Jump to content

Złoto za darmo,czyli jak nie dać się oszukać,

• Please log in to reply
2 replies to this topic

so_mar #1 Posted 18 May 2017 - 12:27 AM

First Sergeant

• Player
  • 11067 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]

Z racji,że zjawisko naciągania graczy na kasę ponownie się nasiliło,postanowiłem popełnić niniejszy wątek.Wiem,sprawa generalnie dotyczy dużych czołgów,jednak na pewno wielu z Was tam też gra;no i konto w WG mamy,hmm-jedno.

Jak mawiają górale,za darmo jest ser w pułapce na myszy.A i to nie do końca,ktoś ten ser musiał kupić.

W serwisie YT bez trudu znajdziecie wiele filmów przedstawiających strony,które oferują złoto.Pozornie wszystko jest ok,profil o długim stażu,wiele pozytywnych komentarzy,nic tylko brać.

Jak to działa.

Strona wymaga podania nicku,loginu,maila,lub pełnych danych dostępu do konta WG.Coś tam się dzieje w zależności gdzie trafiliśmy i zaczyna się rzecz najważniejsza.W celu weryfikacji,jesteśmy proszeni o podanie numeru telefonu.Podajemy numer,akceptujemy warunki i po chwili otrzymujemy sms.I na dzień dobry jesteśmy w czarnej dupie.

Właśnie zamówiliśmy subskrypcję sms które mogą sporo kosztować.

Część z tych stron zwyczajnie kradnie konta,inne wkręcają graczy w subskrypcję sms premium,jeszcze inne tylko zbierają dane.

Najlepsze jest to,że złoto faktycznie możemy dostać,jednak będzie to zakup dużo droższy niż w oficjalnym sklepie.

Jeśli szczegóły takiej działalności kogoś interesują,możemy je rozebrać do rosołu.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Romka7777 #2 Posted 18 May 2017 - 08:18 AM

First Sergeant

• Player
  • 38445 battles
  • 1,073
  • [EG-]
Ten post byl edytowany przez zespól moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by TariboW, 18 May 2017 - 10:18 AM.
content

Spoiler

so_mar #3 Posted 18 May 2017 - 08:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 11067 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]

View PostRomka7777, on 18 May 2017 - 08:18 AM, said:

*edited*

Chciałbyś,ale nie.

Przynajmniej nie mnie,mam głupi zwyczaj czytania wszystkich umów,instrukcji i innych dokumentów,powszechnie uważanych za zbędne.

Edited by TariboW, 18 May 2017 - 10:18 AM.
edited quote

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users