Jump to content

Změny prémiové munice ve verzi 3.9

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Ivana_Drago #1 Posted 23 May 2017 - 10:09 AM

Sergeant

• EU Community
  • 560 battles
  • 469

Milí tankisté,

v tabulce níže najdete informace o změnách prémiové munice ve verzi 3.9.

Dejte nám prosím vědět, co si o plánovaných změnách myslíte!

Spoiler

Major_Kuffenbach_ #2 Posted 24 May 2017 - 11:16 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 26579 battles
  • 540
  • [CB-CZ]
Myslím si, že je škoda, že to není jen plán.

Michall997 #3 Posted 24 May 2017 - 11:23 AM

Sergeant

• Player
  • 50182 battles
  • 331
  • [H4PKY]
Opet menite neco co fungovalo... Dalsi zvyhodneni hracu co nejsou schopni pouzivat svuj mozek a koupit si premiovou munici...

Wunderpepi #4 Posted 24 May 2017 - 11:34 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 19459 battles
  • 633

View PostMichall997, on 24 May 2017 - 01:23 PM, said:

Opet menite neco co fungovalo... Dalsi zvyhodneni hracu co nejsou schopni pouzivat svuj mozek a koupit si premiovou munici...

I když to zní neuvěřitelně, asi fakt existujou jedinci, co netuší, že prémiová munice se dá koupit za kredity, který jsou zdarma vydělatelný v bitvách, protože jako první jsou tam nastavený goldy a musí se to překliknout na kredity.

__Shayba__ #5 Posted 24 May 2017 - 02:04 PM

Sergeant

• Player
  • 30114 battles
  • 344
  • [VIVE]
Že prý si hráči nemůžou dovolit prémiovou munici... Jejich problém, že nejsou schopní si něco nasyslit z nižších tierů a pak něco zahrát na vyšších. Toto řešení je absolutně o ničem a povede jenom k nehratelnosti spousty tanků... Když je někdo rajče, tak je holt rajče. 

Edited by migac, 24 May 2017 - 02:06 PM.

mightyceon #6 Posted 24 May 2017 - 02:09 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24737 battles
  • 664
  • [MASLA]
Je třeba vystřílet více munice => tupé hlavy, co neví, že jdou goldy přepnout na normální měnu budou nadšení, protože platí méně ... a celkově zaplatí více. OMG, další vydařená taškařice, je vidět, že se blíží čas dovolených a je třeba ovce pořádně podojit ..

esprit_cz #7 Posted 24 May 2017 - 05:54 PM

First Sergeant

• Player
  • 41644 battles
  • 5,125
  • [SCRY]
Prestavam tomu rozumet. Lopaty se neuci, WG vymysli zmenu MM, RNG, rovnani map... Z jednoduche hry s par cudliky se pozvolna promenuje v ovladaci panel letadla. To, ze slevni gold munic, jeste neni zadnou vyhro. Pokud je nekdo pozadu s myslenim, porad nebude vedet, ze ji muze koupit za kredit. A stejne bude pouzivat tu nejlevnejsi

fjutik #8 Posted 25 May 2017 - 12:04 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30371 battles
  • 584
  • [SCRY]
To je klasika v dnešním světě. Mi víme co je pro vás dobré. Eh škoda komentovat. Je to pořád dokola to samé.

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

marek_cepe #9 Posted 25 May 2017 - 05:17 AM

Sergeant

• Player
  • 9745 battles
  • 252
  • [CW-1]
Vsimate si, jak se timto (a hodnocenim po bitve) odvedla pozornost a diskuse o nedostatku nahradnich dilu? Proste jeden problem nahradime druhych jeste vetsim, at je nastvanost hracu permanentni...

Moji oblibenci před 3.8:  Německo: Leopard, Tiger II, E75, Jagdtiger - Rusko: SU-152 - Premium: T-34-85-Victory,

Po aktualizaci 3.8: - (nic), po aktualizaci 3.9: - (nic), po aktualizaci 4.0: E75 a Jagdtiger - po 4.1 navíc nenávidím Francouze! po 5.0 začínám nenávidět celou hru :-)

jindrich73 #10 Posted 25 May 2017 - 05:35 AM

Sergeant

• Player
  • 33706 battles
  • 408
  • [SCRY]

Jako jednomu z těch mírně nadprůměrných hráčů se mi samozřejmě snížení DMG na prémiové munici nelíbí. Mám k tomu několik důvodů:

1. vzhledem k tomu co se v bitvách děje všichni dobře víme, že většina her stojí pouze na hráčích s dobrým skillem a většinou jsou na vše sami. V každé druhé bitvě jsem v situaci, že jsem to já a zase jenom já, kdo střílí nějakou DMG a efektivně zdolává hned několik nepřátel najednou. Minule na dolech jsem sám držel kopec proti 4 (3 z toho top tier,já taky top, na každé straně top tier 3 kusy) tankům a zbytek jel okolo a měl na práci jen přejet 3 nepřátele. Za 2 minuty mi přijedou enemy do zad a já mám v týmu jedinný kill a hra končí 7:1. V takových situacích já prostě nabíjím gold a než zhebnu tak se snažím nastřílet co nejvíce, aby pak zbytek týmu (pokud ještě existuje) , měl větší šanci na výhru. Není můj problém, že WG nechala dojít hru do stavu, že jsou vysoké tiery zamořeny totálně neschopnými hráči, kteří jsou tam jen do počtu. Já chci hrát a logicky i vyhrát. Doba, kdy jsme jen jako hráči iOS v Blitz pálili na sebe z 90% normální munici a gold se používal vyjímečně, je pryč. Každý druhý se mi úhloval na rohu a pálilo se na weak spoty. Bylo to dost o skillu a taktice, bitva do 2 minut byla vyjímkou. Teď v tom marasu na randomu nemám čas si hrát s třema soupeřema, zatímco tým není schopný nahrát nic.

2. kecy o tom jak si někteří nemůžou dovolit gold jsou samozřejmě jenom kecy. Kdyby WG mělo na starosti náš zájem, tak nepotkávám ve hře umělce s několika PT tieru 8 a řádově desítkami či stovkami her, kteří mají na T34 průměrnou DMG 400 apod. Nepotkám na tieru X hráče s 1000 her a wr 38% apod. Tady WG nevadí že se nahoru tihle lidé progoldili a proplatili. Ti nebudou umět nikdy nic ale platí, proto je potřeba jim dát vyšší šanci na výhru tím, že se krouhnou hráči s vyšším WR, kteří jim tam značně znepříjemňují život. Hra se cíleně tlačí směrem omezení skillerů. Kdyby se trošku vyrovnalo rozdělení hráčů v bitvě podle WR, tak by se možná ani tolik goldama nespamovalo

3. velice mne těší, že když expím nový tank, mám tolik volných zkušeností, abych jej ihned po zakoupení uvedl do top stavu a expy sbírám jen pro postup na další tank ve stromu. Nováčci se základním dělem a věží jistě ocení, že s goldama, kterýma musí kolikrát střílet, aby s nevyexpeným tankem vůbec penetrovali i na stejném tieru, mají nižší DMG. Tomu říkám pomoc ze strany WG při postupu ve hře. Samozřejmě nijak to neohrožuje ty, co si za zlatky topují tank ihned. Zase tlak na prachy u těch, co se snaží postupovat touhle no pay to win hrou.

WG v rychlém sledu dělá zásadní změny ve hře a vůbec si říkám, proč hrát. Prvně náhradní díly narvu do tanku, který s nerfem gold munice nemá smysl jezdit a dnes bych si raději vybavil tank jiný. Postrádám ve vývoji a směřování hry nějakou stabilitu, koncepci a logiku. Uvidíme, jaké to bude mít v delším horizontu dopady na mé hraní a WR. Platit už nebudu a hrát to opravdu nemusím. Ve hře mne dlouhodobě drží jen klan a aktuálně pomoc hráčům v něm, aby bylo co nejdříve vyzkoumáno zásobování X.

flakk_cz #11 Posted 25 May 2017 - 07:55 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 20861 battles
  • 608
  • [CZECH]

Když to bylo před aktualizací, tak jsem celkem dost střílel premiovou munici. Často jsem byl líný doměřit tank na slabší místo, jednoduše jsem přepnul na gold a hned se zvětšila plocha, kterou jsem mohl prostřelit. Neztrácel jsem čas s přemýšlení u hry. 

Včera jsem hrál dvě hodiny. A najednou kvůli dmg jsem za celou dobu vypálil maximálně 10 goldů :D Hezky jsem si doměřoval průzory a jiné slabé místa. Můžu dokonce říct, že jsem si dobře zahrál :D

Takže za mě si zatím moc nestěžuji. Ale jsem zvědav, jak to bude vypadat v CW. Dávat nižší poškození než na normální munici už může být znát. 

rysdys #12 Posted 25 May 2017 - 08:37 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 57212 battles
  • 524
  • [SN4IL]

View Postflakk_cz, on 25 May 2017 - 07:55 AM, said:

Když to bylo před aktualizací, tak jsem celkem dost střílel premiovou munici. Často jsem byl líný doměřit tank na slabší místo, jednoduše jsem přepnul na gold a hned se zvětšila plocha, kterou jsem mohl prostřelit. Neztrácel jsem čas s přemýšlení u hry.

Včera jsem hrál dvě hodiny. A najednou kvůli dmg jsem za celou dobu vypálil maximálně 10 goldů :D Hezky jsem si doměřoval průzory a jiné slabé místa. Můžu dokonce říct, že jsem si dobře zahrál :D

Takže za mě si zatím moc nestěžuji. Ale jsem zvědav, jak to bude vypadat v CW. Dávat nižší poškození než na normální munici už může být znát.

Je pravda, že jsem dřív na některé protivníky automaticky používal gold, např. proti E100 a E3. Nyní je to více o přemýšlení, protože střílet jen goldy proti E100 by znamenalo to stejný, jako kdyby měla ta E100vka 3000 hp. A to je už sakra znát.

Začínám více jezdit tanky, které mají dostatečné poškození na AP. Např. Obj268.

Ale není to řešení! WG opět výrazně zasahuje do hry, zase ulehčení pro hráče hluboko pod 50% WR.

A tohle směřování hry se mi nemůže líbit!

BARB13 #13 Posted 25 May 2017 - 08:54 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 23127 battles
  • 245
  • [CB-CZ]

View Postrysdys, on 25 May 2017 - 08:37 AM, said:

Je pravda, že jsem dřív na některé protivníky automaticky používal gold, např. proti E100 a E3. Nyní je to více o přemýšlení, protože střílet jen goldy proti E100 by znamenalo to stejný, jako kdyby měla ta E100vka 3000 hp. A to je už sakra znát.

Začínám více jezdit tanky, které mají dostatečné poškození na AP. Např. Obj268.

Ale není to řešení! WG opět výrazně zasahuje do hry, zase ulehčení pro hráče hluboko pod 50% WR.

A tohle směřování hry se mi nemůže líbit!

Naopak - nové nastavení zvýhodňuje šikovné hráče. Zrovna Ty bys měl jásat. Všiml sis toho slova PŘEMÝŠLENÍ? To je zásadní a pro dobré hráče užitečné. 

esprit_cz #14 Posted 25 May 2017 - 09:19 AM

First Sergeant

• Player
  • 41644 battles
  • 5,125
  • [SCRY]

Me porad vrta hlavou, proc se musi ustupovat slabsim hracum!? Kdyz vezmu jakoukoliv jinou hru, je nejak nastavena. Max. si muzu vybrat obtiznost. Pokud neco nesplnim, logicky, nemuzu postoupit dal. V tehle hre, si za penize muzu dovolit vse. Zalozim si ucet, aniz bych o hre neco vedel, hned si koupit PT na 8 tieru. Odehraji par stovek ci tisicovku bitev a uz se prohani na X. tieru. Je to krasny, ze WG umoznuje takovy postup, ale kdo to odnese? Zase jen hrac, ktery se snazi. Tohle mi bere chut k hani. Od 7 tieru predpokladam, ze by hrac uz neco mel umet. Tvl. oni nejsou schopni, ani uridit tank. Prejet most. Jak pak asi muze vypadat strelba! Neverim vlastnim ocim, kdyz na 10 tieru potkam typka, ktery se chce prostrilet skrze dum nebo vykopat tunel v kopci! To potom asi kazdy hrajeme uplne jinou hru.

Chapu, ze kazda spol. chce vydelavat. At si expi tanky za goldy, ale at je nekaky postup na dalsi uroven, kdy vim, ze mam vedle sebe plnohodnotneho hrace, ktery vi o cem hra je, jaka je jeho role a neco uhraje. A ne, ze mi pojede za zadkem na 10 nejaka lopata, ktera kvedla delam doprava, doleva a vubec netusi, co se kolem deje

Edited by esprit_cz, 25 May 2017 - 09:25 AM.

flakk_cz #15 Posted 25 May 2017 - 10:52 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 20861 battles
  • 608
  • [CZECH]

Hele změna prémiové munice mě vadí méně než změny ve vybavení. 

A stejně si můžeme říkat, co chceme, WG je to buřta... 

linduska555 #16 Posted 25 May 2017 - 10:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1862 battles
  • 23
Nieco otrasne na 7 a 8 tiere,same HT is2sh,defender,is6,is5 v kazdej jednej bitke a ktomu samozrejmeTD.A ked je tam nejake medko,vacsinou je to hrac s wr.okolo 40%.Ja z mojim rudym bez goldov mam problem ich prebit aj do boku ak nestoja uplne kolmo ku mne.Pan hrac Pawwwk tu niekde v prispevku pisal,ze medko nema prebit HT s predu.Ale ked sa pozrem na jeho staty,tak ma z medkami na danom tiere s nymi vacsinou horsie staty ako z HT alebo TD.A teraz,ked nerfli municiu ich bude mat este horsie.Ved take nemecke alebo japonske MT napr. na takom 6,7,8 tiere maju slabu pohyblivost,ziadny panzier jedine co maly bolo delo.Preco tieto zmeny nerobia aj vo velkom wot. Tam to uz funguje 6 rokov,ze medko prebija HT z predu,a naboje maju rovnaku alfu.Ja tomu fakt nerozumiem!

fjutik #17 Posted 26 May 2017 - 05:01 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30371 battles
  • 584
  • [SCRY]

Nejsi sám, kdo tomu nerozumí a když nevíš o co jde, tak jde přece o peníze. 

S tím, že medka nemají prostřelit HT ze předu, se jděte vycpat. Jednak na těchto nových mapách se už můžete rozloučit s taktikou, mapy jsou malé a HT když je na max konfiguraci a já mám medko v základu, tak mě i dojede. :teethhappy:

Neví někdo jaká je hráčská základna PC WOT contra Blitz? Myslím počty hráčů. 

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

esprit_cz #18 Posted 26 May 2017 - 09:53 AM

First Sergeant

• Player
  • 41644 battles
  • 5,125
  • [SCRY]
Nevsiml jste si nekdo, ze sice gold munice zlevnila, ale klasika zdrazila. Ja nevim. Vcera jsem se placal chvilku na 8 tieru, i kdyz hraju bez PU, nebyvam az moc casto v minusu. Vcera skoro porad

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users