Jump to content

Přemazání účtu

Ucet aktualizace smazani

• Please log in to reply
4 replies to this topic

IacobusMaior #1 Posted 07 April 2017 - 10:53 AM

Private

• Player
  • 4721 battles
  • 4
Ahoj, nějde jse slyšel že přes podppru je možné nechat si promazat účet. Tedy že se začíná od nuly. Máte s tím někdo zkušenosti? Na anglickou podporu uz jsem psal ale za dva dny zadna odpoved

L4st_Jedi #2 Posted 07 April 2017 - 11:52 AM

Sergeant

• Player
  • 23735 battles
  • 310
  • [ARGO]

View PostIacobusMaior, on 07 April 2017 - 11:53 AM, said:

Ahoj, nějde jse slyšel že přes podppru je možné nechat si promazat účet. Tedy že se začíná od nuly. Máte s tím někdo zkušenosti? Na anglickou podporu uz jsem psal ale za dva dny zadna odpoved

Ahoj, ja jsem to take hledal a jde to, Podivej se na stranku podpory https://eu.wargaming.net/support/kb/articles/313 protoze udelat ticket na reset uctu neni plne jednoduche. Prijdes o veskery progress, vsechny vyvojove stromy na tieru 1, zasobovani take na nule, jedine co ti zustane jsou premiove tanky. Mas 4700 her s tim se da porad jecte leccos udelat. Ja jsem zacinal na stejnem skore.

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

IacobusMaior #3 Posted 07 April 2017 - 12:31 PM

Private

• Player
  • 4721 battles
  • 4

View PostKarel_Kadlec, on 07 April 2017 - 11:52 AM, said:

Ahoj, ja jsem to take hledal a jde to, Podivej se na stranku podpory https://eu.wargaming.net/support/kb/articles/313 protoze udelat ticket na reset uctu neni plne jednoduche. Prijdes o veskery progress, vsechny vyvojove stromy na tieru 1, zasobovani take na nule, jedine co ti zustane jsou premiove tanky. Mas 4700 her s tim se da porad jecte leccos udelat. Ja jsem zacinal na stejnem skore.

Jj, diky za radu. Ty hry dam za chvilku zpatky. Jde mi spis o statistiky a binec ve vetvich ve vyzkumu. Spatne jsem to rozehral a nechce se mi dalsi ucet.

Edited by ClearEvil, 07 April 2017 - 04:50 PM.
Smáznuta zdvojená citace

ClearEvil #4 Posted 07 April 2017 - 04:49 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 401 battles
  • 515

View PostIacobusMaior, on 07 April 2017 - 12:53 PM, said:

Na anglickou podporu uz jsem psal ale za dva dny zadna odpoved

Někdy to chvíli trvá, záleží kolik mají na podpoře práce.

Dole vpravo se dá nastavit čeština.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

esprit_cz #5 Posted 07 April 2017 - 07:08 PM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]

View PostIacobusMaior, on 07 April 2017 - 12:31 PM, said:

Jj, diky za radu. Ty hry dam za chvilku zpatky. Jde mi spis o statistiky a binec ve vetvich ve vyzkumu. Spatne jsem to rozehral a nechce se mi dalsi ucet.

Jak psal Karel, nemas tolik bitev, abys to neotocil. S druhym uctem to nema nic spolecneho. Nehlede, jestli koukas na statistky, nikde neni dano, ze budou lepsi. Nedavno jsem testoval druhy ucet. Z WR 68 jsem spadl behem 3 dnu na 56 a to diky neschopnosti tymu. Pokud mas ted nejaky WR, mozna ho budes mit o nejake procento lepsi, ale za to trapeni to opravdu nestoji. To bych radeji rozprodal garaz. Coz jsem tehdy pri 7 tis. bitvach udelal. Zvedl jsme pri takovem ranci bitey WR o 5% behem mesice. Slo by rychle vys, kdyby WG nesaho do sys. hry MM, RNG....

Se rozmysli, pak uz to nepujde vratit! Aby si nebyl jeste zklamany

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users