Jump to content

Aktualizacja 3.8 - nowy system wyposażenia

3.8

• Please log in to reply
79 replies to this topic

Dawid_Inglot #21 Posted 04 May 2017 - 07:43 PM

Private

• Player
  • 22427 battles
  • 7

*edited*. Więcej już nie gram. Aktualizacja 3.8 mocno mnie przekonała, i utwierdziła w przekonaniu, że nie warto tej grze poświęcać więcej czasu. Trzeba odpocząć od tej gry.  Stary system wyposażenia był dobry, a lepsze wrogiem dobrego. Czas odblokowania 3 dni. Żenada. Ta gra robi się żenadą pełną gold noobów i lamusów.

Dziękuję za uwagę.

Ten post byl edytowany przez zespól moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu(nie przeklinaj).

Edited by TariboW, 06 May 2017 - 03:49 PM.
wulgaryzmy

Michal_NT_PL #22 Posted 04 May 2017 - 08:31 PM

Sergeant

• Player
  • 12366 battles
  • 337

View PostRomka7777, on 04 May 2017 - 06:41 PM, said:

No i gdzie ty widzisz zgrywanie głupa? Głupiego to ty udajesz w randomie robiąc 1-2 strzały...

Oj ktoś tu chyba uprawia sex sam ze sobą patrząc na swoje staty na monitorze :teethhappy:

Romka7777 #23 Posted 04 May 2017 - 09:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 38445 battles
  • 1,073
  • [EG-]

View PostC_R_I_S_S_U, on 04 May 2017 - 08:26 PM, said:

*edited*

Ja bym na twoim miejscu kultury trochę się pouczył...

View PostMichal_NT_PL, on 04 May 2017 - 08:31 PM, said:

Oj ktoś tu chyba uprawia sex sam ze sobą patrząc na swoje staty na monitorze :teethhappy:

wowow... normalnie jak w randomie te 99% owoce na mnie się rzuciły:teethhappy:

Edited by TariboW, 06 May 2017 - 03:51 PM.
edited quote

Spoiler

C_R_I_S_S_U #24 Posted 04 May 2017 - 09:10 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 40711 battles
  • 173
  • [-OOPS]

View PostRomka7777, on 04 May 2017 - 09:02 PM, said:

Ja bym na twoim miejscu kultury trochę się pouczył...

wowow... normalnie jak w randomie te 99% owoce na mnie się rzuciły:teethhappy:

Z moją kulturą *edited* jest wszystko w porządku,  to nie Ja przy każdym komentarzu odnoszę się do czyjegoś WR .... Więc skończ pleść głupoty i te swoje osiągnięcia zachowaj dla siebie,  bo nikogo to zapewne nie interesuje i też podejrzewam że nie każdy będzie się ciął bo mu WR spadło o 00000,nic ... No i owocem bądź jak wolisz warzywem sam siebie możesz nazwać bo chyba po za własnym WR już nic więcej nie widzisz... 

Ten post byl edytowany przez zespól moderacji z powodu: naruszenie 3 punktu regulaminu,nie znizaj sie do ataków osobistych, obelg i nagabywania.

Edited by TariboW, 06 May 2017 - 03:52 PM.

Romka7777 #25 Posted 04 May 2017 - 09:13 PM

First Sergeant

• Player
  • 38445 battles
  • 1,073
  • [EG-]

View PostC_R_I_S_S_U, on 04 May 2017 - 09:10 PM, said:

Z moją kulturą *edited* jest wszystko w porządku,  to nie Ja przy każdym komentarzu odnoszę się do czyjegoś WR .... Więc skończ pleść głupoty i te swoje osiągnięcia zachowaj dla siebie,  bo nikogo to zapewne nie interesuje i też podejrzewam że nie każdy będzie się ciął bo mu WR spadło o 00000,nic 

Tak? Czyli uważasz że to co napisałeś jest kulturalne? I gdzie ja piszę o WR?Napisałem "Głupiego to ty udajesz w randomie robiąc 1-2 strzały..."Ja mam wyrąbane na WR

Edited by TariboW, 06 May 2017 - 03:53 PM.
edited quote

Spoiler

Jestemdlazabawy #26 Posted 04 May 2017 - 09:18 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22859 battles
  • 517
  • [PLTAN]
Nadal uwazam ze nalezy go ignorowac.Z kompleksow i tak go nie uleczymy. Po co sobie nerwy psuc gosciem z kompleksami. Bo tylko tacy ludzie zq wszelka cene chca pokazac jacy sa lepsi od 99% 1% jego postow wnosi cos do dyskusji. Reszta to belkot.

Jestemdlazabawy #27 Posted 04 May 2017 - 09:26 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22859 battles
  • 517
  • [PLTAN]
Dyskusja z nim jest jak granie w szachy z golebiem. Nie wazne jak dobrze grasz, golab i tak poprzewraca wszystkie figury na s ra na szachownice i bedzie przekonany o swojej wygranej

shirotora_neko #28 Posted 05 May 2017 - 06:36 AM

Sergeant

• Player
  • 12409 battles
  • 312
  • [TORA]

Wczoraj wracam wieczorem po pracy, więc myślę sobie: wskoczę na Blitz i rozdam sobie te części do poszczególnych czołgów.
*edited* Polepszenie pancerza, penetracji?!
Zupełnie rozpirzony balans.
Śmiech na sali. Gdyż np. medy dostały niedawno nerfa do penetracji. A teraz mimo, że kosztem dosyłacza, to mogą sobie o kilkanaście mm podbić penę. Towarzysze WG... mistrzostwo świata. Lol.
Ale cóż, zaczynam rozdzielać części. Wybieram sobie najpierw premki i zaczynam od pierwszej. Jedna komora odblokowana częściami i dodatkowo czekanie parę dni na możliwość użycia. Konsternacja. Ale nic, pomyślałem sobie odblokuję sobie jeszcze drugą i trzecią komorę w tej grupie, a więc wszystkie odblokują się w jednoczesnym czasie. Ale gdzie tam... Nie rozdasz części do innej komory dopóki czas na odblokowanie nie skończy się w tej pierwszej. A na dodatek możliwość pominięcia odliczania za pomocą złota... Najpierw wezbrał się we mnie śmiech, potem dołączyła do mnie rozpacz, a następnie doszły fest żyły. Triple combo.
W tym stanie rozdzieliłem tylko parę części do innych czołgów i stwierdziłem, że *edited* dość i odpuściłem sobie granie.
By wyjść z tego stanu postanowiłem obejrzeć sobie coś co poprawi mi humor. Padło na anime KissXsis i zaraz mi lepiej.

Nie wiem WG skąd ten pomysł na te wyposażenie, ale... no cóż... bez owijania w bawełnę: spierdoliliście fest. Ode mnie zero, null, ani grosika. Polecam jeszcze do ciężkiej cholery wprowadzić abonament rodem niczym z World of Warcraft (co w tamtej grze jeszcze jest do przyjęcia żeby nie było).

Ten post byl edytowany przez zespól moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu(nie przeklinaj).

Edited by TariboW, 06 May 2017 - 03:57 PM.
content

grzesiekxy79 #29 Posted 05 May 2017 - 07:49 AM

Sergeant

• Player
  • 31760 battles
  • 309
  • [N4N]
Prosze o zwrot kasy za stare wyposazenie (160  czołgów) a te nowe mozecie sobie wsadzić głeboko w .....

Rafa_sniper_2014 #30 Posted 05 May 2017 - 09:27 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Proszę o przywrócenie parametrów moich czołgów z przed aktualizacji. Czuję się oszukany, za dużo czasu poświęciłem na tę grę, żeby jeden z drugim durniem odbierali mi całe wyposażenie i pogarszali parametry czołgów. Niech jeden dureń z drugim klakierem spróbują pograć sobie bez stabilizatora, na który muszę czekać 12 dni, a który miałem, że nie wspomnę, że i tak nie daje tyle bonusu co wcześniej. Mam wrażenie, że wasi wymyślacze od nowości mają bąblowicę, proponuję zróbcie sobie badania w tym kierunku.

Edited by Rafa_sniper_2014, 05 May 2017 - 09:55 AM.

M0SS4D #31 Posted 05 May 2017 - 11:22 AM

Lance-corporal

• Player
  • 23902 battles
  • 23

Czołgiem!!

Jako rasowy Gold Noob w nieoficjalnej nomenklaturze, podzielam zdanie przedmówców że WG narozrabiał jak pijany zając w kapuście. Nawet mnie WG zniechęca do zabawy i wydawania kasy.

Nowy "event" którym mydlą nam oczy (IS-5) niczym nie będzie odbiegać od ostatniego z gąskami, a co gorsza nie ma szans nawet na credyty za blaszki ( nic na ten temat nie wspomnieli ).

Nowe wyposażenie niby fajne, ale ten czas oczekiwania jest nieludzki więc zapłaciłem goldem - to był błąd z perspektywy czasu. Nie zmienia to faktu że dostałem jedyne 518 tys części które mogłem zużyć na 3 tiery ( IS-7, IS-6 i T-44 premium ) pod otwarciu wszystkich slotów za gold. Pytam a co z  resztą sprzętu ? (czyli 4 x X, 1 x IX oraz 1x VII premka) Ano stoi OEM. Co nie przeszkadza mi zbijać gwiazki i za gold zamieniać na wolne PD. Nie mniej jednak zal mi że grając nimi będę chłopcem do bicia.

Z wyliczeń kolegi wynika że zabawa się skończyła i robienie innych tanków pasuje mi jak świni siodło. Grać będę bo jeszcze sprawia mi to przyjemność, ale kolejnej paczki z goldem nie kupię.

Pytanie w związku z powyższym do Wg: Czy ktoś tam kto to wymyślił miał ciężkie dzieciństwo, czy ciężkie zabawki ? Można było jeść małą łyżeczką, a jak zachciało się wiadra to przestało kapać.

miłego dnia

olaf177 #32 Posted 05 May 2017 - 12:07 PM

Private

• Player
  • 36468 battles
  • 7
  • [N4N]

Starając się wiele zrozumieć nie rozumiem dlaczego części zamienne zdobywane w bitwach są zdobywane na zasadzie 50% szansy (podobno bo spotkałem sie z opiniami że jest to znacznie mniej) w ilościach losowych. Czy nie byłoby naturalniejsze ich wyliczanie analogicznie do doświadczenia ? Lub nawet dla każdej bitwy 100% szans, ze średnią ilością.
Chyba że jest to kolejny planowy element manipulacji satysfakcją gracza.

Rozumiejąc chęć zarobienia na dodatkowych mikropłatnościach za przyspieszanie co było chyba jedynym motywem wprowadzenia zmian w wyposażeniu, ilość części w grze będzie co najmniej nieadekwatna.Proste wyliczenia pokazują że wybadanie doświadczenia na wszystkie komponenty czołgu i jego następcy da się zrealizować w około 100 bitew. Tymczasem zarobienie na wyposażenie tego czołgu zajmie 500-1000 bitew.
Znaj proporcjum mocium Panie.

Analogicznie o ile mogę zrozumieć wprowadzenie timerów (zachęcamy do płacenia) to sposób ich implementacji przyprawia o zawrót głowy.
Temu kto to wymyślił życzę aby codziennie przeglądał co parę godzin w których czołgach i co mu się skończyło.
Nawet jeśli rozumiem zachęcanie do najczęstszego zaglądania do gry (analogicznie jak system misji), to chyba nie było intencja aby gracze którzy zajrzeli tracili czas na szukanie gdzie i co im się skończyło i co można puścić dalej.

__BOTS_HUNTER__ #33 Posted 05 May 2017 - 12:10 PM

Sergeant

• Player
  • 11037 battles
  • 336
  • [WIDM0]

View PostRomka7777, on 05 May 2017 - 10:57 AM, said:

"normalny"... fajny żarcik:teethhappy:

Nie wnikam czy jest normalny czy nie raz dobrze powiedział 

eXclusive1987 #34 Posted 06 May 2017 - 09:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 14988 battles
  • 60
Wyposażenie to powinno być jednym z kryteriów do osiągnięcia następnego tieru w linii. Inaczej, może spowodować zwiększony wysyp zielonych graczy, którzy nie będą widzieli sensu maksować low-tierowych pojazdów. A przy okazji nauczyli by się grać i nie psuć innym rozrywki :P Sama zmiana jest ok, łącznie z czasem oczekiwania na wybadanie. W końcu będzie można wozić więcej sprzętu :D A nie tylko 3 :) Jak ktoś jest noob, to będzie beczał :) A normalny gracz sobie z tym poradzi i w bitwie też. Mogli by chociaż więcej tych części oddać za stare, lub + kredyty.

so_mar #35 Posted 06 May 2017 - 12:18 PM

First Sergeant

• Player
  • 11070 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]

View PosteXclusive1987, on 06 May 2017 - 09:49 AM, said:

Wyposażenie to powinno być jednym z kryteriów do osiągnięcia następnego tieru w linii. Inaczej, może spowodować zwiększony wysyp zielonych graczy, którzy nie będą widzieli sensu maksować low-tierowych pojazdów. A przy okazji nauczyli by się grać i nie psuć innym rozrywki

Mógłbyś rozwinąć tę myśl?

Bo jak na razie można wyłącznie płacąc,bez rozegrania choćby jednej bitwy,wymaksować dowolną ilość pojazdów i dojść do dowolnego tieru.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Locust_PL #36 Posted 06 May 2017 - 01:20 PM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]

Ponieważ wyczerpałem limit dzienny lajków to napiszę tak, wszyscy zasługujecie tym co tu napisaliście.

Ja uważam, że skończył się pewien etap rywalizacji i spedzania czasu z Blitz. Tego już się nie da ogarnąć, mi szkoda czasu na pieprzenie z częściami i innymi pierdołami. Grałem w Blitz ze względu na prostotę ustawień i rywalizację (przede wszystkim z systemem) ale teraz to już dramat jest...

grzesiekxy79 #37 Posted 06 May 2017 - 02:01 PM

Sergeant

• Player
  • 31760 battles
  • 309
  • [N4N]
Kto zaczyna gre i ma zamiar zrobic wszystkie czołgi to niech sobie lepiej daruje ,nigdy nie zdobędzie części na wyposażenie .

Raijin93 #38 Posted 06 May 2017 - 02:05 PM

Sergeant

• Player
  • 18920 battles
  • 278

View Postgrzesiekxy79, on 06 May 2017 - 02:01 PM, said:

Kto zaczyna gre i ma zamiar zrobic wszystkie czołgi to niech sobie lepiej daruje ,nigdy nie zdobędzie części na wyposażenie .

Popieram :) o ile na niskie tiery jeszcze by uzbierał, o tyle później może być ciężko, chyba że zostało/zostanie wprowadzone coś w stylu bonusu (jak z goldem) dla nowych graczy, w co osobiście wątpię :)

Mieszko123_4H #39 Posted 06 May 2017 - 03:15 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24274 battles
  • 551

Jak dla mnie to cały ten system jest bez sensu. Wiem ze powtarzam to po raz kolejny, ale mam juz tego dosyć. Kiedyś grało się wspaniale, a teraz z aktualizacji na aktualizacje gra się coraz gorzej... Jeżeli juz system ten musi zostać to niech chociaż WG skróci czas oczekiwania na odblokowanie wyposażenia. I w sumie to przydaloby się więcej części zamiennych. Teraz nie mogę zamontować wyposażenia na wszystkich czołgach na których miałem je zamontowane wczesniej bo brakuje mi części zamiennych... No kurde brawo. Brak słów...

Poza tym uważam ze flaga na Rudym powinna zostać zmieniona.

paradise93 #40 Posted 06 May 2017 - 05:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11221 battles
  • 26
  • [3XV]
Nowy system nie podoba mi się ani trochę. Przykład na czołgu AMX M4 mle 45 (tier VII). O ile dobrze pamiętam przed aktualizacją czas przeładowania wynosił 5,9s. Do każdego czołgu od początku kupowałam wyposażenie przyśpieszające przeładowanie. Teraz AMX ładuje 6,2. Za części zamienne odblokowałam komorę która przyśpiesza przeładowanie. I teraz facepalm, bo odblokowanie będzie trwało 2 dni, a za 2 dni to ja już AMXa mieć nie będę, bo 55k doświadczenia na nim mam i zaraz wejdzie 8 tier. Niby nie muszę nim grać, poczekać, ale dajecie x5 zachęcające do grania, więc i tak źle, i tak nie dobrze. Nie wspomnę już, że po sprzedaży tanku nie odzyskujemy chociażby części zamiennych w 50%, jak to miało miejsce we wcześniejszym wyposażeniu gdy dostawaliśmy 50% kredytów z powrotem. Teraz wychodzi na to, że zostajemy z niczym, a nawet na minus, bo po sprzedaży czołgu nic sie nie zwraca, a jeśli ktoś przyśpieszał odblokowanie za golda (nie róbcie tego, nie dorabiajcie sępów) to i gold stracony bezpowrotnie. Ten system w tej chwili opłacalny jest dla czołgów które zostawie sobie w garażu ( w moim przypadku X tier i premki), bo zanim do nowozakupionego tanku odblokuje wszystkie komory to zdąże go wymaksować, nabić pd i kupić kolejny tier. Nie wspomnę już że części zamiennych z misji w porównaniu do tego ile kosztuje otworzenie komory na wyższym tierze, jest śmiesznie mało. Ale pewnie i na to znajdzie się rozwiązanie - paczki z częściami zamiennymi za golda. Odkąd gram, wiele rzeczy mi sie nie podobało, i to w jaki sposób coś było zmieniane, dodawane, ale ten system jest waszą największą porażką, i myślę że długo sami siebie nie przebijecie,  chociaż macie w tym  kierunku wybitne umiejętności, więc kto wie. 

Also tagged with 3.8

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users