Jump to content

Odešel Edurace

• Please log in to reply
4 replies to this topic

MadSkunk #1 Posted 02 March 2017 - 01:22 PM

First Sergeant

• Player
  • 18649 battles
  • 1,253
  • [-B2D-]

Pro ty, kdo snad nahodou znali. Nize je vlakno, venovame hraci Edurace, jedne z ikon stareho blitzu, ktery malokdo z nas pamatuje. Zejmena dnesni kontributori EN skce mu vdeci za to, co umi.

http://forum.wotblitz.eu/index.php?/topic/39313-one-for-edurace-rest-in-peace/#topmost

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

Major_Kuffenbach_ #2 Posted 08 March 2017 - 09:28 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 22595 battles
  • 509
  • [CB-CZ]
Tohle je off topic? Na anglickém fóru pinned...

Jinak RIP, byl to dobrý hráč, hrál jsem s ním párkrát četu.

mrschinka #3 Posted 08 March 2017 - 07:39 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20828 battles
  • 144
  • [CB-CZ]
Ja som ho nepoznal, ale to rozlúčkové video je parádne. Musel byť obľúbený, keď si ho takto uctili. 

MadSkunk #4 Posted 09 March 2017 - 12:33 AM

First Sergeant

• Player
  • 18649 battles
  • 1,253
  • [-B2D-]
Zalozil jsem to radeji jako off-topic v obave z malosti mistniho moderatora. Nechci nic predjimat, ani ho urazit, ale nase narodni povaha vyzaduje byt papezstejsi nez papez a jeho zasahy tomu casto odpovidaly. Na druhou stranu kdyz on sam zakladal vlakna o umrti ceskoslovenskych tankovych veteranu, zakladal je taky tady, protoze nesouvisi se hrou. Nevim, jak moc by ho pokladal za relevantni, a protoze by si presun nezaslouzilo, chtel jsem se toho vyvarovat. V kazdem pripade lze vlakno presunout do hlavni diskuze a prvni odstavec tohoto prispevku odmazat.

Edu byl zvlastni v tom, ze nebyl jenom dobrym ucitelem, ale dokazal sve okoli pozvednout na vyssi lidskou uroven.
Vedel, ze nema uz moc casu a tak se bez ohledu na penize a zdravi rozhodl ten cas stravit tim nejlepsim moznym zpusobem. Vlozil penize do nekolik komunitnich projektu, souvisejici s blitzem, jako treba synergy.
Zapusobil na lidi uz jenom tim, jak s nimi jednal. Amaunet byla pro kazdeho ve svych zacatcich dalsi pitoma holka, co druhym kazi hru, ale on ji prijal jako dospelou zenu a predal ji vse, co znal. Dnes je respektovana vedouci jednoho z prednich klanu EU.

Kdyby se kazdy dokazal timto zpusobem inspirovat, mela by ceska sekce uplne jine klima.
Proto jsem pokladal za vhodne se tu podelit o trochu Eduracovo odkazu a informovat o jeho skonu.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

Terrordrome97 #5 Posted 09 March 2017 - 07:04 AM

Sergeant

• Player
  • 28257 battles
  • 376
  • [EMRS]
A Práve Amaunet má velmi pekné po anglicky komentované bitky, rád pozerám jej videá, a čo je chválihodné, že je to niekto , kto hrá cez android . 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users