Jump to content

NOOB DLA NOOBów (nowych graczy) :)

• Please log in to reply
25 replies to this topic

Rafa_sniper_2014 #21 Posted 30 May 2017 - 09:08 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 74152 battles
  • 975
  • [CHWAT]
Gracze doświadczeni powinni tak się zachowywać w bitwie, żeby ułatwiać grę graczom mniej doświadczonym i umieć wykorzystać ich obecność w drużynie. Może to górnolotne co napisałem, ale na tym właśnie polega gra drużynowa. Głównym problemem jest fatalny mm, ostatnio często mi się zdarza, że będąc w plutonie losuje mi bardzo dobrych graczy w plutonie w tierach wyżej, jak dla mnie jawne, bezczelne manipulowanie wynikiem bitwy.

Edited by Rafa_sniper_2014, 30 May 2017 - 09:13 AM.

Romka7777 #22 Posted 30 May 2017 - 01:11 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29199 battles
  • 894
  • [R2K-]
I w jaki sposob mam ulatwic gre tym slabszym graczom?

Rafa_sniper_2014 #23 Posted 30 May 2017 - 04:24 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 74152 battles
  • 975
  • [CHWAT]
Przecież ty taki mądry to po co to pytanie?! Poza tym wszyscy wokół to nooby, a z nimi nie ma sensu gadać, a tym bardziej im pomagać w bitwie, przynajmniej takie wrażenie odniosłem z twoich wypowiedzi. Jednym słowem jeśli zadałeś to pytanie, żeby znowu kogoś wyśmiać, to pod bardzo zły adres trafiłeś. 

Locust_PL #24 Posted 31 May 2017 - 07:43 AM

Sergeant

• Player
  • 10835 battles
  • 486
  • [F47A]

View PostRafa_sniper_2014, on 30 May 2017 - 09:08 AM, said:

Gracze doświadczeni powinni tak się zachowywać w bitwie, żeby ułatwiać grę graczom mniej doświadczonym i umieć wykorzystać ich obecność w drużynie. Może to górnolotne co napisałem, ale na tym właśnie polega gra drużynowa. Głównym problemem jest fatalny mm, ostatnio często mi się zdarza, że będąc w plutonie losuje mi bardzo dobrych graczy w plutonie w tierach wyżej, jak dla mnie jawne, bezczelne manipulowanie wynikiem bitwy.

W tym co napisaleś nie ma nic górnolotnego a jest sedno gry zespołowej. Tego się lepiej ująć nie dało ten tekst powinien być za Twoją zgodą zaimplementowany przez WG i wyświetlany wraz z innymi przez meczami.

Każdy nadaje na słabszych graczy a oni będą zawsze, jak złość przejdzie to zaczynamy myśleć racjonalnie /przynajmniej część/, sztuką jest tak wykorzystać zasoby by rozegrać dobry mecz. Bardzo trudne ale możliwe.

balthorco #25 Posted 16 June 2017 - 09:00 AM

Sergeant

• Player
  • 22643 battles
  • 388
  • [DP_H]
Mi nie przeszkadzają słabsi gracze, bo każdy kiedyś zaczynał, więc grając na niższych tierach (I-V) mam założenie wstępne, że prawdopodobnie w drużynie będzie sporo takich osób i trzeba liczyć na siebie i strać się jakoś ogarnąć team, więc tu jest luz. Natomiast problem jest na wyższych tierach, gdzie niestety nooby psują grę, a zdarza się także sporo osób, które nie mają bladego pojęcia o grze (początkujący), kilkaset bitew na koncie i jadą premką 8t albo czymś podobnym, to jest niestety problem. Dwie takie osoby w drużynie i duże prawdopodobieństwo przegranej - to bardzo psuje zabawę. W ogóle we wszystkich grach drużynowych, nierówność teamu to podstawowy problem, w WOT Blitz on szczególnie mocno występuje, bo nie mamy praktycznie żadnego wpływu na to z kim gramy. Ogarnięta drużyna robi bitwę w kilka minut, nieogarnięta od początku wyczynia takie piruety, że oczy bolą i nic na to nie można poradzić.

Zapraszam na mój kanał youtube balthorco World of Tanks Blitz i do klanu Dywizjon Pancerny-Husaria

Vespac #26 Posted 19 June 2017 - 12:55 AM

First Sergeant

• Player
  • 36243 battles
  • 2,038
  • [F47B]

View Postbalthorco, on 16 June 2017 - 10:00 AM, said:

Mi nie przeszkadzają słabsi gracze, bo każdy kiedyś zaczynał, więc grając na niższych tierach (I-V) mam założenie wstępne, że prawdopodobnie w drużynie będzie sporo takich osób i trzeba liczyć na siebie i strać się jakoś ogarnąć team, więc tu jest luz. Natomiast problem jest na wyższych tierach, gdzie niestety nooby psują grę, a zdarza się także sporo osób, które nie mają bladego pojęcia o grze (początkujący), kilkaset bitew na koncie i jadą premką 8t albo czymś podobnym, to jest niestety problem. Dwie takie osoby w drużynie i duże prawdopodobieństwo przegranej - to bardzo psuje zabawę. W ogóle we wszystkich grach drużynowych, nierówność teamu to podstawowy problem, w WOT Blitz on szczególnie mocno występuje, bo nie mamy praktycznie żadnego wpływu na to z kim gramy. Ogarnięta drużyna robi bitwę w kilka minut, nieogarnięta od początku wyczynia takie piruety, że oczy bolą i nic na to nie można poradzić.

Nie ma na to rady, dopóki gracz nie zda sobie sprawy z tego co to za ga i z poziomu sowich umiejętności. I tak WG zrobiło bardzo dużo by zmniejszyć przewagę b. dobry i dobrych graczy nad pozostałymi co jest wodą na młyn. Po prostu niewiedza się pogłebi.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users