Jump to content

T-54 mod.1

T-54 mod.1 pretank t8

• Please log in to reply
7 replies to this topic

muratcolak #1 Posted 08 July 2017 - 09:36 AM

Sergeant

• Player
  • 36847 battles
  • 398
  • [ATA-A]
Daha önce rakip olarak çok karşılaştığım, almayı düşündüğüm ama paraya kıyamadığım bu tank son etkinlikte kutudan çıktı. Rakip olarak çetin ceviz olan bu tank elimde hiç ummadığımdan kötü performans sağlıyo. Aklıma takılan bu tankın zırhını kullanarak heavylerlemi dalaşmalıyım yoksa klasik med tank gibi flank, vur kaç şeklindemi kullanmalıyım.
[ATA]TURK TANKS

__FuRKaNnN__ #2 Posted 08 July 2017 - 10:36 AM

Sergeant

• Player
  • 27289 battles
  • 402
  • [F4CIA]
Med gibi oynarsan üstünlük sağlarsın ama hızı flank yapmak için yetmiyor, ağırlarla dalaşmak zor çünkü zırhı dengesiz. Tank farklı, tankla tecrübe kazandıktan sonra ağırlardan da rahat rahat sektirmeye başlarsın

mdostbil01 #3 Posted 08 July 2017 - 10:08 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 15679 battles
  • 183
  • [CZZR]

Tank şimdiye kadar oynadığım hiçbir tanka benzemiyor. Bu tankla rakibini iyi tanımalısın çünkü zırhınını ona göre kullanman gerek. Top eğimi kötü. Ama kayda değer bir taret zırhı var. Şimdiye kadar çok nadir delindim ben kuleden.

Öyle durumlar oluyor ki şuan Mod1 değil de Type59 kullanıyor olsaydım bunları yapamazdım diyeceğin şeyler. Bazen de tam tersi durumlar. Type59 bende yok ama onun gövde zırhı aynı değil. Hızlanması ve son hızı kötü. Yokuş aşağı giderken 44 e falan basıyor ama bunu kıvraklığıyla bir nebze kapatıyor. Topu ortalama 260 vuruyordu sanırsam. Yaklaşık 8sn de yüklüyor bu biraz fazla. Bide delişi kötü ama herzaman ağır tankları önden görmüyorsun genelde yandan çünkü bu bir medium.

Bu tankın iş tamamen zırhta. Zırhını kullanabilmek önemli. Ben bir keresinde tek başıma 3 kişiyi tutmuştum sadece ön zırhıyla. 7. seviyeleri gördüğü için büyük avantaj delemiyor çoğusu. 90mm yan zırhı var sağ sol yapınca sektirebiliyor. Yinede zırhına pek güvenmemek lazım bazen de çatur çutur deliyorlar ortada kalınca. Ortada kalmamaya da dikkat etmek lazım çünkü kaçmak için hızı yetersiz. Ancak 400K deneyim kastıktan sonra doğrudüzgün oynamaya başladım ama zevkli tank bence. Tavsiye ederim.

I'm EGGSCELLENT

Pururut #4 Posted 09 July 2017 - 01:18 AM

First Sergeant

• Player
  • 22549 battles
  • 1,563
  • [1RTR_]

Simdilik birak garajda toz toplasin.

Bu tarz zirh agirlikli orta tanklarin devri +1/-1 mm ve premium muhimmatin hasarinin azaltilmasi ile bitti.Atesgucu+mobilite yada zirh olmadigi surece herhangi bir tankin tier 8de pek bir sansi yok.

Eger agir tanklara karsi kullanirsan premium muhimmat kullanmak zorunda kalirsin, tankin hali hazirda zayif olan dakika basina verdigi hasar dahada duser.Sidescraping biraz koruma saglasada bu isi tamami ile sansa birakmak olur.Biraz iyi nisan alan herhangi bir agir tank t-54 mod 1in taretini onden kolaylikla delebilir.

Yapabilecegin tek sey tum haritalardaki T-54 mod 1in hulldown yapabilecegi noktalari ezberleyip peek a boom taktigi ile birlestirmek.Tier 9 olmadigi surece brawlingde dusunulebilinir.

Bl4ckB33r #5 Posted 08 January 2018 - 05:14 AM

Sergeant

• Player
  • 9531 battles
  • 370
  • [EMD]

View PostPururut, on 09 July 2017 - 04:18 AM, said:

Bu tarz zirh agirlikli orta tanklarin devri +1/-1 mm ve premium muhimmatin hasarinin azaltilmasi ile bitti.Atesgucu+mobilite yada zirh olmadigi surece herhangi bir tankin tier 8de pek bir sansi yok.

Eger agir tanklara karsi kullanirsan premium muhimmat kullanmak zorunda kalirsin, tankin hali hazirda zayif olan dakika basina verdigi hasar dahada duser.Sidescraping biraz koruma saglasada bu isi tamami ile sansa birakmak olur.Biraz iyi nisan alan herhangi bir agir tank t-54 mod 1in taretini onden kolaylikla delebilir.

Yapabilecegin tek sey tum haritalardaki T-54 mod 1in hulldown yapabilecegi noktalari ezberleyip peek a boom taktigi ile birlestirmek.Tier 9 olmadigi surece brawlingde dusunulebilinir.

Günde bu tank ile 20 maç yapsa kaç maçında mod1 in durduğu yerleri ezberleyen rakip gelebilir ki ?

Bl4ckB33r #6 Posted 08 January 2018 - 05:15 AM

Sergeant

• Player
  • 9531 battles
  • 370
  • [EMD]

View PostPururut, on 09 July 2017 - 04:18 AM, said:

ve oyunda ağır tank metası ön planda şuan ağır yada zırhı olan tanklara bir buff yada herhangi bir şekilde birkaç avantaj daha gelmesi muhtemel

AFK_is_now_AFK #7 Posted 20 February 2018 - 06:13 PM

Sergeant

• Player
  • 12092 battles
  • 330
  • [KAH35]
Hafif gördün mü üstüne çullan, parçala behçeeeet!

MrthnKrks #8 Posted 24 October 2018 - 05:09 PM

Private

• Player
  • 1964 battles
  • 1
  • [J1TEM]
Abi bende indirime girdi yarın bitiyor cogu kisiye sordum kimsede tank halkında bilmiyor tankı kisa kisa ozetlerseniz hangi tanklar felan delcek soylerseniz alicam

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users