Jump to content

Mimo téma

• Please log in to reply
9 replies to this topic

MisaqweVonBrux #1 Posted 20 May 2017 - 10:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 4885 battles
  • 58
  • [QPYM]

Spousta lidí si stěžují že neví jestli vydrží neplatit když jsou takové skvělé nabídky (např rudy) ale

Jestli vy jste naštvaní tak si představte WG co musí dělat , dostává minimum peněz a proto sem hází samé nabídky (včetně tanků bez posilovačů atd.)  dokonce nám částečně ustupuje - změna turnajů , nová mapa kde jsou konečně nějaké keře, stromy a úkryty (že je z obou stran symetrická nevadí;)

arathorrn #2 Posted 20 May 2017 - 07:34 PM

First Sergeant

• Player
  • 24015 battles
  • 1,770
  • [TFCZ]
Vlastně máš pravdu, všichni by jsme se měli WG omluvit a hned si vše nakoupit. Co na tom, že mám garáž plnou znehodnocených tanků, jejichž vybavení mě přišlo na miliony a za kompenzaci jsem vybavil sotva pět. Zaplatil jsem desítky tisíc za PT a PÚ které teď vlastně nemůžu naplno využít, protože, jak jsem psal výše, jsou vykradené. Než příště napíšeš rádoby oduševnělou agitku, zkus použít mozek. Většina těch lidí, co sem chodí do hry investovala nemalé peníze a takové plky, jaký je WG chudák, je akorát nadzvednou ze židle.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

MisaqweVonBrux #3 Posted 20 May 2017 - 08:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4885 battles
  • 58
  • [QPYM]
Přečti si to znova :vy si stezujete na nabídky jelikož nechcete investovat, WG nabídky dává jelikož nemá peníze a kvůli tomu nám ustupuje v požadavcích -> jestli se nebude platit delší dobu ,WG nám vyhoví skoro ve všem

arathorrn #4 Posted 20 May 2017 - 08:34 PM

First Sergeant

• Player
  • 24015 battles
  • 1,770
  • [TFCZ]

View PostMisaqweVonBrux, on 20 May 2017 - 08:22 PM, said:

Přečti si to znova :vy si stezujete na nabídky jelikož nechcete investovat, WG nabídky dává jelikož nemá peníze a kvůli tomu nám ustupuje v požadavcích -> jestli se nebude platit delší dobu ,WG nám vyhoví skoro ve všem

Teda nevím, ale z toho příspěvku to jaksi není hned patrné. Možná kdyby jsi napsal, že držíme WG za kulky a časem nám půjde na ruku, bylo by to lepší. Osobně tomu ale nevěřím. Politika WG se za poslední rok změnila natolik, že tyto změny, které si mylně vysvětluješ jako ústupky, jsou dlouhodobě plánované. Rozhodně WG nereaguje, na současné problémy. Máš mraky hráčů, kteří neumí nic, nečtou fóra a vlastně ani neví, že nějaké problémy jsou. Tito ochotně zaplatí za balíčky. O nedostatku peněz to nebude, spíš o nenažranosti, s jídlem totiž roste chuť. Na pravidelně platících zákaznících WG očividně nezáleží. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

MisaqweVonBrux #5 Posted 21 May 2017 - 04:47 AM

Lance-corporal

• Player
  • 4885 battles
  • 58
  • [QPYM]
Vysvetlils mi teorii ,děkuji , nemám to smazat ?

IceMarv #6 Posted 21 May 2017 - 07:47 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 10243 battles
  • 184
Nikdo z nás doopravdy neví na kom má WG nejvíc zisků, který typ hráčů nejvíc utrácí, zda nynídošlo k poklesu příjmů (bojkot) atd. Tohle vše jsou spíš dojmologie.

JohhnyBaueR #7 Posted 21 May 2017 - 03:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3314 battles
  • 46
  • [GRCKA]

Inac co je s tym hranim na nizkych tieroch. Nejak vas to preslo? Ja som dal dneska zopar bitiek a normalne ma to zacina bavit

scotom #8 Posted 21 May 2017 - 08:34 PM

Sergeant

• Player
  • 19234 battles
  • 420
  • [TFCZ]

View PostJohhnyBaueR, on 21 May 2017 - 05:57 PM, said:

Inac co je s tym hranim na nizkych tieroch. Nejak vas to preslo? Ja som dal dneska zopar bitiek a normalne ma to zacina bavit

Mě osobně to teda nepřešlo,ani snad nemůže :D

Spoiler
Spoiler

mrschinka #9 Posted 21 May 2017 - 09:33 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20828 battles
  • 144
  • [CB-CZ]

View PostJohhnyBaueR, on 21 May 2017 - 03:57 PM, said:

Dá sa takéto niečo opustiť. 

Edited by mrschinka, 21 May 2017 - 09:38 PM.

esprit_cz #10 Posted 23 May 2017 - 10:02 AM

First Sergeant

• Player
  • 30173 battles
  • 3,965
  • [SCRY]

View PostMisaqweVonBrux, on 20 May 2017 - 10:50 AM, said:

WG jednou musi dojit, ze je zavisla na zivobyti na hracich. Hraci svym zpusobem urcite zmeny tolerovali, ale jednou ten hrnec pretece.

Pokud sledujes forum a vse kolem hry, vsude se doctes, jak WG zalezi na zpetne vazbe, pripominkach, navrzich... Za vice, jak 2 roky se tomuhle uz smeji. Vsechno je to pouha fraska, ktera posledni aktualizaci vyustila vylozene ve zlodejnu. Vsude ctu, ze je vlastne moje hloupost, ze mam v garazi hodne tanku. A ted, co si z toho vybrat? WG ti posouva PT, aby ti je v zapeti vycetla, obrala te o kredit, cas, dokonce nekoho o penize, kdyz je plne vybavis. Zaverem ti cpe druhou stranou opet nove tanky.

Kdyz vezmu vsechny ty ankety, ktere WG udelalo od map, MM... vzdy bylo o hlasovani predem rozhodnuto. Jen to WG potrebovalo nejak posvetit. Jenze zapomnelo na maly detail. Ne vsichni jsou jednodussiho mysleni, brouzdaji i po jinych forech, kde se doctes o uplne stejnych reakci hracu, jako zde. Ale WG z radosti oznámí, hraci rozhodli! Kde a jaky? Co sedi ve WG hrade nebo u protinozcu?

Ne, moje trpelivost dosla. Chut hrani me opousti diky postoji WG. Od toho se i odviji muj postoj k financovani teto hry. Je kazdeho vec, jak se k tomu postavi. Jsou to vase penize, ne moje. Jen by se mel obcas nekdo zamyslet, protoze ve finale dopadne stejne, jako vsichni. Jen k tomu bude muset dospet sam!

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users