Jump to content

Askeri Şeref

• Please log in to reply
15 replies to this topic

Community #1 Posted 24 May 2017 - 09:52 AM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 6,540
İstenmeyenleri şikâyet, hak edenlere övgü.

Tam haber metni

a_4th #2 Posted 24 May 2017 - 03:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 33889 battles
  • 48
Askeri Şeref, "Kişisel reyting" in yerini mi aldı arkadaşlar? Profile bakınca artık KİŞİSEL REYTINGİ götemiyorum.

Alan_Reed #3 Posted 25 May 2017 - 01:08 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 44452 battles
  • 248
  • [_PAX_]

View Posta_4th, on 24 May 2017 - 06:19 PM, said:

Askeri Şeref, "Kişisel reyting" in yerini mi aldı arkadaşlar? Profile bakınca artık KİŞİSEL REYTINGİ götemiyorum.

Kisisel Reyting onemsenmediginden dolayi oyun icerisinden kaldirildi. Assistant uzerinden hala goruntulenebiliyor suan. Askeri Seref, KR nin yerini aldi diyemeyiz. Farkli seyler cunki.

Edited by Alan_Reed, 25 May 2017 - 01:09 PM.

Toulgar #4 Posted 25 May 2017 - 04:28 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 34515 battles
  • 234
  • [T-T-R]

View PostCommunity, on 24 May 2017 - 09:52 AM, said:

İstenmeyenleri şikâyet, hak edenlere övgü.
<a href="https://wotblitz.eu/tr/news/pc-browser/generalnews/military-honor/">Tam haber metni</a>

Sanki şikayet edilenlere bir şey yapılıyorda. Ana avrat dümdüz gidenleri, kasten bloklayıp takım arkadaşlarını öldürtenleri kanıtlarıyla şikayet ediyoruz da ne oluyor? "Bunu yaşadığınız için üzgünüz. Emin olun gereken tedbir alınacak" masalını ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz. Hala fink atıyor şikayet edilenler. Nasıl tedbirse...

Bu askeri şeref olayından benim anladığım şu

"Bize ticket atmayın arkadaşım, gidin, size sövene, sizi bloklayana düşük puan verin. Yeterince kişiye söverse o zaman bakarız, canımız isterse ceza veririz"

Alan_Reed #5 Posted 26 May 2017 - 06:30 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 44452 battles
  • 248
  • [_PAX_]

View PostToulgar, on 25 May 2017 - 07:28 PM, said:

Sanki şikayet edilenlere bir şey yapılıyorda. Ana avrat dümdüz gidenleri, kasten bloklayıp takım arkadaşlarını öldürtenleri kanıtlarıyla şikayet ediyoruz da ne oluyor? "Bunu yaşadığınız için üzgünüz. Emin olun gereken tedbir alınacak" masalını ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz. Hala fink atıyor şikayet edilenler. Nasıl tedbirse...

Bu askeri şeref olayından benim anladığım şu

"Bize ticket atmayın arkadaşım, gidin, size sövene, sizi bloklayana düşük puan verin. Yeterince kişiye söverse o zaman bakarız, canımız isterse ceza veririz"

Dostum ben henuz kanit ile sikayet edilen bir oyuncunun ceza almadigi bir durum gormedim ve duymadim. Elde kanit yoksa wg de cok fazla birsey yapamaz. 

Asker Serefin amaci bir oyuncunun nekadar negatif veya pozitif davranis ve caba icerisinde oldugunu gostermek.

Bu sistemin uc gunde bir sifirlanip yenilenecek olmasi, daha once almis oldugumuz oylarin kayit altina alinmayacagi anlamina gelmez.

Kisacasi dikkat edersen Askeri Seref bolumunde, "aldiginiz yaptirimlar" diye bir kisim var. Yani bir oyuncu surekli negatif davranis icerisindeyse bunun mutlaka bir yaptirimi olacagi ve profilinde yer alacagi anlami cikar.

Ayrica, forumda oyun kurallari icerisinde ceza puan aciklamasi var.

Bu bilgilere istinaden, bir oyuncu aldigi oylara ve oy gecmisine gore, bizler bildirim yapmadan dahi ceza alabilir. Ama elbette herturlu ihlale karsi ekran alintisiyla da oyunculari destek bolumunden bildirme hakkiniz var.

Umarim aciklayici olabilmisimdir.

Toulgar #6 Posted 26 May 2017 - 04:44 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 34515 battles
  • 234
  • [T-T-R]

View PostAlan_Reed, on 26 May 2017 - 06:30 AM, said:

Dostum ben henuz kanit ile sikayet edilen bir oyuncunun ceza almadigi bir durum gormedim ve duymadim. Elde kanit yoksa wg de cok fazla birsey yapamaz. 

Asker Serefin amaci bir oyuncunun nekadar negatif veya pozitif davranis ve caba icerisinde oldugunu gostermek.

Bu sistemin uc gunde bir sifirlanip yenilenecek olmasi, daha once almis oldugumuz oylarin kayit altina alinmayacagi anlamina gelmez.

Kisacasi dikkat edersen Askeri Seref bolumunde, "aldiginiz yaptirimlar" diye bir kisim var. Yani bir oyuncu surekli negatif davranis icerisindeyse bunun mutlaka bir yaptirimi olacagi ve profilinde yer alacagi anlami cikar.

Ayrica, forumda oyun kurallari icerisinde ceza puan aciklamasi var.

Bu bilgilere istinaden, bir oyuncu aldigi oylara ve oy gecmisine gore, bizler bildirim yapmadan dahi ceza alabilir. Ama elbette herturlu ihlale karsi ekran alintisiyla da oyunculari destek bolumunden bildirme hakkiniz var.

Umarim aciklayici olabilmisimdir.

Kanıtsız şikayet diye bir şey zaten olmaz, direkt sorarlar herhangi bir kanıt ( ekran görüntüsü, video) var mı diye.

Ufak tefek laflara alıştık zaten. noob, idiot diyenleri falan görmezden gelir geçerim. Ağır hakaret ve kasti blokları ise görüntüsü ile şikayet ederim. Ancak şimdiye kadar, şikayet ettiğim kimsenin adam gibi ceza aldığını da görmedim, duymadım. Bunun sebebi, caydırıcı ceza olmamasıdır. Adam ana avrat düz gidiyor, bir hafta sohbet engeli ceza olabilir mi bu dingile? Ceza kabahata uygun olacak. Ceza, kabahatin kaçıncı tekrarı olduğuna göre katlanarak gidecek. Ceza, oyun içerisinde yetki verilmiş kişilerce takip edilecek, yakalanırsa anında cezası ifa edilecek. Millet adeta birbirine sövmeye giriyor oyuna, yönetimin dünyadan haberi yok.

Askeri şeref uygulamasına itirazım yok, her ne kadar yetersiz bulsam da, daha iyi oynamaya, daha düzgün davranmaya motive edici bir unsurdur. Ancak yetersizdir. Ayrıca işin kolayına kaçmaktır. Ayrıca pek çok oyuncunun klan içi oylamalar yoluyla kendi klan arkadaşlarını şişirdiklerini de hesaba katmak gerek. Yani nihai bir gösterge olmaktan uzaktır.

Edited by Toulgar, 26 May 2017 - 04:48 PM.

Cezzar_Turk #7 Posted 27 May 2017 - 04:21 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30082 battles
  • 553

Biseyi getiriyorsunuz iyu hos da Ping yuzunden oyun oynayamadik diye 3 oy " savasta hareketsizlik " almisim . ulan ben e100 le spota giden manyagin tekiyim kamp yapmisligim nadirdir. Sirf bu yuzden " disiplinsiz oyuncu " olduk. Ping sizin pinginiz . 

Gecen de kamışın biri kasitli  bloklayip tankin patlamasina sebb oldugu icin saydirdik diye " saldirgan davranis " a puan vermis. 3-5 oylama ile istatislikler bu kadar hizli degisiyorsa direk 0 yildiza dusurun cunku daha cok saydiracagim.

1 haftada 50-75 savas anca yapmisimdir zaten

https://i.hizliresim.com/aL9d4O.png

Edited by Cezzar_Turk, 27 May 2017 - 04:26 PM.

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

worldrappelz #8 Posted 27 May 2017 - 08:18 PM

Private

• Player
  • 21063 battles
  • 4
  • [ASYA]
Hiçbir yeteneği olmayan ve kalabalık bir klanda olanlar için güzel haber. Arkadaşlar bir birine puan vererek 5 yıldızlı oyuncu oluyorlar :) Amaç güzel ama kötüye kullanımların engellenmesi gerekiyor.

Edited by worldrappelz, 27 May 2017 - 08:18 PM.

iceramil2 #9 Posted 28 May 2017 - 11:37 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3373 battles
  • 44
  • [WG_ST]
Spoiler

Bu yüzden altın veriyorlar?

Edited by iceramil2, 28 May 2017 - 11:54 AM.

Santacuruz #10 Posted 28 May 2017 - 08:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27692 battles
  • 59
  • [GRFN]
Bu hareketsizlik kısmına bazı düzenlemeler getirilmeli. Örnegin katedilen mesafe ve harcanan mühimmat yeterli ise oyuncuya hareketsizlik verilmemeli. Ya hiç mesafe katetmemiş olmalı ya da hiç kurşun dahi atmamış olmalı.

ghan_2014 #11 Posted 29 May 2017 - 03:36 AM

Private

• Player
  • 30013 battles
  • 6
  • [ZOBU]
Sacma sapan şeyler getirmeye devam edin siz süper gerçekten süper ne yapçaklarını şaşrdılar o yüzden oyundaki problem nedir nişan alma allaha emanet zaten oyunda kasmalar 59 sn var iken oyunun bitmesine oyundan atma ve beraberlil ile sonuçlama nedir bu durum bir açıklayın ya sonra oyuncu neden verem olmasın herkesim bir sabrı var arkadaşım insanları mutsuz etikçe oyunda herkes birbirine söver saygı denilen şey olmaz ne oyuna adam akllı pre tank gelir nerde anime sacma sapan tankları görevleri oyuna süryorsunuz ya şu wot a verdiğiniz ilgiyi değeri blitz dünyasınada verin sürekli aynı pre tankları dükkana getirmeyin dostum konuşulçak daha çok konu var ama bu kadar kafi

ghan_2014 #12 Posted 29 May 2017 - 03:37 AM

Private

• Player
  • 30013 battles
  • 6
  • [ZOBU]
Rica ediyoruz talep ediyoruz ama anlayan yok lütfen şu sorunları en aza indirmeye çalışın

Toulgar #13 Posted 29 May 2017 - 05:13 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 34515 battles
  • 234
  • [T-T-R]
Leyla gibi dolaşan tanklara "piknik güzel mi bari" yazdım diye saldırgan davranış verdiler ya la :D ahahahsıhasuıauysd. E be Allah'ın ergeni, sen saldırgan davranış görmemişsin ama neyse.

https://i.hizliresim.com/ALoJVv.jpg

Edited by Toulgar, 29 May 2017 - 05:22 PM.

Cezzar_Turk #14 Posted 30 May 2017 - 04:17 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30082 battles
  • 553

Yildizlarin cok hizli artip azalmasi sacma

Ayni sekilde puanlarin zamanla silinip tekrar 3 yildiza donmesi sacma

Karsi tarafin (dusmanlarin ) diger tarafa oy kullanmasi (savasta hareketsizlik ) sacma

Su haliyle cok bir artisi yok gelistirilmesi gerek  , aksine millet bana like atin deyip duruyor savasta. Dilencilik mod on yani .  profilde eski kisisel reytinginde gozukmesi daha uygun olur  yildizlarin altinda .

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

vuque #15 Posted 31 May 2017 - 06:00 PM

Sergeant

• EU Community
  • 172 battles
  • 373

View Postghan_2014, on 29 May 2017 - 05:37 AM, said:

Rica ediyoruz talep ediyoruz ama anlayan yok lütfen şu sorunları en aza indirmeye çalışın

Geri bildirimlerinizi düzenli olarak ilgili yerlere iletmekteyiz. Oyun geliştiricilerimiz oyunumuzu ileriye taşımak için sıkı bir şekilde çalışmaktadır.

Santacuruz #16 Posted 31 May 2017 - 07:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27692 battles
  • 59
  • [GRFN]
Bir öneri daha. Herkesin oy hakkı olmamalı oyunda belli bir derece yapan ya da madalya alan oyuncunun oy hakkı olmalı. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users