Jump to content

Jak hrát WoT Blitz

• Please log in to reply
23 replies to this topic

TechDiver #1 Posted 08 December 2014 - 11:40 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13221 battles
  • 860
  • [SCRY]

Dle mého názoru vynikající návod na to, jak být ve WoT Blitz lepší a naučit se/ prohloubit si své znalosti a dovednosti. 

P.S. Jen pro anglicky mluvící hráče.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

mstaxi #2 Posted 19 March 2015 - 01:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26837 battles
  • 84
  • [ACSR]

No tak som to skusil v noci hrat na tablete 10,1 palcovom a bolo to za trest pre niekoho co je zvyknuty na wot pc .

S taktikou je to v pohode ale najvecsi problem je to samotne riadenie a  zameriavanie.. .Vela krat uz len zamerat rozsieteny tank je umenie .  Chcem ist doboku a on sa zacne otacac . To bude dlha pút si na to zvyknut ...

roztomilymedvidek #3 Posted 19 March 2015 - 02:09 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9551 battles
  • 604
Si zvykneš brzo neboj, jen pár tisíc bitev a je to doma :trollface:

Edited by roztomilymedvidek, 19 March 2015 - 02:09 PM.

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

mstaxi #4 Posted 19 March 2015 - 02:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26837 battles
  • 84
  • [ACSR]
Je vo wotb nieco take ,ako xvm vo wot pc ? Dost by to pomohlo vo vybere s kym spolupracovat na mape ...

leepal #5 Posted 19 March 2015 - 02:41 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 60554 battles
  • 113
  • [TFCZ]

Na 10,1" tabletu je to luxusni hraní , obdivuju spíše ty co dokáží hrát na mobilu sám mám LG G2 5,2" a hrát na něm je mazec , už to nedělám protože oproti tabletu jsem na 50% jak požitku ze hry tak hlavně úspěšnosti.

Medvídek má pravdu pár stovek až tisíců bitev a z jelita se se můžeš vyšvihnout na skillera :playing:

TechDiver #6 Posted 19 March 2015 - 03:26 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13221 battles
  • 860
  • [SCRY]

View Postmstaxi, on 19 March 2015 - 03:37 PM, said:

Je vo wotb nieco take ,ako xvm vo wot pc ? Dost by to pomohlo vo vybere s kym spolupracovat na mape ...

zatím existuje www.wotbstars.com, kde se dají hráči najít

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

Dodsson #7 Posted 17 April 2015 - 07:30 AM

Sergeant

• Player
  • 14141 battles
  • 478

View Postmstaxi, on 19 March 2015 - 01:58 PM, said:

No tak som to skusil v noci hrat na tablete 10,1 palcovom a bolo to za trest pre niekoho co je zvyknuty na wot pc .

S taktikou je to v pohode ale najvecsi problem je to samotne riadenie a  zameriavanie.. .Vela krat uz len zamerat rozsieteny tank je umenie .  Chcem ist doboku a on sa zacne otacac . To bude dlha pút si na to zvyknut ...

Nebude to hádam také hrozné:-))Vela ludí robí chybu,že s tým zápasí ale pritom sa to dá nastavit v ovládaní(citlivost,joystick,poloha tlačítok)tak ako to tebe vyhovuje.Okrem toho ked začínaš, tie lahké tanky jazdia niekedy systemom" krabice hejbejte se)naozaj tažko sa ovladajú,pri MT a HT to bude lepšie,uvidíš..Ja som teraz nedávno vyskúšal WT,nepochopím ako to oni vedia ovladat klavesnicou,porúčal som sa do tankistického neba behom 2 minut a pochybujem že by sa taký trotl tam našiel ešte jeden, ako som bol ja:-):(

DeltaIndiaDelta #8 Posted 17 April 2015 - 08:13 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostDodsson, on 17 April 2015 - 08:30 AM, said:

Ja som teraz nedávno vyskúšal WT,nepochopím ako to oni vedia ovladat klavesnicou,porúčal som sa do tankistického neba behom 2 minut a pochybujem že by sa taký trotl tam našiel ešte jeden, ako som bol ja:-):(

Heh, přesně stejná zkušenost u mě asi před měsícem.:teethhappy:

To je strašně o zvyku, věřím že po pár stovkách her by mi to už ani nepřišlo. Já mám problém spíš v tom, že nemám dost výkonné PC, na hlavní mašině mám linux a můj windowsový noťas "děvečka pro všechno" je pro WOT slabej. Dává mi jenom 12 fps, to se nedá hrát.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

Dodsson #9 Posted 17 April 2015 - 09:16 AM

Sergeant

• Player
  • 14141 battles
  • 478

View Postdidhfzshf, on 17 April 2015 - 08:13 AM, said:

Heh, přesně stejná zkušenost u mě asi před měsícem.:teethhappy:

To je strašně o zvyku, věřím že po pár stovkách her by mi to už ani nepřišlo. Já mám problém spíš v tom, že nemám dost výkonné PC, na hlavní mašině mám linux a můj windowsový noťas "děvečka pro všechno" je pro WOT slabej. Dává mi jenom 12 fps, to se nedá hrát.

Tak to je velká pravda:-))Jedna vec je že ked si to človek natrénuje a otrká sa tak to už ide lepšie,každý začínal a nemal by zabudnút vôl že telatom bol, ale druhá vec je výbava na ktorej to hraješ:-)Ked máš obyčajné Pc aké máme väčšinou doma,tak maník s vymakanou grafickou kartou ,hernou myšou,a 24" Full HD monitorom ta zruší ako žiadost o zvýšenie platu,proste je to niekedy o zlomku sekundy a perfektnom obraze a Teba každý lag može poslat do garaže:-))Ale netreba sa vytáčat,je to len hra,je treba sa snažit hrat dobre ale treba aj uznat že proti tebe tiež nejde žiadna trubka(väčšinou) a treba vediet aj prehravat,Každý čo hraje zadarmo a poctivo si expí všetko zo stocku vie o čom píšem, su to pocity bezmocnosti ked máš íst z kabicou na topánky s flusátkom miesto kanona proti tankom:-))

mstaxi #10 Posted 23 April 2015 - 02:24 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26837 battles
  • 84
  • [ACSR]

No par tisic mam na pc wot a myslim si , že keby som vedel spojazdnit klavesnicu a mys co mam k tabletu , tak by to bolo asi lepsie,,,, 

Na druhej strane , lepsie vysledky vo wot pc som zacal dosahovat az po 5k bitkach ,,, a to hram na notebook lenovo thinkpad E530 co je slaba masina ...a prevazne v aute na stanoviskach s pripojenim cez wifi z mobilu.

Tak teraz sa len skamaradit s tabletom ,,,, zdokonalit jazdne vlastnosti prstov a bude to OK ,,,,

Dodsson #11 Posted 23 April 2015 - 09:15 AM

Sergeant

• Player
  • 14141 battles
  • 478

View Postmstaxi, on 23 April 2015 - 02:24 AM, said:

No par tisic mam na pc wot a myslim si , že keby som vedel spojazdnit klavesnicu a mys co mam k tabletu , tak by to bolo asi lepsie,,,, 

Na druhej strane , lepsie vysledky vo wot pc som zacal dosahovat az po 5k bitkach ,,, a to hram na notebook lenovo thinkpad E530 co je slaba masina ...a prevazne v aute na stanoviskach s pripojenim cez wifi z mobilu.

Tak teraz sa len skamaradit s tabletom ,,,, zdokonalit jazdne vlastnosti prstov a bude to OK ,,,,

Pojde to, neboj je to len o zvyku.treba len trenovat tu jazdu,po aktualizácii by si mal mat výhodu že bude k dispozícii lepší výcvik a ked som pochopil dobre, tak aj nejaká cvičná mapa s bootmi ,kde sa bude dat nacvičit všetko.Ja som to riešil doteraz tak že som si skušal všetko v mode vycviku,len nevedel si si tam vyskušat svoj aktualny tank.Dokonca som sa naučil aj prejst cez ten murik a jazdil som si po celej mape:-)Teším sa na tie nové cvičné mapy tiež,je sa ešte vela čo učit..:-)

Co sa týka WT skusil som to včera zas a nemá to cenu!!Len by som im to kazil,nikdy sa to nenaučím.Síce mám tak okolo 10-14 fps čo je málo,ale to nie je výhovorka ,vela ludí to tam hraje na podobných klumprdoch  a hraju dobre.A Tebe ked to ide tam,pojde aj tu a zamiluješ si tuto hru:-))

esprit_cz #12 Posted 08 May 2015 - 08:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

Z herniho navodu diskuze o tabletech:ohmy: Je to vec zvyku. Ale spis by to chtelo donutit spousty hracu, aby si neco precetli o hre a taktice, kdyz nefunguje logicke mysleni! Uz me to nekdy unavuje, co mam za paka v tymu:facepalm:

A to jsem si myslel, ze hraci s tanky od V. vyss uz vi o cem ta hra je! Nevi! Bud se hraje hra nahla smrt a nebo kemping:amazed:

Dodsson #13 Posted 12 May 2015 - 10:25 AM

Sergeant

• Player
  • 14141 battles
  • 478

View Postesprit_cz, on 08 May 2015 - 08:02 PM, said:

Z herniho navodu diskuze o tabletech:ohmy: Je to vec zvyku. Ale spis by to chtelo donutit spousty hracu, aby si neco precetli o hre a taktice, kdyz nefunguje logicke mysleni! Uz me to nekdy unavuje, co mam za paka v tymu:facepalm:

A to jsem si myslel, ze hraci s tanky od V. vyss uz vi o cem ta hra je! Nevi! Bud se hraje hra nahla smrt a nebo kemping:amazed:

1 )Vlákno sa volá Ako hrat WTB..Hrat ho je nielen taktika, ale aj ovládanie tanku.Tu sa písalo ako sa naučit ovládanie.Nechápem teda čím je to od veci..

2)Forum je výraz pre priestor na diskusiu čiže diskutujúci reagujú na tému, ako aj na jednotlivé  príspevky ,o tom tá diskusia je !

3) Pozri sa čo všetko si vo vlákne E 100-absolutna frustrácia dokázal rozobrat Ty a potom až niekoho kritizuj že sa nedrží témy.

Troška nadhladu kolego :-))

:playing::)

tommyvercetti_1 #14 Posted 12 May 2015 - 06:46 PM

Sergeant

• Player
  • 4591 battles
  • 320

View Postleepal, on 19 March 2015 - 02:41 PM, said:

Na 10,1" tabletu je to luxusni hraní , obdivuju spíše ty co dokáží hrát na mobilu sám mám LG G2 5,2" a hrát na něm je mazec , už to nedělám protože oproti tabletu jsem na 50% jak požitku ze hry tak hlavně úspěšnosti.

Medvídek má pravdu pár stovek až tisíců bitev a z jelita se se můžeš vyšvihnout na skillera :playing:

Heh ja mam 7 palcovy. (Tablet hej!!)

Dodsson #15 Posted 13 May 2015 - 08:49 AM

Sergeant

• Player
  • 14141 battles
  • 478

View Posttommyvercetti_1, on 12 May 2015 - 06:46 PM, said:

Heh ja mam 7 palcovy. (Tablet hej!!)

To sa hrat nedá,prvých 800 bitiek som hral na takom a skoro som došiel o oči a o urovni hry ani nehovorím,tanky v dialke som ani nerozoznal bola to velká nevýhoda.

Proste ked si to chceš užit tak velký tablet a sluchátka do uší, aby bol aj perfektný zvuk:-))

Johnnie85 #16 Posted 06 June 2015 - 03:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4099 battles
  • 13

View Postmstaxi, on 23 April 2015 - 02:24 AM, said:

Ahoj, tak isto to hram v robote po stanoviskach, je funny, niekedy mozeme dat catu ak chces

mstaxi #17 Posted 24 June 2015 - 03:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26837 battles
  • 84
  • [ACSR]
Ok,,, to by sa dalo,,,,

Mchaant #18 Posted 06 September 2015 - 10:19 AM

Private

• Player
  • 12818 battles
  • 1

Začal jsem cca před týdnem na Note 4 (5,7), baví mě to. Pravda, nemám srovnání,WOTB je má první WOT. Popravdě, kdybych WOT hrál dřív, nedodělal bych snad ani základní školu, natož vysokou :-D Neříkám, že jsem Kurt Knispel, ale nemyslím si, že je to na device screen menší 10 nehratelné.

K čemu mi je klan?

Edited by Mchaant, 06 September 2015 - 10:24 AM.

Sariel_ #19 Posted 06 September 2015 - 10:27 AM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View PostMchaant, on 06 September 2015 - 11:19 AM, said:

Začal jsem cca před týdnem na Note 4 (5,7), baví mě to. Pravda, nemám srovnání,WOTB je má první WOT. Popravdě, kdybych WOT hrál dřív, nedodělal bych snad ani základní školu, natož vysokou :-D Neříkám, že jsem Kurt Knispel, ale nemyslím si, že je to na device screen menší 10 nehratelné.

K čemu mi je klan?

mně zase hraje na menším displeji líp ;)

na otázku k čemu ti je klan, zkus tady hledat a najdeš

Edited by Sariel_, 06 September 2015 - 10:27 AM.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

DeltaIndiaDelta #20 Posted 06 September 2015 - 01:20 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostMchaant, on 06 September 2015 - 11:19 AM, said:

K čemu mi je klan?

Pokud máš potřebu se takto ptát, tak k ničemu. Bez urážky.

Až budeš mít za sebou víc než těch prvních pár bitev, tak ti odpověď na tu otázku docvakne sama.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users