Jump to content

Mise na prosinec 2014

• Please log in to reply
4 replies to this topic

TechDiver #1 Posted 01 December 2014 - 11:48 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13120 battles
  • 860
  • [SCRY]

Do e-mailové schránky mi dorazil odkaz na Mise na prosinec 2014. Mise říká, že každý den mohu získat 25 zlatých za následujících podmínek:

• Vyhrajte celkem 5 bitev s vozidlem V. úrovně a vyšším
  • Buďte mezi 10 nejlepšími hráči Vašeho týmu podle získaných základních zkušeností (bonusy za první vítězství, prémiový účet atd. se nebudou počítat do konečného pořadí)

​První podmínce rozumím, té druhé nikoliv. Má to chápat tak, že se jednou za 24 hodin sečtou všechny zkušenosti všech spoluhráčů a 25 zlatých se připíše jen prvním 10-ti? Pokud ano tak si na tuto "odměnu" nesáhne téměř nikdo. Původně jsem to chápal tak, že musím být v top 10 jen v těch vítězných bitvách, ale není tomu tak - dnes už mám vítězství víc než 5 a pokaždé jsem byl top 5. Prosím tedy WG staff o vysvětlění/upřesnění této podmínky.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

JeremySenior #2 Posted 01 December 2014 - 12:10 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 17806 battles
  • 172
  • [HO-LO]

View PostTechDiver, on 01 December 2014 - 11:48 AM, said:

Do e-mailové schránky mi dorazil odkaz na Mise na prosinec 2014. Mise říká, že každý den mohu získat 25 zlatých za následujících podmínek:

• Buďte mezi 10 nejlepšími hráči Vašeho týmu podle získaných základních zkušeností (bonusy za první vítězství, prémiový účet atd. se nebudou počítat do konečného pořadí)

​První podmínce rozumím, té druhé nikoliv. Má to chápat tak, že se jednou za 24 hodin sečtou všechny zkušenosti všech spoluhráčů a 25 zlatých se připíše jen prvním 10-ti? Pokud ano tak si na tuto "odměnu" nesáhne téměř nikdo. Původně jsem to chápal tak, že musím být v top 10 jen v těch vítězných bitvách, ale není tomu tak - dnes už mám vítězství víc než 5 a pokaždé jsem byl top 5. Prosím tedy WG staff o vysvětlění/upřesnění této podmínky.

Že jsi zmotal dohromady WOT a WOTB?

ClearEvil #3 Posted 01 December 2014 - 12:14 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 401 battles
  • 515

View PostTechDiver, on 01 December 2014 - 12:48 PM, said:

Stačí vyhrát 5 bitev a být v nich do 10-tého místa podle základních zkušeností. A.... platí to ve WoT. :hiding:

View PostJeremySenior, on 01 December 2014 - 01:10 PM, said:

Že jsi zmotal dohromady WOT a WOTB?

Vypadá to tak :harp:

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

JeremySenior #4 Posted 01 December 2014 - 12:33 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 17806 battles
  • 172
  • [HO-LO]

View PostClearEvil, on 01 December 2014 - 12:14 PM, said:

Stačí vyhrát 5 bitev a být v nich do 10-tého místa podle základních zkušeností. A.... platí to ve WoT. :hiding:

Vypadá to tak :harp:

Já bych navrhoval misi ve WOTB: kdo prohraje pětkrát za sebou a nejde si vzteky zakouřit, tak obdrží titul Zlatý salámista. :playing:

TechDiver #5 Posted 01 December 2014 - 02:57 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13120 battles
  • 860
  • [SCRY]

sakra, tak to jsem teda zmotal :)

ale bylo by to dobrý :)

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users