Jump to content

Aktualizacja 3.8 - Wasze sugestie

3.8

• Please log in to reply
95 replies to this topic

Jestemdlazabawy #41 Posted 08 May 2017 - 06:05 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 21319 battles
  • 516
  • [PLTAN]

View PostRaijin93, on 08 May 2017 - 06:00 PM, said:

Co do aktualizacji już pisałam, że ostatnio ciągle jakieś dodatki płatne są dodawane, więc zgadzam się.

Też nie grywam w inne gry od WG. A co do cen, owszem było info o podniesieniu ich, ale było też info o tym, że wraz z cenami wzrośnie także zawartość "paczek" do kupienia. Zobaczymy czy WG się z tego wywiąże.

Dorzuca doładowania załogi itp? Gdyby to były 2 czołgi w cenie jednego to ok...Nic nie ma z darmo. Nie wierzę w ich hojność.

Raijin93 #42 Posted 08 May 2017 - 06:09 PM

Sergeant

• Player
  • 18357 battles
  • 278
  • [GRZYB]

View Postso_mar, on 08 May 2017 - 06:02 PM, said:

Medal ma zwykle dwie strony. Czasem więcej,ale nieważne.
Wiadomo,że wyprodukowanie i utrzymanie gry kosztuje. Nikt przytomny nie będzie tego negował. I nie o to chodzi. Problem jest w relacji firma-klient. Gracze nie płacący za grę są równie ważni,jak płacący. Choćby dlatego, że Ci ostatni muszą z kimś grać.

O i to jest coś ważnego. Voulevous pisał, że firma chce zapewnić komfort graczom płacącym... A reszta to pies? Czy to przypadkiem nie podchodzi pod dyskryminację?

Nie znam filozofii WG, ale znam swoją, moja filozofia jest taka by gracze którzy nie płacą mieli taki sam dostęp do wyposażenia jak gracze płacący. Owszem w pewnym sensie mają identyczny, bo obie grupy mogą wydać gold. Nie muszą ale mogą, ale jednak dostęp do wyposażenia czołgów powinien być jednakowy, więc albo powinien zostać zniesiony timer. Albo usuniętą opcja przyśpieszenia.

Raijin93 #43 Posted 08 May 2017 - 06:13 PM

Sergeant

• Player
  • 18357 battles
  • 278
  • [GRZYB]

View PostJestemdlazabawy, on 08 May 2017 - 06:05 PM, said:

Dorzuca doładowania załogi itp? Gdyby to były 2 czołgi w cenie jednego to ok...Nic nie ma z darmo. Nie wierzę w ich hojność.

Cokolwiek by to nie było. Nie ma to znaczenia czy zwiększą ilość golda czy dodadzą doładowania, ważne by się z tego wywiązali, by paczki po zwiększeniu ceny miały adekwatną do niej zawartość.

PS. Najprawdopodobniej będzie to coś, co się przydaje najmniej więc pewnie doładowania.

Jestemdlazabawy #44 Posted 08 May 2017 - 06:14 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 21319 battles
  • 516
  • [PLTAN]

View PostRaijin93, on 08 May 2017 - 06:09 PM, said:

O i to jest coś ważnego. Voulevous pisał, że firma chce zapewnić komfort graczom płacącym... A reszta to pies? Czy to przypadkiem nie podchodzi pod dyskryminację?

Nie znam filozofii WG, ale znam swoją, moja filozofia jest taka by gracze którzy nie płacą mieli taki sam dostęp do wyposażenia jak gracze płacący. Owszem w pewnym sensie mają identyczny, bo obie grupy mogą wydać gold. Nie muszą ale mogą, ale jednak dostęp do wyposażenia czołgów powinien być jednakowy, więc albo powinien zostać zniesiony timer. Albo usuniętą opcja przyśpieszenia.

Gdy zniosą opcje przyspieszenia za gold to na czym zarobią? Wtedy cały ten zament stracił by rację bytu

jacmi555 #45 Posted 08 May 2017 - 07:28 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 28672 battles
  • 667
  • [WILK]

View Postvoulezvous, on 08 May 2017 - 04:52 PM, said:

Podstawą filozofii rozwoju naszej gry za darmo jest oferowanie większego komfortu graczom, którzy postanowią z nieprzymuszonej woli wydać swoje pieniądze.

Tak czy inaczej płacący i nie-płacący gracz będzie miał dostęp do slotów. 'Równouprawnienie' w tej kwestii oznaczałoby, że równie dobrze moglibyśmy dać wszystkim czas i amunicję Premium, a potem, w krótkim czasie, spakować walizki i zamknąć serwery.

Oj tam zaraz pakować walizki... Nie lepiej przemyśleć to jeszcze raz i zrobić lepszy produkt? (w tym sensie, że klient nie frustrowałby się tak, a firma dobrze zarabiała)

Jeśli chodzi o amunicję Premium to umożliwienie sprzedaży jej za SREBRO, a nie za złoto było właśnie strzałem w dziesiątkę i genialnym pomysłem.

Każdy gracz może ją kupić i załadować. Pod tym względem wszyscy gracze mają równe szanse, ale... amunicja Premium jest droga, więc trzeba na nią zarobić, stąd większy popyt na konta i czołgi premium, zwłaszcza te dobrze zarabiające.

A jak wyrównać sobie szanse z graczem płacącym za komory po odkryciu nowego czołgu? Po prostu nie grać nowym czołgiem i cierpliwie czekać 9-12 dni (albo dłużej) aż nam się wszystkie komory odblokują.

Wy nie zarabiacie, a gracz czeka *edited*... :D (i ja poczekam, chociaż stać by mnie było zapłacić)

I co? Gracz płacący kupi sobie czołg premium za 7500 szt. złota i ma czekać na odblokowanie komór - czyli płać, a i tak nie będziesz miał 100% satysfakcji lub dopłać jeszcze kilka stów... 

Gdzie tu sens?

Ilu będzie takich, co ich ukochany czołg ładował pociski 16s. a teraz 19s. albo zrobił się łatwym celem, bo stał się ślepy? Co powiesz graczowi (płacącemu!), który wydawał niemałą kasę na różne dodatki, premki itd, aż tu nagle od 3.8 czołgi zrobiły się gorsze (w efekcie dostały realnego nerfa) nawet po odblokowaniu kilku komór.

Ten post byl edytowany przez zespól moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu(nie przeklinaj).

Edited by TariboW, 09 May 2017 - 02:46 PM.
content

Raijin93 #46 Posted 08 May 2017 - 07:40 PM

Sergeant

• Player
  • 18357 battles
  • 278
  • [GRZYB]

View Postjacmi555, on 08 May 2017 - 07:28 PM, said:

Oj tam zaraz pakować walizki... Nie lepiej przemyśleć to jeszcze raz i zrobić lepszy produkt? (w tym sensie, że klient nie frustrowałby się tak, a firma dobrze zarabiała)

Jeśli chodzi o amunicję Premium to umożliwienie sprzedaży jej za SREBRO, a nie za złoto było właśnie strzałem w dziesiątkę i genialnym pomysłem.

Każdy gracz może ją kupić i załadować. Pod tym względem wszyscy gracze mają równe szanse, ale... amunicja Premium jest droga, więc trzeba na nią zarobić, stąd większy popyt na konta i czołgi premium, zwłaszcza te dobrze zarabiające.

A jak wyrównać sobie szanse z graczem płacącym za komory po odkryciu nowego czołgu? Po prostu nie grać nowym czołgiem i cierpliwie czekać 9-12 dni (albo dłużej) aż nam się wszystkie komory odblokują.

Wy nie zarabiacie, a gracz czeka *edited*.. :D (i ja poczekam, chociaż stać by mnie było zapłacić)

I co? Gracz płacący kupi sobie czołg premium za 7500 szt. złota i ma czekać na odblokowanie komór - czyli płać, a i tak nie będziesz miał 100% satysfakcji lub dopłać jeszcze kilka stów... 

Gdzie tu sens?

Ilu będzie takich, co ich ukochany czołg ładował pociski 16s. a teraz 19s. albo zrobił się łatwym celem, bo stał się ślepy? Co powiesz graczowi (płacącemu!), który wydawał niemałą kasę na różne dodatki, premki itd, aż tu nagle od 3.8 czołgi zrobiły się gorsze nawet po odblokowaniu kilku komór.

Popieram to co napisałeś. Dla przykładu odblokowałam KW-3, miałam trochę free expa to dałam mu wieżę i silnik. I co z tego jak czołg bez wyposażenia bo oczywiście komory trzeba odblokować. W starej wersji kupiłabym niemal od razu wszystkie potrzebne rzeczy do ciężkiego czołgu. Tymczasem nie mogę bo WG sobie taki a nie inny system wymyśliło. Owszem mogłabym przyśpieszyć za gold, ale dlaczego mam płacić realną kasą za coś co wcześniej mogłam mieć wyłącznie za zarobione w grze kredyty. Efekt jest taki że linii do IS-4 nie grinduję (25% wr na kw-3 bez wyposażenia) bo poprostu nie opłaca się gołym czołgiem grać, co za tym idzie nie mam zamiaru grindować żadnej innej linii, jeśli WG nic w tej kwestii nie zmieni to chyba zacznę poważnie myśleć o zmianie gry. To samo tyczy się kasy, nie mam zamiaru robić eventu ani nawet kupować IS'a z zaopatrzenia bo na taką niepoważną firmę szkoda poprostu i czasu i pieniędzy. Komu przeszkadzał stary system? Chyba jedynie WG bo nie zarabiali na tym. Chorzy umysłowo ludzie muszą tam pracować, żeby takie głupoty do gry wprowadzać.

Edited by TariboW, 09 May 2017 - 02:47 PM.
edited quote

jacmi555 #47 Posted 08 May 2017 - 08:17 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 28672 battles
  • 667
  • [WILK]

View PostRaijin93, on 08 May 2017 - 08:40 PM, said:

Komu przeszkadzał stary system? Chyba jedynie WG bo nie zarabiali na tym. Chorzy umysłowo ludzie muszą tam pracować, żeby takie głupoty do gry wprowadzać.

Myślę, że pracują tam bardzo zdolni ludzie, ale ktoś z zarządu, kto widzi tylko słupki wyników sprzedaży wypromował taki pomysł, wydało mu się, że to będzie zarabiać, w co osobiście wątpię (ale może się mylę)

Pewnym kompromisowym rozwiązaniem byłoby podobnie jak w przypadku amunicji Premium umożliwienie skrócenia czasu odblokowania komór za srebro (np za 600k natychmiast, 400k - czekasz 1 dzień, 200k - 3 dni)

Rezygnacja z części zamiennych (komory wyższych poziomów dodatkowo za exp lub wolne dośw.) i przywrócenie lornety oraz możliwość jednoczesnego zamontowania siaty i lornety

To już miałoby sens. A za złoto WG mogłoby sprzedawać pakiety odblokowanych komór np "zestaw snajpera/spotera/szturmowca" itp promocje... 

Edited by jacmi555, 08 May 2017 - 08:20 PM.

Raijin93 #48 Posted 08 May 2017 - 08:43 PM

Sergeant

• Player
  • 18357 battles
  • 278
  • [GRZYB]

View Postjacmi555, on 08 May 2017 - 08:17 PM, said:

Myślę, że pracują tam bardzo zdolni ludzie, ale ktoś z zarządu, kto widzi tylko słupki wyników sprzedaży wypromował taki pomysł, wydało mu się, że to będzie zarabiać, w co osobiście wątpię (ale może się mylę)

Pewnym kompromisowym rozwiązaniem byłoby podobnie jak w przypadku amunicji Premium umożliwienie skrócenia czasu odblokowania komór za srebro (np za 600k natychmiast, 400k - czekasz 1 dzień, 200k - 3 dni)

Rezygnacja z części zamiennych (komory wyższych poziomów dodatkowo za exp lub wolne dośw.) i przywrócenie lornety oraz możliwość jednoczesnego zamontowania siaty i lornety

To już miałoby sens. A za złoto WG mogłoby sprzedawać pakiety odblokowanych komór np "zestaw snajpera/spotera/szturmowca" itp promocje... 

Być może i zdolni, nie przeczę, ale też musi im to pasować skoro biorą w tym udział, a nie raz w historii gier bywało, że firma rozpadała się na dwa człony które to zaczęły ze sobą konkurować.

Co do Twojego pomysłu, nie żebym mówiła że jest zły no ale jednak to jest gra mobilna, przynajmniej tak mi się wydaje, a WG powoli zaczyna ją komplikować. Mówisz 600k na natychmiastowe posiadanie jakiejś komory, oczywiście masz na myśli " zależnie od tieru"?? Przecież na to samo wychodzi, wcześniej te wyposażenie kosztowało tyle samo mniej więcej i też było montowane natychmiastowo. Im bardziej o tym wszystkim myślę tym bardziej odechciewa mi się w ogóle włączyć grę. Jeszcze trochę i WoTB będzie przypominał swoją "prostotą" tytuły takie jak np Hearts of Iron. Gra mobilna powinna być mobilna, bez przekombinowań, bez nadmiaru "ulepszeń". Winna być prosta niczym kultowy Tetris. Tymczasem WG zdaję się starać rozbudować grę mobilną do gry rodem z pecetów i konsol, przy czym upycha mikropłatności gdzie się tylko da.

Powiedzmy sobie szczerze, Wargaming ma graczy gdzieś, przypominają sobie o nich tylko gdy coś jest nie tak, kusząc różnymi promocjami, darmowymi niemal czołgami, byleby tylko ludzie zostali i nadal kasę wydawali. Sama wydałam nie mało odkąd gram, ale ani złotówki więcej.

Jeżeli ktoś wierzy, że taka firma zmieni podejście do klienta... Cóż życzę by się nie zawiódł. Przecież oni w każdej chwili mogą odebrać każdemu to co w grze osiągnął i to bez podania przyczyny i wyraźnego powodu. Więc o czym tu mowa :). Pozdrawiam

Edited by Raijin93, 08 May 2017 - 08:46 PM.

so_mar #49 Posted 09 May 2017 - 10:14 AM

First Sergeant

• Player
  • 10992 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]

View PostRaijin93, on 08 May 2017 - 08:43 PM, said:

Być może i zdolni, nie przeczę, ale też musi im to pasować skoro biorą w tym udział, a nie raz w historii gier bywało, że firma rozpadała się na dwa człony które to zaczęły ze sobą konkurować.

Bywało i nadal tak się dzieje.Jednak nie w tym rzecz.

Monopolista wszędzie i zawsze będzie starał się wykorzystać do maksimum swoją pozycję.A jak na razie,nie ma innej,sensownej gry o czołgach.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Raijin93 #50 Posted 09 May 2017 - 10:56 AM

Sergeant

• Player
  • 18357 battles
  • 278
  • [GRZYB]

View Postso_mar, on 09 May 2017 - 10:14 AM, said:

Monopolista wszędzie i zawsze będzie starał się wykorzystać do maksimum swoją pozycję.A jak na razie,nie ma innej,sensownej gry o czołgach.

To racja, niestety nie ma godnego rywala dla Blitz, przynajmniej narazie. Myślę, że gdyby taki kiedyś się pojawił WG zmieniłoby tok myślenia i wiele "ulepszeń" i innych aspektów przeszłoby gruntowną modernizację.

Sasza_Peczerski #51 Posted 09 May 2017 - 11:12 AM

First Sergeant

• Player
  • 67499 battles
  • 1,136
  • [N4N]

View PostRaijin93, on 08 May 2017 - 08:43 PM, said:

Przecież oni (WG) w każdej chwili mogą odebrać każdemu to co w grze osiągnął i to bez podania przyczyny i wyraźnego powodu. Więc o czym tu mowa :).

Słuszna refleksja. Ja również uważam, że wydawanie u nich pieniędzy w takich warunkach to zwyczajne wyrzucanie pieniędzy w błoto, Pal licho manipulogenne środowisko MM i RNG, które ustawia przynajmniej połowę gier. Da się z tym żyć o ile grindowanie czołgów daje frajdę. Ale jeśli firma zwyczajnie okrada swoich użytkowników z poświęconego grze czasu oraz wydanych realnych pieniędzy na zakup ich usług premium poprzez przeprowadzenie updateu gry który czyni zakupione i zdobyte grą funkcjonalności słabszymi to rzeczywiście żadna inna żarówka w głowie graczy nie powinna się zaświecać podczas rozważania zakupu u WG czegokolwiek tylko: na serio chcę kupić coś, co za chwile zostanie ukradzione przez obniżenie jego właściwości? No way.

Sasza_Peczerski #52 Posted 09 May 2017 - 11:16 AM

First Sergeant

• Player
  • 67499 battles
  • 1,136
  • [N4N]

View Postso_mar, on 09 May 2017 - 10:14 AM, said:

Się uparliście na te czołgi :)

jest tyle fajnych gier, do których prowadzą najczęściej dwa kliki. Tak działa siła przyzwyczajenia... od jakiegoś czasu grywam sobie w inne rzeczy, co to za problem ściagnąc sobie pierwszą lepszą rekomendowaną wpke w google play. Jak się w ciągniecie to będziecie drużynowo grzyby zbierać np... sklep google play jest pełen świetnych gier mobilnych.

naceroth #53 Posted 09 May 2017 - 11:38 AM

Sergeant

• Player
  • 7468 battles
  • 277

View PostSasza_Peczerski, on 09 May 2017 - 12:16 PM, said:

jest tyle fajnych gier, do których prowadzą najczęściej dwa kliki. Tak działa siła przyzwyczajenia... od jakiegoś czasu grywam sobie w inne rzeczy, co to za problem ściagnąc sobie pierwszą lepszą rekomendowaną wpke w google play. Jak się w ciągniecie to będziecie drużynowo grzyby zbierać np... sklep google play jest pełen świetnych gier mobilnych.

Już zbieramy;)

Przyzwyczajenie to jedno, a drugie to fakt, że w większości  włożyliśmy w tę grę sporo czasu. Cześć z nas włożyła w nią realną kasę. I mamy tu ludzi, których znamy i z którymi lubimy grać. I cóż... ta gra jest nadal fajna, mimo wszystko:P

Raijin93 #54 Posted 09 May 2017 - 12:01 PM

Sergeant

• Player
  • 18357 battles
  • 278
  • [GRZYB]

View PostSasza_Peczerski, on 09 May 2017 - 11:16 AM, said:

To prawda jest wiele fajnych gier, sama gram w kilka tytułów dostępnych w Microsoft Store, ale czy to oznacza że mam sobie odpuścić bądź co bądź frajdę, którą gra w czołgi jednak daje? Zwłaszcza gdy od dawien dawna interesuję się historią, bronią pancerną itp. itd.

Problem pojawia się w tym, że producent nie zwraca uwagi na to, iż z dobrego produktu, grywalnego i popularnego robi powoli gniot, który zamiast przyciągać nowych graczy gotowych zapłacić by mieć fun, odpycha od siebie aktualnych graczy co za tym idzie klientów płacących.

Jaka by była Twoja reakcja gdybyś dla przykładu miał statystyki wyrobione ciężką pracą, wydanymi pieniędzmi na coraz to ciekawsze czołgi premium i inne bajery, poświęconym czasem i stracił to wszystko bo jakiś koleś po drugiej stronie kabli jednym kliknięciem usuwa Ci konto?

Jest zapis w regulaminie, w którym to jest jasna informacja, że Wargaming "zastrzega sobie prawo do usunięcia konta gracza, bez podania powodu".

Do tego dochodzi to o czym wspomniałeś czyli manipulacja wynikami bitew, unicum Ci napisze że jeden gracz ma wpływ na wynik bitwy, ale z MM, RNG choćby był pro koksem jakich mało nie jest w stanie sobie poradzić. To że unicum robi wynik dobry to tylko i wyłącznie wpływ ma na to mm i rng, dopiero później skill. Łatwo to zauważyć choćby poprzez normalne strzelanie we wrogi pojazd, raz Ci polosuje np 300, przeładujesz i wejdzie za 230, przeładujesz i będzie ding dong. Więc czy rzeczywiście to od graczy i ich skilla zależy to czy dana drużyna wygra czy nie? Dla przykładu mamy dwa teamy graczy z 60% wr, jeden team musi przegrać, ewentualnie byłby remis, ale choćby każdy z graczy w obu drużynach grał perfekcyjnie to z manipulacją jaką jest RNG nie wygra.

Edit: Warto dodać także, że większość osób które mają dobre statystyki gra na pecetach, co też niejako sporym ułatwieniem jest, sama kilka razy grałam na PC, raz nawet całą noc, podczas której grając swoim stylem którym gram na telefonie, rzadko zdarzyło się przegrać bitwę.

Edited by Raijin93, 09 May 2017 - 12:20 PM.

Sasza_Peczerski #55 Posted 09 May 2017 - 12:19 PM

First Sergeant

• Player
  • 67499 battles
  • 1,136
  • [N4N]

View PostRaijin93, on 09 May 2017 - 12:01 PM, said:

Do tego dochodzi to o czym wspomniałeś czyli manipulacja wynikami bitew, unicum Ci napisze że jeden gracz ma wpływ na wynik bitwy, ale z MM, RNG choćby był pro koksem jakich mało nie jest w stanie sobie poradzić. To że unicum robi wynik dobry to tylko i wyłącznie wpływ ma na to mm i rng, dopiero później skill. Łatwo to zauważyć choćby poprzez normalne strzelanie we wrogi pojazd, raz Ci polosuje np 300, przeładujesz i wejdzie za 230, przeładujesz i będzie ding dong. Więc czy rzeczywiście to od graczy i ich skilla zależy to czy dana drużyna wygra czy nie? Dla przykładu mamy dwa teamy graczy z 60% wr, jeden team musi przegrać, ewentualnie byłby remis, ale choćby każdy z graczy w obu drużynach grał perfekcyjnie to z manipulacją jaką jest RNG nie wygra.

No dokładnie. Nic dodac, nic ująć.

Wczoraj miałem serie bardzo negatywną. wtopa za wtopą, prosta z pozoru misja zrób 4k dmg na us 7 trieru, wynik liczy się kiedy wygram, i nawet przeżyć nie muszę. Normalnie zrobiłbym ją w 5-6 gier. Nic z tych rzeczy. Misje skończyłem uwaga.... po 26 grach :) czyli potrzebowałem 26 gier by w nich wygrać i nastukać łącznie 4k dmg :) w tej czarnej serii trafiłem nawet na pluton PF w swoich lśniących nowych IS5, pewnie wszyscy myśleliśmy że będzie easy win, a tu zonk, czerwonym liczy a nam nie, skończyło się bodaj 7:2 :/

Edited by Sasza_Peczerski, 09 May 2017 - 12:19 PM.

Raijin93 #56 Posted 09 May 2017 - 12:28 PM

Sergeant

• Player
  • 18357 battles
  • 278
  • [GRZYB]
Dokładnie, wczoraj miałam misje na 7 tier (grałam KW-3), pomijając sam fakt, że grałam bez wyposażenia (podziękowania dla WG) to do tego w kilku bitwach strzelając w przebijalne części czołgów były tylko i wyłącznie rykoszety. Dla przykładu, bitwa z losowaniem na ósemki, zajechałam Tigera II od tyłu. Wedle statystyki pancerza Tigera i peny ostatniego działa z KW nie ma możliwości nie przebić, a tu jednak zonk, dwa strzały w tył zrykoszetowały, jeden w bok wszedł za 110 (około, może 130 ale nie więcej). Nie muszę chyba pisać jak mnie krew zalewała. A dziś, wchodzę do gry tak koło 10 godziny, zagrałam bodaj z 15-20 bitew po czym wyłączyłam grę. Wygrałam z nich jedynie dwie.

voulezvous #57 Posted 09 May 2017 - 01:43 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostMieszko123_4H, on 08 May 2017 - 04:06 PM, said:

No widzisz, a ja z resetu misji na reset misji myślę ze będę miał jej coraz mniej. Mam nadzieje ze Twoi przełożeni wiedza o tym, ze jak w tym evencie gracze nie zdobędą czołgu to społeczność żyć im juz nie da. Kiedyś na 8 a nawet i na 7 tierach można było zdobyć pojazd z eventu. Nawet można było opuścić kilka misji. Teraz trzeba cały czas grac na dychach by mieć jakiekolwiek szanse...

Poza tym uważam ze flaga na Rudym powinna zostać zmieniona.

Po to właśnie tutaj z Wami piszę. Jeśli nie będziecie się wypowiadać w tych wątkach, to ja nie będę miał czego opisać w raporcie.

View PostRaijin93, on 08 May 2017 - 04:43 PM, said:

Zmień pracę albo dilera, bo to już kolejny temat i kolejny mój post, na który odpowiadasz nie na temat. Równouprawnienie w tej kwestii oznaczałoby brak czasu na odblokowanie slotów, bo w obecnej formie jest to P2W, wyposażenie daje dużo, głupie przeładowanie działa o 0,1s potrafi zmienić losy bitwy. Co ma do tego konto premium i amunicja? Konto premium wpływa jedynie na zarobki (PD i kredyty) a amunicję każdy może za kredyty zakupić. Myśl trochę człowieku i ze zrozumieniem czytaj, i zagraj trochę w tą grę bo szczerze mówiąc Twoimi wypowiedziami powodujesz uśmiech (czy może śmiech) na twarzach graczy. Pozdrawiam.

View PostRaijin93, on 08 May 2017 - 06:09 PM, said:

ok... masz gracza płacącego i takiego, który nie płaci. Obydwaj mają części zamienne i kredyty by odblokować komorę z tym czy innym sprzętem.

Obaj wydają stosowną ilość części i kredytów i obaj będą mieli daną komorę odblokowaną. Jedyną różnicą jest to, że gracz który zapłacił złotem uzyska dostęp do niej natychmiastowo.

Gdzie tu jest brak równouprawnienia? Przecież nie mamy specjalnych komór, które są dostępne jedynie dla płacących graczy.

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Mieszko123_4H #58 Posted 09 May 2017 - 01:52 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24235 battles
  • 551

View Postvoulezvous, on 09 May 2017 - 01:43 PM, said:

Po to właśnie tutaj z Wami piszę. Jeśli nie będziecie się wypowiadać w tych wątkach, to ja nie będę miał czego opisać w raporcie.

Dzisiaj specjalnie grałem by otrzymać misje na tier dziesiąty i z moich wyliczeń wynika ze jeżeli wykonam wszystkie misje to albo zrobię wszystkie etapy na styk albo zabraknie mi kilka tysięcy części. Kiedyś nawet na 8 grając i nie robiąc wszystkich misji można bylo zdobyć pojazd z eventy (również 8 tier). Cały czas eventy zmieniają się na gorsze. A szkoda. Oczywiście fajnie ze są i lepiej juz troszeczke do płacić i otrzymać czołg 8 tieru, ale mimo wszystko widać różnice miedzy tym co jest teraz a było kiedyś.

Poza tym uważam ze flaga na Rudym powinna zostać zmieniona 

Edited by Mieszko123_4H, 09 May 2017 - 01:53 PM.

Raijin93 #59 Posted 09 May 2017 - 01:54 PM

Sergeant

• Player
  • 18357 battles
  • 278
  • [GRZYB]

Voulezvous widzę że zaczyna to być identyczna dyskusja jaką prowadziliśmy w temacie eventu poprzedniego. Więc może lepiej będzie to zakończyć na tym etapie jaki jest teraz, nie chce mi się rozpisywać na ten temat i podawać kolejnych argumentów. Odpowiedz mi tylko na dwa pytania powiązane ze sobą.

1. Komu przeszkadzał poprzedni system wyposażenia?

2. Co miało na celu okradanie graczy poprzez wprowadzenie nowego systemu w/w aspektu gry?

Edit: Pytałeś gdzie tu brak równouprawnienia, poświęcę kilka kolejnych sekund i odpowiem: Ano tu, że wcześniej dostęp natychmiastowy był dla wszystkich. Proste i logiczne.

Edited by Raijin93, 09 May 2017 - 01:57 PM.

Mieszko123_4H #60 Posted 09 May 2017 - 02:13 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24235 battles
  • 551

Kiedyś gracze którzy kupowali wyposażenie dzielili się na graczy kupujących wypo i płacących relna kasę w grze oraz kupujących wypo i nie płacących realnymi pieniędzmi. Oboje mogli sobie kupić wypo kiedy chcieli i pojechać do bitwy. Teraz oboje mogą je kupić, ale jeden może je odblokować za złoto i jechać w boj, a drugi musi albo czekać kilka dni i ciągle sprawdzać ile czasu pozostało do odblokowania danej komory i kiedy będzie mógł odblokować kolejny slot, albo jechać do bitwy bez wyposażenia. Kto wtedy ma przewagę? Załóżmy ze maja takie same umiejętności. Poza tym co do pytania 2 zadanego przez Raijin - gracze którzy mieli najtańsze wypo zainstalowane zaoszczedzili kasę, a gracze którzy mieli wypo najdroższe kasę stracili. Przecież oboje otrzymali odblokowane sloty bez znaczenia na to jakie mieli wypo. Gdyby ten gracz który miał zainstalowane droższe wypo wymienił je na tańsze zarobilby a komor mialby odblokoeanych tyle samo co ten który miał wypo tańsze.

Poza tym uważam ze flaga na Rudym powinna zostać zmieniona.

Also tagged with 3.8

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users