Jump to content

Aktualizacja 3.10 - dyskusja ogólna

3.10

• This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

voulezvous #1 Posted 21 June 2017 - 11:17 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Dowódcy,

Kolejna aktualizacja już działa na naszych serwerach. Jak zawsze, prosimy o podzielenie się opiniami na temat wprowadzonych zmian.

Poniżej znajdziecie te aspekty aktualizacji które najbardziej nas interesują:

Wszystkie inne komentarze zapraszamy do zostawienia w tym wątku zbiorczym.

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Latomir #2 Posted 22 June 2017 - 09:44 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 32479 battles
  • 182
  • [LWP]

Moje odczucia na temat aktualizacji dałem wczoraj do wątku 3.10 - lista zmian, to ktoś mi go wziął, zamknął i dał do archiwum :)

Tak więc wklejam tu moje przemyślenia.

Cóż by tu napisać o tej aktualizacji...

W sumie gram już prawie dwa lata i ta jest chyba najgorsza... może to złe słowo... najuboższa będzie właściwsze...

Części zamiennych w moim mniemaniu będzie mniej do zdobycia niż dotychczas. WG wprowadzając nowy system argumentowało to tym, iż każdy wybierał te same 3 elementy do 3 slotów. Teraz ma być ich aż 9.. ale nie oszukujmy się, większość graczy i tak jeździ na 3 podstawowych odblokowywanych za kredyty (które zawierają te same najpopularniejsze elementy, które montowane były w poprzedniej wersji), a pozostałe sloty rezerwuje (ja tak czynię) na ulubione premki zarabiaczki...

Kamuflaż do IS5 ładny, ale i cena standardowo wywindowana, jak i można to przecież wprowadzić bez konieczności robienia aktualizacji...

Zwrot za bilety w moim odczuciu in plus, kilka milionów w gratisie zawsze chętnie przyjmę - chociaż sam zwrot raczej jako zapchajdziura wciśnięty do aktualizacji. Mogło to być zrobione już miesiąc temu przy wycofaniu biletów.

No i co mi się nie podoba to sama kwestia ogłaszania aktualizacji. Kiedyś, jeszcze z rok temu, było to wręcz celebrowane przez WG. Na tydzień czy dwa wcześniej pojawiały się puzzle z zawartością, kolejne zmiany były szeroko omówione zanim weszły i przyznać trzeba, że ludzie czekali na aktualizacje z przyjemnością. Teraz aktualizacja zapowiadana jest dzień, dwa przed jej wprowadzeniem, zmiany są omawiane tak ogólnikowo, że to co wychodzi w praniu zasadniczo różni się od tego co było zapowiadane.. W wielu przypadkach forum i spostrzeżenia kolegów i koleżanek graczy o wiele bardziej są przydatne dla mnie niż oficjalne tłumaczenia WG... A szkoda...

Wiem, że co druga aktualizacja jest uboższa w zmiany i jest aktualizacją raczej "techniczną" tym niemniej uczucie niedosytu pozostało. Teraz tylko czekać na 4.0 i bodajże francuską linię niszczycieli z tego co wyczytałem...

Aha.. no i najważniejsze Rudy wciąż pod sierpem i łomotem... Proszę o zmianę na właściwą flagę.

Mieszko123_4H #3 Posted 22 June 2017 - 12:37 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24247 battles
  • 551

Jak dla mnie to ta aktualizacja to taka cisza przed burza. Prawie nic się nie zmienia, jednak w 4.0 pewnie zajda spore zmiany. Ale jeżeli chodzi o te aktualizacje to... Jak juz napisał Latomir nie wiadomo dlaczego informacja o aktualizacji juz któryś raz z rzędu pojawia się dzień przed nią. Kiedyś była dłużej zapowiadana, a teraz z dnia na dzień dostajemy informacje ze będzie update. Właściwie to nie ma dużo co mówić o tej aktualizacji. Niby zaszły jakieś zmiany w częściach zamiennych, ale i tak wiele to nie daje. Podobno ma być ciekawy event w tej aktualizacji, jakieś skrzynki czy cos, wiec licze na to ze nie będzie to wydarzenie typu "Gęsich Opowieści", tylko naprawdę będzie o co pograć i będzie dało się zdobyć chociaż jeden pojazd bez użycia golda.

Poza tym uważam ze flaga na Rudym musi zostać zmieniona.

Locust_PL #4 Posted 23 June 2017 - 06:34 PM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]

Moją sugestią jest w dalszym ciągu usunięcie z gry elementów infantylnych i powodujących nadużycia. Dorosłych ludzi grających w tą grę nie interesują takie rzeczy. Wymienialiśmy to co powinno być poprawione w związku z wprowadzeniem oceny i to co z samą oceną powinno być zrobione (przyp. jako dodatek a nie klasyfikacja).

http://i64.tinypic.com/fmrqs1.png

http://i64.tinypic.com/2nur328.png

To jest trochę śmieszne nieskazitelny gracz z 17 negatywami, czy pozytywy i negatywy były słuszne? To już inna sprawa kompromitując taki system oceny.

Edited by Locust_PL, 23 June 2017 - 06:39 PM.

LoCkDoWn777 #5 Posted 23 June 2017 - 06:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29831 battles
  • 96
  • [ENVOY]
A ta lorneta bedzie kiedys ? Obiecana byla przeciez wtf .

Mieszko123_4H #6 Posted 23 June 2017 - 07:09 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24247 battles
  • 551

View PostLoCkDoWn777, on 23 June 2017 - 06:46 PM, said:

A ta lorneta bedzie kiedys ? Obiecana byla przeciez wtf .

Z tego co wiem to nie była obiecana. Były plotki ze niby ma wrocic. Wtedy pisano tez o różnych nerfach i buffach oraz o innych rzeczach, a w rzeczywistosci do gry weszła tylko część tego o czym się mówiło.

Poza tym uważam ze flaga na Rudym powinna zostać zmieniona. 

Latomir #7 Posted 24 June 2017 - 10:07 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 32479 battles
  • 182
  • [LWP]

Plus dla Wg za oznaczenie odblokowanego modułu. Zauważyłem, że gdy odblokujemy slota to pojawia się przy nim czerwone kółeczko. Zmiana na plus, ale lepiej byłoby gdyby pojawiała się informacja tak jak przy kamieniach milowych.

Minus dla WG za ponowny brak 2 dni konta premium po aktualizacji. Teraz nawet boosterów nie dali... 

Wiem, że na urodziny mamy dostać, ale to 2 różne sprawy wg mnie.

Ponadto uważam, że flaga za Rudym powinna zostać zmieniona.

Edited by Latomir, 25 June 2017 - 09:00 AM.

voulezvous #8 Posted 25 June 2017 - 06:16 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostLatomir, on 22 June 2017 - 09:44 AM, said:

Moje odczucia na temat aktualizacji dałem wczoraj do wątku 3.10 - lista zmian, to ktoś mi go wziął, zamknął i dał do archiwum :)

Tak więc wklejam tu moje przemyślenia.

Cóż by tu napisać o tej aktualizacji...

W sumie gram już prawie dwa lata i ta jest chyba najgorsza... może to złe słowo... najuboższa będzie właściwsze...

Części zamiennych w moim mniemaniu będzie mniej do zdobycia niż dotychczas. WG wprowadzając nowy system argumentowało to tym, iż każdy wybierał te same 3 elementy do 3 slotów. Teraz ma być ich aż 9.. ale nie oszukujmy się, większość graczy i tak jeździ na 3 podstawowych odblokowywanych za kredyty (które zawierają te same najpopularniejsze elementy, które montowane były w poprzedniej wersji), a pozostałe sloty rezerwuje (ja tak czynię) na ulubione premki zarabiaczki...

Kamuflaż do IS5 ładny, ale i cena standardowo wywindowana, jak i można to przecież wprowadzić bez konieczności robienia aktualizacji...

Zwrot za bilety w moim odczuciu in plus, kilka milionów w gratisie zawsze chętnie przyjmę - chociaż sam zwrot raczej jako zapchajdziura wciśnięty do aktualizacji. Mogło to być zrobione już miesiąc temu przy wycofaniu biletów.

No i co mi się nie podoba to sama kwestia ogłaszania aktualizacji. Kiedyś, jeszcze z rok temu, było to wręcz celebrowane przez WG. Na tydzień czy dwa wcześniej pojawiały się puzzle z zawartością, kolejne zmiany były szeroko omówione zanim weszły i przyznać trzeba, że ludzie czekali na aktualizacje z przyjemnością. Teraz aktualizacja zapowiadana jest dzień, dwa przed jej wprowadzeniem, zmiany są omawiane tak ogólnikowo, że to co wychodzi w praniu zasadniczo różni się od tego co było zapowiadane.. W wielu przypadkach forum i spostrzeżenia kolegów i koleżanek graczy o wiele bardziej są przydatne dla mnie niż oficjalne tłumaczenia WG... A szkoda...

Wiem, że co druga aktualizacja jest uboższa w zmiany i jest aktualizacją raczej "techniczną" tym niemniej uczucie niedosytu pozostało. Teraz tylko czekać na 4.0 i bodajże francuską linię niszczycieli z tego co wyczytałem...

Aha.. no i najważniejsze Rudy wciąż pod sierpem i łomotem... Proszę o zmianę na właściwą flagę.

Oooops! Tak, poleciała do archiwum. Przepraszam, musiałem.

Tym bardzie dziękuję Tobie (wszystkim innym piszącym też oczywiście) za poświęcony czas i konstruktywną ocenę naszych poczynań. Załączyłem linka do Twojego posta w raporcie na wypadek gdyby deweloperzy chcieli przyjrzeć się Twojej krytyce osobiście.

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

so_mar #9 Posted 25 June 2017 - 08:31 PM

First Sergeant

• Player
  • 11006 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]

View Postvoulezvous, on 25 June 2017 - 06:16 PM, said:

. Załączyłem linka do Twojego posta w raporcie na wypadek gdyby deweloperzy chcieli przyjrzeć się Twojej krytyce osobiście.

A literki się same w cyrylicę obrócą.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

voulezvous #10 Posted 26 June 2017 - 04:48 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View Postso_mar, on 25 June 2017 - 08:31 PM, said:

A literki się same w cyrylicę obrócą.

Zdziwiłbyś się ilu Polaków tam pracuje :)

Zloydd i MaXSty1er.

Zawisiak #11 Posted 10 July 2017 - 05:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10195 battles
  • 25

View Postvoulezvous, on 26 June 2017 - 04:48 PM, said:

Zdziwiłbyś się ilu Polaków tam pracuje :)

Dwie sprzątaczki zapewne... I jeden w barku...

Tajfun403 #12 Posted 11 July 2017 - 11:26 AM

First Sergeant

• Player
  • 13361 battles
  • 1,482
  • [3LION]

View PostZawisiak, on 10 July 2017 - 06:39 PM, said:

:D

Vespac #13 Posted 12 July 2017 - 07:42 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostZawisiak, on 10 July 2017 - 06:39 PM, said:

nawet gdyby to żadna praca nie hańbi, hańbą jest wykorzystywanie ludzi 

śmichy chichy, i np. Ukrainka sprzątająca w Polsce prywatne domy zarobi wiecej niż nasza średnia krajowa...

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Also tagged with 3.10

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users