Jump to content

Öneriler

3.9 Güncellemesi

• Please log in to reply
3 replies to this topic

vuque #1 Posted 24 May 2017 - 12:51 PM

Sergeant

• EU Community
  • 172 battles
  • 373

Merhaba Komutanlar,

3.9 Güncellemesi ile ilgili önerilerinizi bu başlık içerisinden bize iletebilirsiniz.

Saygılar,

_Oops_Sorry_ #2 Posted 02 June 2017 - 09:47 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26846 battles
  • 50
  • [-WN8-]

Benden size ekstra bir öneri gelsin :)

bence sizin wot blitz oyuncularına, misal savaş sayısına göre, ödüller verseniz 

örneğin;

10 savaş sonunda -------------- 50.000 kredi gibi (sallıyorum)

100 savaş sonunda------------- 100 gold 

500 savaş sonunda------------- sv3 pre tank ve 1 slot gibi(zaten veriyorsunuz ama bari bir sınırınız olur)

1000 savaş sonunda------------

5000 savaş sonunda------------

25000 savaş sonunda----------

50000 savaş sonunda-------------"boşlukları siz doldurun artık :)"

yani bu böyle uzar gider. Şunu ekleyeyim; sonuçta bir oyuncunun günde oynama sayısı bellidir. ortalama 20 savaş yapan bir oyuncu 50 gün sonunda 1000 savaşa ulaşıyor. Emek var yani. 

Artık Gayret bizden değerlendirmesi sizden :)

Alan_Reed #3 Posted 02 June 2017 - 12:37 PM

Sergeant

• Player
  • 48039 battles
  • 257
  • [F0RGE]

3.9 Guncellemesi ile ilgili soyleyebileceklerim;

1) Assistan(android) uygulamasini lutfen duzeltin artik. Turnuva bolumu calismiyor.

2) Oyun icerisinde, Turnuva/ Cizelge bolumunu aynen assistanttaki gibi yapilmasi daha mantikli olur.

3) Ustunluk modunda "? Ussune gidiyorum" yerine "? Ussunu elegecir" gibi tanimlama kullanilmasi daha iyi. Zira cogu oyuncu usse gidiyorum yerine, ussu ele gecir anlaminda kullaniyor o talimati.

susuco #4 Posted 06 June 2017 - 08:34 AM

Sergeant

• Player
  • 15946 battles
  • 319
  • [F0RA]

Öneri 1: Oyunun yazı dili ile mürettebat seslendirmesi farklı olsun. Ben mesela Çin tankı aldığımda oyun içinde mürettabat seslendirmesinde orjinal Çince seslendirilsin istiyorum fakat mevcut durumda bunu yapmam içinse ayarlar dil bölümüne girmem gerek. Dili çince yapınca yazılarda çince oluyor dolayısıyla yanlışlıkla tank bile satabilirim bilmediğim bir alfabe sonuçta. 

Öneri 2 : Tier5 görevlerde üstünlük görevi gelmesin. Çünkü tier5 ile tier4 maçlara da düşüldüğü için otomatikman üstünlük modu gelmiyor . Üstünlük modu için kesin tier6 maça düşmek gerekli fakat tier6 maçta da üstünlük geleceği kesin değil.  Dolayısıyla tier5 üstünlük modu gelme olasılığı  diğer tierlere göre yarı yarıya az. Tier6-tier10 arasında %50 ise, bu oran tier5 de %25 oluyor.  Dolayısıyla tier5 de gelen görevi yapmak için tier6-10 arasındaki göreve göre 2 kat daha fazla oynamak gerekiyor.  Yedek parça ve diğer etkinlikler göz önünde bulundurulduğunda görevleri yapmak artık önemli oldu. Fakat artık tier5 oynamaktan korkar oldum görev gelirse yapamam diye.  Shinobi aldık kullanamıyoruz .

Öneri 3: Oyunda zorluk seviyesi için mod olsun.  Bildiginiz gibi bütün oyunlarda bu vardır.  Kolay normal zor diye.

Kolay modda oto nişan,  rakibin zırhlı yerlerini gösterme gibi şuanda mevcut oyundaki sistem olsun.

Normal modda örneği oto nişan kesin kapalı bir mod olsun.

Zor modda hem oto nisan kapalı hemde rakibin zırhlı yerlerini gösterme de kapalı olsun.

Tabi bu mod lara göre de kredi ve deneyim puanı aynı premium hesapta nasıl %50 bir artış veriyorsa normal modda %15 zor modda %25 gibi artı kredi ve deneyim puanı artışı yapsın.  

Not: Bu fikirlerin telif hakları benimdir :P daha ne yapayım. Hadi iyi oyunlar .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users