Jump to content

Aktualizacja 3.9 - rebalans pocisków Premium

3.9

• This topic is locked This topic is locked
37 replies to this topic

TomiAMG #21 Posted 30 May 2017 - 03:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26585 battles
  • 48
  • [PF_]

Moim zdaniem WG coraz bardziej gra w kulki. Wypuszcza OP czołgi nowej lini na kilka miesiecy po czym je niszczy. Kiedys SPIC był fajnym czołgiem teraz jest niegrywalny. Istotny nerf AMX 9-10 tieru. Rebalans golda. Ok nawet fajna sprawa ale moim zdaniem wywraca gre do gory nogami.

Po niedawnym nerfie medow ktore stały sie prawie niegrywalne teraz w zasaidze na 9 i 10 poziomie nie odpalam medow bo po co.

Co musi zrobic T62 zeby pokonac teraz E100 1/1? - chyba ze go dorwie na srodku boiska płaskiego.

Odpusciłem medy i gram teraz szybkimi HT typu 103 i  IS8. A na X E4 lub IS7. A i  wrociłem znowu centka 7/1 bo jako jedyny nie został pokrzywdzony. 

Moim zdaniem to głupota nerfic 2x w kkrotkim czasie medy - bo na tej stracie one sa głownymi pokrzywdzonymi. Mapy małe - ciezkie czasy dla medow - ale i moze o to chodzi WG.- expic inne linie

Co do tego rebalansu - ok- jak dawniej zapinałem golda to tylko na nim jechałem - głupie to - no ale teraz prawie nie zdarza mi sie strzelac z golda - wyjatkowo - gdy strzały decyduja o wygranej.

W zasadzie  od aktualizacji zawsze z kasa jestem na plusie.

Mysle ze wlasnie wiekszosc ludzi tak robi . Teraz gold to zabytek . ..oczywiscie teraz gram czołgami o odpowiedniej penetracxji na AP>

Mała uwaga - M2medium - i PZ4 - nie powinienny miec na haubicy nerfa do golda  - cos jak godzilla i ceturion7/1

Edited by TomiAMG, 30 May 2017 - 03:07 PM.

polo_loco #22 Posted 31 May 2017 - 11:07 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 22752 battles
  • 171
  • [EXE]
Ja jestem masochistą i gram TD. Przyznam, ze WG mnie zaimponiło niesamowicie teraz. Jak wyjezdzam WTaufPz ze stockowym działem i na przeciw stoi przodem X tier, to wszystko jest na czerwono. Nawet gąskę cieżko szarpnąć. Z goldem była szansa na przebicie, ale teraz to już tylko fuks, albo próba objachana (TD!) z flanki :). W sumie oczywiste jest, że niszczyciel czołgow ma armate i amunicje, ktora nie wyrządza krzywdy czołgom. Peace and love!

balthorco #23 Posted 16 June 2017 - 08:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15403 battles
  • 63
  • [DP_H]

View Postpolo_loco, on 31 May 2017 - 11:07 AM, said:

Ja jestem masochistą i gram TD. Przyznam, ze WG mnie zaimponiło niesamowicie teraz. Jak wyjezdzam WTaufPz ze stockowym działem i na przeciw stoi przodem X tier, to wszystko jest na czerwono. Nawet gąskę cieżko szarpnąć. Z goldem była szansa na przebicie, ale teraz to już tylko fuks, albo próba objachana (TD!) z flanki :). W sumie oczywiste jest, że niszczyciel czołgow ma armate i amunicje, ktora nie wyrządza krzywdy czołgom. Peace and love!

Rzeczywiście jesteś masochistą, bo gra TDkami w Blitz w ogóle nie ma większego sensu - małe, płaskie mapy, wymusza to grę jak ciężkim czołgiem, a tu z reguły ani pancerza ani mobilności ;)

Edited by balthorco, 16 June 2017 - 08:38 AM.

Romka7777 #24 Posted 16 June 2017 - 12:23 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26613 battles
  • 769
  • [R2K-]

View Postbalthorco, on 16 June 2017 - 08:38 AM, said:

Rzeczywiście jesteś masochistą, bo gra TDkami w Blitz w ogóle nie ma większego sensu - małe, płaskie mapy, wymusza to grę jak ciężkim czołgiem, a tu z reguły ani pancerza ani mobilności ;)

View Postpolo_loco, on 31 May 2017 - 11:07 AM, said:

OOO akurat tutaj mylicie się. Teraz na tle innych czołgów TD po prostu wymiatają. O wiele trudniej teraz jest grać na medach i HT

Vespac #25 Posted 16 June 2017 - 04:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 32097 battles
  • 1,985
  • [F47A]

View PostRomka7777, on 16 June 2017 - 01:23 PM, said:

OOO akurat tutaj mylicie się. Teraz na tle innych czołgów TD po prostu wymiatają. O wiele trudniej teraz jest grać na medach i HT

dokładnie tak jest jak pisze Romka jeśli chodzi o skuteczność strzału

a rebalans jest taki, że gold pociski latają tak często, że mam wrażenie jakbym znalazł siś w Eldorado...

rebalans - to słowo po kilkuletniej przygodzie z Blitz znaczy dla mnie tyle co kabaret

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Romka7777 #26 Posted 16 June 2017 - 06:22 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26613 battles
  • 769
  • [R2K-]

View PostVespac, on 16 June 2017 - 04:56 PM, said:

dokładnie tak jest jak pisze Romka jeśli chodzi o skuteczność strzału

a rebalans jest taki, że gold pociski latają tak często, że mam wrażenie jakbym znalazł siś w Eldorado...

rebalans - to słowo po kilkuletniej przygodzie z Blitz znaczy dla mnie tyle co kabaret

Akurat nie zauważyłem żebym gold pociski latały częściej. Jeżeli kiedyś pojedynek JgE100 wyglądał tak że każda strona waliła z golda, to teraz częściej z AP albo nawet HE...Ja już pisałem o swoich uczuciach odnośnie rebalansu golda  Wtedy to była tylko teoria, która w praktyce okazała się prawdziwą. Teraz wychodzę na X tierze w -10-20k kredytów a wcześniej -50-70k (wszystko bez premium konta). Popłaciłem się za to tylko mniejszymi cyferkami uszkodzeń.

Tajfun403 #27 Posted 16 June 2017 - 06:30 PM

First Sergeant

• Player
  • 10239 battles
  • 1,299
  • [TSSPL]

View PostVespac, on 16 June 2017 - 05:56 PM, said:

Dla mnie słowa win ratio to kabaret.

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

Vespac #28 Posted 17 June 2017 - 11:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 32097 battles
  • 1,985
  • [F47A]

View PostRomka7777, on 16 June 2017 - 07:22 PM, said:

Akurat nie zauważyłem żebym gold pociski latały częściej. Jeżeli kiedyś pojedynek JgE100 wyglądał tak że każda strona waliła z golda, to teraz częściej z AP albo nawet HE...Ja już pisałem o swoich uczuciach odnośnie rebalansu golda  Wtedy to była tylko teoria, która w praktyce okazała się prawdziwą. Teraz wychodzę na X tierze w -10-20k kredytów a wcześniej -50-70k (wszystko bez premium konta). Popłaciłem się za to tylko mniejszymi cyferkami uszkodzeń.

a tak z ciekawości Romka po czym poznajesz pocisk gold?

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Romka7777 #29 Posted 18 June 2017 - 07:48 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 26613 battles
  • 769
  • [R2K-]

View PostVespac, on 17 June 2017 - 11:26 PM, said:

a tak z ciekawości Romka po czym poznajesz pocisk gold?

1.Jak jest  HEAT to wiadomo, po strzale zostaje żółty traser.Większość czołgów na X posiada HEAT ammo.

2.Jak APCR to troche trudniej i stwierdzić to można po tym jak:

-przeciwnik przebija w takie miejsca w które nie powinno się przebijać np. w górną część JgE100

-przeciwnik przebił z niskim DMG

3.HESH to dla mnie nie jest gold.

Tajfun403 #30 Posted 18 June 2017 - 08:57 AM

First Sergeant

• Player
  • 10239 battles
  • 1,299
  • [TSSPL]

View PostRomka7777, on 18 June 2017 - 08:48 AM, said:

Nazwa gold wzięła się od tego, że płaci się za niego goldem. Za HESH masz opcje płacenia goldem, więc to gold.

Tajfun403

Romka7777 #31 Posted 18 June 2017 - 11:00 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 26613 battles
  • 769
  • [R2K-]

View PostTajfun403, on 18 June 2017 - 08:57 AM, said:

Nazwa gold wzięła się od tego, że płaci się za niego goldem. Za HESH masz opcje płacenia goldem, więc to gold.

No a dla mnie to nie jest gold:) Bo nie ma większej penetracji od AP, i wymaga trochę skilla.

voulezvous #32 Posted 18 June 2017 - 06:32 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Dzięki za Wasze opinie!

Całość przekazałem w raporcie!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Vespac #33 Posted 19 June 2017 - 12:47 AM

First Sergeant

• Player
  • 32097 battles
  • 1,985
  • [F47A]

View PostRomka7777, on 18 June 2017 - 08:48 AM, said:

1.Jak jest  HEAT to wiadomo, po strzale zostaje żółty traser.Większość czołgów na X posiada HEAT ammo.

2.Jak APCR to troche trudniej i stwierdzić to można po tym jak:

-przeciwnik przebija w takie miejsca w które nie powinno się przebijać np. w górną część JgE100

-przeciwnik przebił z niskim DMG

Romka, pytałem jak poznajesz pocisk premium tzw. gold. 

HESH jest goldem czy tak uważasz czy nie bo każdy pocisk premium jest tak nazywany, stąd wzieła się nazwa. Oczywiście najtrudniej rozpoznać tylko ACPR (o HASH się nie wypowiadam bo nie miałem czołgu, który go posiada) aczkolwiek wiem jak działa. W rzeczywistości po trafieniu takim pociskiem w cel nie ma co z załogi zbierać.

ACPR jest trudno rozpoznać bo trzeba mieć niestamowitą wiedzę o dotyczącą wyposażenia czołgów oraz gróbości poszczegółnych elementów czołgu. Często gracze uważają, że dostają ACPR no bo jak to, przecież mam niebrzebijalny czołg. 

W zasadzie nie ma różnicy kto czym strzela, liczy się skuteczność bo celem jest zwycięstwo. Ktoś chce sobie podnosić poziom trudności - szacun, ktoś używa Golda - jego wybór. Nie mamy na to wpływu.

Mnie w zasadzie już wkurzają ciągłe zmiany w grze bo są bezpośrednio przełożone na zasady. Romka wyobraź sobie kogoś kto gra raz na jakiś czas np. 2 tygodnie po kilka gier i co aktualizacja zmieniają mu warunki gry. Czy ta osoba kiedykolwiek ogarnie nowe zasady? Często narzekamy na tzw. noobów (każdy ma swoich) a nie zastanawiamy się nad tym, że oni po prostu nie mają pojęcia co tu się dzieje. Mimo wszystko lepszy jest noob grający drużynowo niż imbecyl sądzący, że jest prze-fighter.

Ja sam mając 30 tys. bitw uczę się od nowa grać... Oczywiście na swoim poziomie.

i kto tu jest huncwot?

Markusvandrago2 #34 Posted 19 June 2017 - 03:32 AM

Sergeant

• Player
  • 21389 battles
  • 411
  • [WID]
Dla mnie ta zmiana jest bez sensu. Mam wrażenie, że ktoś w ogóle nie słucha graczy. Mówimy, że mapy są do niczego i pewnymi maszynami ciężko się gra, bo medy dają radę. Zamiast zmienić mapy robią rebalans pocisków twierdząc iż teraz będzie lepiej.

Rafa_sniper_2014 #35 Posted 19 June 2017 - 01:14 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 65307 battles
  • 954
  • [CHWAT]
Po nerfie medów powinni pomyśleć nad poprawą choćby zasięgu widzenia. Teraz ciężkie wożą optykę i mają kolejne ułatwienie przeciwko medom.

Tajfun403 #36 Posted 19 June 2017 - 01:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 10239 battles
  • 1,299
  • [TSSPL]

View PostVespac, on 19 June 2017 - 01:47 AM, said:

Oczywiście najtrudniej rozpoznać tylko ACPR (o HASH się nie wypowiadam bo nie miałem czołgu, który go posiada) 

ACPR i HASH? A to nie jest APCR i HESH?

Tajfun403

Romka7777 #37 Posted 19 June 2017 - 07:10 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26613 battles
  • 769
  • [R2K-]

View PostVespac, on 19 June 2017 - 12:47 AM, said:

Romka, pytałem jak poznajesz pocisk premium tzw. gold. 

HESH jest goldem czy tak uważasz czy nie bo każdy pocisk premium jest tak nazywany, stąd wzieła się nazwa. Oczywiście najtrudniej rozpoznać tylko ACPR (o HASH się nie wypowiadam bo nie miałem czołgu, który go posiada) aczkolwiek wiem jak działa. W rzeczywistości po trafieniu takim pociskiem w cel nie ma co z załogi zbierać.

No dobra nazwijmy go goldem:)

ACPR jest trudno rozpoznać bo trzeba mieć niestamowitą wiedzę o dotyczącą wyposażenia czołgów oraz gróbości poszczegółnych elementów czołgu. Często gracze uważają, że dostają ACPR no bo jak to, przecież mam niebrzebijalny czołg. 

Już w sumie o tym napisałem.

Mnie w zasadzie już wkurzają ciągłe zmiany w grze bo są bezpośrednio przełożone na zasady. Romka wyobraź sobie kogoś kto gra raz na jakiś czas np. 2 tygodnie po kilka gier i co aktualizacja zmieniają mu warunki gry. Czy ta osoba kiedykolwiek ogarnie nowe zasady? Często narzekamy na tzw. noobów (każdy ma swoich) a nie zastanawiamy się nad tym, że oni po prostu nie mają pojęcia co tu się dzieje. Mimo wszystko lepszy jest noob grający drużynowo niż imbecyl sądzący, że jest prze-fighter.

Mnie w sumie też to wkurza.. No dobra jeszcze wyposażenie... ale nerf golda mi się już nie podoba... chociaż w sumie teraz mogę grać na X, bo przed update'm wychodziło mi po -50-70k kredytów

PS.Jak noob może grać drużynowo?)

PSS. Chyba należę do tych imbecyli prze-fighterów:trollface::trollface:

Jestemdlazabawy #38 Posted 19 June 2017 - 07:27 PM

Sergeant

• Player
  • 11828 battles
  • 259
  • [GITY]

*edit*

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści

Edited by Daroo2017, 20 June 2017 - 09:34 AM.
obraźliwe treści

Also tagged with 3.9

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users