)

(Oyun geliştiricilerinin cevabı): Evet fiyat pahalı olabilir ama bunu öylesine belirlemedik. Bu fiyatların belirlenmesinde dikkate aldığımız unsurlar: premium hesap, boosterlar ve bunun yanı sıra bu kadar kredinin ne kadar sürede toplanabileceğini gözönüne aldık. Bu fiyatlar şu an için kesinleşmedi. Her zaman olduğu gibi oyundan gelen datayı analiz edip yapmış olduğumuz hesaplamayı gözden geçireceğiz. Eğer büyük değişiklikler görürsek fiyatların yeniden değerlendirilmesini düşünebiliriz.

POLONYA ULUSU

Polonya ulusu tankları ne zaman oyuna eklenecek? (PL: krzysztofpasternak19)

C: Şu an böyle bir planımız yok. Daha yeni Fransız ulusunu oyuna ekledik ve başka yeni bir ulus eklemeden önce çalışmalarımızı bu dal üzerinde yoğunlaştıracağız.  

HARİTALAR

Haritalar büyütülecek mi? Böylece oyuncuları tankların original rollerini oynamaya ikna etmek için orta tankların penetrasyonlarını düşürmeye gerek kalmaz. (DE: PeterPan300_v)

C: Ne yazık ki WoTBlitz’te haritaların genişletilmesi özellikle teknik sebeplerden dolayı düşünüldüğü kadar kolay bir işlem değil. Aslolan haritaları büyütmek istememiz değil oyunun hemen hemen her mobil aygıt üzerinde çalışabilmesine olanak sağlamak. Haritaların boyutu bunda büyük rol oynuyor.

YENİ FRANSIZ TANKLARI 3.6

Yeni Fransız otomatik doldurucuları ve yeni Fransız ağır tankları çok yüksek delişleri ve hasar verişleri ile biraz dengesiz gözüküyor. Bu tankların gerçekten iyi dengelendiklerine inanıyor musunuz? (EN: SowjetSoldierWW2)

C: Fransız otomatik doldurucuları aslında güçlü, fakat göreceli olarak zayıf bir zırh ile geliyorlar. Eğer bugün bana sorarsanız “Fransız Ağır Tankları iyi dengelenmiş mi?” diye, cevabım evet olur.

Yeni tankları oyuna getirdiğimizde, oldukça fazla zaman ve efor bu tankların testi için harcanıyor ve bu tankların oyundaki mevcut tanklar ile uyumlu olduğundan emin olunuyor. Ve aslında yakın zamanda bazı Avrupalı oyuncular “supertester” olma fırsatına sahip olacak ve bu sürece direkt olarak dahil olacak.

ANCAK, her zaman için ilk seferde doğru dengeyi tutturamadığımız doğrudur. Bu sebeple araçları pozitif veya negatif yönde düzenli olarak düzenlemekteyiz. Çünkü bir tankın tekrar dengelenmesi gerektiğinden %100 emin olmak aylar boyunca sürecek very toplamayı gerektirebilir.

Fransız otomatik doldurucuları için durumun böyle olup olmadığını zaman gösterecek.

.

Oyun geliştiricileri Amerikan Otomatik Doldurucularının Fransız Otomatik Doldurucuları ile kıyaslanması hakkında ne düşünüyor? Amerikan tanklarının Fransızlarla kıyaslandığında farklılıkları/avantajları neler? Fransız tankları her açıdan daha üstün gözüküyor. (DE: Himmelherrgottnocheins)

(Oyun geliştiricilerinin cevabı):  Genellikle yeni tankların çoğunluğu kritik bir şekilde algılanıyor: çok kötü veya çok güçlü. Amerikan otomatik doldurucuları Fransızlardan farklı oynanış şekline sahip, çoğunlukla zırh ve dakika başına verilen hasar dengesi yüzünden. Şu anda Fransız otomatik doldurucularının Amerikan otomatik doldurucularından iyi olduğunu söylemek zor, durumu net olarak analiz edebilmek için daha fazla very toplamaya ve daha fazla zamana ihtiyacımız var, ancak size garanti ederiz ki; eğer bir  problem olduğunu fark edersek gerekli denge ayarlamalarını yaparız.

BOTLAR, AFK—OYUNCU KISITLAMALARI

Otomatik botlara, AFK oyunculara karşı ve bu oyuncuların sadece ölerek üst seviyelere ulaşmasını önlemek için neler yapıyorsunuz? (DE: XCCMT01)

C: AFK oyuncular haftalık olarak üç ihlale bağlı olarak banlanıyor.

Neden güncellemeler hızlı bir şekilde pek çok bug(hata) içeriyorken ve hala önceki güncellemelerde gelen hatalar düzeltilmemişken getiriliyor? Bu daha fazla soruna yol açmıyor mu ve hataların yeni özellikler getirilmeden önce çözülmesi gerekmiyor mu? (bu sorunun cevaplanmasını beklemiyorum, belli ki insanların yeni özellikler ve değişiklikler sayesinde oynamaya devam etmesini istiyorsunuz). (DE: OTB_tank)

C:  Hataları kenara atmıyoruz ve oyun geliştiricileri her iki kısımda da aktif olarak çalışıyor – yeni özellikler/içerikler getirmek ve bu sırada oyunu daha tutarlı yapmak.

YENİ OYUN MODLARI?

Sıralamalı savaşlar oyun modunu eklemeyi düşünüyor musunuz? (EN: rwpanther)

(Oyun geliştiricilerinin cevabı): Bu tarz özellikleri değerlendiriyoruz, çünkü bu tarz bir özelliklik pek çok oyuncu için faydalı olabilir.

C: Bütün oyuncu tipleri için işe yarayacak bir system oluşturmaya çalışıyoruz, bu sebeple bunu şu anda yarışmalar ve etkinliklerle yapıyoruz. Bunu ilerleyen zamanlarda ekleyebiliriz.

YAYINLAR SIRASINDA SORULAN SORULARNDA BAZILARI:

S: Gelecekte MM’in değiştirilmesi ile ilgili bir şey var mı?

C: MM’in kendisi biraz karmaış – adillik ve hızlı bekleme süreleri arasında bir denge bulmak gerekiyor. Şu anda büyük değişiklikler planlanmıyor, gözümüz üzerinde ve sizlerden gelen geri bildirimler ve veriler ışığında değiştirilmesi gerektiğini hissedersek değişiklik yapacağız. Her zaman için MM’I geliştirmeye çalışmaktayız.

S: Takımlardaki oyuncu sayısını arttırmayı düşünüyor musunuz?

C: Bu teknik bir kısıtlama ve mobil cihazların kısıtlamalarını göz önüne almalıyız, bu sebeple yakın gelecekte planlanmıyor.

S: Renk körü modu ekleyecek misiniz?

C: Üzerinde çalışıyoruz!

S: Kayıp Tümen etkinliğindeki araçların düşme oranı nedir?

C: Bu değerler hakkında yorum yapamayız, bu değerler gizlidir. Ancak şunu söyleyebiliriz ki, eğer bir sandık alırsanız en az verdiğiniz paranın karşılığında oyun içi eşya elde edersiniz.

S: Dracula ve Helsing tanklarını dengeleyecek (nerf) misiniz?

C: Şu anda bir değişiklik planlanmıyor.

S: Replay kayıt özelliği getirecek misiniz?

C: Bu konu üzerinde çalışıyoruz ve 2017’de yayınlayabiliriz!

Sahan415 #17 Posted 11 March 2017 - 11:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 44798 battles
  • 54
  • [MERCY]

Edited.
Bu post moderasyon ekibi tarafından küfür içermesi sebebi ile değiştirilmiştir.

Edited by Asklepi0s, 12 March 2017 - 11:57 AM.

Sinan_TR #18 Posted 12 March 2017 - 01:45 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 25464 battles
  • 813
  • [ULUS_]
Sohbet konusuna katılmıyorum. Siz gereken cezayı vermediğiniz için küfürleşmeler bu kadar arttı. Bunun sebebi sizlersiniz. Ticket açıyorsun ama sonuç sıfır

BAYBARS23 #19 Posted 13 March 2017 - 06:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 43085 battles
  • 63
  • [IYI-]

View PostBAYBARS23, on 23 February 2017 - 05:41 PM, said:

Klan kişisel erişimde değişiklik var.

Kişisel erişime tıklıyorum 0 çıkıyor.

9. geçtiğim halde 2 yazıyor ve 30 bin deneyim istiyor.

Merhaba 

Bu klan kişisel erişimde yuva satın al şıkkını kullanmadıyım.

Şimdi kullanmak istedim kredi ile yuva alamadım.

2 adet yuva alım hakkım varken alamıyoruz.Neden?

PinkyPunky_Unicum #20 Posted 14 March 2017 - 05:38 PM

Sergeant

• Player
  • 7618 battles
  • 474
  • [R3B3L]

Hey vuque, madem bu kadar soruyu cevapladın, şu soruları da ya kendin, ya da geliştiricilere iletip cevaplanmalarını sağlarmısın?

1- Premium tanklar neden daha OP?

Şimdi birbirimizi kandırmayalım, premium tanklar standartlarına göre çok daha GÜÇLÜ, misal:

Ke-Ni Otsu vs. Ke-Ni 

Cromwell B vs. Cromwell

SU-76l vs. SU-76

Defender vs. IS-3 gibi...

2- AMX CDC ve FCM 50 t Fransız Ağacı'na; T1E6 Amerika Ağacı'na yakında eklenir mi?

3- Neredeyse her maçta başımıza gelen, IS tanklarının bir takımda toplanmasını engellecekmisiniz?

4- Ve son olarak, IS-7'yi nerfleyerek, klan maçlarında daha çok çeşitlilik oluşmasını sağlayacakmısınız?

Unicum olmak demek, istatistik demek degildir. Unicum olmak demek, yerinde durmayı, fark yaratmayı ve hedeften gözünü ayırmamayı bilmektir.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users