Jump to content

Miejsca w Garażu

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Adeczz #1 Posted 20 June 2017 - 10:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2995 battles
  • 51
Mam pytanie bo jestem No Life i dosyc szybko wbijam czołgi a nie mam zamiaru wydawac pieniedzy na gre :D i tu moje pytanie czy jest jakis sposob na darmowe dodatkowe miejsca w garazu ? bo zostaly mi ostatnie 2 miejsca :D i czy czolgi premium tez zajmuja miejsce w garazu ? 

Tajfun403 #2 Posted 20 June 2017 - 10:48 PM

First Sergeant

• Player
  • 10272 battles
  • 1,373
  • [TSSPL]
Tak, czołgi premium też normalnie zajmują miejsca. Są sposoby ale bardzo wolno się nimi wbija. Pierwsze można dostać sloty za konkursy które co jakiś robi WuGje (raz wygrałem). Druga opcja to jeden darmowy slot za któryś tam poziom zaopatrzenia klanowego. Trzeci, z którego można najwięcej wycisnąć to sprzedawanie czołgów eventowych które przychodzą razem ze slotami. Np. Ostatnio był event na 3 czołgi z anime GuP, które po zdobyciu można sprzedać, ale sloty po nich zostają. Dla nolifa w sam raz. Oprócz iventów, czołgi wraz ze slotami czasem dają z różnych okazji, takie jak np. urodziny WuGje czy urodziny WoTBa. Je też można sprzedać i w taki sposób dostać slot. Ale i tak najłatwiej jest kupić. Jak poczekasz na promocje to za 750 golda (jakieś 10 złotych) kupisz 5 slotów. Z tego co pamiętam nowi dostają coś ponad tysiąc golda (ja dostałem tylko 200... #Fair_według_WuGje) więc za to można parę slotów kupić.

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

Adeczz #3 Posted 20 June 2017 - 11:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2995 battles
  • 51
Ta gra to skarbonka jak samochod :D zeby ta gra jeszcze była dopracowana jak Cs a tu błąd za błedem :D no nic nie pozostaje mi nic innego jak kupic te miejsca :S 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users