Jump to content

Genel Geri Bildirim

3.7

• Please log in to reply
9 replies to this topic

vuque #1 Posted 29 March 2017 - 03:05 PM

Sergeant

• EU Community
  • 172 battles
  • 373

Komutanlar,

3.7 Güncellemesiyle ilgili geri bildirimlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Teşekkürler

CAGRI_80 #2 Posted 01 April 2017 - 06:53 AM

Sergeant

• Player
  • 11996 battles
  • 283
  • [MORUK]
Bu patates attığından beri tanklar namludan ben oyuna çok genç dahil oluyorum net aynı net telefon aynı telefon sildim tekrar yükledim ama değişmedi şöyleki herkez oyuna giriyor ben geldiğimde atış yemeğe başlamış oluyorum o kadar geç yani...Eskidende geç girerdim ama bu derece değildi bu çok kötü oldu oyunu bırakmak istemiyorum yardım lütfen: (
Dünyaya İSLAM hakim olacak KURAN hüküm sürecek...KORKMAYIN DİNE VATANA MİLLETE HAİNLİK YAPANLAR TİTREYİN TİTREYİN. . .

USTABASI #3 Posted 01 April 2017 - 07:12 AM

Sergeant

• Player
  • 6999 battles
  • 298
  • [1923_]

View PostCAGRI1453, on 01 April 2017 - 06:53 AM, said:

Bu patates attığından beri tanklar namludan ben oyuna çok genç dahil oluyorum net aynı net telefon aynı telefon sildim tekrar yükledim ama değişmedi şöyleki herkez oyuna giriyor ben geldiğimde atış yemeğe başlamış oluyorum o kadar geç yani...Eskidende geç girerdim ama bu derece değildi bu çok kötü oldu oyunu bırakmak istemiyorum yardım lütfen: (

Kusura bakma daha önecde yazmıştım tekrardan yazıyorum şu an elimdeki üç cihaz ile oyun girişi yapıyorum note 4 (ttnet mobil )ipad mini ve win 10 bilgisayarımdan (ttnet ) üzerinden oyuna giriş yapıyorum ve kaç güncelleme aldım ve halen bahsetmiş olduğunuz sorunların bir tanesine bile denk gelmedim ha demek değildirki güncellemede sorun yok yapabiliyorsan farklı bir cihaz üzerinden gir farklı bir internet servis sağlayıcısı kullan onu dene

cyberlife16 #4 Posted 01 April 2017 - 02:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29937 battles
  • 27
  • [TKO]

Her guncellemeden sonra bir seylerin icine ediliyor ama genel sorunlara cozum yok, bu gidisle oyundan bayagi kopmalar olacak sanirim. gorus mesafesi ping vs. Ayni t62 tanki adam beni görup vuruyor ben goremiyorum bile. He birde sadece hesap makinesi kullandigimizi sanan destek ekibinde olanlar var onlar ayri bir hikaye.

susuco #5 Posted 01 April 2017 - 06:08 PM

Sergeant

• Player
  • 15946 battles
  • 319
  • [F0RA]
Oyunda sohbeti açtığımda hareketli iken mesaj yazıyorum göndere bastığımda sohbetten çıkmıyor illa durup tuşa basmak gerek.  Eskiden hareket halinde iken yazdıktan sonra kendisi kapanırdı. Klavyenin otomatik kapanması lazım tek mesajdan sonra 

__FuRKaNnN__ #6 Posted 01 April 2017 - 09:04 PM

Sergeant

• Player
  • 27410 battles
  • 402
Takımdayken gönder tuşu takım arkadaşına gönderiyo
Bana kalsa eskiden daha iyiydi. Zaten çoğu oyuncu takım arkadaşıyla sesli iletişim halince  oynuyo
Ne gerek vardı ki diyince beğenmez oluyoz ama
Ne gerek vardı ki?

casablanca86 #7 Posted 02 April 2017 - 10:47 AM

Lance-corporal

• Player
  • 27239 battles
  • 10
  • [TRTNG]
Maç tam başlayacakken oyundan atıyor. Telefonun menüsü geliyor. Bu sorunu önceki sürümlerde örneğin 20 30 maçta bir yaşarken son güncellemede neredeyse 5 maçta bire düştü. Hatta bi maçta 2 kez yaşadım. Tekrar bağlanmak için süre geçiyor. Spotlanmak cabası hasar yemiş olarak oyuna dönüyorum. Sonrası malum. Ticket açsam ekran görüntüsü isteniyor ama herhangi bir uyarı almıyorum direk attığından ekranın menüsünü mü göndereyim diye düşünüyorum o da neyi ifade ederse artık. Note 2 kullanıyorum.

cyberlife16 #8 Posted 14 April 2017 - 07:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29937 battles
  • 27
  • [TKO]

View Postvuque, on 29 March 2017 - 03:05 PM, said:

Komutanlar,

3.7 Güncellemesiyle ilgili geri bildirimlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Teşekkürler

ya her guncellemede bir seyler yapildida bir ping sorununu kimse iplemiyor hepte savasi kazanacagimiz zaman oluyor ya hayret sansa bak. Oyun oynayamiyoruz arkadas. İlla agzimizi bozmamiz mi lazim bazi seylerin yapilmasi icin son guncelleme o kadar .oktan olmus yapanin ellerine saglik e100 ile is 8 yandan heat yada aprc ile delinmedi ya bir an icin hayalete atis yapiyorum sandim icinden gecti gitti sanki. Hee guncellemeyi yapanlarin ellerine saglik bes bin pingi alsinlar bir yerlerine koysunlar kullanirlar. 

cyberlife16 #9 Posted 20 April 2017 - 06:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29937 battles
  • 27
  • [TKO]
bari sorunlari cozunde ise yarayin. Hic birsey halledilmiyor her gecen gun daha kotu bir oyun olma yolunda emin adimlarla ilerliyorsunuz aynen devam. Ping vs sorunlari cozulmuyor ya .............   Teknik ekibin her birini ayri ayri her oyuna girdigimde buyuk bir şevk ile yad etmeyi ihmal etmiyor tesekkur ediyorum. eminim beni gibi bir cok arkadasimda yad edip tesekkur ediyordur.

_MupTeLa_Tr #10 Posted 22 April 2017 - 10:09 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 34773 battles
  • 553
  • [ZIRH-]

Bu updateden sonra , cihazda takılmalar olmaya basladi.

Geri bildirimin gec olmasinin nedeni sorunun cihazsal oldugunu dusunmemdendi .

Ancak 2-3 haftadir max 3-5 savas yaptim , ( bu gece haric ) baska oyunlar oynadim ,  cihazi 12 saat araliksiz kullandim vs  hic donma takilma olmadi. Akabinde bu gece yaklasik 1.5 saat araliksiz bu oyunu oynadim takilma olayi yine hortladi. 

Oyunu silip yeniden yuklemedim 3 hafta once. Cihaza format da atmistim. 

Takilma soyle oluyor , savas sirasinda meydana geliyor. Windows pc lerdeki gibi bir takilma sekli. Yani cihaz kararsiz kalip bir sure sonra duzelme olayi gbi bsey degil reset atmadiktan sonra duzelmiyor. Ozellikle oyun ici bir ses dosyasini kullaniken meydana geliyor

Cihazda asiri isinma yok hatta isinma yok. 25-30 santigrat  HDD den sanmistim basta hatta islemciden ancak bu oyun disinda 2-3 haftadir hic takilma olmadi. Cihaz tamamen donuyor , takili kaliyor

Cihaz 

Reeder a8i quad

Fps orta ve yuksek ayarda 55-60 ( gölge ve cimenler olmadan ) 

Edited by Cezzar_Turk, 22 April 2017 - 10:21 PM.

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

Also tagged with 3.7

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users