Jump to content

Návrhy na zlepšení hry

• Please log in to reply
116 replies to this topic

Snaps_CZ #1 Posted 14 April 2017 - 11:18 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18598 battles
  • 45

Zdravím všechny,

Mám několik návrhů na zlepšení hry pro všechny hráče, jak pro rajčata tak i pro fialky. Pokusím se být co nejstručnější. I když už asi vidíte že to je čtení na půl hodiny... no nic:

1) obtížnost misí je na úrovni rajčat. Chtělo by to nějakou výzvu i pro fialky a stejně tak zvednout i odměny. Hlavně mi záleží na tom, aby mise odměňovali hráče za jeho opravdové schopnosti. Takže mise typu: "Znič tank výbuchem munice" nebo "Zapal nepřátelský tank" asi neurčuje skill, ale spíš štěstí. Navíc takové mise lze splnit téměř pouze s děli vysokého kalibru. Třeba taková Cometka nebo LTTB asi jen tak munici neničí tak efektivně jako ISU-152 nebo Rhm. Borsig. Na to že ty mise cpou do eventů, turnajů a bůhví do čeho ještě, tak jsou pěkně odfláklé. Také mě mrzí omezení odměn zlata z misí, ale to už sem nepatří a navíc je to stará záležitost.

2) Současné eventy. Nevím jaké jelito ho vymyslelo, ale současný event s kachničkami u mě šel hodně rychle ke dnu. Je skoro z 50% gamble jestli ten premium tank získáme, a ani si nemůžeme vybrat který. I přes dvoutýdenní snahu plnit mise se to spoustě hráčům nevyplatí. Odměny za fáze jsou směšné. Hlavní odměny jsou téměř nedosažitelné a ani za tu námahu nestojí. Upravil bych to tak jak to vypadalo tehdy. Event pouze za základní expy, bez žádných limitů. Nic co hráče brzdí v postupu eventem. Hlavně proto, že event trvá většinou 14 dní. (bez placení;) Během té doby nemám čas plnit mise během pracovních dní. A během víkendu to nelze dohonit jelikož mise jsou omezené na resety 2x denně.

3) skill hráčů (hlavně rajčat :3 :child:). Velmi prodiskutované téma, ale nic se s tím neděje. Proč? Proč WG nepřidá motivaci hráčům aby se stávali lepšími? Např. po dosažení 50% WR (a alespoň 1000 bitev) si každý hráč zaslouží třeba 250 000 kreditů a 3 dny premium účtu. Po dosažení 55% WR (a alespoň 3000 bitev) si každý hráč zaslouží 6 tier premium tank. Nemusí být OP, ani nic extra, ale furt je to nějaká odměna za snahu hráčů zlepšovat se. Třeba by se tím omezil počet slavných AFK "hráčů", průměrný WR by mohl stoupnout a hráči by se konečně začali snažit vyhrávat jako tým. (určitě :teethhappy:) To je dobré jak pro fialky tak i pro rajčata. Proč to ve hře není už dávno...? To WG skutečně hledí jen na svoje příjmy z premium tanků apod. nesmyslů?

Každopádně další metoda jak zlepšit hráče může být odměny za medaile. :medal:

Například když máte úžasnou bitvu. Dostanete spoustu ocenění, ale stejně proděláte kredity. Např. za obdržení Mka (lepší výsledek než 99% hráčů za poslední týden s tímto vozidlem) +8 tier bych rozdával něco jako 20 goldů, nebo 50 000 kreditů. Není to moc, ale i to málo motivuje hráče ke zlepšení.

To je vše co mě teď napadá. Co si o tom myslíte vy? Pokud máte další návrhy neváhejte je sem napsat, rád bych tu o tom rozproudil konverzaci. :)

PS: ano vím že WG nic takového neudělá, protože je všichni dobře známe, ale snít o tom snad můžeme... ne?  :)

Edited by Snaps_CZ, 14 April 2017 - 11:25 AM.

Pawwwk #2 Posted 14 April 2017 - 11:25 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 22540 battles
  • 151
  • [TFCZV]
Myslím, že nás všechny probere ze snění chystaná aktualizace!

Snaps_CZ #3 Posted 14 April 2017 - 11:35 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18598 battles
  • 45

View PostPawwwk, on 14 April 2017 - 01:25 PM, said:

Myslím, že nás všechny probere ze snění chystaná aktualizace!

Prý to vybavení bude padat v misích nebo co... další způsob jak přinutit hráče je plnit. Taky nerozumím těm slevám na vybavení když stejně bude nahrazeno za bůhví jaké blbosti, nevím jestli za to ty kredity vůbec stojí.

mrschinka #4 Posted 14 April 2017 - 05:01 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 29275 battles
  • 147
  • [CB-CZ]
Dalo by sa kopec veci vymyslieť, ale to by WG nemohlo byť také nenežrané, ako je teraz. Ja mám len jeden návrh, aby hráčov pod 48 wr nepustilo nad ôsmy tier. Hore by som pustil iba hráčov, ktorý používajú mozog aj na niečo iné, ako len na to, ako si trafiť lyžičku do pusy. 

flakk_cz #5 Posted 14 April 2017 - 05:05 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 21229 battles
  • 608
WG nezajímá připomínky od hráčů, jedou si to svoje. Navíc tady na forum už nikdo aktivně nechodí z WG

esprit_cz #6 Posted 14 April 2017 - 06:23 PM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Precetl jesm prvnich par vet a vzdal to. Za 2 roky, co tu brouzam jsem zazil mnoho navrhu, podmetu... a nejsem si vedom toho, ze by kdy nejaky pouhy nazor WG zajimal! I ankety byly pouhe frasky, o kterých bylo rozhodnuto predem! Setri silu a energii

anonym_QdgmCTMx64q6 #7 Posted 15 April 2017 - 12:51 AM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253
Mozna by nebylo od veci, udelat ze soucasmeho blitzu PC zalezitost a udelat novou hru, kompaktni a jednoduchou, jako byval blitz pred rokem a fousem. Kdybych si tam mohl prevest svuj herni postup, rad bych tento projekt financne podporil. Za soucasne situace uz pro me blitz v podstate konci.
Blitz lite, nebo jak by se to jmenovalo, by me ale do hry mohl spolehlive vratit. Idealni by bylo, kdyby na nej prevedli hexena, aby projekt zustal bez vsech tech Viktoru, Gregu a vsech ostatnich, co podle vzhledu vypadaji, ze se narodili bez vocasu.

__Shayba__ #8 Posted 15 April 2017 - 07:57 AM

Sergeant

• Player
  • 34007 battles
  • 344
  • [60]
Ty odměny za M či dosažení určitého WR by byly super, jenomže WG nejde o to aby hráči něco uměli, protože čím větší tele, tím víc většinou platí.

esprit_cz #9 Posted 15 April 2017 - 08:06 PM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]

View PostMadSkunk, on 15 April 2017 - 12:51 AM, said:

Mozna by nebylo od veci, udelat ze soucasmeho blitzu PC zalezitost a udelat novou hru, kompaktni a jednoduchou, jako byval blitz pred rokem a fousem. Kdybych si tam mohl prevest svuj herni postup, rad bych tento projekt financne podporil. Za soucasne situace uz pro me blitz v podstate konci.
Blitz lite, nebo jak by se to jmenovalo, by me ale do hry mohl spolehlive vratit. Idealni by bylo, kdyby na nej prevedli hexena, aby projekt zustal bez vsech tech Viktoru, Gregu a vsech ostatnich, co podle vzhledu vypadaji, ze se narodili bez vocasu.

Je to tak. Blitz jsem zacal hrat pro jeho jednoduchost. Kdyby tomu tak nebylo, hral bych ho na PC i za cenu, ze bych si musel poridit novy zelezo.

Ted projizdim, co Nvidia nabizi za hry. Hledam alternativu

Pawwwk #10 Posted 16 April 2017 - 01:43 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 22540 battles
  • 151
  • [TFCZV]

View Postesprit_cz, on 15 April 2017 - 08:06 PM, said:

Je to tak. Blitz jsem zacal hrat pro jeho jednoduchost. Kdyby tomu tak nebylo, hral bych ho na PC i za cenu, ze bych si musel poridit novy zelezo.

Ted projizdim, co Nvidia nabizi za hry. Hledam alternativu

Alternativa zatím není. Bohužel :(

81WOT_CZ #11 Posted 18 April 2017 - 09:56 PM

Private

• Player
  • 7727 battles
  • 8
Nejvíce mě štve matchmaking, to co v poslední době zažívám se fakt nedá hrát. V 75% případů hraju proti silnějším a zkušenějším protivníkům. Dále pak navrhuju aby každý musel krom zkušeností splnit i počet bitev, aby mohl jít o tier výše. Mohlo by se mu to usnadnit za wr 50% a vyšší. Pokud má někdo WR 40% na tieru I bude moct do II až po odehrání 1000 bitev, atd. . Taky by nemělo být umožněno nováčkům, kupovat si prémiové tanky na vyšším tieru, než jakém jsou. V bitvě jsem potkal četu dvou IS-6 a ti dva neměli nahráno ani 500 bitev. Podle toho to taky dopadlo.

esprit_cz #12 Posted 19 April 2017 - 05:46 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Tohle se tu davno resilo a nikam to nevedlo.
1. Pocet bitev nema vliv na kvalitu hrace! Kdyz je nekdo duta hlava, bude ji nadale, at ma 100 ci 30 tis. bitev
2. WG nezajimaji kvalitni hraci. Za stareho MM +/-2 se musel kazdy ucit, aby neco uhral. Nahle prislo MM +/-1 a vse slo do... Zkratili se bitvy,  rovnani map, zvlastni RNG...
3. WG udelalo hru pro lamaky. Cim vic dutych hlav, tim vetsi vydelek

Tankistnice #13 Posted 07 May 2017 - 10:45 AM

Private

• Player
  • 43023 battles
  • 4

Ahoj všem tankistům a administrátorům hry - jsou-li zde tedy někteří z nich. Nějak tak přibližně před dvěma roky  mě Blitz "vzal" a od té doby ho jedu. Jsem vesměs už v desáté třídě(ještě asi pět devítek) u jednotlivých národů a zatím mě to stále drží :). I když je hra v módu zdarma, jsem názoru, že vývojáře a tým okolo je potřeba podpořit, protože myšlenka a provedení hry je bezva a proto tedy pravidelně platím prémiový účet a občas koupím nějakou tu zlatku. Jednak touto finanční transakcí, jak píši, podpořím partu kolem vývojářů a jednak podpořím sem tam i svůj výzkum, třeba u zkušeností posádky. Nechodím sem nějak moc diskutovat, hraji za sebe, prémiová vozidla z větší části mám vystřílená, ne nakoupená a snažím se být co platný týmu v každé hře. Bohužel asi tak poslední tři aktualizace zpět (zejména ta poslední mě stále více utvrzuje v názoru, že systém hry se rapidně mění ze směru "Být co nejlepším hráčem" do směru "Být co nejlepším nákupčím". A jako příklad stačí asi to, co bylo vyvedeno s vybavením jednotlivých strojů po poslední aktualizaci. Po tomto mě čím dál více napadá, zda si nenajít jinou hru, kde to bude více o hrací férovosti než o finanční situaci. Pokud je v tom něco jiného než chamtivost někoho, kdy za tímto stojí, bylo by dobré to patřičně vyprezentovat, myslím že komunita kolem hry je natolik velká aby dokázala pochopit a hru podpořit. Skrývat vše za "rádoby výhody" pro hráče, které nejsou o ničem jiném než o degradaci soutěživosti na úkor finanční ziskovosti je natolik průhledná, že předpokládám nebudu jediný, kdo tento pohled na poslední dění kolem Blitzu získává. A nebo půjde tato hra cestou obdobných projektů ve stylu : Skvělý nápad-skvělé provedení-spousta úspěchů kolem-spousta skvělých nápadů k vylepšení -jeden obrovský pád z vrcholu na dno ? Každopádně vše je spíše na lidech z vedení společnosti ... Já vím jedno, pokud to tímto stylem půjde dál, už mě to nebude bavit a důvod prodlužovat prémiový účet a kupovat zlaťáky pomine. Času na zhodnocení mám ještě cca půl roku, než můj prémiák vypší, tak uvidím.

A protože jsem si tady trochu postěžoval a vypustil tím i páru, tak závěrem přeji všem co nejvíce herních úspěchů, opravdu fajn nápadů a myšlenek.

Hodně štěstí, tankisté

S.t.e.i.n.e.r6910

Edited by S_t_e_i_n_e_r6910, 07 May 2017 - 10:47 AM.

puzzini #14 Posted 07 May 2017 - 11:03 AM

First Sergeant

• Player
  • 44715 battles
  • 1,422
  • [LEREN]
A este keby individuam s wr pod 45 bolo zamedzene davat povely. Jedine moznost volat o pomoc sos im nechat aby to nebolo nehumanne pre nich. Potom by sa nestavalo aby noob 43 wr v cete s 8 tier tankom na zaciatku bitky klikal "obsadte zakladnu" v X bitke. Hrac ktory je na nizkej urovni nema co davat rozkazy a demoralizovat ostatnych

Terrordrome97 #15 Posted 08 May 2017 - 06:28 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 58813 battles
  • 502
  • [CODEX]

to som už niekolkokrát prizvukoval, 

čo má čo [Editováno] :child:, sa hrať na generála.

Edited by ClearEvil, 08 May 2017 - 01:24 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Terrordrome97 #16 Posted 15 July 2017 - 06:48 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 58813 battles
  • 502
  • [CODEX]
mám návrh: za 14 dní musí hráč nastrielať cca trepnem 200 000 dmg, potom po splnení dostane cca 80000 náhradných dielov, a takto to može ísť dokola.

esprit_cz #17 Posted 15 July 2017 - 07:01 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Zase nedělej z hráčů závisláky. Když jsou herní akce typu maratón, každý to odsuzuje a ty sem dáš takový návrh, který mě odrazuje od hraní. Jinak, co je 80 000 ND. Misma si za 14 dní výjezdníš cca 168 000 ND! Nehledě podle tvého návrhu to mnoho hráčů dá na kvatitu, ale ne za kvalitu! Věřím, že by se WG takový návrh líbil

Edited by esprit_cz, 15 July 2017 - 08:03 AM.

BubakGS #18 Posted 18 July 2017 - 05:49 PM

Sergeant

• Player
  • 4965 battles
  • 405
  • [SCRY_]
....  vas nazor Wg stejne nezajima, tak si setrete cas a nervy...  :teethhappy:

Diplomatic Officer of StopCry!  WoT Blitz CZ-SK clan.

scrambler71 #19 Posted 21 July 2017 - 06:50 AM

First Sergeant

• Player
  • 18159 battles
  • 1,308
Zrušte hodnocení "Vojenská čest" stejně to k ničemu není, je to čistě subjektivní, většina to ignoruje, počet bodů pro udělení je omezený, je to dobrovolné = celé na NIC !!!!!!! Při začátku hry stejně nevím kdo je jaký hráč, takže se nemůžu přizpůsobit, a kdo je co zač zjistím až po bitvě kdy už mi to k ničemu není !!! Uvítal bych nějaké rozlišení zkušeností hráčů ve výpisu na začátku bitvy, ať vím s kým jet a pomoc mu, a koho ignorovat. Ti co mají na začátku nejvíc návrhů na taktiku jsou často paka a tým je bohužel poslechne :(

InCrEd1bLe_BEAST #20 Posted 22 July 2017 - 09:57 PM

Private

• Player
  • 23937 battles
  • 3
  • [SCRY]

Se vším co tu bylo řečeno v podstatě souhlasím. Po všech změnách RNG, +1/-1 tierů atd. je hra strašně [Editováno]...ta [Editováno] "vojenská čest" je jen výsměch, kolikrát ti dá dislike někdo jen proto, žes ho killem [Editováno] v bitvě. A největší skandál je, že se po týdnu resetuje, takže význam je nula. Vůbec mám fakt intenzivní pocit, že by se na tu hru měla většina lidí vykašlat. WG se neuvěřitelně bojí něco udělat pro slušný hráče...vojenská čest by dlouhodobě možná opravdu zvýšila reputaci lepším hráčům, protože by prostě měli lepší hodnocení než nudle....takže to dá dočasně na týden, aby "nenaštvala" nůbáky, kteří platí. Absolutně nemám motivaci se zlepšovat, protože z toho budu mít leda [edited]. Jak už psal tuším SNAPS_CZ, za Mko se vám WG odmění kreditovým mínusem. A je to čím dál horší, celkem hezky to popsal CC dimzzy https://www.youtube....h?v=tYCH_msid-g, kde mluví o tom, že hra je už totálně plná komerčních [Editováno] a totálně nic se ve hře nevyplatí. Nejvtipnější jsou ty jejich "posilovače"...utratit několik stovek za +25% obnovy čehosi, asi nás mají za úplný [Editováno]...né na 100% souhlasím s tím, co říkal scrambler71, že ve hře nepoznáš kdo je kdo a staty hráčů by měly být uvedeny na výpisu na začátku...jednak asi znáš většinu dobrých klanů ve hře, takže si k nim přiřadíš i slušný hráče, a pak taky nemůžeš soupeři sdělit, koho má zabít jako prvního...to by sis asi moc nezahrál...mohlo by to být třeba napsáno jen u tvýho týmu, to by asi šlo....a ještě bych zmínil čety...jsem alergickej na tvrzení, že četa výrazně ovlivní úspěch v bitvě....takže: dřív to bylo tak, že MM bylo úplně náhodný (i proto, že bylo málo hráčů), takže systém MM nehledal čety proti sobě, a když byla na obou stranách týmů četa, byla to opravdu náhoda, většinou byla četa jen na jedné straně týmu...ano - to je NÁHODNÝ matchmaking, a tak je to správně...jenže pak začali idioti z WG zasahovat do MM, protože už měli dost hráčů na spoustu zásahů do systému a výsledek je následující - když hrajete v četě na tierech VIII+, tak hraní v četě je takřka nevýhoda, protože téměř nenarazíte na špatnou četu soupeře. Takže hrajete neustále proti TOP clanům a uměle se tak dostáváte do nevýhody, než kdyby hrál člověk sám. Důvod je jednoduchej - blbci prostě nehrají ve vyšších četách, protože ty tiery ani nemají!! Takže je supr pozdravit kámoše z clanů jako jsou LOCA, M8, PHNX, ale výhodu u čet na vyšších tierech nečekejte...a pokud jste začátečník a jdete do čety se stejným kámošem na tieru IX - jste sebevrazi a dobře vám tak....takže......už mě ta hra TOTÁLNĚ [Editováno], i proto jsem tak sprostej. WG PROSTĚ NEUDĚLÁ NIKDY NIC PRO PRAVIDELNÝ A SCHOPNÝ HRÁČE, akorát mi furt bude nutit nákup nějakých posilovacích hoven, aby se mi o vteřinu dřív opravily pásy...

http://wotbstars.com/usr/eu/sig/incred1ble_beast_is3d_eng.jpeg

Edited by ClearEvil, 24 July 2017 - 03:28 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users