Jump to content

Aktualizacja 3.8 - Wasze sugestie

3.8

• Please log in to reply
95 replies to this topic

voulezvous #1 Posted 04 May 2017 - 07:57 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Dowódcy,

Jak zwykle, ten wątek przeznaczyliśmy dla Waszych sugestii.

Załóżcie swoje kreatywne czapki i podzielcie się z nami wynikami Waszych przemyśleń!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Rafa_sniper_2014 #2 Posted 04 May 2017 - 08:53 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Sugeruję tak wprowadzać płatności, żeby osoby mniej zamożne mogły na równi konkurować z graczami bez limitu na koncie. Jeśli gra ma zmierzać w kierunku wyścigów Syrenka kontra Prosche, to chyba coś jest nie tak. A i zmieńcie tę flagę dla Rudego, bo wstyd i hańba dla waszej firmy Wulewu.

Edited by Rafa_sniper_2014, 04 May 2017 - 08:56 AM.

so_mar #3 Posted 04 May 2017 - 09:34 AM

First Sergeant

• Player
  • 11070 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Chyba najwyższy czas,zmienić slogan "graj za darmo",na "pobierz za darmo".

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Sasza_Peczerski #4 Posted 04 May 2017 - 09:34 AM

First Sergeant

• Player
  • 69349 battles
  • 1,141
  • [N4N]

View Postso_mar, on 04 May 2017 - 09:34 AM, said:

Chyba najwyższy czas,zmienić slogan "graj za darmo",na "pobierz za darmo".

hahaha, w punkt :)

Raijin93 #5 Posted 04 May 2017 - 10:22 AM

Sergeant

• Player
  • 18923 battles
  • 278
No i tu dochodzimy do tego o czym ostatnio pisałam, gra z F2P zmienia się w P4W... Voulezvous o co w tym wszystkim chodzi? Skoro jest tak, że mamy czekać na odblokowanie wyposażenia, dlaczego gracze zasilający konta WG nie mogą również czekać? Sugeruję wprowadzenie "równouprawnienia" dla jednych i drugich, pomijając fakt, że kredyty tylko na tym odblokowaniu tracimy, odblokowując coś co już zostało przez nas zakupione. Trochę to nie w porządku.

so_mar #6 Posted 04 May 2017 - 10:37 AM

First Sergeant

• Player
  • 11070 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Zobaczcie jak wyewoluował minecraft na platformie mobilnej. Z gry opartej na radości tworzenia,promującej kreatywność,stał się grą dającą radość z zakupów.
Na ile stosowne jest jeszcze określenie mikropłatności? W odniesieniu do czego jest to konkretne mikro?

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Raijin93 #7 Posted 04 May 2017 - 03:04 PM

Sergeant

• Player
  • 18923 battles
  • 278

View Post__BOTS_HUNTER__, on 04 May 2017 - 02:55 PM, said:

Moją sugestią jest wywalenie tego jeśli można to nazwać  gównianego ,,wyposażenia" i przywrócenie starego dobrego wyposażenia

Popieram, w tym zwrot kredytów bądź zainstalowanego wyposażenia sprzed aktualizacji

Mieszko123_4H #8 Posted 04 May 2017 - 05:12 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24274 battles
  • 551
Wyposażenia niestety juz nie zmienia. WG "działa" w ten sposób, ze bez pytania graczy o zdanie cos wprowadzają, czekają aż gracze przestaną narzekać, dają event, czołg za 1500 golda i myślą ze wszystko zalatwione. Otóż drogie WG nie, nie jest wszystko załatwione. Od rozdawania M60 dużo czasu minęło, a gracze o tym pamiętają. I tak samo będzie teraz. Gram od bodajże 26 lipca zeszłego roku. Nie pamiętam dokładnie, na pewno zacząłem gre zaraz po wejściu aktualizacji 3.0, wiec juz troszeczke gram. Na samym poczatku grało się super. Wszystko pięknie. Ale następnie nadeszły zmiany których opisać się nie da. Nerf medów, który mnie zabolal (chociaż wielu graczy go poparło wiec tutaj się jeszcze mię przyczepie), M60 która rozdawana była rzekomo "lojalnym" graczom a i tak wszyscy wiedza ze jak ktoś dużo zapłacił to ten pojazd dostał, glupie bilety na turnieje, koszmarny event na M6A2E1 i M6A2E1 Exp... A teraz jeszcze to wyposażenie... Drogie WG (w sumie to chyba nazywam Was tak tylko z przyzwyczajenia) - jeżeli gracze beda szczęśliwsi to więcej kasy wydadzą na gre. Osobiście trochę kasy wydalem, ale coraz gorzej gra mi się w Blitza. Po pierwsze, przestancie graczom na sile wpychać różne nowości. Czy nie lepiej byloby zrobić ankietę w której każdy odpowiedziałby czy popiera wprowadzenie nowego wyposażenia? Wiem ze gracze wypełniali taką ankietę zaraz po wprowadzeniu aktualizacji 3.0. Wchodziło się do gry i pojawiała się ankieta. Dotyczyla bodajze trybu supremacji. Błagam Was, zacznijcie się pytać graczy o zdanie, bo nie wroze Wam swietlanej przyszłości... Po drugie - zmiencie wreszcie wygląd eventow. Dwa eventy, w których przechodzi się przez etapy oraz zdobywa się różne przedmioty z misji jeszcze mi nie przeszkadzały, ale zrobcie jakieś zróżnicowanie. Eventy typu "rob misje i graj to dostaniesz czołg" są krótko mówiąc... Bez sensu. Zmiencie wreszcie wyglad tych eventow... A jak juz jesteśmy przy eventach to (po trzecie) mam nadzieje ze sytuacja gdzie trzeba doplacac by zdobyć czolg juz się nie powtórzy. Wszędzie wyłudzacie pieniądze od graczy. Niedługo żeby wejść do bitwy trzeba będzie golda płacić, albo żeby strzelic będziesz musiał zapłacić... Wspomnialem juz o misjach - coraz więcej przedmiotów można zdobyć z misji. Poza expem i kredytami zdobyć można juz bilety na turnieje, różne atesty na konto premium, biosfery do expa, a teraz jeszcze te przedmioty do wyposażenia (nie pamiętam jak to się nazywa). Jeszcze przy okazji wyposażenia - jeżeli juz musi zostać to chociaż skróćcie czas oczekiwania na odblokowanie slotów... Znowu golda trzeba płacić żeby to odblokować? I Voulezvous - nie pisz mi tutaj ze nie trzeba płacić tylko można poczekac, bo zaraz śmiechem wybuchne. Prędzej przejde czołg niz się doczekam odblokowania slotów... W czym Wam stare wyposażenie przeszkadzało? W jakimstam ogłoszeniu pisaliscie ze po to je zmieniacie żeby wreszcie gracze brali zróżnicowane wyposażenie bo do tej pory kazdy gracz bral prawie zawsze jedno i to samo wypo do danego czołgu. Otóż nie. Jedni gracze woleli grac w pierwszej linii, to wzięli załóżmy wentylacje, dosylacz i stabilizator, a inni woleli campic to wzięli siate i lornete. Jeszcze inni woleli wziąć osłonięta optykę, to wybrali ją. Nie było tak ze każdy brał to samo wypo do tego samego pojazdu. Poza tym wprowadzcie oznaczenie ile posiada się czołgów w garażu. Aby się dowiedzieć tego ile się posiada pojazdów trzeba je wszystkie liczyć, a tak możnaby tylko spojrzeć i od razu zobaczyć liczbę czołgów w swoim garażu. I oczywiście zmiencie flagę na Rudym. O czymś chciałem jeszcze napisać, ale teraz nie pamiętam. Zedytuje post jak sobie przypomne. Voulezvous - mam nadzieje ze o wszystkim o czym napisałem napiszesz w swoim raporcie. 

Edited by Mieszko123_4H, 04 May 2017 - 05:18 PM.

Sergihno #9 Posted 04 May 2017 - 05:32 PM

Private

• Player
  • 3953 battles
  • 1
Przywroccie stare wyposazenie ! Co to ma byc ??

Romka7777 #10 Posted 04 May 2017 - 05:44 PM

First Sergeant

• Player
  • 38445 battles
  • 1,073
  • [EG-]

View Post__BOTS_HUNTER__, on 04 May 2017 - 02:55 PM, said:

Moją sugestią jest wywalenie tego jeśli można to nazwać  gównianego ,,wyposażenia" i przywrócenie starego dobrego wyposażenia

No nie wiem... Niech lepiej zlikwidują ten czas na wybadanie, bo w sumie wyposażenie jest okay... ale ten czas... wszystko psuje...
Spoiler

__BOTS_HUNTER__ #11 Posted 04 May 2017 - 06:05 PM

Sergeant

• Player
  • 11037 battles
  • 336
  • [WIDM0]

View PostRomka7777, on 04 May 2017 - 06:44 PM, said:

No nie wiem... Niech lepiej zlikwidują ten czas na wybadanie, bo w sumie wyposażenie jest okay... ale ten czas... wszystko psuje...

Tak to Prawda ten czas zabija to wyposażenie głównie 

so_mar #12 Posted 04 May 2017 - 06:35 PM

First Sergeant

• Player
  • 11070 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Tak sobie myślę,że sporo graczy dołoży złota do eventu.Jeśli nie wprost,aby dopłacić na zakończenie za brakujące coś tam,to odblokuje sloty za złoto w czołgach do robienia misji.

grzesiekxy79 #13 Posted 04 May 2017 - 06:45 PM

Sergeant

• Player
  • 31760 battles
  • 309
  • [N4N]
Jedno pytanie gdzie jest jakieś wyliczenie ilości części za czołgi?Posiadam 160 tanków w garażu wszystkie z pełnym wyposażeniem i dostałem za to 2 400 000 części  kolega z klanu za 12 czołgów dostał 650 tys .Chyba coś tu nie gra

pawel_LIVE #14 Posted 04 May 2017 - 08:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21176 battles
  • 21
  • [KAMI]
Zapewne na forum też wprowadzicie opłaty na natychmiastowe opublikowanie postu??? Moja sugestia to zbiorowe harakiri w siedzibie WG.

Sasza_Peczerski #15 Posted 04 May 2017 - 08:33 PM

First Sergeant

• Player
  • 69349 battles
  • 1,141
  • [N4N]

View Postpawel_LIVE, on 04 May 2017 - 08:28 PM, said:

Zapewne na forum też wprowadzicie opłaty na natychmiastowe opublikowanie postu???

nie kracz nie kracz, pomysł do obgadania na cośrodowym team-meetingu; sugerowana aktywacja postu przez wysłanie smsa premium :) sazybko skonczą sie nasze bezsensowne pitolenia i narzekania :))

Jestemdlazabawy #16 Posted 04 May 2017 - 09:02 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22859 battles
  • 517
  • [PLTAN]

View Postpawel_LIVE, on 04 May 2017 - 08:28 PM, said:

Zapewne na forum też wprowadzicie opłaty na natychmiastowe opublikowanie postu??? Moja sugestia to zbiorowe harakiri w siedzibie WG.

Albo wprowadza limit na ilosc postow. Chcesz pisac wiecej płać. 

olaf177 #17 Posted 05 May 2017 - 12:05 PM

Private

• Player
  • 36468 battles
  • 7
  • [N4N]

Czy ktoś może zrobić coś tak prostego jak potwierdzanie przeczytania wszystkich informacji o nowych turniejach ?
Analogicznie do przycisku potwierdzającego przeczytanie wiadomości.
Szlag mnie trafia jak muszę kliknąć 9 turniejów o nazwach Copy of copy (bo się komuś nie chciało nawet sprawdzić nazwy), po to żeby widzieć czy są jakieś naprawdę istotne informacje.

No i zróbcie coś wreszcie z tymi biletami na turnieje. Miejcie odwage się choć raz przyznać do błędu.
Bilety zalegają w magazynach a jest problem zebrać drużynę bo jedynym dniem turniejowym jest wtorek.
Czwartek już nie wchodzi w grę, no bo we wtorek nie zdobyliśmy srebrnego biletu. Albo ktoś z wtorkowego składu wypadł.

Dodatkowe pytanie: Czy ktoś z WG mogłoby na forum opublikować listę zmian wprowadzonych ostatnio na prośbę graczy ? Czyli zrealizowanych sugestii ?
Bo może nie dostrzegamy tego co dla nas robicie ?

Ciekaw jestem także kiedy zostanie skorygowany ewidentny błąd w fladze Rudego.

Liczę na lepszą odpowiedź niż że przekazano dalej lub wyżej.

Raijin93 #18 Posted 06 May 2017 - 02:27 PM

Sergeant

• Player
  • 18923 battles
  • 278

Moje sugestie:
1. Wyposażenie - zgadzam się z Romka777, wyposażenie jest ok (ciekawe kombinacje + 9 sztuk) ale czas oczekiwania to odrobinę przesada, jakby gracz chciał na coś czekać to by grał w CoC albo inne produkcje tego typu. Usuńcie to.

2. Misje - jeżeli gracz ma wyłączony tryb dominacji, niech nie losuje misji opartych na tym trybie, ludzie wyłączają bo nie chcą grać tego trybu, proste i logiczne.

3. Turnieje - jakie są każdy widzi, jednym pasuje innym nie. Sugeruję osobne turnieje dla graczy z dotykowym sterowaniem i dla PC-towców oraz usunięcie tych biletów.

4. CW - fajnie myślę byłoby zaimplementowanie Wojen Klanowych czy jak to tam w dużym się zwie, jakieś ligi czy coś w ten deseń (jak w przypadku obecnych turniejów brąz, srebro, złoto). Jakieś nagrody za zwycięstwo nad innym klanem itp.

5. Naprawa czatu w bitwach - tutaj pisać nic nie trzeba, wiele osób już się na ten temat wypowiadało.

6. F2P - zmniejszenie (mikro?) płatności w grze, coraz więcej tego co prowadzi grę w kierunku P2W. Jeżeli w ten sposób WG chce sobie zjednać graczy (a więc klientów) to życzę powodzenia.

Myślę że to wystarczy z mojej strony, wiem że i tak WG zdanie graczy ma głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi, ale może jednak w końcu zaczną myśleć w odwrotnym kierunku niż dotychczas.

Edit: Zapomniałam o Rudym, a więc flaga Polska na tle T-34/85 "Rudy"

Edit2: Może jeszcze darmowe treningi? To znaczy żeby można było trenować bez straty kredytów.

Edited by Raijin93, 06 May 2017 - 02:36 PM.

Latomir #19 Posted 06 May 2017 - 09:28 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 33630 battles
  • 182
  • [LWP]

W telegraficznym skrócie:

Plusy:
- X poziom zaopatrzenia
- Isek 5 w pięknej cenie i podobno lepiej zarabiający (poczekamy i sprawdzimy coby nie wierzyć na słowo)

Minusy:
- zmiana wyposażenia - stare było dobre, po zmianie osłabiliście czołgi, które za niemałe pieniądze wyposażyliśmy. Obrabowaliście nas lepiej niż Armia Czerwona w 45-tym
- mikropłatności w ilościach obrzydliwie częstych
- rezygnacja ze strony WG darowania graczom 2 dni premium za aktualizację kosztem upierdliwie wciskanych boosterów
- brak właściwej flagi na Rudym
- kolejny event z porami karmienia - zmiencie to bo robi się monotonne

- paskudne kamuflarze - dajcie historyczne, a z przyjemnością je założę, a nie pieski, łapki, piłkarze i czort wie co gorzałka do głowy przyniesie

Więcej Waszych grzechów nie pamiętam... Ale jak się mi przypomni to napiszę ;)

Edited by Latomir, 06 May 2017 - 09:32 PM.

FOKS_TANK #20 Posted 07 May 2017 - 11:03 AM

Private

• Player
  • 54485 battles
  • 2
  • [-VU-]

krótko DZIADOSTWO chyba  przestane grać było fajnie jest LIPA

Also tagged with 3.8

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users