Jump to content

Aktualizacja 3.10 - Wasze sugestie

3.10

• This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

Romka7777 #21 Posted 10 July 2017 - 10:52 AM

First Sergeant

• Player
  • 37128 battles
  • 1,073
  • [EG-]

View PostZawisiak, on 10 July 2017 - 10:40 AM, said:

Oto moje propozycje:

1.Powiekszenie plutonów do 3

2.BItwy druzynowe po 5 albo klanowe coś w stylu twierdz jak w duzym wocie

3.powiększenie map, wiem że niekttórzy maja słabe urządzenie ale sorry, 21 wiek...

4.Magazynki w wocie Pc sa wiele lepsze od blitzowych, mamy mniej pestek i więcej HP i tylko niekóre pojazdy da się zniszczyć jednym magazynkiem np amx 50 100 jak spotka jakiegos 7 tierowego lighta np SP 1 C. Tez ubolewam nad Sp 1C, dwie pestki to strasznie mało

5.Też powinno ulec (wg mnie) t49 wysadza ammoracki jak wsciekły co drugi strzał to ammorack posiada działo 150mm a już KV-2 tak nie potrafi chociaż ma o 2mm większe działo i to mnie dziwi dlaczego KV-2 nie sadzi ammoracków tak samo jak T49

1. hah. To to było bym nie fair. Pluton dwóch dobrych graczy wymiata drużynę przeciwnika, a 3 to będzie jakaś masakra.

2.Chciałbym ale myślę, że tego nie będzie bo WG nie chce kopiować dużego wota (chociaż i tak kopiują)

3.++++++++. Kiedyś jak gra była tylko na apple to nikt jakąś nie narzekał na stare Piaski czy Świątynię. Dopiero po wprowadzeniu kalkulatorów na androidzie zaczęło się..."słaba optymiazacja" i inne bla bla bla.

4.Tutaj się nie zgodzę. Byłyby wtedy za bardzo OP. Przypomniej sobie nawet sytuację z AMX 50B. Wszystko wymiatał do nerfu. Co dopiero będzie jak wprowadzą więcej pestek....

5.T49 to OP czołg:) i tyle

Spoiler

Latomir #22 Posted 10 July 2017 - 12:45 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 32377 battles
  • 182
  • [LWP]
Na moim koncie, w prywatym magazynie nadal wiszą proporce i te drugie odznaki z eventu "testy polowe". Proponuje je usunąć bo trochę zaśmiecają. Ewentualnie wymiana po korzystnym kursie nawet za srebro.. Nie pogniewam się ☺

Flaga za Rudym - do zmiany ☺

Edited by Latomir, 10 July 2017 - 12:46 PM.

Tajfun403 #23 Posted 10 July 2017 - 04:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 13361 battles
  • 1,482
  • [3LION]

View PostZawisiak, on 10 July 2017 - 11:40 AM, said:

3.powiększenie map, wiem że niekttórzy maja słabe urządzenie ale sorry, 21 wiek...

Blitza lubię właśnie za mniejsze mapki. Mniejsza szansa na złapanie łanszota z krzaków.

Mieszko123_4H #24 Posted 10 July 2017 - 05:10 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24247 battles
  • 551

View PostZawisiak, on 10 July 2017 - 10:40 AM, said:

Oto moje propozycje:

1.Powiekszenie plutonów do 3

2.BItwy druzynowe po 5 albo klanowe coś w stylu twierdz jak w duzym wocie

4.Magazynki w wocie Pc sa wiele lepsze od blitzowych, mamy mniej pestek i więcej HP i tylko niekóre pojazdy da się zniszczyć jednym magazynkiem np amx 50 100 jak spotka jakiegos 7 tierowego lighta np SP 1 C. Tez ubolewam nad Sp 1C, dwie pestki to strasznie mało

5.Też powinno ulec (wg mnie) t49 wysadza ammoracki jak wsciekły co drugi strzał to ammorack posiada działo 150mm a już KV-2 tak nie potrafi chociaż ma o 2mm większe działo i to mnie dziwi dlaczego KV-2 nie sadzi ammoracków tak samo jak T49

1. Temat juz był kiedyś walkowany, na mowie stanowcze NIE. 3 fioletow w plutonie, jeszcze z komunikatorem to byloby za dużo. Albo w inna stronę - 3 idiotów, którzy nie wiedza jak się strzela, albo weźmy na to nie wożą amunicji. I po bitwie. W dużym Wocie to ma sens, ale u nas... 3 graczy to juz prawie polowa teamu.

2. Pewnie się to pojawi. Pytanie kiedy.

3. Nie wiem czy powiększenie map wplyneloby na ilość fps'ow. Nie jestem jakimś znawca, ale wydaje mi się ze nie. Mapy może rzeczywiście nie są jakieś duże, i czasami tez mnie to denerwuje, bo spota trudno nie jest dostać, i chętnie pogralbym sobie na większych mapach, ale jest tez inna zaleta takich map. W dużym Wocie (wiem, bo grałem kiedyś) HT gra się niezbyt milo. Weźmy na to takiego BP. W dużym Wocie zanim on gdzieś dojedzie... Tego samego obawialem się tutaj. Długo zwlekałem z jego kupnem, a jak juz go zakupilem to byłem całkiem zadowolony. U nas nie ma problemów ze Heviek dojedzie gdzieś za późno.

4. SP I C przed nerfem był pojazdem świetnym, ale niestety...

5. To akurat prawda. U T49 idzie ammorack za ammorackiem. Pewnie jak go zakupie to juz zostanie znerfiony do tego czasu, no ale cóż...

Poza tym uważam ze flaga na Rudym powinna zostać zmieniona.

Edited by Mieszko123_4H, 10 July 2017 - 05:13 PM.

Zawisiak #25 Posted 10 July 2017 - 05:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10193 battles
  • 25
A propo SP 1C w dużym wodzie ma 3 pestki i to ma sens, a u nas ma dwie pestki i to jeszcze 3,5 sek między pestkami powinien dostać malusieńkiego buffa

Vespac #26 Posted 13 July 2017 - 04:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostZawisiak, on 10 July 2017 - 06:28 PM, said:

A propo SP 1C w dużym wodzie ma 3 pestki i to ma sens, a u nas ma dwie pestki i to jeszcze 3,5 sek między pestkami powinien dostać malusieńkiego buffa

SP 1C dostał już dwa buffy na działo bo nastąpiła zmiana warty, są nowe czołgi i one mają przyciągnąć graczy do Blitz. SP1 C miał swoje chwile chwały tak jest praktycznie za każdym razem gdy wprowadzają nowe drzewko. Spróbuj pograć nim bez magazynku.

Wielkość map, kiedyś też sądziłem, że rozmiar ma znaczenie bo więcej możliwości i ciekawsze bitwy będą. Nic z tego. Mamy kila durzych map i kilka małych, myślę, że stosunek jest ok. Duża mapa to często problem przy 7 minutowej grze, kampersi, maruderzy i zagubione owce. Ilość bitew bez rostrzygnięć by wzrosła i nie dlatego, że ktoś grał na remis.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Also tagged with 3.10

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users