Jump to content

Bi bitmediniz

• Please log in to reply
18 replies to this topic

_PerleNoire_ #1 Posted 29 May 2017 - 12:58 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1545 battles
  • 13

Şu saçma sapan yok sovyet tankları " nerf yemeli , yok  torpilli tanklar " diyenler iyice can sıktı 

Yav kardeşim bu sovyet tanklarını parayla mı alıyoruz sanki isteyen alır sanane 

İs 7 yi alasıya kadar saçma sapan is ve is8 gibi saçma sapan tanklarla uğraşıyoruz ha şöyle bişey varki bu sscb heavyşerinin toplarını geliştirmediyseniz tabiri caizse bi boka yaramıyo o topu alasıya da g.tünden ter akıyo

Adamın kendisi medium çıkıyo is4 ün karşısına sonra vay babam bunlar çok güçlü ulan at kafası lönk diye çıkarsan yersin kafana o topu 

Eğer oyunu harbi oynamasını biliyosan her tank iyidir arkadaş bi arkadaşın yazdığı gibi tank seçimi aynı taş kağıt makas gibidir hepsinin ayrı bi avantajı ve dezavantajı vardır önemli olan bunu kullanabilmektedir

İnşallah bazıları bu yazdıklarımdan ötürü biraz olsun ikna olmuşlardır

talhaONE #2 Posted 29 May 2017 - 04:27 AM

First Sergeant

• Player
  • 16906 battles
  • 2,807
  • [CZZR]
750 maçın var bence fazla konuşma bi aralar t62nın 240 milimetrelik kulesi jgpz e100 ün 420 milimetre delme güçü olan heat mermisini sektririyodu t54 ün kulesi e100 ün kulesinden daha sağlamdı o günleri hatırlamak bile istemiyorum artık ha bide artık ruslar op diye gönderi görmüyorum eskidendi bunlar kimse anırmıyo ruslar op diye

_PerleNoire_ #3 Posted 29 May 2017 - 05:36 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1545 battles
  • 13
1. Bu oyunu aşırı oynadığım için ve sınavımda yakın olduğu için uzun bi süre girmedim ve şimdi şifre fakan hatırlamadığım için sıfırdan hesap açtım
2. İse daha dün okuduğum bi yazıda adamın biri inadına sscb tankı almıycam diyordu ama yinede sen bilirsin

_PerleNoire_ #4 Posted 29 May 2017 - 05:39 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1545 battles
  • 13
Lütfen başlıkları bi oku t62 eyvallah ama is7 ile ilgili dönen muhabbet hâlâ dediğim gibi sürüyo kardeşim

Pururut #5 Posted 29 May 2017 - 07:20 AM

First Sergeant

• Player
  • 22949 battles
  • 1,607
  • [1RTR_]

View Post_PerleNoire_, on 29 May 2017 - 03:58 AM, said:

Yav kardeşim bu sovyet tanklarını parayla mı alıyoruz sanki isteyen alır sanane 

Birsey dedigimiz yok zaten, sayenizde son bir aydaki her tier 7-8 oyunumda en az 3-4 IS tipi agir tank modellerinden vardi mazallah.Rus agir tanklarina gelince; toplarinin nisan alma suresi ve 100 metrede sapmasi ne kadar kotu olursa olsun fark etmiyor.Haritalarin dizayni kisa menzelli catismalari empoze ettigi icin bu tanklar hep avantajli.IS-7 yolu uzerindeki tum tanklar oldukca iyi, belki is-8 biraz daha zayiftir ki onunda manevra kabiliyeti orta sinif tank gibi.

Oyunu harbi iyi oynamasini biliyorum, sana sunu soyleyeyim.Cogu tank su an IS dunyasinda(tier 8) cekilecek durumda degil.Hizi ve iyi bir topu yoksa at cope gitsin.Ve hayir, kesinlikle ikna edemedin.

Bu oyuna gerekli olan farkli tip haritalar, neredeyse dumduz colden olusan, cangil gibi bol bol hard terrain iceren haritalar.Wargaming uzun zamandir yarisi engebeli zemin/yarisi duz sehir kismi tarzi haritalardan baska birsey uretemiyor.Herkes icin denge mentalitesini birakmalari lazim, biraksinlar bazi haritalar bazi tank siniflarini biraz kayirsin.Bu oyunu ilgi cekici yapan bu tarz ozelliklerdi, +2/-2 mm gibi ornegin.

The most demanding task for a men of Orient is to Westernize his mind, that is to adopt critical thinking and acting as one-self against the will of many. Legacy of being exempt from the Tillian argument through centralized empires with no true contenders except actors from within, the very fabric of society; its norms, laws and ideas are in a dichotomy with the fad of democracy and thus liberal thinking. The sharp contrast between the form and matter can only be synchronized through dedicated studying, thinking and writing. If successful, the outcome can be considered superior to the men of Occident and Orient alike for he who masters the passion and reason shall inevitably prove superior in time.

_PerleNoire_ #6 Posted 29 May 2017 - 08:58 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1545 battles
  • 13
Ben şuna karşıyım "2.dünya savaşında Alman tankları iyiydi oyunda niye böyle değil " diyen bebelerin yazısını okumaktan usandım
Ve şuan oyunda heavylerinde söyleyemem ama medleri bayannerf yedi
Obj140 ı medler taretten zor delerdi şimdi taret yanaklarından falan yiyebiliyo yani
Ve daha da nerf yer yani
Asıl konu dediğin gibi herkes is serisinden gidiyo
Bence mutlaka herkesin ingiliz medium gitsin harbi çok iyi bepenmeyenleri anlamadım gitti

__FuRKaNnN__ #7 Posted 29 May 2017 - 02:27 PM

Sergeant

• Player
  • 27397 battles
  • 402
Okuduğun yazılar eski.
Uzun bi süredir kimse ruslar op demiyo zaten.

İngiliz med serisi güzel lafım yok ama zevk meselesi değil mi sonuçta?

_PerleNoire_ #8 Posted 29 May 2017 - 04:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1545 battles
  • 13
Yok be hâlâ bazıları op diyor
Artık bazılarında bu bakış kalıplaşmış mı anlamadım
Bazıları sovyet heavylerinin zırhları tencere kapağı gibi olmasını falan bekliyolar
Uzun lafın kısası artık oyunda adaletsizlik yok yani her tank eşit bence

__FuRKaNnN__ #9 Posted 29 May 2017 - 04:48 PM

Sergeant

• Player
  • 27397 battles
  • 402
Hata bende.

_PerleNoire_ #10 Posted 29 May 2017 - 06:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1545 battles
  • 13
Yanlış bişey mi söyledim
Oyuna tekrar başlayalı 3 hafta mı ne oldu neyin ne olduğunu falan tam bilmiyorum
Affola

__FuRKaNnN__ #11 Posted 30 May 2017 - 12:56 AM

Sergeant

• Player
  • 27397 battles
  • 402
Öyle bi şey olsa hata sende olurdu.

Affedilecek bi durum da yok, rahat ol.

BAM_BAM_BAM_1 #12 Posted 11 June 2017 - 10:07 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3780 battles
  • 19
  • [LOONS]

View PostPururut, on 29 May 2017 - 07:20 AM, said:

Birsey dedigimiz yok zaten, sayenizde son bir aydaki her tier 7-8 oyunumda en az 3-4 IS tipi agir tank modellerinden vardi mazallah.Rus agir tanklarina gelince; toplarinin nisan alma suresi ve 100 metrede sapmasi ne kadar kotu olursa olsun fark etmiyor.Haritalarin dizayni kisa menzelli catismalari empoze ettigi icin bu tanklar hep avantajli.IS-7 yolu uzerindeki tum tanklar oldukca iyi, belki is-8 biraz daha zayiftir ki onunda manevra kabiliyeti orta sinif tank gibi.

Oyunu harbi iyi oynamasini biliyorum, sana sunu soyleyeyim.Cogu tank su an IS dunyasinda(tier 8) cekilecek durumda degil.Hizi ve iyi bir topu yoksa at cope gitsin.Ve hayir, kesinlikle ikna edemedin.

Bu oyuna gerekli olan farkli tip haritalar, neredeyse dumduz colden olusan, cangil gibi bol bol hard terrain iceren haritalar.Wargaming uzun zamandir yarisi engebeli zemin/yarisi duz sehir kismi tarzi haritalardan baska birsey uretemiyor.Herkes icin denge mentalitesini birakmalari lazim, biraksinlar bazi haritalar bazi tank siniflarini biraz kayirsin.Bu oyunu ilgi cekici yapan bu tarz ozelliklerdi, +2/-2 mm gibi ornegin.

Yazacak bir şey bırakmamışsın. Yorumun için tebrik ederim ))

X_FaruK_X #13 Posted 13 June 2017 - 02:57 PM

Sergeant

• Player
  • 17559 battles
  • 368
  • [INTPS]
çok eski bir oyuncu degilim ama basladigimda oyun yine guzeldi
guzel zaman geçiriyordum fakat  gelen guncellemelerden sonra iyice oynanmaz hale geldi
ruslara gelecek olursak şu anki mevcut halleri bile gereginden fazla guçlu tier 8 maçlarin içine ediyorlar abuk subuk yerlerinden sektiriyorlar ozellikle tier 7 lttb sozde hafif tank ama alakasi yok

_KANSIZ_TR_ #14 Posted 07 July 2017 - 12:26 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 22276 battles
  • 128
Bak şimdi tam 4 yıldır tam 4 yıldır bu oyunu oynuyorum... Rus tanklarının güçlü olmadığını söylüyorsun ıs,ıs8 gibi saçma tanklarla uğraşıyoruz diyorsun ,hesabına baktımda hakkaten isabet oranın70 lerde sen benim kv1se bi bak 88% isabet oranı 500 küsür savaşta ben kardeşimin hesabından Is7 ile oynadım topu yeterince iyi harita küçücük ve vurması kolay iyi bi oyuncu için. Şimdi birde şu söze bak !! " Alman tankları savaşta daha iyiydi oyunda niye böyle" diyen bebelerden bıkmışsın öncelikle şunu bilmeni isterimki oyuna başlayanların bir kısmı efsane tigerlarla oynamak için oyuna başlıyor bu sözü duymak çok normal söyleyenler haklı. Rus tankları ıs3 defender, ıs3, ıs4,ıs5, Is7,obj263-tank resmen medium gibi ağır tankların yanına hızlıca geçip dönüp koyuyor bide dibine giriyor altınla bile delinmiyor- lttb- bi tank bu kadar kıvrak o kadar küçük gövdeye o kadar güçlü motor konulamaz o topun itiş gücünü çekmesi için bile tankın çok dağa ağır olması lazım- yav yazmaktan yoruldum sen sscb ağacı desene kısaca!!! Zaten senin Rus tanklarıyla oynamandan belli kolaya kaçıyorsun zaten onuda beceremiyorsun 70% isabet oranı ne lan(!). Wg kesinlikle adaletsiz ... bu kadar oyuncuya yazık değilmi eminim sen bile mağdursun bu adaletsizlikten. Herneyse çok konuştum biraz geç görüp yazdım ama hakkaten iyi oldu bunları yazmam. Birdaha utanmadan sıkılmadan Rus tankları op değil demeyin bak Vallahi billahi op sen ISlerle dolu bi takımın yenildiğini gördünmü anlamanın en basit yolu.

Bl4ckB33r #15 Posted 08 January 2018 - 05:35 AM

Sergeant

• Player
  • 9531 battles
  • 370
  • [EMD]

View Postyasorejma7, on 07 July 2017 - 03:26 AM, said:

Bak şimdi tam 4 yıldır tam 4 yıldır bu oyunu oynuyorum... Rus tanklarının güçlü olmadığını söylüyorsun ıs,ıs8 gibi saçma tanklarla uğraşıyoruz diyorsun ,hesabına baktımda hakkaten isabet oranın70 lerde sen benim kv1se bi bak 88% isabet oranı 500 küsür savaşta ben kardeşimin hesabından Is7 ile oynadım topu yeterince iyi harita küçücük ve vurması kolay iyi bi oyuncu için. Şimdi birde şu söze bak !! " Alman tankları savaşta daha iyiydi oyunda niye böyle" diyen bebelerden bıkmışsın öncelikle şunu bilmeni isterimki oyuna başlayanların bir kısmı efsane tigerlarla oynamak için oyuna başlıyor bu sözü duymak çok normal söyleyenler haklı. Rus tankları ıs3 defender, ıs3, ıs4,ıs5, Is7,obj263-tank resmen medium gibi ağır tankların yanına hızlıca geçip dönüp koyuyor bide dibine giriyor altınla bile delinmiyor- lttb- bi tank bu kadar kıvrak o kadar küçük gövdeye o kadar güçlü motor konulamaz o topun itiş gücünü çekmesi için bile tankın çok dağa ağır olması lazım- yav yazmaktan yoruldum sen sscb ağacı desene kısaca!!! Zaten senin Rus tanklarıyla oynamandan belli kolaya kaçıyorsun zaten onuda beceremiyorsun 70% isabet oranı ne lan(!). Wg kesinlikle adaletsiz ... bu kadar oyuncuya yazık değilmi eminim sen bile mağdursun bu adaletsizlikten. Herneyse çok konuştum biraz geç görüp yazdım ama hakkaten iyi oldu bunları yazmam. Birdaha utanmadan sıkılmadan Rus tankları op değil demeyin bak Vallahi billahi op sen ISlerle dolu bi takımın yenildiğini gördünmü anlamanın en basit yolu.

Her tankın avantajları dezavantajları var oyun zaten şuan ağır metasına kaydı ve yeni is3 un sekli kulesinin yukseltilmesi ve ön tarafının degistirilmesi tankı yeterince kotulestirmis rus tanklari genelde daha rahat daha cok hata kabul edebilen tanklar lttb diyorsun mermi yuklemesi oldukca yuksek cok uzun bi namlusu olmasina ragmen top egimi yok ole dumduz duruyor hizli olmasina hizli ama bir leopard serisi kadar keskin dönüşleri yok ve limuzin gibi bir govdeye sahip obj140 dersen t54 un tier 7 topu ile deliniyor T62A nin taret hariç gene t54 un tier 7 topu deliyor son olarak o tigerp ye gelen op lik tiger 1 gelen op lik is leri ezip geciyor 4.9 sn yükleme ve ortlama 200-220 hasar tiger p daha zırhlı tiger 1 in ise daha kıvrak oluşu 8 tieri dahi domine edebiliyorlar 

Bl4ckB33r #16 Posted 08 January 2018 - 05:38 AM

Sergeant

• Player
  • 9531 battles
  • 370
  • [EMD]

View PostPururut, on 29 May 2017 - 10:20 AM, said:

bence haritalar ideal her tanka hitap edebiliyorlar bi tek şu yeni hanedanin incisinin yollari fazla dar olmus onun yollarini bir iki tik daha geniş yapabilirlermis 

karacazade46 #17 Posted 31 January 2018 - 08:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18896 battles
  • 66
  • [_P4X_]
Rus tankları bal gibi de torpilli(op) tanklardır. Ama bu tankları op yapan kağıt üstündeki özellikleri değil kağıt üstünde olmayan özellikleridir. Bu oyunda saçma sapan yerlerinden saçpa sapan şekilde mermi sektiren açık ara rus tanklarıdır. Bu durum düzelmediği sürece rus tankalrı op olmaya devam edecek.(Söylenenlere göre 4.6 sürümüyle bu durum kısmen düzelecek)

Edited by karacazade46, 31 January 2018 - 08:22 AM.

karacazade46 #18 Posted 05 February 2018 - 02:08 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18896 battles
  • 66
  • [_P4X_]
Her tarafi gri gorunen lttb ve rus tdlerin sacma sapan nasil sektirdikleri herkesin malumu. İs serisini soylememe bile gerek yok. Ama dedigim gibi bu tanki op yapan ozellikleri degil ACİKLAMALARDA YAZMAYAN TROLL ZİRH ozelligidir. Kimse kalkıpta op degil demesin.

Edited by karacazade46, 05 February 2018 - 02:10 PM.

099_099 #19 Posted 06 February 2018 - 08:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5743 battles
  • 21
  • [TR56A]
Hepsini anlarımda IS7 op değil demek... Bilmiyorum :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users