Jump to content

Nvidia SHIELD tablet

• Please log in to reply
3 replies to this topic

darkwolf9 #1 Posted 07 December 2014 - 05:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 372 battles
  • 11
Zdravím zajímalo by mne zda je vůbec uvažováno o zařazení tohoto tabletu. Co tím myslím, přeci jen výkon tohoto tabletu je jinde než 99% ostatních zařízení dobrou ukázkou je Nvidia GRID. Takže je na snadě otázka zda hodlá WG nějak využít výkonu tohoto tabletu a přidat efekty textury a jiné serepetičky které jsou vidět třeba na PC na plné detaily. Nemusí být ani 100% podpora gamepadu. Bez toho se dá žít

ValiantChaos #2 Posted 07 December 2014 - 06:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 175 battles
  • 15
Gamepad se mi zdá složitý zatím co se mappování týče ovládání není až tak přesné a je pro mě lepší ovládat to z displeje.

darkwolf9 #3 Posted 11 December 2014 - 11:39 AM

Lance-corporal

• Player
  • 372 battles
  • 11
Plně s tebou souhlasím již sem to zde psal, ale beru to jako jistou výhodu. Sice nejsem příznivcem applu ale myslím že zde někdo psal že ipady mají možnost hrát přes gamepad nativně. Což není dobré pokud má hra podporovat gamepady tak všechny které jsou nejpouživanější. Pokud ne tak žádný a jediná možnost jak jej použít zůstane mapovač který vyrovná rozdíl mezi gamepadem a displejem. Vím že je tato věc běh na dlouhou trať, ale vývojáři by měli měřit jedním metrem. Osobně mě absence podpory pro shield (momentálně mluvím o grafice) když jej podporujou i jiné né tak žhavé hry zarazila a velmi zklamala. Ale zároveň pochopím pokud má WG již tuto implementaci někde bokem připravenou, a vypustí ji ve chvíli kdy hra začne stagnovat. V tu chvíli přilákají mnoho nových hráčů a nvidie by taky nemusela být zrovna dvakrát škodná. Mám tento tablet již delší dobu a mojí hlavní motivací pro jeho koupi bylo šest věcí a to half-life2, portal, brutální herní výkon(v poměru mezi tablety), game stream, NVIDIA grid a controler. Ale pokud by byly jako první WoTBlitz s minimálně plnou grafikou tak sem ho koupil klidně i dřív

Edited by darkwolf9, 11 December 2014 - 11:40 AM.

Adriankotankista #4 Posted 06 January 2015 - 11:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7620 battles
  • 18
Presne suhlasim s darkwolfom,ze vyvojari by mali merat rovnakym metrom pre vsetkych(Jablckari gamepad ano,android-nie). Uz som sice rozbehol diskusiu o podpore gamepadu od firmy Moga ,ale zatial sa nic nedeje. Nie som programator,ale myslim si ze spravit podporu gamepadu do hry nieje az tak slozity proces. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users