Jump to content

Vojenská čest

• Please log in to reply
137 replies to this topic

__Andre81__ #41 Posted 11 June 2017 - 06:43 PM

Private

• Player
  • 35221 battles
  • 1
  • [CZTAF]

Incident číslo #1951444

Kategorie:
World of Tanks Blitz
Podkategorie:
Vojenská čest
Zdravím, souhlasím se zavedením systému vojenské cti - je fajn spoluhráče pochválit když se bitva povede, na druhou stranu je fajn dát palec dolů když to někdo vysloveně sabotoval. Ovšem v případě NEAKTIVITA V BITVĚ by to chtělo nastavit nějaká dodatečná kritéria možnosti udělení tohoto "ocenění". Navrhuji dát tuto možnost lidem s podobným počtem odehraných bitev, protože zásadně odmítám, aby mě za neaktivitu palcoval dolů hošík čí dívka s tisícem bitev když já už mám odehráno přes 18 000, z čehož například plyne to, že se s desítkovým tankem nepoženu bezhlavě dopředu abych se nechal jako první zabít. Stejně tak v nižších tierech by to chtělo rozlišovat zda je hráč neaktivní - třeba (offline) nebo hledá výhodnější pozici, aby naopak co nejvíce pomohl týmu. Například vím o několika bitvách kdy jsem sám s AMX 50 120 objel celou skupinu nepřítele a pak ho "snajpoval" (což samozřejmě ostatní těžce nesou protože si tolik nenastřílejí, navíc také netuší že řada AMX opravdu není tank do první liniie přestože je to těžký tank) a pak si toto a zároveň svou neznalost jak daný tank nejlépe využít kompenzujou právě tímto palcem dolů. A narovinu - opravdu nevěřím, že toto někdo kontroluje a docela mě to sere, protože když vymlátím s devítkou půlku týmu desítek ale nakonec mi to spoluhráči pěkně osladí palcema dolů tak pak to asi poněkud postrádá smysl a dost výrazně to snaživější hráče demotivuje. A že hold nejsou všichni jako ovce a prostě ze složení týmů už tak nějak předpokládají jak se asi bitva rozjede, ale protože nejede s davem tak je ten špatný.... Toto je hodně špatně a velice rychle s tím něco udělejte, protože jinak by vám mohli hráči utéct ke konkurenci...
A jako další bod uvádím to, že když na závěr bitvy, která se naprosto hloupě prohraje pronese na chatu ironicky DĚKUJI ZA POMOC TÝME nebo SKVĚLÁ STRATEGIE tak toto taktéž NENÍ urážlivé chování!!!!! To by se měl taky někdo probrat!
Jak jsem uvedl na začátku - se systémem vojenské cti souhlasím, ale tyto dvě položky (NEAKTIVITA V BITVĚ a URÁŽLIVÉ CHOVÁNÍ;) se musí zásadně zpřesnit možnost udělení, protože jinak to spoustu hráčů, včetně mne ZNECHUTÍ a budou hledat jinou, méně práskačskou alternativu.

mightyceon #42 Posted 11 June 2017 - 06:58 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22689 battles
  • 604
  • [MASLA]
Dnes měl potřebu zvracet mi do chatu chlapec s 270 bitvami (a vysokým WR - 70+), že prý jsme měli na Fata morganě jít k vodopádu, jak navrhoval. No ... byl jediný HT, zbytek 3+3 MT/LT a TD, tak jsme jeli doleva (bez mluvení, vyhodnotili jsme to tak, tak jsem mu napsal "Better left") .. a vyklepli je 7:4. A chlapec mi musel napsat, že "Always right" .. tak jsem mu slušně odpověděl, že ne vždy, že záleží na situaci, že měli 2 HT, proto bylo lepší jít jim naproti. Odepsal, že on má lepší WR, ne já :D

CommanderDemon6 #43 Posted 11 June 2017 - 09:30 PM

Private

• Player
  • 14621 battles
  • 4
  • [SKCZ]

View PostMichall997, on 24 May 2017 - 03:22 PM, said:

Jsem nevedel ze 3000 dmg na 7 tieru je neaktivita ve hre :( opravdu dalsi povedena vec od wg, stejne jako uprava munice, vybaveni a v podstate vseho co se tento rok zmenilo ve hre...

Sleduji chovani vojenske cti od startu novinky je to absolutni propadak lidi fasl jsem bezpocetkrat neaktivitu v bitve a to pozor byl jsem v tabulce prvni ehmm no asi trochu divne ze lidi mi nahazeli takto odmeny v podobe zleho hodnoceni mam jako cekat tresty za to ze se snazim nechapu paskvil v podobe funkce vojenska cest drive bylo lepe chat zpet ok supr ale vojenska cest paskvil hraci se hodnotit mezi hraci nemohou je to zpusob jak konat pomstu a to jedine funguje mam cekat tresty a to ze decka a nervaci zpusobi blokaci uctu o ban nestojim dik zamindrakovanemu lidskemu faktoru nebavi me hra kde mi tvurce hry vyhrozuje tresty co to jako ma bejt WG by melo tak jak vratili chat do hry zrusit vojenskou cest toto by melo byt brany jako trestnej cin a ne za takovou funkci tleskat jak k tomu prijdu pokud me bloknou davam mesicne 10000korun do hry za to ze mi jekdo planuje vyhrozovat a kazit ucet spatnym hodnocenim cist v boji hlasky tipu utoc nebo ti dam bad like fakt paskvil omlouvam se za uprimnost ale toto se prehlizet neda

Spojeno. CE

___Dean___ #44 Posted 12 June 2017 - 01:28 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 14695 battles
  • 117
  • [-_7_-]

View PostCommanderDemon6, on 11 June 2017 - 09:44 PM, said:

davam mesicne 10000korun do hry 

Pane jo :-D 

S tou blokací hry to nebude tak horké ... v cechu si servítky nebereme s hodnocením hráčů ve hře a ještě nikdo neříkal že by dostal ban na hru.

Ono se to časem usadí jako všechno a nakonec to nikdo nebude hrotit a vnímat.

jindrich73 #45 Posted 12 June 2017 - 07:50 AM

Sergeant

• Player
  • 32320 battles
  • 400
  • [SCRY]

Řekněme si to tak jak to je. Vojenská čest je výmysl absolutně k ničemu a nikdy nebude fungovat, tak jak má. Jediný efekt je, že hráči měli a nebo ještě bláhově mají pocit, že to hru vyčistí od AFK hráčů, týmových blockerů z radosti že můžou škodit apod. Nic z toho není a nebude nikdy pravda. Pokud by to pravda byla, tak nebudeme ve hře již nyní potkávat další AFK háče s 30%WR a více než 100 hodnoceními za neaktivitu apod. Já tento systém začal ignorovat, protože je k ničemu. Je mi celkem jedno, jestli má někdo 0 a nebo 5 hvězd. Tuto věc ze hry v další aktualizaci odstranit. Je to totálně nefunkční a naprosto zbytečná věc. Místo toho aby WG řešilo málo náhradních dílů, lagy, lepení zaměřování, rozhození kamer apod. tak  "vývojáři" dělají akorát nesmyslné kraviny. Vojenská čest, její smysl a to jak to funguje je pouze potvrzením neschopnosti současného vývojářského týmu. Tady se jasně ukazuje, že tyhle lidi nejsou schopni predikovat chování hráčů a důsledky zavádění jejich "geniálních" nápadů do hry. Já musím predikovat a reportovat vedení firmy vývoj mně svěřené oblasti co do  obchodních ukazatelů, lidských zdrojů a marketingu. To vše na bázi týdne, měsíce a roku. Když se mne někdo zeptá, kde ty čísla beru, tak to musím jasně zdůvodnit. Navíc lze jasně vidět každý týden a měsíc, tedy v krátké chvíli, jak to mám pod kontrolou, tedy že to co predikuju +- sedí s realitou a že tedy dokážu předvídat, jaké mají mé "manažerská" rozhodnutí reálný dopad na obchod a jeho vývoj požadovaným směrem. Já dělat stylem, jaký předvádí vývoj ve WG, tak letím z každé firmy za 3 měsíce. Ti něco zavedou, protože si něco "myslí" a dopady, efekty jsou naprosto jiné. Jasně, tohle se stává, to je logické, ale vyjímečně! Ne, že to je pokaždé! Ti lidi tam nemají absolutně představu o tom, co se bude po nově zavedených změnách dít. Stačí si jen pustit nějaké video s vývojářema, kde nám tvrdí, jak nový obsah bude skvělý a jak to budeme milovat. Pak si stačí přečíst reakce hráčské základny a přesný opak. Jako sry ale tohle diletanství budou na WG předvádět jak dlouho ještě? Vyrazte ty neschopné lidi co tu hru posledního 1/2 roku totálně likvidují a vraťte tam tu hlavu (v dobrém slova smyslu) , která to vedla ještě do loňského léta. Za tuto komedii ani cent!

Edited by jindrich73, 12 June 2017 - 07:54 AM.

V březnu 2016 jsme otevřeli náš v pořadí už druhý klan – StopCry! vol. 2. Cílem tohoto klanu je dát více hráčům příležitost stát se členy naší přátelské komunity. Tomuto cíli odpovídají i podmínky přijetí, které jsou méně náročné, než jak jsou nastaveny pro vstup do StopCry!. Aktuálně tedy nabíráme hráče do StopCry! vol. 2, kteří splní podmínky členství, budou dodržovat pravidla, ale především se ztotožní s naší filozofií a zaměřením.

esprit_cz #46 Posted 12 June 2017 - 08:49 AM

First Sergeant

• Player
  • 35988 battles
  • 4,602
  • [SCRY]

View Postjindrich73, on 12 June 2017 - 07:50 AM, said:

Presne. Od prvnich dnu od aktualizace, zavedeni tehle hlouposti premyslim nad jejim smyslem. Zvednuti sebevedomi nekterych jelit? Pomsta, zavist vudci lepsim hracum? Nevi, nerozumim tomu, nechapu to. At hrac dobry ci spatny dotane unicum hvezd, co z toho? Lepsi pocit? Opacne, hrac, ktery ma skoro 300 laiku za neaktivitu, k cemu to vede? Vubec k nicemu. Na zacatku hry mi to neprozradi, ze mam takoveho tatara v tymu. A na konci bitvy uz je to jedno. Max. mu muzu pridat jeste jeden palec dolu. Co to ale zmeni? Jaky to ma vliv? Proste se bude dal motat ve hre. Lepsim hracum bude vypisovat, at to tolik nezerou, protoze on hraje pro zabavu! Ma uplne stejne moznosti, jako ostatni hraci bez omezeni. Celou tuhle hloupost bych zrusil, nechal pouze nesportovni chovani a urazky. Otazkou je, jak by tohle fungovalo? Kazdy pripad by se musel resit individualne, protoze ne vsichni hraci maji zdravi rozum. Muzou tuhle moznost brat, jako nastroj pomsty ci vtipku

Edited by esprit_cz, 12 June 2017 - 08:51 AM.

Rotmistrov100 #47 Posted 12 June 2017 - 09:27 AM

Sergeant

• Player
  • 13180 battles
  • 302
  • [SCF]

:medal:Hodnocení kolektivu/týmu, náleží v reálném životě vedoucímu. Tady vedoucí určený není, kdo má tedy zodpovědně hodnotit?

Poradím WG. Hodnocení hráčů celého týmu přísluší max. třem nejúspěšnějším v dané bitvě. Je to nejmíň neobjektivní.

A hodnocení od soupeře? Pouze jediná možnost - důstojný protivník. Všechno ostatní je msta.

Mimochodem, pochvala od hráče který něco dokázal jistě potěší víc, než palec od ňoumy c wr 35.

Do doby ež se to upraví, je mi moje i hodnocení ostatních lhostejné a osobně ho již nepoužívám.

Předem všem, i těm kteří nesouhlasí, děkuji za like.

Edited by Rotmistrov100, 12 June 2017 - 09:47 AM.

arathorrn #48 Posted 12 June 2017 - 10:38 AM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]
Ano, chce to doladit. Osobně mi to hodnocení nijak zvlášť nevadí, ale rozhodně to chce upřesnit kdo bude moci hodnotit ostatní. Nápad velitele páté armády Rotmistrova není špatný. Hodnotit by měli pouze hráči, kteří se umístí na prvních příčkách hodnocení bitvy. Takový hráč by měl mít možnost právem hodnotit spoluhráče, případně protihráče. Hodnocení od protihráčů je nesmysl, pouze hráč na první příčce/příčkách a přesně jak píše Rotmistrov, pouze "důstojný protivník. Tím se eliminuje šance na pomstu nebo schválnost. Další věcí by mělo být, že hodnocení nebude omezeno, ale pokud si hráč vysloužil právo hodnotit, nebude nijak omezen, i kdyby měl hodnotit třeba stokrát za den. Takto by to možná již mělo větší smysl. Poslední věcí je, aby to hodnocení (až bude dostatečně prověřeno) bylo vidět před bitvou, protože jinak je to k ničemu. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

Terrordrome97 #49 Posted 15 June 2017 - 06:31 AM

Sergeant

• Player
  • 40260 battles
  • 470
  • [EMRS]

Ale tym detom hrabe v mozgoch,  ze 6x urazlive chovanie a 5x neaktivita,  ja im navysem wr ,  1 . v tabulke a oni hentak. 

Edited by Terrordrome97, 15 June 2017 - 06:32 AM.

migac #50 Posted 15 June 2017 - 10:19 AM

Sergeant

• Player
  • 24235 battles
  • 342
  • [VIVE]
Již dvakrát mi došlo upozornění, že na základě mé stížnosti byl hráči udělen trest. Jsem na sebe opravdu pyšný.

Wunderpepi #51 Posted 15 June 2017 - 12:01 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 16479 battles
  • 578

View Postmigac, on 15 June 2017 - 12:19 PM, said:

Již dvakrát mi došlo upozornění, že na základě mé stížnosti byl hráči udělen trest. Jsem na sebe opravdu pyšný.

to se máš čim chlubit.

esprit_cz #52 Posted 15 June 2017 - 01:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 35988 battles
  • 4,602
  • [SCRY]

View Postmigac, on 15 June 2017 - 10:19 AM, said:

No, jeste jaky trest? Hod. ban na hru? Denni ban na chat?:-D

___Dean___ #53 Posted 16 June 2017 - 03:28 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 14695 battles
  • 117
  • [-_7_-]

Tak dnes v noci jsem se bavil.

Začínal jsem s pěti hvězdama ... první bitvu jsem vyhrál jeden proti třem ... dostal jsem 2 mínusy od enemy jak jinak. Čest mi klesla na 4 hvězdy ( pochval jsem měl přes 20 a nikoli od četaře ).

Další hru jsem dostal ammorack - následně další dvě mínuska a hodnota cti se šoupla na 3 hvězdy.

Jak tu již zaznělo - hodnotit hráče v teamu by nemělo příslušet těm hráčům, co jsou na spodních příčkách výsledkové tabulky, popřípadě pokud je souvislost mezi jejich smrtí.  Mě celkově je nějaký systém u myší díry ( asistent stále jede na hodnotu v číslech tak o tom jak hraju mám přehled tam popřípadě na statistikách na webu ).

Co se hodnocení v četách týče, buď to zakažte a nebo tomu dejte stejnou hodnotu jako od naštvaného dítěte které jsem vyndal a on kvůli tomu prohrál a následně mě odměnil tím mínuskem u kterého si alespoň trochu spravil náladu.

Psalo se tu také a souhlasím, že systém není špatný, ale potřebuje doladit.

Nemělo by například být možné dát negativní hodnocení hráči co mě sundal, maximálně kladné. 

Stejně již výše zmíněné - pouze první tři hráči v tabulce by mohli hodnotit - pokud je na prvním místě četa, tak nevidím důvod, proč by se neměla mít možnost ohodnotit a toto hodnocení proč by nemělo mít stejnou váhu jako to co mi přidělí naštvané dítě co prohraje !

Kladné hodnocení by nemělo být možné dát hráči, co má nástřel nulu a stojí na místě celou bitvu ( spotter může nulu mít, ale jeho spot se promítne v bz )

Negativní hodnocení by zase nemělo být možno dát lidem co i přes svojí zdatnost bohužel díky teamu neandrtálců bitvu nevyhrajou, ale snažili se.

Tak jsem se vypsal a jdu spát. 

Prosím WG aby si to alespoň přečetl než to spláchne.

EDIT: 

Po updatu jsem koupil asi 8 mínusek za neaktivitu a podobně - asi sám prostě 5 enemy neustřílím když zbytek teamu zdechne ... tito hráči pak mají spoustu času hodnotit moji hru.

Žádám WG - dejte možnost hodnotit pouze hráčům co si to vybojují ... včera jsem například potkával četu kterou jsem v první hře vyndal a pak od nich stabilně dostával mínusy - pokud mě někdo sundá, jak může být objektivní moje hodnocení ??? maximálně mohu uznat hmm je dobrý dám mu ocenění pro protivníka.

Celé hodnocení je mi naprosto volné ( s vlastnostmi hráče nemá nic společného ) ale jak tu někdo psal ... pokud díky tomuhle dostanu třeba ban na hru, budu asi přemýšlet o dalším postupu.

Edited by ___Dean___, 21 June 2017 - 03:06 AM.

Terrordrome97 #54 Posted 28 June 2017 - 06:47 AM

Sergeant

• Player
  • 40260 battles
  • 470
  • [EMRS]

prečo teraz z mojich posl 10 nečakaných výhier po sebe na tanku t11e04 ,kde som bol vždy 1. a 2. v tabulke po boji s avg 4000 dmg som dostal 3x neaktivita v bitke ?

aby  kojenčatá mohli klikať nezmysli ?

esprit_cz #55 Posted 28 June 2017 - 07:53 AM

First Sergeant

• Player
  • 35988 battles
  • 4,602
  • [SCRY]

Protoze VC neni pro dobre hrace, ale trdla, aby si meli jak zvednout sebevedomi. Obcas si rozklikni nejaky ten profil. Poznas. Hraci s WR nad 50 maji 3 hvezdy. Hraci pod 50 jsou unicum:-))) Proste fraska k smichu.

Ja jim to ale kazim. Jakmile top hrac nastrili prd, jeho wr je pod 50 leti mu laik za neaktivitu

Edited by esprit_cz, 28 June 2017 - 08:01 AM.

Terrordrome97 #56 Posted 28 June 2017 - 07:57 AM

Sergeant

• Player
  • 40260 battles
  • 470
  • [EMRS]
hej to sledujem, tiež to bije do očí, ale niekedy musím povedať že už som videl aj 60% wr kde  majú 40x urážlivé chovanie, a ked som ho mal v bitke som videl ako vypisuje nadávky, ten to mal oprávnene

esprit_cz #57 Posted 28 June 2017 - 08:05 AM

First Sergeant

• Player
  • 35988 battles
  • 4,602
  • [SCRY]
Ja videl hrace, ktery mel skoro 300 neaktivit v bitve. K cemu to vede? K nicemu. Proste zbytecna pip

puzzini #58 Posted 28 June 2017 - 08:30 AM

First Sergeant

• Player
  • 37728 battles
  • 1,232
  • [CZT1]
Ja by som navrhoval aby sa dala 3 krat do dňa udeľovať medaila za tuposť

jindrich73 #59 Posted 28 June 2017 - 08:56 AM

Sergeant

• Player
  • 32320 battles
  • 400
  • [SCRY]
Napište mi jediný rozumný a praktický důvod, k čemu to hodnocení je. V čem Vám tento nesmysl pomůže před bitvou, v bitvě a nebo po bitvě. V čem je tento nesmysl s hodnocením pro Vás jako hráče přínosný? Dle mého v ničem. Je to totální a zbytečný nesmysl a AFK či cokoliv jiného to neřeší. Je to naprostá zbytečnost ve hře. Smazat bez náhrady!

V březnu 2016 jsme otevřeli náš v pořadí už druhý klan – StopCry! vol. 2. Cílem tohoto klanu je dát více hráčům příležitost stát se členy naší přátelské komunity. Tomuto cíli odpovídají i podmínky přijetí, které jsou méně náročné, než jak jsou nastaveny pro vstup do StopCry!. Aktuálně tedy nabíráme hráče do StopCry! vol. 2, kteří splní podmínky členství, budou dodržovat pravidla, ale především se ztotožní s naší filozofií a zaměřením.

mightyceon #60 Posted 28 June 2017 - 10:21 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 22689 battles
  • 604
  • [MASLA]
Souhlas. Díval jsem se na hodnocení první 3-4 dny, teď jsem si uvědomil, že jsem se na své hodnocení díval naposledy snad v pátek ... Používám ho jen v případech, kdy někdo zahraje mimořádně dobře a vyhrajeme tím bitvu, popř. mimořádný protivník. Negativa ovšem vyčerpám vždy a velmi rychle, byť mi je jasné, že to je jen ekvivalent gumové cihly. V té chvíli si ulevím, ale nic to neřeší.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users