Jump to content

Aktualizacja 3.7 - bilety na turnieje

3.7

• This topic is locked This topic is locked
63 replies to this topic

Raijin93 #61 Posted 25 April 2017 - 10:32 PM

Sergeant

• Player
  • 18253 battles
  • 278
  • [GRZYB]

View PostRomka7777, on 25 April 2017 - 08:42 PM, said:

Nie dzięki.Te 99% są potrzebne do nabijania DMG:trollface:

Nie ogarniam do końca o co chodzi  :(

Może chodziło tobie o to że kupujemy czołg, który nawet nie możemy przetestować?Czyli możemy dostać kota w worku?

PS.Nie, nie ten 1% to te co nabijają chociaaaażbym ~2800

Wiesz, dokładnie o coś takiego mi chodziło, i rozumienie gry jako całości nie ma nic do rzeczy, a to dlatego, że nie każdemu musi dany typ czołgu odpowiadać, wiem że zaraz z Twojej strony pojawi się komentarz, że jak ktoś jest noobem to jego problem, ale to nie chodzi o to, tylko o to że wielu graczy nabiera się na te opisy produktów WG, zamiast zadać sobie pytanie "a co jeśli...". Opcja o której wspomniałeś powinna być zaaplikowana w grze, coś w stylu wypożyczenia na 5 bitew czy coś takiego, wielu graczy na tym by skorzystało, również "pro" gracze, którzy narzekają na nowicjuszy z wysokotierowymi premkami.

Vespac #62 Posted 25 April 2017 - 11:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRaijin93, on 25 April 2017 - 11:32 PM, said:

Wiesz, dokładnie o coś takiego mi chodziło, i rozumienie gry jako całości nie ma nic do rzeczy, a to dlatego, że nie każdemu musi dany typ czołgu odpowiadać, wiem że zaraz z Twojej strony pojawi się komentarz, że jak ktoś jest noobem to jego problem, ale to nie chodzi o to, tylko o to że wielu graczy nabiera się na te opisy produktów WG, zamiast zadać sobie pytanie "a co jeśli...". Opcja o której wspomniałeś powinna być zaaplikowana w grze, coś w stylu wypożyczenia na 5 bitew czy coś takiego, wielu graczy na tym by skorzystało, również "pro" gracze, którzy narzekają na nowicjuszy z wysokotierowymi premkami.

Raijin93 według Romki jestem noobem bo nie mam 80% WR ani średniego dmg 2800, nie ogarniam gry bo jestem imbecylem nie umiem czytać i wyciągać wnioskow, jestem słaby bo gram na kalkulatorze, jestem naiwny bo nie ukrywam, że kiedyś byłem nowicjuszem a, że dużo gram w Blitz to zaliczyłem sporo bitw z frycowym, lagami i faktycznie nie znając szczegółów fizyki gry.

W związku z tym I big noob, gwarantuję ci, że są pojazdy (dla każdego mogą być inne) których opanowanie a co dopiero ocena zajmie ci dużo więcej niż 5 bitw. Według Romki zaś nie opanujesz ich nigdy, chyba że masz 80% WR bo nie sprawdzałem?

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Raijin93 #63 Posted 26 April 2017 - 01:27 AM

Sergeant

• Player
  • 18253 battles
  • 278
  • [GRZYB]

View PostVespac, on 25 April 2017 - 11:56 PM, said:

Raijin93 według Romki jestem noobem bo nie mam 80% WR ani średniego dmg 2800, nie ogarniam gry bo jestem imbecylem nie umiem czytać i wyciągać wnioskow, jestem słaby bo gram na kalkulatorze, jestem naiwny bo nie ukrywam, że kiedyś byłem nowicjuszem a, że dużo gram w Blitz to zaliczyłem sporo bitw z frycowym, lagami i faktycznie nie znając szczegółów fizyki gry.

W związku z tym I big noob, gwarantuję ci, że są pojazdy (dla każdego mogą być inne) których opanowanie a co dopiero ocena zajmie ci dużo więcej niż 5 bitw. Według Romki zaś nie opanujesz ich nigdy, chyba że masz 80% WR bo nie sprawdzałem?

Hehe i kolejny raz... To jest tylko przykład, równie dobrze może być i 10-20 bitew ale podejrzewam, że wtedy byłaby związana z tym mikropłatność (kto wie może i przy 5 też). Ewentualnie na jakiś czas, np kilka godzin, wtedy już automatycznie jest bitew więcej, jakąś wprawę gracz będzie miał, lub nie, wtedy zdecyduje czy warto. Co do osoby, o której mówisz, nie będę się znów wypowiadała na temat WR itp bo to strata czasu, jakiś dystans do osób robiących za trolli na forum mieć trzeba.

PS. Nie mam wr 80%, ani nawet 60%.

Edit: Czy naprawdę ważne jest co myśli o Tobie jedna osoba? Widziałam Twoje posty, inni też, przynajmniej masz coś do powiedzenia normalnego, sensownego, zarówno tu jak i na forum angielskim. A takie dyskusje, gdzie ktoś kogoś wyzywa od noobów bo wr niski ma, są niepotrzebne i nie ma co dawać się prowokować.

Edited by Raijin93, 26 April 2017 - 01:37 AM.

naceroth #64 Posted 26 April 2017 - 06:16 AM

Sergeant

• Player
  • 7468 battles
  • 277
Podkreślam, że gdyby nie te 99%, to ten znakomity 1% nie miał by tego 80% WR. I co wtedy? Trzeba by było zmienić definicję nooba, bo jeszcze ktoś poczuł by się dotknięty;)

Also tagged with 3.7

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users