Jump to content

Hotfix propadu nárůstu náhradních dílů

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Tricha_ #1 Posted 27 June 2017 - 09:33 AM

Junior Sergeant

• EU Community
  • 300 battles
  • 249

Velitelé,

V úterý ráno jsme vydali hotfix pro distribuci náhradních dílů. Víme, že pokles podílu náhradních dílů je nyní velmi nízký, takže jsme provedli změny, aby byl problém vyřešen. Zde je několik podrobností o tom, co bylo během víkendu provedeno.

Změny:

• V aktualizaci 3.8 byla po každé bitvě 50% šance na získání náhradních dílů. Pokud jste vyhráli, získali byste výrazně lepší ceny, než v případě prohry. Například výhra v 8. úrovni by vám dala 0 nebo něco v rozmezí 128-213. Přiložený graf bere tuto 50% šanci v potaz, což nám dává 64-107 ND pro výhru na 8. úroveň v 3.8.
  • v aktualizaci 3.10 jsme uvedli 100% šanci na získání ND po každém vítězství. Aby byl systém spravedlivější, a abychom se vyhnuli afk-bot-ND-farming, přestali jsme dávat ND v případě prohry. Důvodem je to, že jsme v průběhu 3.8-3.9 viděli mnoho hráčů, kteří v bitvě jen nečinně stáli, aby získali ND. Takové chování zkazilo hru.
  • Na druhou stranu, jak vidíte na grafu, po aktualizaci 3,10 podíl vítězství ND ve srovnání s aktualizací 3,8 poklesl. Stalo se tak proto, že jsme pro naše výpočty použili také pokles ND medailí. Jednoduše řečeno: 3.10WinsND + 3.10MedalsND> 3.8WinsND. Ale, 3.10WinsND <3.8WinsND. To je chyba, kterou jsme udělali, omlouvám se za to.
  • V novém patchi 3.10 jsme značně zvýšili propad WinsND. Většina bitev se hraje na tancích 7.-9. úrovně a tam je největší nárůst.
  • Spolu s ND za vítězství budete i nadále získávat ND za bojové mise a medaile. Tabulka s propadem podílu pro medaile je připojena k tomuto příspěvku. ND odměna za medaile je čistý bonus ve srovnání s poklesem v aktualizaci 3,8.
  • Jak můžete vidět, ne všechny medaile vám dávají ND. To je způsobeno současnými technickými omezeními a změní se v příští aktualizaci. Mastery Badges jsou velmi běžné a dodají také extra navýšení.

Spoiler

Spoiler

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na vybavení. Některé změny související s náhradními díly jsme již podnikli, a budeme v tom pokračovat i nadále.

Commander retired from the service.

In case of questions or issues, please contact Zloydd and MaXSty1er.

esprit_cz #2 Posted 27 June 2017 - 11:37 AM

First Sergeant

• Player
  • 42147 battles
  • 5,143
  • [SCRY]

Aaa, novy staff, co se ani nepredstavi
Hezka tabulka, ale prase, aby se v tom vyznalo.

Aby byl systém spravedlivější! Takze, kdo neco umi bude doplacet na neschopnost tymu?

Prosim te, tu posledni vetu si odpust! Vsichni vime, ze to neni pravda. WG si jede svoje, nejaka zptna vazba, navrhy a pripominky ma WG u ...

Edited by esprit_cz, 27 June 2017 - 11:44 AM.

rysdys #3 Posted 27 June 2017 - 11:39 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 57489 battles
  • 524
  • [SN4IL]

Budu reagovat na čtyři body:

1) "Důvodem je to, že jsme v průběhu 3.8-3.9 viděli mnoho hráčů, kteří v bitvě jen nečinně stáli, aby získali ND. Takové chování zkazilo hru."  -  a před aktualizací jste se na podobné hráče nedívali? Hraji tuto hru už pěkně dlouho (36.000 bitev) a AFK hráči jsou už od začátku!

2) "takže jsme provedli změny, aby byl problém vyřešen"  -  absolutně se nic nevyřešilo!  Stále mi chybí x milionů náhradních dílů a bude trvat asi 8 let než to vyjedu, je to normální?!?!?

3) "Aby byl systém spravedlivější, a abychom se vyhnuli afk-bot-ND-farming, přestali jsme dávat ND v případě prohry"  -  to si z nás děláte úplnou zádel? Dám třeba v bitvě tolik co celý zbytek týmu dohromady a nedostanu NIC jen proto, že jsem měl v týmu dva AFK hráče a čtyři, kteří netrefí ani stodolu z pěti metrů? To je spravedlivější?

4) "Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na vybavení."  vám je zpětná vazba úplně jedno. Už to není ani vtipný tohle dokola psát!

Edited by rysdys, 27 June 2017 - 11:40 AM.

ClearEvil #4 Posted 27 June 2017 - 02:10 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 401 battles
  • 515

View Postesprit_cz, on 27 June 2017 - 01:37 PM, said:

Aaa, novy staff, co se ani nepredstavi

Spíš někdo z WG, kdo sem jen postnul český překlad. 

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

esprit_cz #5 Posted 27 June 2017 - 05:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 42147 battles
  • 5,143
  • [SCRY]
Jinak si vubec nemyslim, zda AFK hraci neco resi ci ne. Vetsine hracu nejde vubec o nejake WR. Mnozi ani netusi, co to je. Takovym hracum je uplne sumak, zda ND dostanou za vyhranou bitvu ob hru nebo kazdou 3 ci 5! Takze jsme zase tam, kde jsme byli. Ale je mi jasne, ze WG nechce dat ND podle dovednosti v bitve. To by bylo narku = hlavne pokles trzeb

Edited by esprit_cz, 27 June 2017 - 05:53 PM.

mightyceon #6 Posted 27 June 2017 - 07:04 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24737 battles
  • 664
  • [MASLA]
To, že se zvedlo (kosmeticky) počty ND na VII a VIII tieru je jakože úúúúžasné, ale pro hráče, kteří s hrou začínají to je totální tragédie ... na otevření druhé řady na I tieru potřebuju 10+ K (přes DESET TISÍC!!!) ND, za vyhranou bitvu mám 10 (slovy DESET!!!). Tím jako motivujete nové hráče???????????? Viz ESPRIT_CZ před pár dny ve vedlejším vlákně ...

mrschinka #7 Posted 27 June 2017 - 09:06 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 29275 battles
  • 147
  • [CB-CZ]
Cez každú blbosť, čo ste do hry pridali, som sa vždy vedel preniesť. Ale tieto ND, to fakt neviem prekúsnuť. Aby mi v garáži stálo 45 stock tankov, to vie pekne [Editováno]. Keď ste z nich taký nadržaný, tak si ich zoberte dom a tam [Editováno]! Cháska nenažraná. 

Edited by ClearEvil, 27 June 2017 - 09:23 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

esprit_cz #8 Posted 28 June 2017 - 05:50 AM

First Sergeant

• Player
  • 42147 battles
  • 5,143
  • [SCRY]
Je celkem zarazejici, ze nekdo vymysli tak skvelou hru, pritom nevi kolik je 1+1. Jako by to vymyslel uplne nekdo jiny. Asi jako, kdyz jsem pracoval pro Nem. firmu Cube. Nemci neco rozjedou, pak to pronajmou Povolzim Rusum, ti temer zlikviduji renome znacky, ze ji firmu museli sebrat

Edited by esprit_cz, 28 June 2017 - 05:56 AM.

jindrich73 #9 Posted 28 June 2017 - 09:24 AM

Sergeant

• Player
  • 33711 battles
  • 408
  • [SCRY]

ND je další velký omyl Blitzu. Společně s nerfem gold munice a nesmyslem osobní hodnocení. Posledně jmenované aspoň neprzní hru a jen zabírá místo, celkem neškodná věc. Celý systém ND je k ničemu a pokud už to teda má existovat, tak je minimálně nutné, aby ND dostal každý hráč minimálně v množství, jako XP v každé bitvě. K čemu mi je, že dostanu za hru 300ND když jich na vybavení tanku 8 tieru do fullu potřebuju 151 620. 151 620/300 = 505 her. Většina hráčů má WR 50%, takže 1010 her na vybavení tanku 8 tieru. Pro mne s mým WR tak 750 her. Teď jsem vyhrál hru na 8 tieru s JgTig.8,8 cm.(3.351 dmg, 3 spot a jeste 426 nasvítím).  Velká ráže, spojenec. 271 ND. K smíchu. Ok jsou mise. Spousta lidí nemá čas a ani chuť lozit do hry jak otrok ve stanovený čas a ještě plnit mise, aby dostal tank na max. potenciál. Za tu hru jsem zaplatil a v podstatě ve formě PU ještě platím. Platím za to že tu budu otročit denně, abych sbíral ND a zkrátil si trápení z desítek tisíc her k vybavení tanků na "pár" tisíc. Pak ještě po té otročině mám čekat X dní, než se to odemkne? Hnus!!! ND a jejich dostupnost jsou jedním z nejhorších počinů v Blitz. Dokud nebudou padat minimálně jako XP + navýšení za PU, odmítám až na občasné hraní tuhle hru navštěvovat. O placení se ani nezmiňuji, nemít zaplacený PU z doby, než začala tahle tragédie, tak už nehraju ani jednou týdně. Od aktualizace jsem to zapnul 2x. Jednou na 3 hry a dnes na hodinu. Vůbec mne to k té hře netáhne. Nemám chuť hrát, zkoumat, nic. Koupený IS5 stojí v garáži. Ani jsem s ním nehrál. Takhle nádherně WG motivuje hráče k hraní a postupu ve hře.

Edited by jindrich73, 28 June 2017 - 09:25 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users