Jump to content

Aktualizacja 3.7 - Wasze sugestie

3.7

• This topic is locked This topic is locked
158 replies to this topic

Romka7777 #81 Posted 19 April 2017 - 02:43 PM

First Sergeant

• Player
  • 38571 battles
  • 1,073
  • [EG-]

View Postdarthvader62, on 18 April 2017 - 06:11 PM, said:

Jest taka prośba, czy plutony mogły by liczyć 3 a nie 2 graczy? Czy WG myślało nad wprowadzeniem trybu sterowania konsolowego PC, chodzi o możliwość sterowania padem.

Uprzedzam, wiem że się da sterować padem ale poprzez emulator działa ono z opóźnieniem.

Jeśli się powtórzyły pytania to góry przepraszam.

Czołgiem ;)

Hehe. Chciałbym 3-osobowe plutoniki:trollface::izmena:

Spoiler

voulezvous #82 Posted 19 April 2017 - 02:45 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostRaijin93, on 19 April 2017 - 02:22 PM, said:

No to Pan Voulevous coś zamilkł, nawiąże jeszcze raz do dyskusji, którą tu z nim prowadziłam. A więc event ma się ku końcowi, oczywiście wydaje mi się, iż miałam rację ze zmianą polityki WG. Trudno każdy ma prawo się mylić, nawet kolega Voulezvous. 9k złota za 8 tier? Gratuluje pomysłowości. No ale zobaczymy co będzie dalej z tymi eventami. Więc na koniec, moja sugestia jest taka, by WG zaczął poważnie traktować graczy, wszystkich bez wyjątku. Bo to co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.

No zamilkł, ale nie dlatego że nie mam nic do powiedzenia :)

Przepraszam - mamy 4 bardzo duże pod względem społeczności gry i Blitz jest tylko jedną z nich. Jeśli dzieje się coś ważnego na jednej z nich, muszę przenieść swoją uwagę właśnie tam.

Zapewniam, że o Was nie zapomniałem!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Rafa_sniper_2014 #83 Posted 19 April 2017 - 02:51 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Czy w 3.8 przewidujecie przeprojektowanie flag, które zasłaniają pole widzenia? Szczególnie uciążliwe są na bazie C Yamato, Kanał baza B, Przystań baza C oraz uciążliwe są winorośle na Winnicach, też przez nie nic nie widać. Kiedy zostanie usunięty wadliwy mechanizm rykoszetów?

Tajfun403 #84 Posted 19 April 2017 - 03:18 PM

First Sergeant

• Player
  • 13361 battles
  • 1,482
  • [3LION]

View Postvoulezvous, on 19 April 2017 - 03:45 PM, said:

Przepraszam - mamy 4 bardzo duże pod względem społeczności gry i Blitz jest tylko jedną z nich. Jeśli dzieje się coś ważnego na jednej z nich, muszę przenieść swoją uwagę właśnie tam.

Blitz ma bardzo dużą społeczność?

Jakoś nie widzę tej dużej aktywności. W porównaniu do innych for.

WoT, WoWS - zgadzam się. A ta czwarta to która?

Edited by Tajfun403, 19 April 2017 - 03:18 PM.

Raijin93 #85 Posted 19 April 2017 - 04:15 PM

Sergeant

• Player
  • 19154 battles
  • 278

View Postvoulezvous, on 19 April 2017 - 02:45 PM, said:

To jak to w końcu z tym eventem? Gdzie ta zniżka? Bo poprzez zniżkę na czołg tieru 8 rozumiem coś oscylującego w granicach 5-7k golda max, a nie 9 czy 12, z pojemników ani razu nie wypadła mi max liczba tych pierdół co to potrzebne były do zdobycia czołgów. Mógłbyś podać sensowne wytłumaczenie tego faktu? I proszę nie mówić o losowości bo w bajki to ja od paru lat nie wierzę. Event został zmanipulowany do granic możliwości, tylko po to by zedrzeć z graczy jak najwięcej kasy, mając gdzieś co gracze o tym sądzą.

Edit: To może niech wg zatrudni więcej ludzi, aby na jedna grę przypadało więcej pracowników :)

Edited by Raijin93, 19 April 2017 - 04:17 PM.

darthvader62 #86 Posted 19 April 2017 - 05:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 31245 battles
  • 14
  • [PPC-A]

View PostMieszko123_4H, on 18 April 2017 - 06:23 PM, said:

Nie, błagam nie, nigdy plutonów 3 osobowych. Na PeCecie to ma sens, ale tu... 7 graczy z czego 3 w plutonie z chociażby PAT i wygrana juz w kieszeni. Za malo graczy, nie było by zrównoważenia.

​A co powiesz na pluton złożony z  2 Helsingów ? A teraz tak grają.  Cóż może masz rację, lecz przy obecnej grze defensywnej 3 zadziornych graczy może nieźle namieszać i podnieść morale drużyny.

Czolgiem ;)

Mieszko123_4H #87 Posted 19 April 2017 - 06:26 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24963 battles
  • 551

A co powiesz na pluton 3 helsingow? To jeszcze bardziej dokopie drużynie przeciwnej. Poza tym nie jest powiedziane ze musi to być pluton 2 Helsingow żeby zniszczyć rywali, wystarcza ogarnięcia gracze. Ale teraz jest to jednak trochę bardziej zrównoważone. Pluton dwoch pro graczy nie musi wygrać bitwy. Ale im ich więcej tym większa szansa na to ze tak się stanie. Przy trzech pro graczach różnica między drużynami wzrasta. Gdyby chcieli to na PeCecie bylyby teraz plutony 5 czy nawet 6 osobowe. Ale takich nie ma. I bardzo dobrze. Tutaj tez niech pozostanie tak jak jest, przynajmniej w tej kwestii. Rozumiem ze bylo by fajnie pograć w takich plutonach, ale moim zdaniem nie wyszloby to na dobre. Oczywiście MM nie jest idealny i należy go poprawić, co jest kolejnym argumentem ze takie plutony to nie najlepszy pomysł.

A poza tym uważam ze flaga na Rudym powinna zostać zmieniona.

Edited by Mieszko123_4H, 19 April 2017 - 06:28 PM.

so_mar #88 Posted 19 April 2017 - 06:34 PM

First Sergeant

• Player
  • 11110 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]

View PostTajfun403, on 19 April 2017 - 03:18 PM, said:

Blitz ma bardzo dużą społeczność?

Jakoś nie widzę tej dużej aktywności. W porównaniu do innych for.

WoT, WoWS - zgadzam się. A ta czwarta to która?

Samoloty.Tam co prawda ciężko żywego gracza spotkać,ale mają dwie pogodynki.

A w WoWS jest strzyga z owsianką.

View PostRaijin93, on 19 April 2017 - 04:15 PM, said:

Gdzie ta zniżka?

Takie same zniżki i promocje znajdziesz w dowolnym hipermarkecie.Niestety,tak się coraz częściej traktuje klientów.Powinniśmy już mieć mózgi na tyle wyprane,że reakcja na hasła "zniżka","event","promocja" powinna być jedna.

Ponadto uważam, że flaga za Rudym powinna zostać zmieniona.

Edited by so_mar, 19 April 2017 - 06:39 PM.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Raijin93 #89 Posted 19 April 2017 - 10:24 PM

Sergeant

• Player
  • 19154 battles
  • 278

View Postso_mar, on 19 April 2017 - 06:34 PM, said:

Takie same zniżki i promocje znajdziesz w dowolnym hipermarkecie.Niestety,tak się coraz częściej traktuje klientów.Powinniśmy już mieć mózgi na tyle wyprane,że reakcja na hasła "zniżka","event","promocja" powinna być jedna.

Ponadto uważam, że flaga za Rudym powinna zostać zmieniona.

Tak wiem o tym, tylko jest tak, że kolega Voulezvous zarzuca mi błędne spostrzeżenia w polityce WG względem eventów, że niby ani trochę nie została ona zmieniona. Druga sprawa jest taka, że jest to ewidentna manipulacja tak jak w przypadku wspomnianych przez Ciebie hipermarketów, owszem tam działa to na tej samej zasadzie, ale tu widać różnice między tym ile kosztuje czołg premium ze sklepu a czołg eventowy po zniżce, zapewne również z mniejszym zarobkiem niż taki IS6 czy pozostałe VIII tiery premium. Oczywiście znajdą się tacy co zapłacą, pytanie czy warto, jak już ktoś wspominał, eventowy 7 tier ma być w drzewku do kupienia, zapewne zarobki nie wzrosną, bo byłoby to nie w porządku wobec ludzi, którzy zakupili ten czołg podczas eventu za np. 9k złota. Choć w sumie WG potrafi odpychać od siebie klienta więc różnie być może.

animatiW #90 Posted 21 April 2017 - 12:00 AM

Sergeant

• Player
  • 36848 battles
  • 352
  • [N4N]

Powracając do głównego wątku wskazanego w pierwszym poście tegoż tematu. Nie ukrywam że przeskoczyłem większość stron bo nieco zbiegał on od głównego wątku. 

A więc... tak bardzo to denerwuje. Właśnie przyszło mi na myśl napisanie takiego tematu lecz na szczęście napotkałem już taki.

Często tak mam że chcę wyjechać zza rogu a tu nagle 0,1s przed strzałem działo z automatu podnosi się w górę, i to przez głupią teksturę belki [itp.] strzelam gdzieś w kosmos. 

Chciał bym dodać iż jak by była taka możliwość, aby naprawić podobny [błąd?] problem z podnoszeniem działa kiedy stoimy blisko murku. Rozumiem że może być to ciężkie a wręcz nie wykonalne dlatego drugi problem można traktować jako coś do obmyślenia bo nie jest to tak uciążliwe jak pierwszy problem.

Doczytałem że napomniano na temat ostatniego Eventu. I tak, to było żałosne wydarzenie. Dla czego nie mogło być takich samych zasad jak wcześniej? Czyżby stan w skarbcu WG się nie zgadzał? To było złe i to bardzo. Mam nadzieję że więcej nie uświadczymy takich skoków na pieniądze ponieważ jest to event na który trzeba poświęcić swój czas i pieniądze bo wątpię żeby ktoś trafił tak w skrzyniach żeby nie musiał wydać ani jednego złota..

Edited by animatiW, 21 April 2017 - 12:04 AM.

Jestemdlazabawy #91 Posted 24 April 2017 - 06:48 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 23099 battles
  • 517
  • [PLTAN]

View Postvoulezvous, on 19 April 2017 - 02:45 PM, said:

Ale też nie odpowiedziałeś koleżance na jej stwierdzenie. Nadal podtrzymuje są ze  WG nie zmienił swojej polityki co do eventow? A skoro to wspaniałe wydarzenie dobiegło końca może opowiesz gdzie te "zniżki"?

Edited by Jestemdlazabawy, 24 April 2017 - 06:51 PM.

Mieszko123_4H #92 Posted 24 April 2017 - 07:32 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24963 battles
  • 551

Wedlug WG to pewnie znizka jest to ze otrzymalismy "rekompensate" w kredytach i mozemy sobie kupic jakis czolg z drzewka :D 

Poza tym uwazam ze flaga na Rudym powinna zostac zmieniona.

jacmi555 #93 Posted 24 April 2017 - 09:01 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29617 battles
  • 669
  • [WILK]
Sugestia na przyszłość: zmieńcie flagę na Rudym i przywróćcie czat jak było dawniej - ale z możliwością jego wyłączenia oraz włączenia/wyłączenia cenzury w ustawieniach gry.

Mieszko123_4H #94 Posted 24 April 2017 - 09:30 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24963 battles
  • 551

Co do cenzury to tak by było najlepiej. Obecna cenzura to szkoda gadać, chociaż trochę normalnych slow które wczesniej były ocenzurowane juz "odcenzurowali", np. " should" z angielskiego, albo "du" z niemieckiego. Ale mimo wszystko to nadal wymaga poprawy 

Poza tym uważam ze flaga na Rudym powinna zostać zmieniona.

Edited by Mieszko123_4H, 24 April 2017 - 09:31 PM.

Raijin93 #95 Posted 24 April 2017 - 09:39 PM

Sergeant

• Player
  • 19154 battles
  • 278

View PostJestemdlazabawy, on 24 April 2017 - 06:48 PM, said:

Ale też nie odpowiedziałeś koleżance na jej stwierdzenie. Nadal podtrzymuje są ze  WG nie zmienił swojej polityki co do eventow? A skoro to wspaniałe wydarzenie dobiegło końca może opowiesz gdzie te "zniżki"?

Nie odpowie bo:

1. Co do eventów nie ma na co, oczywiste jest, że polityka WG w ostatnich eventach zmieniła się.

2. Jak stwierdził w innym wątku, ma ważniejsze sprawy na głowie, a na odpowiadanie nam zostaje po godzinach (to po co on w tym WG wgl jest?)

3. Lepiej niech sobie da bana na forum za ubliżanie so_mar'owi, takie coś miejsca mieć nie powinno (tym samym sama powinnam bana dostać z tego samego powodu, z tym że w odwrotnym kierunku)

4. Zapewne i tak nie miałby racjonalnych argumentów popartych tym co aktualnie ma miejsce w grze, a jeśli miałby, to nie związane z pytaniami, zaczął by wkręcać coś, czego nie było lub czego ktoś nie napisał.

voulezvous #96 Posted 25 April 2017 - 07:33 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostRaijin93, on 24 April 2017 - 09:39 PM, said:

Nie odpowie bo:

1. Co do eventów nie ma na co, oczywiste jest, że polityka WG w ostatnich eventach zmieniła się.

2. Jak stwierdził w innym wątku, ma ważniejsze sprawy na głowie, a na odpowiadanie nam zostaje po godzinach (to po co on w tym WG wgl jest?)

3. Lepiej niech sobie da bana na forum za ubliżanie so_mar'owi, takie coś miejsca mieć nie powinno (tym samym sama powinnam bana dostać z tego samego powodu, z tym że w odwrotnym kierunku)

4. Zapewne i tak nie miałby racjonalnych argumentów popartych tym co aktualnie ma miejsce w grze, a jeśli miałby, to nie związane z pytaniami, zaczął by wkręcać coś, czego nie było lub czego ktoś nie napisał.

1. Powtórzę ponownie. Po słownie jedynym evencie, gdzie nie ma czołgu nagrody, a zamiast tego jest oferowana możliwość jego kupna ze zniżką (na którą pracujecie uczestnicząc w evencie), ekstrapolujesz w przyszłość, twierdząc że teraz już tak będzie zawsze. To po prostu nie jest logiczne, że już nie wspomnę o podejściu naukowym. Zaproponowałem żeby poczekać do następnego eventu i wtedy kontynuować tę jałową dyskusję, w której Ty wydajesz się wiedzieć więcej na temat kierunku, który obiera Wargaming, niż deweloperzy.

2. Przeinaczasz moje słowa. Pisząc to mówiłem że nie chcę Was ignorować i zależy mi na uczciwym dialogu między nami. Stąd chętnie zostanę po godzinach by Wam odpowiedzieć jeśli nawał pracy nie pozwolił wcześniej. Mówię Wam jak jest, informuję w miarę możliwości, czytam Wasze pomysły, komentarze i propozycje. Jeśli zadacie mi pytanie, na które nie znam odpowiedzi, porozmawiam z producentem czy specjalistą, postaram się z czymś do Was wrócić. Jestem tu aby Was słuchać, informować i pomagać. Co dostaję od Was w zamian jest wrogie nastawienie i wręcz dziecinne przekomarzanie się.

3. Podsumowałem zawartość posta so_mara. Nie ubliżyłem mu ani jednym słowem.

4. Racjonalne argumenty już próbowałem (patrz punkt pierwszy), ale nie wygląda na to by do Was trafiały.

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Raijin93 #97 Posted 25 April 2017 - 09:07 AM

Sergeant

• Player
  • 19154 battles
  • 278

View Postvoulezvous, on 25 April 2017 - 07:33 AM, said:

1. Powtórzę ponownie. Po słownie jedynym evencie, gdzie nie ma czołgu nagrody, a zamiast tego jest oferowana możliwość jego kupna ze zniżką (na którą pracujecie uczestnicząc w evencie), ekstrapolujesz w przyszłość, twierdząc że teraz już tak będzie zawsze. To po prostu nie jest logiczne, że już nie wspomnę o podejściu naukowym. Zaproponowałem żeby poczekać do następnego eventu i wtedy kontynuować tę jałową dyskusję, w której Ty wydajesz się wiedzieć więcej na temat kierunku, który obiera Wargaming, niż deweloperzy.

2. Przeinaczasz moje słowa. Pisząc to mówiłem że nie chcę Was ignorować i zależy mi na uczciwym dialogu między nami. Stąd chętnie zostanę po godzinach by Wam odpowiedzieć jeśli nawał pracy nie pozwolił wcześniej. Mówię Wam jak jest, informuję w miarę możliwości, czytam Wasze pomysły, komentarze i propozycje. Jeśli zadacie mi pytanie, na które nie znam odpowiedzi, porozmawiam z producentem czy specjalistą, postaram się z czymś do Was wrócić. Jestem tu aby Was słuchać, informować i pomagać. Co dostaję od Was w zamian jest wrogie nastawienie i wręcz dziecinne przekomarzanie się.

3. Podsumowałem zawartość posta so_mara. Nie ubliżyłem mu ani jednym słowem.

4. Racjonalne argumenty już próbowałem (patrz punkt pierwszy), ale nie wygląda na to by do Was trafiały.

1. Kolejny raz powtórzę, że ja nie mówię o przyszłych eventach tylko o ostatnich dwóch, większość graczy podziela moje zdanie więc coś w tym jest, logicznie myśląc skoro nastąpiła zmiana zasad tychże, polityka z tym związana również, a zniżka w wysokości 9 tysięcy złota za 8 tier tego badziewia to chyba żadna zniżka, sama wolałam kupić Löwe, zdecydowanie bardziej opłacalne.

2. Skoro czytasz nasze posty, odpowiadasz na nasze pytania (rzadko kiedy z konkretami, które od developerów czy specjalistów być raczej powinny) to dlaczego nadal w grze występuje masa błędów, a zamiast ich naprawy WG implementuje kolejne "ulepszenia", które później okazuje się psują rozgrywkę jeszcze bardziej.

3. Oceniasz jego posty, ma prawo do wypowiedzi jak każdy inny, zamiast odpowiadać jakoś na te posty w normalny sposób, piszesz że widać w nich małostkowość itp itd. Ciekawe podejście no ale jak kto woli.

4. :

a) starasz się wmówić społeczności, że polityka nie zmieniła się, każdy widzi to inaczej,

b) argumentujesz to idiotyczną zniżką, która jest zdecydowanie zbyt wysoka

c) wmawiasz mi, że uważam politykę WG względem eventów za stałą zmianę,

d) a tymczasem dalej stoisz twardo broniąc swoich argumentów

voulezvous #98 Posted 25 April 2017 - 10:26 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostRaijin93, on 25 April 2017 - 09:07 AM, said:

1. Kolejny raz powtórzę, że ja nie mówię o przyszłych eventach tylko o ostatnich dwóch, większość graczy podziela moje zdanie więc coś w tym jest, logicznie myśląc skoro nastąpiła zmiana zasad tychże, polityka z tym związana również, a zniżka w wysokości 9 tysięcy złota za 8 tier tego badziewia to chyba żadna zniżka, sama wolałam kupić Löwe, zdecydowanie bardziej opłacalne.

2. Skoro czytasz nasze posty, odpowiadasz na nasze pytania (rzadko kiedy z konkretami, które od developerów czy specjalistów być raczej powinny) to dlaczego nadal w grze występuje masa błędów, a zamiast ich naprawy WG implementuje kolejne "ulepszenia", które później okazuje się psują rozgrywkę jeszcze bardziej.

3. Oceniasz jego posty, ma prawo do wypowiedzi jak każdy inny, zamiast odpowiadać jakoś na te posty w normalny sposób, piszesz że widać w nich małostkowość itp itd. Ciekawe podejście no ale jak kto woli.

4. :

a) starasz się wmówić społeczności, że polityka nie zmieniła się, każdy widzi to inaczej,

b) argumentujesz to idiotyczną zniżką, która jest zdecydowanie zbyt wysoka

c) wmawiasz mi, że uważam politykę WG względem eventów za stałą zmianę,

d) a tymczasem dalej stoisz twardo broniąc swoich argumentów

1. Dlatego proponowałem już kilkukrotnie poczekanie do kolejnego eventu. Próbowałem wytłumaczyć. Nie udało się. Temat uważam za zamknięty z następującymi konkluzjami (opartymi o Wasze wypowiedzi) do przekazania deweloperom:

• Gracze nie lubią eventów, które oferują zniżkę
  • Gracze uznali, że treść artykułu opisującego event kładła nacisk na niewłaściwe elementy składowe eventu.
  • Gracze obawiają się, że ostatni event jest wskaźnikiem zmiany polityki firmy w tej materii
  • Część graczy poczuła się oszukana ze względu na niejasne przedstawienie eventu. [dodane so_mar :) ]

2. Ok, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale Twoje pytanie otwiera kolejną puszkę Pandory. Niech będzie, odpowiem po krótce ale w kolejną jałową dyskusję nie dam się wciągnąć.

Idealna, kompletnie zbalansowana, gra to taka, do której nikt już nic nie dodaje. Jest to też zazwyczaj gra, za którą musisz zapłacić.

My oferujemy Wam darmową grę, która przez całe lata (jeśli brać pod uwagę sukces WoT PC) będzie się zmieniać i przekształcać, do której cały czas dodajemy nowe rzeczy, dostrajamy, upiększamy. Jeśli byśmy tego nie robili, to pewnie cała masa graczy po kilku tygodniach zabawy przeniosłaby się do kolejnego, płatnego tytułu. Stałe dodatki, nowe mapy, nowe czołgi, nowe tryby gry, zmiany w rozgrywce turniejów...

Za tym wszystkim stoi cała armia ludzi, którzy robią to wszystko dla... darmowej gry.

Tu właśnie leży odpowiedź na Twoje pytanie o szybkość korekty pojawiających się błędów. Jeśli chcielibyśmy zmienić Blitz w idealnie zbalansowaną i pozbawioną błędów grę, musielibyśmy przestać dodawać do niej nowe rzeczy, co w konsekwencji i bardzo szybko, przełożyłoby się na odpływ graczy i ostatecznie śmierć tytułu. Jasne, nikt nie chce mieć błędów w grze i, zapewniam, prace nad ich poprawą są stałym elementem naszych starań, ale żonglerka zasobami ludzkimi (czytaj pracą deweloperów) między tymi dwoma aspektami rozwoju gry zawsze będzie trudna.

3. Ma prawo do wypowiedzi ale, jak każdy użytkownik tego forum, owa wolność limitowana jest Regulaminem. Ty też oceniasz moje posty co jest kompletnie zrozumiałe :)

4.

a) Ja Wam mówię jak jest z mojego punktu widzenia, a Wy jak Wy daną sprawę widzicie. Nie musimy się zbytnio ekscytować ową, naturalną w tej sytuacji, różnicą zdań.

b) Mogę przekazać że dajemy za duże zniżki w eventach, ale odnoszę wrażenie że to nie jest to co chciałaś powiedzieć.

c) Nie wmawiam - to Ty piszesz że zmieniliśmy politykę odnośnie nagród w eventach.

d) Mogę Wam we wszystkim potakiwać, ale co by to dało? Wolę jednak przedstawić Wam punkt widzenia mojego pracodawcy. W ten sposób może obie strony coś z tego zyskają.

Edited by voulezvous, 25 April 2017 - 12:29 PM.

Zloydd i MaXSty1er.

so_mar #99 Posted 25 April 2017 - 12:25 PM

First Sergeant

• Player
  • 11110 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Dodam,że część graczy poczuła się oszukana,ze względu na niejasne przedstawienie zasad eventu.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Raijin93 #100 Posted 25 April 2017 - 12:45 PM

Sergeant

• Player
  • 19154 battles
  • 278

View Postvoulezvous, on 25 April 2017 - 10:26 AM, said:

1. Dlatego proponowałem już kilkukrotnie poczekanie do kolejnego eventu. Próbowałem wytłumaczyć. Nie udało się. Temat uważam za zamknięty z następującymi konkluzjami (opartymi o Wasze wypowiedzi) do przekazania deweloperom:

• Gracze nie lubią eventów, które oferują zniżkę
  • Gracze uznali, że treść artykułu opisującego event kładła nacisk na niewłaściwe elementy składowe eventu.
  • Gracze obawiają się, że ostatni event jest wskaźnikiem zmiany polityki firmy w tej materii
  • Część graczy poczuła się oszukana ze względu na niejasne przedstawienie eventu. [dodane so_mar :) ]

2. Ok, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale Twoje pytanie otwiera kolejną puszkę Pandory. Niech będzie, odpowiem po krótce ale w kolejną jałową dyskusję nie dam się wciągnąć.

Idealna, kompletnie zbalansowana, gra to taka, do której nikt już nic nie dodaje. Jest to też zazwyczaj gra, za którą musisz zapłacić.

My oferujemy Wam darmową grę, która przez całe lata (jeśli brać pod uwagę sukces WoT PC) będzie się zmieniać i przekształcać, do której cały czas dodajemy nowe rzeczy, dostrajamy, upiększamy. Jeśli byśmy tego nie robili, to pewnie cała masa graczy po kilku tygodniach zabawy przeniosłaby się do kolejnego, płatnego tytułu. Stałe dodatki, nowe mapy, nowe czołgi, nowe tryby gry, zmiany w rozgrywce turniejów...

Za tym wszystkim stoi cała armia ludzi, którzy robią to wszystko dla... darmowej gry.

Tu właśnie leży odpowiedź na Twoje pytanie o szybkość korekty pojawiających się błędów. Jeśli chcielibyśmy zmienić Blitz w idealnie zbalansowaną i pozbawioną błędów grę, musielibyśmy przestać dodawać do niej nowe rzeczy, co w konsekwencji i bardzo szybko, przełożyłoby się na odpływ graczy i ostatecznie śmierć tytułu. Jasne, nikt nie chce mieć błędów w grze i, zapewniam, prace nad ich poprawą są stałym elementem naszych starań, ale żonglerka zasobami ludzkimi (czytaj pracą deweloperów) między tymi dwoma aspektami rozwoju gry zawsze będzie trudna.

3. Ma prawo do wypowiedzi ale, jak każdy użytkownik tego forum, owa wolność limitowana jest Regulaminem. Ty też oceniasz moje posty co jest kompletnie zrozumiałe :)

4.

a) Ja Wam mówię jak jest z mojego punktu widzenia, a Wy jak Wy daną sprawę widzicie. Nie musimy się zbytnio ekscytować ową, naturalną w tej sytuacji, różnicą zdań.

b) Mogę przekazać że dajemy za duże zniżki w eventach, ale odnoszę wrażenie że to nie jest to co chciałaś powiedzieć.

c) Nie wmawiam - to Ty piszesz że zmieniliśmy politykę odnośnie nagród w eventach.

d) Mogę Wam we wszystkim potakiwać, ale co by to dało? Wolę jednak przedstawić Wam punkt widzenia mojego pracodawcy. W ten sposób może obie strony coś z tego zyskają.

1. Na tą chwilę również zgadzam się z zakończeniem tematu

2. Myślę że produkty WG są na tyle popularne, że na tą chwilę nie ma zbyt wysokiej konkurencji, zwłaszcza gdy mowa o grze mobilnej, na tym rynku WoTB nie ma sobie równych (moim zdaniem), nie mówię też by zespół WG rzucił wszystko nad czym ciężko pracuje tylko po to by nagle poprawić wszystkie błędy, podejrzewam że za to odpowiedzialny jest jakiś zespół pracowników, więc stopniowa naprawa błędów nie powinna raczej stanowić problemu

3. Na tą chwilę kolega so_mar nie złamał zdaje się żadnego punktu regulaminu, jeśli by tak było, już by został ukarany. Wyciąganie tematu co kto myśli o sąsiadach jest bezsensowne, a szczera odpowiedź wcale nie musi być powiązana z banem, wystarczy użyć poprawnych, dopuszczalnych słów i sprawa załatwiona

4.:

a) a my Tobie jak to jest z naszego punktu widzenia, chyba o to w tym wszystkim chodzi, czy może się mylę?

b) miałam na myśli, że zniżka która została zaoferowana, jest niewystarczającą, mówiąc krótko, jest drogo. Myślę, że wiedziałeś o co mi chodziło, przyznaje źle słowa dobrałam

c) nie ważne, słowo przeciw słowu od kilku postów w tym temacie, ale mam pytanie, podaj argument jasny i konkretny, bym mogła uznać że polityka wg się nie zmieniła w OSTATNICH DWÓCH eventach. Jeśli możesz oczywiście.

d) z punktu widzenia pracodawcy wynika, że mało im kasy, mówiono zdaje się to, że nie wydający pieniędzy gracze mają dostęp do tego samego co gracze płacący, jakoś tego nie widać, choćby na przykładzie "kup pojemniki i ZWIĘKSZ swoje szanse...". Lub może ja to źle interpretuje.

Also tagged with 3.7

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users