Jump to content

Aktualizacja 3.7 - Wasze sugestie

3.7

• This topic is locked This topic is locked
158 replies to this topic

Latomir #61 Posted 10 April 2017 - 03:00 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 37280 battles
  • 182
  • [LWP]
Reasumując. Przy najbliższym wydarzeniu prosimy o dokładną informację czy dany czołg będzie można uzyskać za free po wykonaniu wszystkich związanych z Nim etapów czy też event będzie miał do zaoferowania Nam tylko zniżkę na niego i pierdyliard dodatkowych znaczków, odznak, łusek etc, etc które ledwo co mieszczą się w moim magazynie. Bo obecne "możecie zdobyć czołg" w wykonaniu WG jest cholernie nieprecyzyjne i co event znaczy co innego.

Secundo - widzę, że w odpowiedziach wulewu czołgi te są nazywane czołgami premium... To jakie one w końcu są? Premium czy eventowe? Bo jak pamiętam z dawniejszych wywodów WG te dwa typy jednak się od siebie różnią. I wszyscy wiemy, że chodzi tu głównie o zarobek.

Edited by Latomir, 10 April 2017 - 03:01 AM.

Norrt #62 Posted 10 April 2017 - 05:13 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 24457 battles
  • 199

View Postvoulezvous, on 09 April 2017 - 04:07 PM, said:

O! I tu dochodzimy do czegoś wartościowego! Dzięki Tobie teraz mam 'podkładkę' by napisać w raporcie, że według graczy treść artykułu mogła być lepiej sformułowana by uniknąć nieporozumienia.

Twoje porównanie struktury eventu do procederu taksówkarskiego z ukrytą ceną jest nieadekwatne. Nikt Ci nie grozi konsekwencjami jeśli po evencie zadecydujesz nie kupić czołgu. 

Powtarzam raz za razem, to jest gra free to play. Nikt nie zmusza Was do wydawania pieniędzy. Skoro oferujemy Wam rozrywkę za darmo, czemu upieracie się, że oferowanie płacącym graczom wygody i komfortu rozwoju konta jest zachowaniem nie etycznym? Wiemy że cześć z Was płaci, a część nie. Czemu oferowanie tej opcji Wam jest postrzegane za złe, skoro macie dostęp do gry za darmo?

Przecież wszyscy wiemy, że nie ma dziewczyn w internecie :D

Nie wydaje mi się żebym napisał że oferowanie płatnych opcji przez WG, było by czymś złym. Chodzi mi o to że jeśli WG organizuje event, to niech to będzie event, a nie forma sprzedaży jakiegoś czołgu. Jeśli już koniecznie chcą robić coś takiego że sprzedają czołgi w skrzynkach i połączyć to z rozdaniem kilku egzemplarzy za darmo. Niech poinformują o ty graczy, a nie tak jak przy "Gęsiach", wprowadzają graczy w błąd by zwiększyć zainteresowanie czołgami które chcą sprzedać. Jeśli chodzi o same maratony o czołgi, weź pod uwagę że do blitza nie można zaimplementować eventu typu "piłka czołgowa" czy "stalowe jaja na księżycu". Więc gdy pojawia się maraton gracze z automatu zakładają że jest to wydarzenie nastawione na to by dostarczyć im rozrywki. Natomiast gdy te maratony zostają przerobione na formę sprzedaży czołgów lub wprowadza się dziwne rozwiązania mające "zmotywować" graczy do wydania pieniędzy, psując im przy tym zabawę,  sprawia że są mocno wkurzeni. Dodam też że nie oczekuje że WG, będzie rozdawało wszystko za darmo( sprzedawanie czołgów, konta premium, złota, dodawania możliwość pominięcia etapów za golda i itp, jest jak najbardziej w porządku) ale niektóre rzeczy które wprowadzają powinny być nastawione na urozmaicenie rozgrywki. Weźmy na przykład turnieje. Nagrody w brązowych i srebrnych są teraz tak niskie, że nie opłaca się w nich grać. Znacznie więcej kredytów można zarobić poświęcając ten czas na grę zarabiaczką, niż w turnieju. Rozumiem że WG nie może pozwolić sobie na rozdawania golda na prawo i lewo, ale z drugiej strony gracze muszą mieć powód by brać w nich udział i starać się wygrać. Rozwiązać ten problem może wprowadzenie dodatkowej waluty, co podobno planujecie zrobić. Jeśli będzie ją można wygrać na turniejach i będzie czymś pomiędzy srebrem, a złotem, dając opcje kupienie niektórych rzeczy dostępnych w tej chwili jedynie za złoto lub wykorzystanie w jakiś inny sposób. To takie rozwiązanie sprawi że granie w turniejach niższych rang będzie miało sens. Bo w tej chwili to od turniejów wole zorganizować z ludźmi z klanu ustawki na 7 lub 8, nie dość że zabawa znacznie lepsza, to i zarobić można znacznie więcej.               

voulezvous #63 Posted 10 April 2017 - 06:33 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View Postmati571401, on 09 April 2017 - 04:49 PM, said:

może poziom trudności misji nie jest jakiś mega trudny ale faktem jest że event jest tylko dla pewnej części graczy grających regularnie a gracze grający tylko od piątku do niedzieli nie mają szans zdobycia czołgu w eventach

Otóż to!

View Postso_mar, on 09 April 2017 - 05:27 PM, said:

Popieram :D

Super,tylko która to już próba zwrócenia uwagi na ten fakt?

W końcu.Od niepamiętnych czasów gracze zwracają na to uwagę.

Na pewno nie pierwsza próba. 

Proszę pisać i powtarzać do skutku! Ja ze swojej strony obiecuję zawsze to wszystko zebrać w raport i posłać dalej.

View PostRaijin93, on 09 April 2017 - 05:43 PM, said:

@Voulezvous rozumiem że moja wypowiedź była bezwartościowym bełkotem :D teraz cała reszta.. Piszesz że zdobycie czołgu ma być osiągnięciem... W przypadku obecnego eventu osiągnięciem, za które trzeba płacić. Z pewnością gdybyś nie był pracownikiem Wargamingu a tylko zwykłym graczem jak ja, też by Ci się nie spodobała taka zmiana zasad eventowych :) proszę nie mów, że by tak nie było, bo tylko sam siebie oszukasz. Oczywiste jest, że będziesz bronił interesów swego pracodawcy. Co do szans na zdobycie itp, masz rację muszę podjąć decyzję... Podjęłam decyzję w poprzednim evencie, że zależy mi na zdobyciu IS2, robiłam te misje, otwierałam pojemniki... Nic, zdecydowałam postarać się bardziej kupując pojemniki w sklepie (3 paczki z pojemnikami), również nic, czyli wychodzi na to, że zbyt słabo się starałam czyż tak? Za mało pieniążków z mojej kieszeni poszło na konto WG skoro nie dane mi było zdobyć któregoś z tych czołgów, co za tym idzie jakiegoś osiągnięcia :D. Nie wiem jak innych graczy, ale mnie tamten event zniechęcił do zasilania WG, nie mówię, że nie skorzystam z jakiejś ciekawej oferty z czołgiem premium, fajnie, że chociaż kredyty za te odznaki wpadną, dobre i to :). Dziękuję za dyskusję i pozdrawiam.

Słuchaj. Ja mam duży respekt dla każdej osoby, która w celu ulepszenia gry, podejmie wysiłek pisania konstruktywnych postów na forum. Szczerze, ja dalej nie pojmuję skąd bierzecie na to energię!

Nie mam zamiaru Ci ubliżać. Dlatego wolałem użyć Twojego argumentu przeciwko Tobie, mając nadzieję że dostrzeżesz, że oboje możemy grać w tę sofistyczną grę językiem i interpretacją faktów.

Mamy tu jednak pewien impas komunikacyjny bo nadal twierdzisz, że obecny event świadczy o zmianie polityki firmy pod względem oferowanych nagród. Ja twierdzę, że próba składająca się ze słownie jednej instancji, jest bardzo kiepskim wskaźnikiem do ektrapolowania w przyszłość. Może umówmy się tak: odłóżmy rozmowę na ten temat na kolejne dwa eventy. Jeśli obydwa będą oferowały zniżkę zamiast czołgu eventowego, zjem swoje własne słowa i przeproszę za wprowadzanie Ciebie w błąd. Na razie poczekajmy i zobaczymy, ok?

Tak czy inaczej, doceniam słowną szermierkę :)

View Post_CharlieBrown, on 09 April 2017 - 07:35 PM, said:

Korzystając z okazji, iż pracownik WG Voulezvous zagląda i odpisuje akurat w tym wątku ponawiam swoje pytanie, które zadałem w innym wątku.

Otóż dlaczego wraz z najnowszą aktualizacją uniemożliwiono graczom którzy nie mają czasu grać w turniejach e-sportowych w tygodniu, grę w tychże turniejach w weekendy... czekam na odpowiedź i pozdrawiam!

Widziałem Twoje pytanie też w tym drugim wątku. Masz dużo racji, pisząc że brak niektórych rodzajów turniejów w weekend jest bardzo dużym utrudnieniem. Twój post wraz z linkiem został już dodany do mojego raportu. Mam nadzieję, że poprawa tego stanu rzeczy nie będzie dla nas problematyczna.

View Postpolo_loco, on 09 April 2017 - 11:00 PM, said:

:)) oczywiscie, ze "są popularne". Zwłaszcza wśród posiadaczy. A to ze są OP i zlokalizowane o tier za nisko w stosunku do swoich mozliwości, czyni tę popularnośc jeszcze bardziej uzasadnioną. W systemie "płacisz- dmuchasz tych co nie zapłacili" jest wszystko OK. 

A widzisz, to z kolei jest już rozmowa o balansie, a nie o tym czy czołg wygląda historycznie czy histerycznie :)

Pisząc jednak o popularności tych czołgów nie miałem na myśli ich potencjału walecznego. Nasze dane mówią, że graczom podoba się idea fantastycznych czołgów i tyle.

View PostLatomir, on 10 April 2017 - 03:00 AM, said:

Reasumując. Przy najbliższym wydarzeniu prosimy o dokładną informację czy dany czołg będzie można uzyskać za free po wykonaniu wszystkich związanych z Nim etapów czy też event będzie miał do zaoferowania Nam tylko zniżkę na niego i pierdyliard dodatkowych znaczków, odznak, łusek etc, etc które ledwo co mieszczą się w moim magazynie. Bo obecne "możecie zdobyć czołg" w wykonaniu WG jest cholernie nieprecyzyjne i co event znaczy co innego.

Secundo - widzę, że w odpowiedziach wulewu czołgi te są nazywane czołgami premium... To jakie one w końcu są? Premium czy eventowe? Bo jak pamiętam z dawniejszych wywodów WG te dwa typy jednak się od siebie różnią. I wszyscy wiemy, że chodzi tu głównie o zarobek.

Pierwsze Primo: Tak właśnie podsumowałem naszą obecną dyskusję! Jestem na prawdę wdzięczny za Wasz wysiłek i słowa. Mam nadzieję, że wyciągniemy odpowiednie wnioski i następny event nie będzie Was tak konfundował.

Drugie Primo: ooops! racja. Czołgi eventowe. Już poprawiam posty.

View PostNorrt, on 10 April 2017 - 05:13 PM, said:

Nie wydaje mi się żebym napisał że oferowanie płatnych opcji przez WG, było by czymś złym. Chodzi mi o to że jeśli WG organizuje event, to niech to będzie event, a nie forma sprzedaży jakiegoś czołgu. Jeśli już koniecznie chcą robić coś takiego że sprzedają czołgi w skrzynkach i połączyć to z rozdaniem kilku egzemplarzy za darmo. Niech poinformują o ty graczy, a nie tak jak przy "Gęsiach", wprowadzają graczy w błąd by zwiększyć zainteresowanie czołgami które chcą sprzedać. Jeśli chodzi o same maratony o czołgi, weź pod uwagę że do blitza nie można zaimplementować eventu typu "piłka czołgowa" czy "stalowe jaja na księżycu". Więc gdy pojawia się maraton gracze z automatu zakładają że jest to wydarzenie nastawione na to by dostarczyć im rozrywki. Natomiast gdy te maratony zostają przerobione na formę sprzedaży czołgów lub wprowadza się dziwne rozwiązania mające "zmotywować" graczy do wydania pieniędzy, psując im przy tym zabawę,  sprawia że są mocno wkurzeni. Dodam też że nie oczekuje że WG, będzie rozdawało wszystko za darmo( sprzedawanie czołgów, konta premium, złota, dodawania możliwość pominięcia etapów za golda i itp, jest jak najbardziej w porządku) ale niektóre rzeczy które wprowadzają powinny być nastawione na urozmaicenie rozgrywki. Weźmy na przykład turnieje. Nagrody w brązowych i srebrnych są teraz tak niskie, że nie opłaca się w nich grać. Znacznie więcej kredytów można zarobić poświęcając ten czas na grę zarabiaczką, niż w turnieju. Rozumiem że WG nie może pozwolić sobie na rozdawania golda na prawo i lewo, ale z drugiej strony gracze muszą mieć powód by brać w nich udział i starać się wygrać. Rozwiązać ten problem może wprowadzenie dodatkowej waluty, co podobno planujecie zrobić. Jeśli będzie ją można wygrać na turniejach i będzie czymś pomiędzy srebrem, a złotem, dając opcje kupienie niektórych rzeczy dostępnych w tej chwili jedynie za złoto lub wykorzystanie w jakiś inny sposób. To takie rozwiązanie sprawi że granie w turniejach niższych rang będzie miało sens. Bo w tej chwili to od turniejów wole zorganizować z ludźmi z klanu ustawki na 7 lub 8, nie dość że zabawa znacznie lepsza, to i zarobić można znacznie więcej.               

Ale rozumiecie, że oferowanie Wam całej gry za darmo jest kalkulacją liczącą na to, że skusicie się też na te elementy, które wymagają zapłaty? WG jest firmą, która ma zarabiać. Uważam, że oferowanie Wam kupna czegokolwiek może wnerwiać (bo kusi, a portfel może czasem nie pozwolić), ale z mojego punktu widzenia jest kompletnie uzasadnione.

Jeśli zgodzimy się tutaj, reszta naszego sporu przestaje być sporem.

Odnośnie artykułu o evencie i tego na co kładziony był w nim akcent, Wasze opinie przekazałem już dzisiaj. Pozostaje nam liczyć że następny event będzie bardziej satysfakcjonujący.

Edited by voulezvous, 10 April 2017 - 06:42 PM.

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Norrt #64 Posted 11 April 2017 - 02:55 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 24457 battles
  • 199

View Postvoulezvous, on 10 April 2017 - 06:33 PM, said:

Ale rozumiecie, że oferowanie Wam całej gry za darmo jest kalkulacją liczącą na to, że skusicie się też na te elementy, które wymagają zapłaty? WG jest firmą, która ma zarabiać. Uważam, że oferowanie Wam kupna czegokolwiek może wnerwiać (bo kusi, a portfel może czasem nie pozwolić), ale z mojego punktu widzenia jest kompletnie uzasadnione.

Voulezvous, ależ ja się z tobą jak najbardziej zgadzam w tym że WG musi zarabiać, ale w tym że oferowanie nam czegokolwiek do kupienia nas wnerwia, się mylisz.

Będę tak miły i napisze co nas wnerwia i żeby tego było mało, dam wam radę jak zarobić więcej. 

A więc tak, jak chcenie zarobić więcej, to nie wnerwiajcie klientów, bo jak klient wnerwiony to niechętnie pieniądze będzie wydawał. Ale jak to zrobić chcieli byście za pewno wiedzieć. Już śpieszę z odpowiedzią :

• Warto zacząć od tego że jak organizujecie event to jego podstawowym zadaniem ma być dostarczenie rozrywki graczom. Oczywiście nikt nie mówi że na boku nie można czegoś tam zarobić, dając możliwość pominięcia etapów za golda, czy sprzedając konto premium by przyspieszyć postępy. Ale na litość boską nie wprowadzajcie ograniczonej ilość nagród do zdobycia, tak jak to miało miejsce przy defenderze. Może i wydaje się to dobrym pomysłem na zmotywowania klienta do kupienia czołgu puki jest dostępny, i może na niektórych to podziała. Ale masę graczy to wnerwi. Mi do dziś pozostał niesmak, chociaż czołg zdobyłem. A biorąc pod uwagę że na koniec okazało się że do wzięcia została masa defenderów. To wole nie myśleć jak wnerwieni musieli być gracze, którzy stwierdzili że nie biorą udziału w tym wydarzeniu, bo czołgi znikną zanim nazbierają potrzebną ilość expa by je zdobyć.
  • Dobrze by też było, jak byście unikali dawania prezentów( tak mówię o M60), losowy graczom bez podania jakichś rozsądnych kryteriów, bo jak ktoś dostanie prezent, a ty nie, to nie jest to miłe uczucie. I najlepszym tego przykładem może być jeden z waszych CC. Konkretnie Willfey21, który tak się wnerwił, że zapowiedział, że na Blitza to on ani grosza więcej nie wyda, a czołgów premium to on ci ma w garażu więcej, niż ja zwykłych. I nie oszukujmy się, nie on jeden tak zareagował, a całej taj draki można było uniknąć. Jak już mieliście takie cacuszko do rozdania i chcieliście je koniecznie komuś dać, to było dać je mnie. Nie no żarcik, a tak poważnie zawsze można było zapowiedzieć że kto w Grudniu wyda w sklepie, powiedzmy minimum 500 zł, ten dostanie czołg specjalny w prezencie. 
  • Ważny punktem na liście jak nie wnerwiać klienta, jest też nie oszukiwanie go. Bo gdy wysyła mu się wiadomość że będzie maraton na Kartofle, a okazuje się że to tylko zniżka w warzywniaku. To jego reakcja nie jest zbyt miła i zazwyczaj kończy się dosadnym stwierdzenie, gdzie on ten warzywniak ma.
  • Dość istotna sprawą jest też odpowiednie balansowanie czołgów, bo jak raz dodajecie coś co jest tak OP jak Drakula i Helsing, a następnym jakiś paździerz że zapowiadacie zbufowania go zanim jeszcze wszedł do gry, to coś jest nie tak. O BDR sokole oku, co miał RoF lepszy niż nie jedna siódemka, nawet nie wspomnę. Za to na pewno wspomnę o IS-7, który na nerfa zasługuje bardziej niż jakikolwiek(wam też się wydaje że dziwnie to słowo wygląda) inny rosyjski czołg, a to już coś znaczy(znerfcie to wreszcie!!!). 
  • Dobrym pomysłem było by też dopracowywanie aktualizacji i tego co one ze sobą niosą, bo jak nie potrafi się nawet policzyć ile czasy zajmie graczom zebranie biletów na turniej, to niemożna się dziwić że się wnerwiają. I tu napotkałem pewien problem bo nie chce mi się wyliczać wszystkich błędów, poważnie było ich tyle że ten post zajął by dwie strony tego topiku. Więc pokrótce napiszę co wnerwia graczy w tej aktualizacji. Więc tak, brak możliwość zdobycia biletów na turniej, błędy z opisie zasad turnieju, odwołane turnieje z powodu nie przesłania przez WG zdobytych biletów, problemy z działaniem aplikacji po aktualizacji, przecena w warzywniaku. Sporo tych powodów do wnerwienia, jak na jedną aktualizacje. A wnerwienie nie mija tylko z każdą nową aktualizacją i nowymi błędami narasta, nawet jak zostają one naprawione. Wiec jednym słowem, zacznijcie porządnie wykonywać swoją robotę, jak chcecie żebyśmy wa za nią płacili. 
  • Aha i jeszcze jedno, nie zróbcie z Blitza P2W, bo to wnerwia każdego, a gdy grając na full wypasie na dziesiątkach wychodzi się na minus 50k co bitwę, to naprawdę wnerwia. Jasne za darmo być nie może, bo trzeba zarobić ale dodajcie jeszcze jakieś wspomagacze, a będziecie mieli P2W pełną gębą, bo bez konta premium na full wypasie to jedynie na pierwszym tierze będzie można grać i nie zbankrutować. Więc ekonomia zachęcająca do kupna konta premium, musi być stosowana z umiarem.       

Podsumowując wychodzę z założenia że jak poprawicie swój wizerunek w oczach graczy, to ci znacznie chętniej będą wydawać pieniądze na waszą grę. Bo jak nieustanie towarzyszy ci przekonanie że gra idzie w złą stronę, a wszystko co jest do niej implementowane, ma albo wyciągnąć z ciebie kasę, albo nie działa tak jak powinno, bo WG znowu odwala fuszerkę, to raczej nie widzisz sensu by wydawać na coś takiego pieniądze.  

Ma wrażenie że już to wszystko pisałem, no ale cóż, jak sam napisałeś warto pisać do skutku.  

Edited by Norrt, 11 April 2017 - 03:29 AM.

__BOTS_HUNTER__ #65 Posted 11 April 2017 - 05:11 AM

Sergeant

• Player
  • 11231 battles
  • 336
Chce wam się Tyle pisać :teethhappy:

Vespac #66 Posted 11 April 2017 - 08:41 AM

First Sergeant

• Player
  • 44869 battles
  • 2,133
  • [2W]

View Postvoulezvous, on 10 April 2017 - 07:33 PM, said:

Odnośnie artykułu o evencie i tego na co kładziony był w nim akcent, Wasze opinie przekazałem już dzisiaj. Pozostaje nam liczyć że następny event będzie bardziej satysfakcjonujący.

Dobrze wiesz, że określenie free-to-play w stosunku do produktów WG (ale nie tylko WG) jest nieprawdziwe, dlatego UE zrobiła już pierwszy krok w celu ochrony konsumentów nakazując sprzedawcom zamieszczenie informacji, że w danym produkcie występują mikropłatności. 

Gracze/klienci oceniają działania WG według własnych wartości, jednemu to dynda, drugi nie rozumie, trzeci jest za młody choć gra w grę z opiekunem... Różnica między uczciwym zarabianiem a nazwijmy to niedomówieniami jest ogromna. W tej chwili producent /edit: usunąłem nazwę bo chyba pomyliłem producenta - chodzi o suplement z magnezem/ przeprasza za wyemitowanie reklamy, w której wprowadził w klientów w błąd a sam błąd wydaje się "niewinny". Przeprasza bo zajął się tym UOKiK.

W produktach WG jest sporo tzw. "niedomówień i niedociągnięć" i sporo za dużo. Ale wracając do kwestii, którą poruszasz powyżej, to jest również ogroma różnica pomiędzy oferowaniem graczom premium "wygody i komfortu" a oferowaniem im ułatwień, które mają niezaprzeczalny wpływ na wynik rozgrywki. W produktach WG każdy element premium można zaliczyć do ułatwień a nie do "wygody i komfortu". Wystarczy zacząć od najstarszej opcji: konto premium=kredyty=amunicja premium. 

Ta "wygoda i komfort" jest kosztem innych, którzy grają w jak to oceniasz grę darmową za darmo. A za tym stoi cała machina technik sprzedaży, której podstawowym elementem jest statystyka konta. Większość użytkowników nie wie o czym tu piszę ale Wy pracownicy WG doskonale wiecie o co chodzi więc jeśli macie choć trochę etyki to pamiętajcie, że w te gry grają też dzieci, które nie potrafią ocenić  sytuacji.

Edited by Vespac, 11 April 2017 - 02:01 PM.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Latomir #67 Posted 11 April 2017 - 12:53 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 37280 battles
  • 182
  • [LWP]
Jestem przekonany, że Vespac i Norrt oddali nasze odczucia w stosunku do gry w 100%, a na pewno moje. Podpisuje się pod ich postami i chylę czoła za kawał dobrej roboty.

Rafa_sniper_2014 #68 Posted 11 April 2017 - 02:03 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Niestety tak wygląda dzisiejsza smutna rzeczywistość w Wot Blitz i cobyś tu Wulewu nie wypisywał, nic tego nie zmieni. Jedynie radykalna zmiana jeśli chodzi o podejście do graczy i słuchania tego co mają do powiedzenia, daje szansę na dalszy rozwój tej gry.

Morowinder #69 Posted 11 April 2017 - 03:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2911 battles
  • 44
  • [-TEA]

View Postvoulezvous, on 09 April 2017 - 04:07 PM, said:

A widzicie! Tutaj to Wy, gracze, zagłosowaliście zupełnie na odwrót. Nasze dane statystyczne dowodzą, że czołgi te są bardzo popularne pośród Was i nie przewidujemy zmiany naszego podejścia pod tym względem. 

Dzięki za tę opinię. Właśnie sporządzam tygodniowy raport i Twoja wypowiedź już się tam znajduje!

Te czołgi są "bardzo popularne" wśród osób które je mają. Hmm, ciekawe dlaczego...?

Mati_3007 #70 Posted 11 April 2017 - 04:24 PM

Sergeant

• Player
  • 9263 battles
  • 323

View PostMorowinder, on 11 April 2017 - 03:18 PM, said:

Te czołgi są "bardzo popularne" wśród osób które je mają. Hmm, ciekawe dlaczego...?

A rzekomo Ram II jest "ulubionym czołgiem społeczności", co nie :P

Gdyby nie było niedomówień co do zdobycia "gąsek"  event byłby lepiej odebrany...

Wargaming lubi robić wszystko po swojemu i tak wychodzi.

Gdyby było napisane "pod czas tego eventu można będzie zdobyć czołg/czołgi premium LUB od 6 do 42 (moja wesoła fantazja; gdyby z każdej skrzyni na portalu wypadło maks. odznak ;)) milionów kredytów" byłoby lepiej

AMX 40

quack :D

Raijin93 #71 Posted 12 April 2017 - 08:17 AM

Sergeant

• Player
  • 20524 battles
  • 278
  • [VAE]

@Voulezvous odpowiem krótko, skoro dwa ostatnie eventy (francuski i obecny) są nastawione więcej na rzekomą losowość i zdecydowanie nastwione na wyciąganie większej kasy z portfeli graczy to według Ciebie naprawdę polityka WG względem eventow nie zostala zmieniona? Faktycznie zostawmy to na dwa najbliższe eventy i wtedy okaże się kto rację miał. Jeśli Ty, możesz być pewny, że wejdę tu i Ci ją przyznam :) pozdrawiam i szczęśliwych świąt życzę Tobie jak i innym.

Edit: Pytam po raz kolejny o to samo, gdyż w Twojej wypowedzi nie zauważyłam żadnego argumentu, dzięki któremu można myśleć, że takowa polityka nie została zmieniona.. A może inaczej, skoro wg Ciebie Wargamig polityki eventowej nie zmienił, dlaczego jest zniżka na czołg, a nie tak jak było jakiś czas temu ? Widzisz to samo przez siebie wyklucza Twoją tezę.. Skoro zasady eventu zostały zmienione, to polityka również.

Jeszcze jedno, nigdzie nie napisałam, że uważam iż takie eventy zostaną na stałe:) więc nie wiem skąd Ci się to wzięło. Może byś tak wypowiedział się jako Ty, prywatnie, a nie jako pionek Wargamingu, który stara się wciskać ludziom ciemnotę nie mając na to żadnego argumentu, co za tym idzie nie masz racji, polityka WG zmienia się, ale dalej oszukuj siebie i innych dookoła :) koniec tematu dla mnie dziękuję za jak to ująłeś "słowną szermierkę".

Edit2: Nie mówię o zmianie polityki dotyczącej otrzymywanych nagród  :D skąd żeś to wziął wgl? :D mówię o zmianie polityki dotyczącej zasad eventu i zasad zdobywania nagród, nagrody są te same tj. Czołg . Już skończyłam adios :)

Edited by Raijin93, 12 April 2017 - 12:06 PM.

voulezvous #72 Posted 12 April 2017 - 04:24 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Bardzo Was przepraszam, nawał pracy nie pozwoli mi dzisiaj odpowiedzieć, a jak już wiecie, jutro weekend. Postaram się odnieść do Waszych komentarzy w sobotę.

Dodam jeszcze, że bardzo Wam dziękuję za całą dyskusję. Nie zgadzamy się w postrzeganiu pewnych rzeczy ale nie oznacza to, że nie darzę Was i Waszych opinii dużym szacunkiem.

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Raijin93 #73 Posted 12 April 2017 - 05:20 PM

Sergeant

• Player
  • 20524 battles
  • 278
  • [VAE]
Voulezvous nie ma problemu odpoczywaj sobie i wgl. Wzajemny szacunek jak już sam wspominałeś jest najważniejszy. I z mojej strony również to, że się z Tobą czy innymi nie zgadzam nie znaczy, że nie biorę tych słów do siebie i że je olewam :). Nie szukam na forum zwad z innymi użytkownikami ani z Tobą, a tylko wyrażam swoją opinię. :)

Mati_3007 #74 Posted 14 April 2017 - 12:40 PM

Sergeant

• Player
  • 9263 battles
  • 323

Mam dla was sugestie, która zadowoli każdego na forum:

Niech następna aktualizacja będzie dobra

AMX 40

Jestemdlazabawy #75 Posted 16 April 2017 - 08:22 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 23765 battles
  • 517
  • [PLTAN]

Vulevu powiedz co wyniklo pozytywnego z Twoich raportow? Ktore sprawy zgloszone Tobie przez graczy zostaly dzieki Twemu raportowi zmienione? I opowiedz nam wszystkim jakiej wielkosci znizki mozna otrzymc w tym evencie?

Mati_3007 #76 Posted 16 April 2017 - 08:29 PM

Sergeant

• Player
  • 9263 battles
  • 323
Co do sugestii... dodajcie manualny zoom. Ułatwi to grę i doda smaczek w postaci "instant karma" za przewrócenie drzewka ;)

AMX 40

darthvader62 #77 Posted 18 April 2017 - 06:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 31811 battles
  • 14

Jest taka prośba, czy plutony mogły by liczyć 3 a nie 2 graczy? Czy WG myślało nad wprowadzeniem trybu sterowania konsolowego PC, chodzi o możliwość sterowania padem.

Uprzedzam, wiem że się da sterować padem ale poprzez emulator działa ono z opóźnieniem.

Jeśli się powtórzyły pytania to góry przepraszam.

Czołgiem ;)

Mieszko123_4H #78 Posted 18 April 2017 - 06:23 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 25591 battles
  • 551
Nie, błagam nie, nigdy plutonów 3 osobowych. Na PeCecie to ma sens, ale tu... 7 graczy z czego 3 w plutonie z chociażby PAT i wygrana juz w kieszeni. Za malo graczy, nie było by zrównoważenia.

Mati_3007 #79 Posted 18 April 2017 - 08:17 PM

Sergeant

• Player
  • 9263 battles
  • 323

View PostMieszko123_4H, on 18 April 2017 - 06:23 PM, said:

Nie, błagam nie, nigdy plutonów 3 osobowych. Na PeCecie to ma sens, ale tu... 7 graczy z czego 3 w plutonie z chociażby PAT i wygrana juz w kieszeni. Za malo graczy, nie było by zrównoważenia.

a 3 trolli... ojojoj

AMX 40

Raijin93 #80 Posted 19 April 2017 - 02:22 PM

Sergeant

• Player
  • 20524 battles
  • 278
  • [VAE]
No to Pan Voulevous coś zamilkł, nawiąże jeszcze raz do dyskusji, którą tu z nim prowadziłam. A więc event ma się ku końcowi, oczywiście wydaje mi się, iż miałam rację ze zmianą polityki WG. Trudno każdy ma prawo się mylić, nawet kolega Voulezvous. 9k złota za 8 tier? Gratuluje pomysłowości. No ale zobaczymy co będzie dalej z tymi eventami. Więc na koniec, moja sugestia jest taka, by WG zaczął poważnie traktować graczy, wszystkich bez wyjątku. Bo to co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.

Also tagged with 3.7

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users