Jump to content

CE koutek

• Please log in to reply
36 replies to this topic

ClearEvil #1 Posted 15 April 2017 - 09:06 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 511

Nečekejte tu žádné otázky a odpovědi nebo klírovo okénko. Ale když budete mít něco ke mě nebo moderování, tak neza..špiňujte ostatní vlákna offtopickem.

Pravidla tu budou platit stejně, jako kdekoliv jinde, tak pište bez jejich porušování.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

mightyceon #2 Posted 15 April 2017 - 03:07 PM

Sergeant

• Player
  • 17677 battles
  • 342
  • [CSTR]
ClearEvil: mohl bys mi pls vysvětlit, jaký je rozdíl mezi zveřejněním jména hráče a odkazem na jeho statistiky na veřejně přístupném serveru? Není to takhle náhodou donebevolající pokrytectví? Dle mého skromného názoru je to úplně totéž. A nebo jsem něco minul ..

hradone #3 Posted 15 April 2017 - 04:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13765 battles
  • 30

View Posthradone, on 15 April 2017 - 01:44 PM, said:

[Editováno]

Pleteš si screen po bitve s linkem na staty konkrétního hráče.

takze kdyz zverejnim screen po bitve, je to tedy taky bez souhlasu dotcenych...

vim co je co.jen nechapu rozdil ve zverejnovani.takze kdyz sem dam screen a napisu: kouknete na staty toho a toho tak to nebudes editovat?

kdyz pudu do bitvy a budu vedet, ze se ucastni ne zrovna nejsikovnejsi hrac, na ktereho me predem nekdo upozornil, budu vedet, zda se na nej mohu spolehnout nebo ne.

ClearEvil #4 Posted 15 April 2017 - 04:52 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 511

View Postmightyceon, on 15 April 2017 - 05:07 PM, said:

ClearEvil: mohl bys mi pls vysvětlit, jaký je rozdíl mezi zveřejněním jména hráče a odkazem na jeho statistiky na veřejně přístupném serveru? Není to takhle náhodou donebevolající pokrytectví? Dle mého skromného názoru je to úplně totéž. A nebo jsem něco minul ..

Co pravidla fóra?

Spoiler

Na veřejný server se klidně může podívat každý sám. Není třeba to linkovat tady.

Pokud máš pocit, že někdo hraje špatně, tak mu napiš PM a zkus ho poučit. Čas od času se tu nejde někdo, kdo nováčkovi řekne, až budeš hrát, tak se přihlaš dáme četu. Tak proč někomu pomáháte a někoho radši zesměšňujete? Vy víte proč má takové staty? Opravdu je to takový ignorant? Třeba za to nemůže. Jsou mu tři a rodiče mu dali na hraní tablet, aby je neotravoval a ta hra je to jedinné, co má. Hrál si s cilkulárkou a na obou rukou má tolik prstů, co vy na jedné, ale ta hra ho prostě chytla a baví. Ve WoT jsou minimálně dva kluci, co mají ruce po úrazu a můžou hrát jen arty, protože na tanky to chce větší pohyblivost, ale i tak si je někdy zahráli. Hned to samozřejmě ve hře schytali. Když se objevili na fóru, tak se někteří hned snažili vymyslet, jak pomoc, joystick, nabindování klávesnice a já nevím, co ještě.

Ale chápu, že je jednodušší napsat, koukejte na toho bota, on snad hraje nohama (možná, že i jo) a hned ho tu zesměšňoval linkama na staty.

View Posthradone, on 15 April 2017 - 06:14 PM, said:

vim co je co.jen nechapu rozdil ve zverejnovani.takze kdyz sem dam screen a napisu: kouknete na staty toho a toho tak to nebudes editovat?

kdyz pudu do bitvy a budu vedet, ze se ucastni ne zrovna nejsikovnejsi hrac, na ktereho me predem nekdo upozornil, budu vedet, zda se na nej mohu spolehnout nebo ne.

Screen po bitvě s popiskem typu, tohle jsem zase projel, je v pohodě. Každý (snad) z toho pochopí, o co jde a není potřeba přímo ukazovat na jednotlivé hráče.

Link na hrozné staty s nickem, screen/replay s textem koukejte na toho [nick] je Naming and Shaming, tam nejde o nic jiného než o zesměšnění a ztrapnění.

Ale chápu, že to třeba vnímáte jinak, protože když u vás v ulici někdo napíše na lampu, zeď nebo plot, co si o vás myslí, tak to tam necháte, protože všichni mají právo to vědět, co jste zač a jestli je na vás spoleh.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

ClearEvil #5 Posted 16 April 2017 - 10:34 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 511

View Postfjutik, on 16 April 2017 - 11:22 AM, said:

... jediné, co je jasné, že zdejší moderátor má dobré vztahy v Paříži, kde není problém mu přiklepnout větší tresty pro lidí z forum. Co kdyby ty dobré vztahy využil i na prospěch nás všech a zjistil, jak to doopravdy je s aktualizací? ...

Nejsem zaměstnanec, takže mi nic neřeknou. Nemůžu víc, než vy. To, že jim nemusím psát přes fórum, ale můžu využít firemní kanál, na tom nic nemění. Pokud to není veřejné, tak i mě řeknou, počkej si na oficiální info.

Navíc náš komunitní tým je stále jen Iva, takže asi nestíhá, jak by chtěla. A ani ona neřekne nic, k čemu nedostane povolení.

esprit_cz #6 Posted 16 April 2017 - 05:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 30978 battles
  • 4,069
  • [SCRY]

View PostClearEvil, on 16 April 2017 - 10:34 AM, said:

Nejsem zaměstnanec, takže mi nic neřeknou. Nemůžu víc, než vy. To, že jim nemusím psát přes fórum, ale můžu využít firemní kanál, na tom nic nemění. Pokud to není veřejné, tak i mě řeknou, počkej si na oficiální info.

Navíc náš komunitní tým je stále jen Iva, takže asi nestíhá, jak by chtěla. A ani ona neřekne nic, k čemu nedostane povolení.

Vis, co je na tom nejvetsi fraska? Ze se celou dobu mluvi o tom, ze tohle je hracske forum! A moderátora tu dela clovek, ktery neni, ani moderator. Pouha loutka, ktera pobira od WG nejake vyhody. Tudiz kope za WG. Kdyby bylo na me, vykopl bych te z takoveho fora, protoze jako moderator tu jsi k ho... Pouze fungujes, jako WC cistic a to jeste zpusobem, ze nekdo ti takovym zpusobem lezi v zaludku, ze chodis editovat jeho prispevky na angl. forum.

Pokud je tohle hracske forum, mel byt tu uradovat nekdo z rad hracu. Nedo,koho si hraci vyberou sami! Neprdpojaty WG, zkuseny, ostrileny, kdo dokaze vic nez odkaz na podporu! 

Dalsi podstatnou veci bylo, reseni novych pravidel! Co bylo se starymi tak spatne? Pouze jste si s Kayem vytvorili svuj demokraticky system, jak se na delsi dobu zbavit rebelu, kteri vam oponuji. A kdyz vam nekdo do novych pravidel kecal, idgnorovali jste ho. Proc? Do dnes neni zcela jasne udelovani a sled trestu! Proste jste to nechali vysumet a nastavili si pravidla fora podle sebe. Nikoliv podle hracu!!!

Edited by esprit_cz, 16 April 2017 - 06:17 PM.

fjutik #7 Posted 16 April 2017 - 06:08 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 28506 battles
  • 584
  • [SCRY]
Navíc si protiřečí, není zaměstnanec, ale může na firemní kanál. Samé polopravdy, nic upřímného. Ale co pořád očekáváte? Jste jak telata, sry ale tak to je. Přečetl jsem si, co se tady za mojí 6 měsíční nepřítomnosti dělo, no sry, ale toto je úplně zbytečný forum, vyplakat se můžete na FB bez banu a dozvíte se tam víc, než tady. Tak proč tady pořád zbytečně trávíte čas? 

Edited by fjutik, 16 April 2017 - 06:10 PM.

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

ClearEvil #8 Posted 16 April 2017 - 07:12 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 511

View Postesprit_cz, on 16 April 2017 - 07:56 PM, said:

nekdo ti takovym zpusobem lezi v zaludku, ze chodis editovat jeho prispevky na angl. forum.

Podej si ruku s MadSkunkem a jděte... za fjutikem, on vám řekne, jak to s tím slíděním je. On mě totiž obvinil jako první.

Co bylo se starymi tak spatne? Pouze jste si s Kayem vytvorili svuj demokraticky system, jak se na delsi dobu zbavit rebelu, kteri vam oponuji.

Mě starší pravidla vyhovovala víc. Nová udělali a neptali se nás, jestli souhlasíme. Kdysi byla anketa pro všechny moderátory ohledně naší "práce", museli jsme ji povinně vyplnit. Nikdy jsme se nedověděli výsledky nebo co na to WG říká. Jen postupem času několik moderátorů skončilo.

Pokud je tohle hracske forum, mel byt tu uradovat nekdo z rad hracu. Nedo,koho si hraci vyberou sami! Neprdpojaty WG, zkuseny, ostrileny, kdo dokaze vic nez odkaz na podporu!

Je pěkné, jak to vše víš, jak to má být. Ale když se naposledy hledali moderátoři, tak se skoro nikdo nepřihlásil. WG proto sáhlo do přihlášek z předchozího náboru, jestli nemá zájem někdo z nich. A asi nečekáš, že WG nechá svoje fórum spravovat někým, koho by si vybrali hráči. Když se vybíral poslední moderátor do trojice, tak jsme s cNNk chtěli, aby to byl někdo, kdo hraje Blitz nebo aspoň konzole, protože to my nehráli. Byli jsme herně aktivní jen ve WoT, WoWP a WoWs a daná fóra už jsme znali. Tehdejší šéf moderátorů ale řekl, že se musí vybrat někdo z lodí a bude mít na starost lodní fórum.

Jak popisuješ toho, kdo by tu měl moderovat, tak takový jsem byl já na WoT fóru, nebyl jsem sice super hráč, abych dával příklad a někoho učil, ale měl jsem fórum tak zmáknuté, že jsem věděl, kde co je, a když se někdo ptal, tak za chvíli dostal link, kde najde odpověď. Někdy se mě dokonce ptali tehdejší komuniťáci, když nemohli něco najít. Proto mě taky tehdy asi nabídli uvolněné místo moderátora. Respektive jsem byl přemluven, abych poslal přihlášku. Konzole nehraji vůbec a tady mám pár bitev, moderování fóra je stejné jako u ostatních her, ale s tou pomocí si musíte vystačit sami mezi sebou, co se týká věcí, které víte, a když nevíte, tak je tu opravdu jen ta podpora.

View Postfjutik, on 16 April 2017 - 08:08 PM, said:

Navíc si protiřečí, není zaměstnanec, ale může na firemní kanál.

Nejsem zaměstnanec, ale aby se mnou mohli lidi z WG komunikovat, mají WG kanál pro moderátory a CZ/SK sekce má ještě jeden vlastní. Až přestanu moderovat, tak mě z těch kanálů vystřelí dřív, než se stačím rozloučit.

MadSkunk #9 Posted 16 April 2017 - 10:12 PM

First Sergeant

• Player
  • 19289 battles
  • 1,253
  • [-B2D-]

View PostClearEvil, on 16 April 2017 - 08:12 PM, said:

Podej si ruku s MadSkunkem a jděte... za fjutikem, on vám řekne, jak to s tím slíděním je. On mě totiž obvinil jako první.

Mne uplne staci, kdyz si podame ruce my dva, pac ja jsem vicemene s WG skoncil a ma dnes uz sporadicka pritomnost nejspis vysumi s blizicim se bugdatem. S Kajikem jsme Te kdysi resili, ale vysledek byl prave ten, ze neni nahrada, co by splnovala nerealny predstavy WG.

Osobne je mi jedno, jestli jsi to udelal schvalne, nebo jsi zaskakoval za nejakyho anglana na dovoleny, delej proste jak myslis :-P

Prede mnou se nikdo z CZ staffu nebo parastaffu zpovidat nemusi. V zaludku mi nikdo nelezi a jsem smirenej s tim, ze bude pristi bugdate zpusobi, ze presunu hru do kose a muj volny cas se po skoro dvou letech namiri jinam. Uz jsem to pred casem na par tydnu udelal a bylo to mimoradne osvezujici.

Mira me rekonvalescence uz pokrocila tak, ze je mozna uz neperspektivni travit volny cas virtualni zabavou i kdyz byl kdysi blitz moc povedena hra. Jak psal nekde Shrens, WG se zachtelo misto jednoduse plynouci zabavy hrace do necho zacit nutit a na to jsem uz moc starej a neohebnej, stejne jako na metody, ktere praktikuje na svych informacnich kanalech i lidi, jejichz tvare mi ukazuje.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

esprit_cz #10 Posted 17 April 2017 - 08:28 AM

First Sergeant

• Player
  • 30978 battles
  • 4,069
  • [SCRY]
Evile, ja mam pocit, ze jste nova pravidla vytvorili s Kayem. Mozna jen samotny Kay... to je uz nepodstatny. Hlavne je v to mnoho der, kdy ty, staff muzete trestat, jak chcete, protoze nikde neni definovano sled trestu a jaky trest za co bude udelen! A tak staci, aby si jednoho dne vstal zadkem napred a nekomu udelil rocni ban z ciste vody.

Pomerne me zarazi, ze nekdo dela nejakou praci, ktera se neslucuje z jeho moralnim smyslenim. Ja bych se za stavajiciho stavu na post moderátora neprihlasil. A takovych nas bude mozna vic. Je to podobne, jako Slovenskooooo a Jindrich vs. CC. Nepatrim do skupiny lidi tzv. ovci.

JohhnyBaueR #11 Posted 17 April 2017 - 10:01 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3671 battles
  • 46
  • [GRCKA]
Tak ak ti daju ban vytvor si druhy ucet. raz som tym tak dozral takeho drzeho chlapika vo world chate co daval kazdemu ban zato ze pisal 2x sk ze odisiel z nadavkami jak prasa.

ClearEvil #12 Posted 17 April 2017 - 04:23 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 511

View Postpuzzini, on 17 April 2017 - 05:22 PM, said:

Toto uz prekrocilo vsetky medze! Obtocil som s ruckom superovho hraca v at7 a toto mi napisal! A o polhodinu uz som naozaj zablokovany! Minule prehnany ban na 10 dni a dnes opat takemu primatovi naleteli! To co su za praktiky?!

A rovno na tyzden ban, inzultacia a provokacia. Pytam sa ako, ked superovi sa neda pisat? 

Třeba to nesouvisí a je to za chválení spoluhráčů, případně za chat v garáži.

puzzini #13 Posted 17 April 2017 - 04:47 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 31043 battles
  • 978
  • [URNA1]
Neopravneny ban, maly kid sa isiel vyplakat na podporu, lebo nevyhral, tak uz ste nieco nasli aby neutiekol z hry. A  7 dni? Keby som bol platiaci hrac tak je to na pol dna max. V garazi nech si kazdy pise co chce. Okrem par vtipkov tam nic hrozne nebolo. Dufam, ze uz aj ten typek zo screenu je porieseny

Edited by puzzini, 17 April 2017 - 04:49 PM.

esprit_cz #14 Posted 17 April 2017 - 06:04 PM

First Sergeant

• Player
  • 30978 battles
  • 4,069
  • [SCRY]

View PostJohhnyBaueR, on 17 April 2017 - 10:01 AM, said:

Tak ak ti daju ban vytvor si druhy ucet. raz som tym tak dozral takeho drzeho chlapika vo world chate co daval kazdemu ban zato ze pisal 2x sk ze odisiel z nadavkami jak prasa.

Mam dva ucty. A taky jsem to udelal.

Oni se ty moje nicky od sebe moc nelisi, ale nemam potrebu se schovat. Moje dcera se nudila a ze zvedavosti zkusila Blitz. Dopadlo to tak, ze uz si chtela s Kyem proluvit osobne, kdyz nedokazal pochopit, ze ma stejnou IP adresu:-))) Nakonec radeji s Blitz sekla.

Na druhem ucte mam od kamose Kaye permanentni ban

ClearEvil #15 Posted 17 April 2017 - 06:41 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 511

View Postpuzzini, on 17 April 2017 - 06:47 PM, said:

Neopravneny ban

Tak určitě. Mám to ověřit na podpoře?

ClearEvil #16 Posted 26 April 2017 - 12:11 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 511

Nikoho to zajímat nebude, tak to můžu dát klidně sem.

WG něco chystá a hledá 15 lidí pro pobočku v Praze.

Karel_Kadlec #17 Posted 26 April 2017 - 03:29 PM

Sergeant

• Player
  • 21899 battles
  • 310
  • [45HR]

View PostClearEvil, on 26 April 2017 - 01:11 PM, said:

Ja to ctu a asi tam poslu zivotopis.

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

esprit_cz #18 Posted 26 April 2017 - 06:45 PM

First Sergeant

• Player
  • 30978 battles
  • 4,069
  • [SCRY]

View PostClearEvil, on 26 April 2017 - 12:11 PM, said:

Odhadoval bych svoji zivotnost par hodin. 

arathorrn #19 Posted 26 April 2017 - 08:13 PM

First Sergeant

• Player
  • 24455 battles
  • 1,772
  • [TFCZ]

View PostClearEvil, on 26 April 2017 - 08:06 PM, said:

Vážně čekáte, že si WG nechá na svém vlastním fóru vlákno, kde se vyzývá k bojkotu jejich hry?

No proč ne? Pořád se v tom nemůžu vyznat. Jsi tedy přisluhovač WG nebo ne? A jestli nejsi, proč se chováš jako by jsi byl? A jsi li přisluhovač, proč tvrdíš, že jím nejsi? Jedná se o pokrytectví, nebo jen egoismus? 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

ClearEvil #20 Posted 26 April 2017 - 08:21 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 511

Víš moc dobře, kdo jsem a co mám na starost. Konstruktivní diskuse tu máte, pokud se vám něco nelíbí, máte kde vyjádřit svůj názor. Dokud je to ve slušné rovině, tak si kritizujte, jak chcete. Ale nevidím důvod, abyste se tady šikovali k nějaké "odplatě". Na to si najděte jiný plácek.

Otázka reakcí druhé strany je jiná věc.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users