Jump to content

Systém turnajů a hrací dny

• Please log in to reply
1 reply to this topic

BurgesCZ #1 Posted 12 April 2017 - 03:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22590 battles
  • 32
  • [H4PKY]

Docela by mne zajímalo, jak je kdo spokojený s nastavenou politikou turnajů a hlavně hracích dní. Úvodní malou účast v turnajich se WG šalomounsky pokusilo vyřešit tím, že Vám cpou vstupenky do turnajů téměř do každé mise, ale podle mne hlavní problém toho, že jediný den, kdy můžete hrát bez účasti a vítězství  v předchozích turnajích je Úterý, zůstal naprosto nepovšimnut. Podle mne je aspoň v Čechách, nevím jak u nich v tom Užgorodě, logicky nejvolnější den Sobota. A tam bohužel bude hrát pouze pár týmů se zlatou vstupenkou. Není na zamyšlení celé to posunout a začít Bronzem od soboty?? Pokud je někdo takový nadšenec do hry, že má čas to mačkat 15 hodin denně a být skoro Progamer, tak si ten svůj SuperUnicumZlatoPlatinový turnaj odjede klidně i úterý, třeba ve 4 ráno, ale normálně pracující, či studující člověk podle mého mínění má daleko větší šanci se omluvit v sobotu z grilování na zahradě ve stylu, přijdu za hodinu, než to stejné říkat šéfovi v práci z odůvodněním, že jako sorry, hraju tanky. Učitelka ve škole při zkoumání důvodu špatného výsledku z pololetní písemky by asi taky tento důvod taky úplně adekvátní nebrala. Myslíte si, že by bylo vhodné celý tento systém časově upravit?? Nebo třeba se vrátit ke starému, původnímu, kdy jsem si vybral den, který všem v klanu nejlépe vyhovoval a zaregistroval turnaj??

Zamyslete se WG, děkuji.

esprit_cz #2 Posted 12 April 2017 - 07:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 43258 battles
  • 5,212
  • [SCRY]
Cele se to odviji od zmeny politiky WG. Kdysi WG dbalo, aby ve hre nebylo tolik deti a mene chapajicich lidi. Ty, co pamatuji eru MM+/-2, vim o cem mluvim. Kdo nic neumel, dostal nakladacku a sel. Ted je hra plna deti, [Editováno], ktery si ze hry delaji srandu. Zkuseny hraci doplaci na sys. hry. At RNG ci vetsinovym podilem lopat v tymu. Deji se hotove kouzla. Do garaze me posle daleko horsi hrac, jen proto, ze nejaky sys. nad nim v danou dobu drzi ochranou ruku.
Turnaje se od toho vseho odviji, stejne, jako vsechny predchozi akce. Kdo mel cas, ma PT v garazi. Podle licencniho ujednani by tuhle hru meli hrat hraci starsi 18 let. Budu soudny, stahl bych vekovou hranici na 15 let. Ktery dite chodi spat v 19 hod. v 15 letech??? Z meho pohledu jde WG, aby turnaje hrali deti. Co na tom, ze se dospely vraci prave z prace ci se musi postarat o deti, dum, zahradu... Je predci turnaj. Zajed si na dalnici na odpocivadlo, doma dite zavri do skrine, aby nebylo slyset, jak rve hlady. A zbytek si udelej v jiny den nebo vikendu

Edited by ClearEvil, 13 April 2017 - 12:36 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users