Jump to content

VERZE 4.0 — HODNOCENÉ BITVY JSOU TADY!

• Please log in to reply
116 replies to this topic

Warpoint #101 Posted 30 July 2017 - 07:46 PM

Private

• Player
  • 7914 battles
  • 4

Tak jo, beru zpět... už si nemyslím, že Wargaming se snaží udělat férovější mód.

Začínám už mít plné zuby toho, jak ty hrdinské desítky střílí pár stovek dmg, hned chcípnou, a nakonec kňučí do chatu a všem nadávají, jací jsou to noobové.

Ale drahý Wargamingu, abych začal potkávat X s wr 42 a ono to má ligu 4000+, v bitvě střelí celých skvělých 0 dmg, tak to prrrrrrrrrrrrrrrr; jdu upravit hodnocení hry.

jindrich73 #102 Posted 31 July 2017 - 12:45 PM

Sergeant

• Player
  • 32320 battles
  • 400
  • [SCRY]
Ještě jim dej šanci. Říkali na PR při uvedení, že budou reagovat na situaci a mód se bude dle potřeby upravovat. Tak jsem zvědavý, jak to bude po aktualizaci a jestli se WG poučí a hlavně něco naučí a opraví k lepšímu.

V březnu 2016 jsme otevřeli náš v pořadí už druhý klan – StopCry! vol. 2. Cílem tohoto klanu je dát více hráčům příležitost stát se členy naší přátelské komunity. Tomuto cíli odpovídají i podmínky přijetí, které jsou méně náročné, než jak jsou nastaveny pro vstup do StopCry!. Aktuálně tedy nabíráme hráče do StopCry! vol. 2, kteří splní podmínky členství, budou dodržovat pravidla, ale především se ztotožní s naší filozofií a zaměřením.

MichalHnatek #103 Posted 31 July 2017 - 01:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9769 battles
  • 22

View Postesprit_cz, on 30 July 2017 - 04:00 PM, said:

Tahle hra se liší od jiných podstatným rozdílem a to. Pokud v jiné hře nesplníš level, nejdeš dál. Tady si to všemožně odplácáš, někdy ti stačí í postavit tank do hry a jít se vy... Ať něco umíš, víš, znáš... nebo ne, jseš vesel dál.  A když tě nebaví hrát, tak si to prostě koupíš. Asi jako každý, kdo začal,  bylo jeho snem mít v garáži 10. Někdo brzy prozřel, někdo vůbec. Dokud bude fungovat úžasný RNG, nemusí se nikdo nic učit 

No a to je právě to ono, dokud bude RNG v takovém stavu v jakém je tak je všechno prakticky jedno, nic nefunguje jak má ani když to člověk umí a ví co a jak...a nebo neumí, RNG všechno zajistí. :/

rysdys #104 Posted 31 July 2017 - 01:30 PM

Sergeant

• Player
  • 52561 battles
  • 497

Tak dneska že si to zahraju, po třech výhrách v řadě přišlo 7 porážek, vše na X. Je zajímavý, že ve třech hrách jsem měl vždy tři hráče nad 60%, v dalších 7 už nikdo přes 51. Samozřejmě u enemáků se to hemžilo i fialkama z -M8-, apod.

Koukám na hodnocení a nikdo ze spoluhráčů z posledních sedmi her neměl hodnocení nad 3200. Já mám 3700. Je tohle normání? Je to dohromady 42 spoluhráčů!

At se jde WG .....   !!!

Warpoint #105 Posted 31 July 2017 - 05:42 PM

Private

• Player
  • 7914 battles
  • 4

A budu sem také fňukat, abyste jen nepsali, jak těm vašim X kazíme my IX hru.

Tak jsem to po včerejších 8 prohrách v řadě zapnul a

...porážka 0:7

A od konce

Obj.140, 2 zásahy, 0 dmg

STB-1, 1 zásah, 156 dmg

T57 Heavy, 3 zásahy, 1276 dmg

IS7, 1 zásah, 758dmg

a kdesi nahoře tři ubožáci, kteří si mohou užívat plodů tohoto suprového cirkusu á la Wargaming, hned po odebrání příslušného množství bodů za snahu o vítězství

na víc pokusů nemám nervy, jdu raději sekat trávník

Edited by Warpoint, 31 July 2017 - 05:44 PM.

tomasscott9 #106 Posted 01 August 2017 - 02:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18594 battles
  • 16
  • [_B-S_]
Já bych hodnotil pozitivne,kdyby misto vymysleni noveho modu,ve stejnem,nebo podobnem duchu upravili  stávajici 'standartni' bitvy. Ty jsou bezmala nehratelne. A nerikejte me prosim,ze kdyz si chci zahrat vyrovnanou bitvu at hraju HODNOCENOU. Tam si mozna zahraju vyrovnane,ale nic si nevylepsim,co se tanku týká. WR a pod.

rysdys #107 Posted 01 August 2017 - 03:05 PM

Sergeant

• Player
  • 52561 battles
  • 497

Včera jsem si dal za cíl dostat se do platinové (počátek 3650) a po 20ti hrách se to podařilo, nicméně...., ten rozsah hráčů je obrovský. Je to úplný nesmysl tahle koncepce. Měli by to udělat plus minus 500 a když jsi v četě, tak 1000 (to aby jsi vůbec někoho v seznamu přátel našel), s tím, že by se vybíralo mezi hráči, kteří jsou plus minus 500 od toho lepšího z čety.

Jak už tu napsal jindrich73, s tímto modem to není hraní s Mausem. A ještě k tomu když hrají v četě, tak to je už úplný úlet. Kvůli Nadvládě je podle mně nejlepší E5 nebo IS7. Rychlé pancéřované stroje. X medka po nerfech už hraji čím dál tím méně.

___Dean___ #108 Posted 01 August 2017 - 10:02 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 14695 battles
  • 117
  • [-_7_-]

Pro mě je tento mod hodnocených bitev absolutně k ničemu.

Když dostanu klasickou bitvu mám většinou výhry a s devítkou něco nastříleno ... jakmile padne nadvláda lidem se v hlavě přepne a nechápu co se děje.

Protože nadvlády hrát nechci a nebudu - dokud v těchto hodnocenkách mod nadvlády nepůjde vypnout - nic pro mě.

Player_01234567890 #109 Posted 09 August 2017 - 07:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1139 battles
  • 51
Rozptyl 1500 je priserny. Cety bych z toho vyhodil, kazdy sam za sebe, jestli to ma byt o skillu. Zvlast s timhle rozptylem jsou proti sobe, stejne jako driv, velke rozdily v tymech diky cetam. A nadvlada to zabiji definitivne.

Major_Kuffenbach_ #110 Posted 09 August 2017 - 09:49 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 25147 battles
  • 537
  • [BAR0N]

View PostPlayer_01234567890, on 09 August 2017 - 07:38 AM, said:

Rozptyl 1500 je priserny. Cety bych z toho vyhodil, kazdy sam za sebe, jestli to ma byt o skillu. Zvlast s timhle rozptylem jsou proti sobe, stejne jako driv, velke rozdily v tymech diky cetam. A nadvlada to zabiji definitivne.

Tak ta poznámka o četách je trefná. Žebříček je individuální. 

devilnecris #111 Posted 09 August 2017 - 05:11 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 48692 battles
  • 114
  • [SK-CZ]

S tým rozptylom 1500 to tiež dobre nevymysleli. Teraz má prvý hráč 7400, cca 50. hráč má o 1500 menej. Takže ten prvý hráč by si musel čakať na cca 50 hráčov aby si mohol zahrať, čo je blbosť. Asi aj preto to už teraz nefunguje len v +- 1500

Btw tie body za bitku sú predsa len podľa toho rozdielu priemerného hodnotenia. Napr. Prvý tím 4500 a druhý 4800. Keď vyhrá prvý dostane viac bodov ako ten druhý, lebo majú slabšie priemerné hodnotenie. V tomto prípade strelím len tak od oka, by prvý tím dostal za výhru 57 bodov každý hráč. Naopak v druhom tíme by dostal každý -57 bodov... Keby vyhral druhý tím (podľa priemerného hodnotenia favorit) dostal by možno 43 bodov a prvý tím -43 bodov. Ale skutočný rozdiel medzi tímom ktorý ma 4500 a 4800 nemusí byť žiadny, toto vôbec nie je žiadna výpovedná hodnota. Sám som začínal na 3500 bodoch a dostal som sa na 5000 a potom som zas 3500 bodov spadol, takže tie body o mojom hraní asi nepovedia nič. Proste tento systém bodovania je úplná blbosť a je to ďalšia vec ktorá zabíja tento režim hodnotených bitiek.

victoryman71 #112 Posted 13 August 2017 - 08:14 AM

Private

• Player
  • 30963 battles
  • 9
  • [4NG3L]

Hodnotit by se mel jednotlivec jako takovy, podle toho kolik udela DMG a ZK . Tady se spis hodnoti cela skupina  a Ty se muzez zpretrhat kdyz mas tym na p.....u... ikdyz maz nejvetsi DMG kolikrat vestsi nez vitez u protivniku tak se propadas v hodnoceni dolu ajeste vetsinou prohra je - cca 60, vyhra + cca 40. Neni to objektivni hodnoceni...

Nemam na tohle nervy

___Dean___ #113 Posted 15 August 2017 - 06:25 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 14695 battles
  • 117
  • [-_7_-]

S delším testem hodnocenek jsem se dospěl k názoru.

Zamyslel se WG nad tím, že když nejsou hodnocené bitvy vedeny v normálních statistikách, povede to hráče k tomu aby expili stroje v základu právě v těchto bitvách ?

Nevím jestli to byl záměr, ale pro mě jako pro průměrného hráče je u kopru nějaké číslo u hodnocení a liga .. více mě zajímá poměr poškození a jiné věci - tyto staty u hodnocených bitev nejsou ( nebo se pletu ? )

Vede mě to tedy pouze k tomu, že si koupím novou devítku nebo desítku co má výzkum děla a s tímto strojem budu vesele hrát hodnocené bitvy ... až bude tank vybaven tak přejdu na random, kde už budu mít nástřel a výsledky trochu jiné než s holým čerstvě koupeným tankem.

Nevím, jestli to někomu došlo, ale pro drtivou většinu hráčů je systém hodnocených bitev absolutně o ničem a bojím se že pokud dojdou hráči ke stejnému závěru jako já, tak bude hodnocená bitva vypadat ještě hůř než random.

Michall997 #114 Posted 15 August 2017 - 08:06 PM

Sergeant

• Player
  • 43920 battles
  • 324
  • [H4PKY]
Ano, ale takovy hrac se brzy propadne nekam do bronze nebo silver ligy a tam uz to nikomu vadit nebude, respektive to vetsine spoluhracum v dane lize prijde i normalni :D

___Dean___ #115 Posted 15 August 2017 - 09:26 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 14695 battles
  • 117
  • [-_7_-]

Já ti rozumím, ale radši si budu v klidu expit tank v pralesní lize, než v randomu ...

Pokud by byl nějaký koeficient například ... zlatá liga 100 % kreditů, platinová 125% kreditů, diamantová 150% kreditů a naopak pokles v lize dolu postih na kredity nebo tak něco .. táhlo by mě to být nahoře, ale takhle není nic motivujícího honit si triko že jsem diamantová liga ... co z toho mám ?

Byl jsem pár her v dia lize a přišlo mi to mnohem horší než random - hlavně díky nadvládě.

Edit:

Chtěl jsem tomuto modu dát ještě jednu šanci ale po 6ti prohrách v řadě s E100 s nástřelem přes 3500 konstantně jsem se vrátil ke stock devítkám a pokračuji v expení v těchto bitvách - žádný stres.

Nadvláda = 98% prohra ... také 9 z deseti bitev je nadvláda :-D

Pokud zmizne nadvláda, budu přemýšlet o nějaké snaze v hodnocenkách, ale takhle je to pouze způsob jak si vyexpit devítky bez nervů s winrate nebo dmg statama.

Pokud to WG takto zamýšlelo tak tleskám opravdu se mi takový způsob expení mimo statistiky hodí.

Edited by ___Dean___, 27 August 2017 - 08:33 PM.

jindrich73 #116 Posted 28 August 2017 - 08:13 AM

Sergeant

• Player
  • 32320 battles
  • 400
  • [SCRY]
Vynikající mód na plnění misí a ježdění s tanky, které bych do randomu nevzal díky jejich nevybavenosti a  nižší konkurenceschopnosti po úpravách "vyvážení" . Díky absenci dopadu na WR a statistiky jednotlivých tanků se mi tento herní mód začíná velice zamlouvat. Pokud za minutu vychcípá celý tým a já jsem tam najednou sám proti 6 plným soupeřům, tak to prostě zaparkuju mezi ně a neztrácím čas marným bojem. Je mi jedno, jestli prohraju a nastřílím jako první 2000 a nebo 4000, pořád je to prohra a stejný mínus v bodech. Doženu to v dalších hrách. Jakmile jsem se oprostil od vnitřního nastavení, že musím dohrávat za každou cenu na maximum, tak se mi i lépe dýchá. Na výsledku to nic nezmění a proč se snažit, když to nemá absolutně žádný efekt. Pokud je alespoň minimální šance, že to dám, zabojuji. Začíná se mi ten mód opravdu čím dál více zamlouvat, navíc je mi absolutně šumák, v jaké jsem lize, takže o to lépe.

V březnu 2016 jsme otevřeli náš v pořadí už druhý klan – StopCry! vol. 2. Cílem tohoto klanu je dát více hráčům příležitost stát se členy naší přátelské komunity. Tomuto cíli odpovídají i podmínky přijetí, které jsou méně náročné, než jak jsou nastaveny pro vstup do StopCry!. Aktuálně tedy nabíráme hráče do StopCry! vol. 2, kteří splní podmínky členství, budou dodržovat pravidla, ale především se ztotožní s naší filozofií a zaměřením.

___Dean___ #117 Posted 15 February 2018 - 04:36 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 14695 battles
  • 117
  • [-_7_-]

Po dlouhé době opět zlepšení systému :-D

Ne já už pro to prostě nemám slov ... tank do full za pětinásobky nebo podobné akce za dva tři dny a pak hurá jenom Rankedy ... nyní bomba od sedmého tieru :-D

Co mají tyto bitvy představovat ? .. zlatý vrchol hry a skillu ? 

No to asi nehrozí ... zřejmě to dost lidí pochopilo stejně jako já a jediné co dělají je expení posádky a dalšího tieru.

Já jsem díky tomu opět začal hrát na tabletu, telefonu a ne jenom když mám čas si sednout k PC. Pokud to tak WG zamýšlí, tak děkuji :-)

Hrát si bez stresu s prémiákama je super. Mise na nadvládu taky pohoda bez stresu.

Problém je, že k tomu ty hodnocenky asi sloužit neměly ... njn dotáhnout nějaký systém do konce je prokletí WG...

Tak jsem se vypovídal a jdu si zahrát warthunder :-D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users