Jump to content

AMX CDC

10 replies to this topic

Mieszko123_4H #1 Posted 03 March 2017 - 11:59 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 25044 battles
  • 551

Co uwazacie na temat tego pojazdu? Osobiście go nie posiadam (jeszcze) ale z tego co słyszałem to nie jest on zbyt dobry, czy to prawda? 

Na angielskim forum toczy się dyskusja na temat buffa dla tego Francuza, czy ktoś kto go posiada może napisać czy rzeczywiście taki buff jest potrzebny (np. do HP)?

http://forum.wotblit...226#entry552226

Rattunio #2 Posted 05 March 2017 - 11:38 AM

Private

• Player
  • 17085 battles
  • 2
To taka dracula na 8. Jest bardzo szybki, zwinny, ma ładne opuszczanie działa, ma dużą widoczność, bardzo dobrze zarabia (2500dmg to 80 000 na czysto), ma bardzo ladny legendarny kamuflarz, ale jest wielki i papierowy. Losuje Ciebie z 9 wiec wystarczy, że dostaniesz He od jakiegos td i zostaje Ci życia na jeden strzał (jesteś wielki wiec jesteś bardzo łatwym celem). Jak raz nie trafisz to med 7 tieru Ciebie zje (jest filmik na YT gdzie walczy z dracula i cdc zostal na jeden strzał). Walcząc z medem 8 tieru nie masz szans. Chociaż jest bardzo szybkim czolgiem to zawsze trzymam się blisko innych medow. Nigdy nie wyjeżdżam do przodu. Fcm jest lepszy od niego (cos odbije, moze taranowac, chyba ma to samo działo, te same zarobki, tez bardzo zwinny czolg, ale tez jest wielki). Uważam, że statystyki cdc musza zostac poprawione. Na tą chwilę mój cdc siedzi w garażu :)

G_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R #3 Posted 08 March 2017 - 12:28 PM

Sergeant

• Player
  • 38829 battles
  • 279
  • [PF]

Zdecydowanie wymaga buffa.

Mieszko123_4H #4 Posted 08 March 2017 - 03:57 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 25044 battles
  • 551
Moim zdaniem potrzebny jest buff do punktów wytrzymalosci, bo tyle ile obecnie ma to smiech na sali.

Hey_Girl_Here_We_Go #5 Posted 30 July 2018 - 05:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17396 battles
  • 49
  • [W1ARA]
Czołg jest bardzo fajny, i buff do hp to jedyny buff którego potrzebuje. Mam na nim 4.7K WN8, przy ponad 65WR i 2100 na bitwę, co oznacza że tym czołgiem grają same nooby. Bardzo przyjemna 8, miła odskocznia od wolnych HT typu IS6 czy Lowe. Dzięki swojemu opuszczaniu i fajnej penie potrafi bardzo dużó robić na odpowiednich miejscówkach. Mi się bardzo podoba.

anonym_JnPvP0J4S0wT #6 Posted 31 July 2018 - 06:11 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 702
Zgadzam się z kolegą, bardzo udana premka - szybka, z celnym działem i rewelacyjną depresją. Jak dla mnie nie potrzebuje żadnego buffa. Jedyny mały minusik - jest duża i klocowata ale mimo to zwrotna. Ja bym z kolei chętnie powitał nieco mocniejszą wieżę, ale jak mówię to niekonieczne.

irydium #7 Posted 10 March 2020 - 04:42 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 1

Dziękuję za kontakt z działem wsparcia gracza Wargaming.

Bardzo mi przykro z powodu Twojego problemu. Niestety, ale nie mamy wpływu na decyzje twórców gry. Jeżeli chcesz się podzielić swoją opinią na ten temat z innymi graczami, to zapraszam Cię na nasze oficjalne 
forum. Znajdują się tam Community Menagerowie, którzy analizują uwagi użytkowników i przekazują je dalej.

My niestety nie mamy takiej możliwości.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kazali się dzielić na forum więc się dzielę:

Kiedy zamierzacie zwracać pieniądze, lub "złoto"w grze, za czołgi premium kupione kiedyś a które dzisiaj w wyniku waszych rebalansów i różnych innych modyfikacji, nie nadają się do grania? Np AMX CDC - na dalekie odległości niecelne działo i brak wystarczającej penetracji, na bliskie brak pancerza, kamuflażu i manewrowości . Czy nadal uważacie, że można tym czołgiem grać przeciwko pancernym dziś czołgom tierów ósmych nie mówiąc o dziewiątych czy dziesiątych. A dodatkowo czołgi premium mają podobno zarabiać, a jak wiadomo zarabia się proporcjonalnie do zadanych uszkodzeń których tym czołgiem nie sposób zadać.

Sasza_Peczerski #8 Posted 11 March 2020 - 06:16 AM

First Sergeant

• Player
  • 72766 battles
  • 1,156
  • [N4N]

W tej grze nie ma żadnych buffów, rebalansow i poprawek, jest tylko kolejkowanie mm na wygraną lub przegrana, oraz rng, które realizuje ten mechanizm ustawiania gier.

Wogole radzę nie zawracać sobie głowy tzw parametrami czołgów, są kompletnie bez znaczenia. Liczy się tylko kolejkowanie mm, jeśli jesteś w kolejce na wygrywanie to możesz nawet z respa nie ruszać, jeśli masz przegrać przegrasz nawet robiąc 5k dmg...

konstantyn777 #9 Posted 12 March 2020 - 12:57 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 38704 battles
  • 148
  • [THEOS]

niestety nie mogę się z tobą w pełni zgodzić

wiele bitew wymaga aktywnego udziału  tzw. podlewania pola bitwy by team dał radę coś ugrać: tu pomóc tu kogoś zabić, unieruchomić, odwrócić uwagę

a jak widać po twoim wyciągu z konta który tu reprezentujesz to ogarniasz jedynie na tyle by gdzieś podjechać, postrzelać i skisnąć

Sasza_Peczerski #10 Posted 12 March 2020 - 05:28 PM

First Sergeant

• Player
  • 72766 battles
  • 1,156
  • [N4N]
:) zrób sobie z moja rada co chcesz; oszczędzam ci czasu i pieniędzy, których teraz potrzebujesz by dojść do takich samych wniosków, optymistycznie zakładam że masz potencjał by tego dokonać, no chyba że... :)

RSHxNook #11 Posted 25 March 2020 - 08:37 PM

Private

• Player
  • 3411 battles
  • 2
  • [PWLKP]
Powiedzcie mi koledzy czołgiści czy jest jakiś sposób żeby zwrócić ten wynalazek? W dużym WOT coś takiego było że raz na rok można było oddać jeden czołg premium i otrzymać złoto spowrotem.

Reply to this topic

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users