Jump to content

Aktualizacja 3.7 - Wasze sugestie

3.7

• This topic is locked This topic is locked
158 replies to this topic

voulezvous #1 Posted 29 March 2017 - 04:51 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Tytuł mówi sam za siebie.

Zapraszamy do dyskusji!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

krzysztofpasternak19 #2 Posted 29 March 2017 - 08:57 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Mam takie pytanie. Dlaczego w każdej aktualizacji lub po niej są błędy. Nie wiem jak robi to WG. Ja pracując jako spawacz składam też różne konstrukcje tez jakiś błąd popelnie ale baaaardzo rzadko. Później praktycznie przez naprawdę długi czas robie różne rzeczy i zero problemów i pomyłek. A wg jak zwykle co miesiąc wydaje aktualizacje a przez następne 2 tygodnie poprawki do niej. Jak ja bym miał robić tak w pracy to już po tygodniu bym nie miał czego szukać. Ale tak jest jak idzie się po kosztach. Albo jakość albo ilość. niestety trzeba wybrać.

Mati_3007 #3 Posted 01 April 2017 - 04:57 PM

Sergeant

• Player
  • 9263 battles
  • 323
  • [F47]
WG, zrobicie dłuższy event (na miesięc), społeczeństwo będzie grało a wy zrobicie dobrą duża aktualizację ;)

AMX 40

quack :D

so_mar #4 Posted 01 April 2017 - 06:06 PM

First Sergeant

• Player
  • 10970 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Pogodynki jak nie było,tak nie ma.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

kaktus3343 #5 Posted 02 April 2017 - 04:56 AM

Private

• Player
  • 8956 battles
  • 7
  • [VT_MT]
Kolorowe tekstury gasienice o reszcie nie wspomnę,a kase za np.bilety czy jakies ubrania to wchodzą takie zeczy co drugi dzień,ogarnijcie się ludzie.Dobra by była opcja w tym przypadku powrotu do poprzedniej aktualizacji

6DEST6ROID6 #6 Posted 02 April 2017 - 10:18 AM

Private

• Player
  • 11745 battles
  • 9

Moja drobna sugestia: NAPRAWCIE TA AKTIALIZACJE *edit*

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy

Edited by Daroo2017, 19 April 2017 - 07:23 AM.
wulgaryzmy

voulezvous #7 Posted 02 April 2017 - 06:05 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Dzięki bardzo za Wasze opinie!

Wszystko przekazane wyżej!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Mati_3007 #8 Posted 03 April 2017 - 04:13 PM

Sergeant

• Player
  • 9263 battles
  • 323
  • [F47]

View Postvoulezvous, on 02 April 2017 - 06:05 PM, said:

Skoro zostało przekazane... to poproszę informacje o rozpatrzeniu mojego pomysłu z argumentacją

AMX 40

Raijin93 #9 Posted 04 April 2017 - 10:38 AM

Sergeant

• Player
  • 18246 battles
  • 278
  • [GRZYB]

View Postvoulezvous, on 02 April 2017 - 06:05 PM, said:

Że tak zapytam, aż tak kolega szanowny jest leniwy by w każdym temacie odpowiadać metodą kopiuj/wklej? Co wam po naszych sugestiach skoro WG i tak z nimi nic nie robi, jakoś nie widać poprawy w tych aspektach gry, o których gracze mówią najbardziej. Dodajecie do gry jakieś chore własne pomysły, które nie mają według mnie najmniejszego sensu, jakieś bilety na turnieje, dzięki którym kilka osób z klanu może wziąć w nich udział bo innym się misja nie trafia, jedyna opcja? Płacić.. Turnieje zdaje się są po to by wygrać w nich jakiś gold czy kredyty a nie jeszcze za to płacić, jaki w tym sens? Nie wspominam o evencie, o którym już swoje zdanie wypowiedziałam w temacie do tego odpowiednim. To co WG robi z tą grą jest żenujące, nie gram zbyt długo i coś mi się wydaje, że długo nie pogram. Pozdrawiam

Mati_3007 #10 Posted 04 April 2017 - 04:13 PM

Sergeant

• Player
  • 9263 battles
  • 323
  • [F47]

View PostRaijin93, on 04 April 2017 - 10:38 AM, said:

Że tak zapytam, aż tak kolega szanowny jest leniwy by w każdym temacie odpowiadać metodą kopiuj/wklej? Co wam po naszych sugestiach skoro WG i tak z nimi nic nie robi, jakoś nie widać poprawy w tych aspektach gry, o których gracze mówią najbardziej. Dodajecie do gry jakieś chore własne pomysły, które nie mają według mnie najmniejszego sensu, jakieś bilety na turnieje, dzięki którym kilka osób z klanu może wziąć w nich udział bo innym się misja nie trafia, jedyna opcja? Płacić.. Turnieje zdaje się są po to by wygrać w nich jakiś gold czy kredyty a nie jeszcze za to płacić, jaki w tym sens? Nie wspominam o evencie, o którym już swoje zdanie wypowiedziałam w temacie do tego odpowiednim. To co WG robi z tą grą jest żenujące, nie gram zbyt długo i coś mi się wydaje, że długo nie pogram. Pozdrawiam

ja gram jeszcze krócej ale wydaje mi się tak samo...

Jak chcemy wogóle pomarzyć o tym żeby nas wysłuchali musimy pisać na rosyjskim/angielskim forum

AMX 40

Astartes_rd05 #11 Posted 04 April 2017 - 04:48 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 29819 battles
  • 109
  • [ELITA]

Ludzie nie placcie za ta *edit* grę tym frajerom może wtedy zaczna nas graczy szanować i przestańcie manipulować rozgrywka wróćcie do starych zasad a nie  *edit* ta niegdyś fajna grę jak tak będzie dalej to upadnie ta bra

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy

Edited by Daroo2017, 05 April 2017 - 07:00 AM.
WULGARYZMY - wszelkie skracanie, wykropkowanie, wygwiazdkowanie słów wulgarnych (omijanie filtra) jest również niezgodne z regulaminem!

Mati_3007 #12 Posted 04 April 2017 - 04:58 PM

Sergeant

• Player
  • 9263 battles
  • 323
  • [F47]

View PostAstartes_rd05, on 04 April 2017 - 04:48 PM, said:

Ludzie nie placcie [edited - voulezvous]

szanować należy każdego... no ale w merytorycznym znaczeniu masz rację

Edited by voulezvous, 04 April 2017 - 06:50 PM.

AMX 40

voulezvous #13 Posted 04 April 2017 - 06:47 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostMati_3007, on 04 April 2017 - 04:13 PM, said:

ja gram jeszcze krócej ale wydaje mi się tak samo...

Jak chcemy wogóle pomarzyć o tym żeby nas wysłuchali musimy pisać na rosyjskim/angielskim forum

Nie prawda. Wasze opinie brane są pod uwagę na równi z innymi. 

View PostMati_3007, on 03 April 2017 - 04:13 PM, said:

Skoro zostało przekazane... to poproszę informacje o rozpatrzeniu mojego pomysłu z argumentacją

Prośba odrzucona. Brak podstaw.

View PostRaijin93, on 04 April 2017 - 10:38 AM, said:

Znam 4 języki biegle i jestem dość elokwentny.

Nie widzę jednak potrzeby przekazywania tej samej treści w pięciu różnych formach tylko dlatego, że pragnę to zrobić na pięciu wątkach. Bardziej zależy mi na tym, by każdy z Was, którzy znajdują czas na to by się tu wypowiedzieć, wiedzieli że Wasze opinie czytam i przekazuję w raporcie.

Ja również pozdrawiam.

Zloydd i MaXSty1er.

Raijin93 #14 Posted 04 April 2017 - 10:04 PM

Sergeant

• Player
  • 18246 battles
  • 278
  • [GRZYB]

View Postvoulezvous, on 04 April 2017 - 06:47 PM, said:

Nie prawda. Wasze opinie brane są pod uwagę na równi z innymi. 

Prośba odrzucona. Brak podstaw.

Znam 4 języki biegle i jestem dość elokwentny.

Nie widzę jednak potrzeby przekazywania tej samej treści w pięciu różnych formach tylko dlatego, że pragnę to zrobić na pięciu wątkach. Bardziej zależy mi na tym, by każdy z Was, którzy znajdują czas na to by się tu wypowiedzieć, wiedzieli że Wasze opinie czytam i przekazuję w raporcie.

Ja również pozdrawiam.

Nie interesuje mnie ile Pan szanowny zna języków biegle, nie interesuje mnie jaki Pan szanowny jest. Interesuje mnie jasna i przejrzysta odpowiedź Wargamingu, czyli niejako Pańskiego pracodawcy, na tematy, które gracze poruszają, co do Pańskiej wypowiedzi.. To jak według drogiego kolegi gracze mają reagować gdy w każdym temacie widnieje jedno i to samo? Ja mam odczucie, że właśnie nie jest tak jak napisano w zacytowanym przeze mnie poście, ale mniejsza w to... Dlaczego odpowiedzi Wargamingu zazwyczaj są identyczne w każdym temacie poruszanym przez graczy? "pracujemy nad tym", "zmiana nastąpi kiedyś ale nie wiemy kiedy bo myślimy jak zwiększyć nasze zarobki". Czy Pan uważa, że mącenie ludziom w głowach, to dobra droga? A może to jedyna droga jaką WG bierze pod uwagę? Gracz płaci to i wymaga, tak jak w sklepie jak to kiedyś ktoś ładnie opisał. No to wymagamy Panie szanowny ale niewiele z tych naszych wymagań czy tez próśb jest akceptowanych, o ile w ogóle są one rozpatrywane.

Rafa_sniper_2014 #15 Posted 05 April 2017 - 12:31 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Ten film https://www.youtube....h?v=Jug353UgX50 Luzaka_PL pokazuje całą prawdę o WG i całym mechanizmie RNG, dbającym przede wszystkim o zadowolenie graczy. Proszę o wyjaśnienie jak to możliwe, wystarczy mi w jednym języku.

Sasza_Peczerski #16 Posted 05 April 2017 - 01:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 66645 battles
  • 1,133
  • [N4N]

View PostRafa_sniper_2014, on 05 April 2017 - 12:31 PM, said:

Proszę o wyjaśnienie jak to możliwe, wystarczy mi w jednym języku.

Już tłumaczę; drużna czerwonych miała wygrać.

nie ma za co :)

voulezvous #17 Posted 05 April 2017 - 01:35 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostRaijin93, on 04 April 2017 - 10:04 PM, said:

Nie interesuje mnie ile Pan szanowny zna języków biegle, nie interesuje mnie jaki Pan szanowny jest. Interesuje mnie jasna i przejrzysta odpowiedź Wargamingu, czyli niejako Pańskiego pracodawcy, na tematy, które gracze poruszają, co do Pańskiej wypowiedzi.. To jak według drogiego kolegi gracze mają reagować gdy w każdym temacie widnieje jedno i to samo? Ja mam odczucie, że właśnie nie jest tak jak napisano w zacytowanym przeze mnie poście, ale mniejsza w to... Dlaczego odpowiedzi Wargamingu zazwyczaj są identyczne w każdym temacie poruszanym przez graczy? "pracujemy nad tym", "zmiana nastąpi kiedyś ale nie wiemy kiedy bo myślimy jak zwiększyć nasze zarobki". Czy Pan uważa, że mącenie ludziom w głowach, to dobra droga? A może to jedyna droga jaką WG bierze pod uwagę? Gracz płaci to i wymaga, tak jak w sklepie jak to kiedyś ktoś ładnie opisał. No to wymagamy Panie szanowny ale niewiele z tych naszych wymagań czy tez próśb jest akceptowanych, o ile w ogóle są one rozpatrywane.

Widzisz, jednak wygląda na to że się interesujesz. Poszedłeś nawet tak daleko, że zacząłeś się zastanawiać nad moim obecnym poziomem znudzenia. Nie trafiłeś, ale doceniam taki poziom zaangażowania :)

Ja rozumiem, że chcesz otrzymać odpowiedź na Twoje pytania. Jasną i jednoznaczną. Problem polega jednak na tym, że duża cześć pytań które zadajecie nie otrzyma takiej odpowiedzi i 'pracujemy nad tym' jest jedyną informacją jaką mogę Wam podać. To samo dotyczy pytań o 'kiedy' - jedyną odpowiedź którą otrzymacie na tak zadane pytanie często jest 'jak będziemy gotowi do ogłoszenia funkcji X, to tę informację ogłosimy na portalu'. Ogłaszanie rzeczy przed czasem nie ma sensu w dynamicznie zmieniającym się świecie gier komputerowych.

Mącenie ludziom w głowach jest zazwyczaj postrzegane jako działanie negatywne. Tutaj na 100% otrzymasz potwierdzenie z mojej strony.

Wszystkie czynniki brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji co do rozwoju gry nie są mi znane, ale Wasze opinie na pewno grają tam prominentną rolę. Nie jestem pewien czego ów płacący gracz z Twojej wypowiedzi wymaga. Jeśli masz na myśli udzielanie odpowiedzi na pytania typu: 'kiedy?' i 'co z tym chcecie zrobić?', nie mam zamiaru zmyślać dat i rozwiązań tylko po to by uniknąć powiedzenia Ci prawdy, czyli 'jak będziemy gotowi do ogłoszenia funkcji X, to tę informację ogłosimy na portalu' lub 'pracujemy nad tym'

Zloydd i MaXSty1er.

Sasza_Peczerski #18 Posted 05 April 2017 - 01:40 PM

First Sergeant

• Player
  • 66645 battles
  • 1,133
  • [N4N]

View Postvoulezvous, on 05 April 2017 - 01:35 PM, said:

Widzisz, jednak wygląda na to że się interesujesz. Poszedłeś nawet tak daleko, że zacząłeś się zastanawiać nad moim obecnym poziomem znudzenia. Nie trafiłeś, ale doceniam taki poziom zaangażowania :)

Rozmawiasz z dziewczyną ;)

...poza tym robisz dobrą robotę, chociaż czasem nie do końca zgodną z oczekiwaniami graczy, ale imho takiej komunikacji tu brakowało.

Edited by Sasza_Peczerski, 05 April 2017 - 01:42 PM.

voulezvous #19 Posted 05 April 2017 - 02:19 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostSasza_Peczerski, on 05 April 2017 - 01:40 PM, said:

Rozmawiasz z dziewczyną ;)

...poza tym robisz dobrą robotę, chociaż czasem nie do końca zgodną z oczekiwaniami graczy, ale imho takiej komunikacji tu brakowało.

Przecież wszyscy wiedzą, że nie ma dziewczyn w internecie! ;)

Sorry Raijin93 - większość mieszkańców forów, których dotąd poznałem są samcami. Stąd moja pomyłka!

Edited by voulezvous, 05 April 2017 - 02:24 PM.

Zloydd i MaXSty1er.

Sasza_Peczerski #20 Posted 05 April 2017 - 02:27 PM

First Sergeant

• Player
  • 66645 battles
  • 1,133
  • [N4N]

View Postvoulezvous, on 05 April 2017 - 02:19 PM, said:

Przecież wszyscy wiedzą, że nie ma dziewczyn w internecie! ;)

hahaha.... chcesz kilka adresów? ;)

Edited by Sasza_Peczerski, 05 April 2017 - 02:27 PM.

Also tagged with 3.7

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users