Jump to content

Wot blitz zorlanma.

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Msd33 #1 Posted 17 March 2017 - 06:41 AM

Private

• Player
  • 7967 battles
  • 3
Arkadaşlar merhaba wot blitzde son bir haftadır garip bir şekilde oyunu oynamakta zorlanıyorum.Tankla ilerlerken bir bakmışım rakibim birden arkamda bitivermiş.Bir bakmışım 7 tanktan birden 3 e düşmüş.Garip bir şekilde zorlaştırıcı şeylerle karsılaşıyorum.1 haftada 2. kez oluyor bu durum daha öncede olmuştu hesaptan çıkıp geri girince düzeldi dün tekrar oldu.Atıyorum normalde 10 maçın 6-7 sini alırken böyle olduğu zamanlarda 1 maçı almak bile hayal oluyor sizede böyle oluyormu acaba.Sanki server yeni oyuncularla ustaları birbirine kırdırıyor gibime geldi yanılıyormuyum.

Schizophreno #2 Posted 17 March 2017 - 10:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9643 battles
  • 23
  • [CZZR]

View PostMsd33, on 17 March 2017 - 09:41 AM, said:

Arkadaşlar merhaba wot blitzde son bir haftadır garip bir şekilde oyunu oynamakta zorlanıyorum.Tankla ilerlerken bir bakmışım rakibim birden arkamda bitivermiş.Bir bakmışım 7 tanktan birden 3 e düşmüş.Garip bir şekilde zorlaştırıcı şeylerle karsılaşıyorum.1 haftada 2. kez oluyor bu durum daha öncede olmuştu hesaptan çıkıp geri girince düzeldi dün tekrar oldu.Atıyorum normalde 10 maçın 6-7 sini alırken böyle olduğu zamanlarda 1 maçı almak bile hayal oluyor sizede böyle oluyormu acaba.Sanki server yeni oyuncularla ustaları birbirine kırdırıyor gibime geldi yanılıyormuyum.

Hemen hemen her maç böyle olayla son 1 haftada daha fazla karşılaşmaya başladım ben de. Alttan yeni oyuncular fazlasıyla gelince dengeler değişiyor

Msd33 #3 Posted 25 March 2017 - 05:48 PM

Private

• Player
  • 7967 battles
  • 3
Bugün üst üste değişik tanklarla 20 maç yaptım.20 sindede karşı taraf ezdi geçti.Bendemi bir gariplik var yoksa oyundamı sizede böyle oluyormu merak ettim.

Plutonium_TR #4 Posted 26 March 2017 - 09:30 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13585 battles
  • 42

Son zamanlarda oyunda büyük bir noob akımı var ve bu gün geçtikçe giderek artıyo. Önceden hatırlarım, 2 kişi plat attımı oyun çok kolay bir şekilde taşınırdı ama şimdi 2 kişi bile plat atsa oyun taşınamıyor. Takımın statları  bakıyosun  çoğu 47- wr. Birde karşıya bakıyosun adamlar 55+ wr.

___MrSlayeR #5 Posted 28 March 2017 - 06:07 PM

Sergeant

• Player
  • 11894 battles
  • 283
Tek çözümü plat sayısını arttırmak bence 3 kişi yapıp girebilmeli bence artık hatta istediğin sayıda oladabilir dezavantajı var evet ama avantajıda var bu sistem yönetim tarafından düşünülmeli....Ayrıca bakın oyuna tam girerken koyu mavi ile nickler yazıyor bazılarında tahminim gözlemledim oyunu son oyununu iyi oynayan kişiler eşit şekilde karşılıklı dağıtılıyor wr düşük son maçı çok hoş olanlar olabilir bize onlar denk gelmiş olabilir artı yön seçimini haritada iyi yapamıyoruz takımca bazen wr yüksek de olsa yenilgi kaçınılmaz...sözün özü eylenmenize bakın bu bir oyun gençler :)
Dünyaya İSLAM hakim olacak KURAN hüküm sürecek...KORKMAYIN DİNE VATANA MİLLETE HAİNLİK YAPANLAR TİTREYİN TİTREYİN. . .

ll_TSK_ll_06_emre_ll #6 Posted 29 March 2017 - 08:25 PM

Private

• Player
  • 8154 battles
  • 5
  • [ATA]
Plat atabilirsin bir arkadaşınla , oyuna da yeni başlamışsın zamanla öğrenirsin nasıl oynanacağını o kadar dert etme youtube dan videolar izle tavsiyem wot blitz nikolaus kanalı Güneş abinin kendisi tank incelemesi ve öğretici videolar hazırlıyor oyunu keşfede keşfede bir kaç ay içinde rahat çözersin

iceramil2 #7 Posted 20 May 2017 - 10:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3368 battles
  • 44
  • [WG_ST]
Gizli pull ve ya patent!!!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users