Jump to content

Aktualizacja 3.8 - lista zmian

• Please log in to reply
47 replies to this topic

Mieszko123_4H #41 Posted 09 May 2017 - 10:28 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24235 battles
  • 551

View PostJestemdlazabawy, on 09 May 2017 - 07:31 PM, said:

Jak firma odstawia takie szopki to dostaje najwiecej bedac na 1 linii frontu

O tym właśnie mowie. On nie decyduje o tym co zostaje dodane czy tez zmienione. Jedyne za co możemy go winic to ewentualne niesprecyzowanienpewniego informacji (przez niego), pisanie bredni nie majacych sensu, nie napisanie o czymś w raporcie o co go prosilismy czy inne tego typu rzeczy. Po prostu chodzi mi o to by go aż tak nie atakować.

P.S. Dlaczego najpierw zacytowales mój post a następnie go zmieniles i dodales do niego błędy?

Poza tym uważam ze flaga w tle Rudego powinna zostać zmieniona.

Jestemdlazabawy #42 Posted 10 May 2017 - 04:02 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 21370 battles
  • 516
  • [PLTAN]

Zobacz postMieszko123_4H dniu 09 maja 2017 - 10:28 PM, powiedział:

O Tym własnie mowie. Na NIE decyduje o TYM CO zostaje Dodane CZY tez zmienione. Jedyne za wspólnie możemy przejść winic na ewentualne niesprecyzowanienpewniego Informacji (przez niego), pisanie bredni Nie majacych sensu, Nie napisanie o czymś w raporcie o CO przejść prosilismy CZY Inne Tego typu Rzeczy. Po prostu chodzi mi o, aby przejść przez AŻ TAK NIE atakować.

PS Dlaczego najpierw zacytowales Mój dodaj następnie przejść zmieniles i dodales zrobić niego błędy?

Poza Tym Uważam Rze flaga W TLE Rudego powinna zostać zmieniona.

Nic nie zmienialem. Przynajmniej swiadomie. Jezeli tak sie stalo przepraszam. Gdy pisze post w telefonie wychodza czasami dziwne rzeczy

Raijin93 #43 Posted 10 May 2017 - 07:31 AM

Sergeant

• Player
  • 18369 battles
  • 278
  • [GRZYB]
Voulezvous jest tak samo pracownikiem WG jak pozostali w tej firmie, a skoro nikt z developerów nie kontaktuje się z nami za pośrednictwem forum to do kogoś pretensje swoje musimy zgłaszać, chyba że istnieje możliwość kontaktu z nimi w co wątpię. To, że voulezvous jest atakowany przez nas to jedynie wina jego pracodawców, nie nasza.

WG_Lumberjack #44 Posted 10 May 2017 - 09:14 AM

Lance-corporal

• EU Community
  • 85 battles
  • 70

View PostRaijin93, on 10 May 2017 - 07:31 AM, said:

Voulezvous jest tak samo pracownikiem WG jak pozostali w tej firmie, a skoro nikt z developerów nie kontaktuje się z nami za pośrednictwem forum to do kogoś pretensje swoje musimy zgłaszać, chyba że istnieje możliwość kontaktu z nimi w co wątpię.

Ponieważ my jesteśmy od kontakty z developerami. Możesz być pewna w 100%, że to co tutaj piszecie i wszelkie nastroje są przekazywane bezpośrednio do osób odpowiedzialnych. Bardzo często w ten sam dzień czy nawet godzinie.

Block Quote

To, że voulezvous jest atakowany przez nas to jedynie wina jego pracodawców, nie nasza.

Wytłumacz mi w jakim świecie to tak działa?
Pomijam kwestie tego czy jesteśmy pracownikami czy nie.
Pomijając to czy chodzi o WG czy nie.

Naprawdę uważasz, że obrażanie i atakowanie danych pracowników danej firmy jeśli nie oni mają bezpośredni wpływ a pośredni na funkcjonowanie pewnych rzeczy jest stanem normalnym? Powinno być akceptowalne? 

Bo mi zawsze się wydawało, że to kwestia dobrego wychowania. 

voulezvous #45 Posted 10 May 2017 - 09:36 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View Postwojatti, on 09 May 2017 - 06:33 PM, said:

Voulezvous  tak pytam bo mnie ciekawi ilość bitew jakie zagrałes. Zacznij trochę grać to sam sprawisz ze bedziesZ miał wiecej odpowiedzi . To najprostszy  sposób piszemy  ze coś; Jest do.dupy a ty skupiasz na.tym uwagę i grasz parę Bitewek . Trudno jest rzetelnie  przekazywac wiedze bez własnej praktyki??  A może masz inne konto na którym  pykasz? A może jak niemasz to się postaraj o konto CC. Bo taka wymiana zdań jest zle prze ciebie zrozumiana. My tu się produkujemy i co z tego jest?

Albo lepiej zrobimy tematy jak z forum ENG tam to są nagłówki;  bo mi się wydaje ze u nas jest ciut za spokojnie.

Z góry przepraszam  za.błędy kłopoty z klawiatura.

Pozdrawiam  

A gdzie  ta flaga. PL na.rudym? Podobno nas słuchacie? ?!!

Gram WYŁĄCZNIE w gry ze stajni WG już od ponad 5 lat. Mam 17,000 bitew w pecetowym WoT i ponad 5,000 w WoWs. Od czasu do czasu zapuszczę też bitewkę w Blitza, a ostatnio, dla rozrywki, rozgryzam WoWP. Dodam jeszcze, że za 12 dni minie pełny rok odkąd zacząłem pracować dla WG oraz to, że dostałem się tu poniekąd przez to, że założyłem kanał na youtube traktujący też o naszych grach.

Ocenę tego czy jestem kompetentnym graczem naszych gier pozostawiam Wam. 

View PostMieszko123_4H, on 09 May 2017 - 06:50 PM, said:

Po części zgodzie się z Voulezvous. On nie decyduje o tym co zostanie wprowadzone, wiec niektóre pretensje nie powinny aż atakować Voulezvous. Jednak jest on odpowiedzialny za to co przekazuje i jakby nie patrzeć ma wpływ na decyzje deweloperów. Voulezvous, bylbys tak życzliwy i przesłał mi listę ulepszeń czy tez nowości które zostały wprowadzone do gry bezpośrednio na prośbę graczy od aktualizacji... Wezmy na to 2.5?

Poza tym uważam ze flaga na Rudym powinna zostać zmieniona.

Dziękuję za zrozumienie. Odnośnie listy, oczywiste jest, że każda decyzja którą podejmują deweloperzy jest oceniana pod kątem reakcji graczy. Jasne, czasem wprowadzimy coś, co nie jest od razu popularne. Czasem, po kilku tygodniach gdy spłyną już dane statystyczne, wprowadzamy poprawki i ulepszenia... Grunt to regularne komentowanie na temat rzeczy, które Wam nie pasują, lub mogłyby być lepsze. Chcesz żebym Ci podał listę rzeczy które były zrobione w 100% na życzenie graczy, a oczywiste jest że czegoś takiego nie ma. Są kompromisy i o to właśnie w naszym dialogu chodzi.

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Raijin93 #46 Posted 10 May 2017 - 12:09 PM

Sergeant

• Player
  • 18369 battles
  • 278
  • [GRZYB]

View PostWG_Lumberjack, on 10 May 2017 - 09:14 AM, said:

Wytłumacz mi w jakim świecie to tak działa?
Pomijam kwestie tego czy jesteśmy pracownikami czy nie.
Pomijając to czy chodzi o WG czy nie.

Naprawdę uważasz, że obrażanie i atakowanie danych pracowników danej firmy jeśli nie oni mają bezpośredni wpływ a pośredni na funkcjonowanie pewnych rzeczy jest stanem normalnym? Powinno być akceptowalne? 

Bo mi zawsze się wydawało, że to kwestia dobrego wychowania. 

Nie miałam na myśli obrażania, trzeba czytać to co ktoś pisze ze zrozumieniem w kontekście tego co odbywa się na forum.

Postaram się wyjaśnić o co mi chodzi. O to, że WG wprowadzając idiotyczne "ulepszenia" w celu zwiększenia swoich zysków kosztem zadowolenia graczy, powoduje właśnie że osoba pośrednicząca w kontakcie producent-klient obrywa najbardziej poprzez narzekania graczy, pytania w ogromnych ilościach. Czy to nasza wina czy WG, że robią z dobrej gry coś co, jeśli w tym kierunku to się potoczy, upadnie? A może właśnie o to im chodzi?

Edited by Raijin93, 10 May 2017 - 12:09 PM.

Jestemdlazabawy #47 Posted 10 May 2017 - 04:07 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 21370 battles
  • 516
  • [PLTAN]

Mam Pytanie, Dlaczego rozmowa schodzi na pewno chodziło o kto ja Dlaczego JEST "atakowany" ITP. Panowie lumberjack i volevu Nie odpowiadaja na pytania Konkrétne? TAK JUZ JEST ZE OD NIE zadowolonego Klienta najbardziej dostaje sie osobie z ktora klient MA kontakt. Moze zakonczmy Dyskusje o Tyma? Panowie Z WG Konkrétne odpowiedzi poproszę. Pytań w watkach dotyczacych obecnej aktualizacji macie bardzo duzo. Jak sobie nie radzicie ze stresem w kontakcie z klientami, czyli Nami moze pora zmienic prace? Moja jewtesmy dla was CZY WY DLA NAS?

Ludzie czuja sie okradzeni, ale przeciez wy o Tym wiecie z Postów ktore podobno czytacie, Nie odpowiadacie na te zarzuty TYLKO uzalacie sie nad losem Jednego z was.

Edited by Jestemdlazabawy, 10 May 2017 - 04:20 PM.

tom15sniper #48 Posted 10 May 2017 - 08:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35142 battles
  • 15
  • [CRU]

typowe odwracanie  uwagi od problemu stwarzając inny

konkretnie proszę dać odpowiedzi na pytania

1 . gdzie są moje ulepszenia 

2. dlaczego części zamienne nie starczają na czołgi które mam

3. dlaczego mam kupować ponownie coś co już zakupiłem

4. dlaczego odblokowanie trwa od 1 dzień do 3 dni jeden moduł